تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 24 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 238

نام تاپيک: ▓ Microsoft Outlook سوالات، مشکلات و مباحث در اینجا ▓

داره خودمونی میشه favfavfav's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Berlin

پيش فرض

من چطوری میتونم تمام ایمیل هایی رو که در outlook هستش export کنم؟ نمیخوام با عوض کردن ویندوزم اونا رو از دست بدم!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من SMTP را ایمیل شرکتی برای نصب می خواستم چگونه بدست بیاورم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض کمک کمک

اگه ما دو تا pc داشته یاشیم و بخواهیم تمام اطلاعات2010 outlook دو pc با هم سینک شوند چه جوری میشه این کار کرد
    فقط موارد زیر سینک بشوند و اصلا با قسمت ایمیل کاری نداشته باشیم
    1- تقویم
    2-contact
    3-note
    4-task
    سلام دوستان

1- این مشکل من هم هست کسی می تونه راهنمایی کنه
    2- دکمه ایمپورت در آوت لوک 2010 من دو هفته است خاکستری شده و نمی تونم ازش استفاده کنم. کسی میدونه چطور باید دوباره اکتیوش کنم؟

ممنون از همه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    من فایل های ایمیلم را در دو تا سیستم استفاده می کنم
    نسخه اصلی روی یک سیستم قرار داره که ویرایش outlook آن 2003 است . من ایمیل هایم را روی آن مرتب می کنم . در این سیستم مشکلی با ایمیل هایی که موضوع آنها فارسی است ندارم ولی وقتی فایل آرشیو ایمیل ها را روی لپ تاپ منتقل می کنم یوضوع ایمیل ها در صورت فارسی بودن به صورت بهم ریخته نمایش داده می شود و قابل خواندن نیست. ویرایش outlook رو ی لپ تاپ 2010 است. برنامه فارسی سازی office را هم از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کردم ولی مشکل حل نشد.
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام دوستان میه مشلی دارم که نیاز به کمک فوری شما دارم

من ویندوزم دچار مشکل شده بود اومدم توی فولدر document & setting افولدر مربوطه به یوزر خودم رو پاک کردم(یوزر تحت دومین) و مجدد بااون بوزر لاگین کردم و فولدر یوزر مجدد ساختهشد بعد از این کار برنامه outlook ام رو باز کردم دیدم تنظیمات account ایمیلم همه ریده و من کلی ایمیل مهم توش داشتم..دوباره اکانت و توش تعریف کردماما ایمیل های قدیمی ام هیچکدوم توش نبود..چطور میتونم اونها رو برگردونم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام به همگی
    بچه ها من از Microsoft Outlook 2010 استفاده میکنم می خواستم ایمیل یاهوم رو وارد کنم که نشد نمیدونستم مشکل از Yahoo هستش وگرنه تنظیمات server رو manual نمی کردم!! ...این وسط نمیدونم چی کار کردم که الان هر وقت میام outlook رو باز کنم بعد از دوساعت فکر کردن پیغام میده که "the connection to the microsoft Exchang is unavailable.outlook must be online or connected to complete this action"
    که وقتی اونو ok میکنم میره تو بخش :microsoft exchange server و :Mailbox که من نمیدونم باید چی کار کنم!!!
    اون رو هم که ok میکنم پیغام میده که نمیتونه outlook رو باز کنه !!!
    کسی هست که بتونه راهنماییم کنه که دیگه مجبور نشم ویندوز عوض کنم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

داره خودمونی میشه mahdi_o's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    دوستان گرامی روی یک سیستم Gmail روی آوت لوک، تنظیم شده بود و ایمیل ها دریافت میشد
    من ویندوزش رو عوض کردم و قبل از تعویض ویندوز، فایل مربوط رو هم برداشتم
    بعد از نصب اومدم جیمیل رو روی آوت لوک تنظیم کنم، که به صورت اتوماتیک اکانت جی میل رئ ست کردم و خودش اومد یک فایل جدید هم درست کرد و فایل قدیمی من که ایمیل ها روی اون بودن، بی استفاده موند!
    و برای رفع مشکل اومدم که اکانت رو به صورت دستی تنظیم کنم و هنگام تنظیمات فایل دیتا قبلی رو هم به نرم افزار بدم ولی این قابلیت فقط در حالت pop3 فعال بود اما جی میل از IMAP استفاده میکنه و این امکان رو نداد!

حالا مجبور شدم در آوت لوک 2 قسمت داشته باشم، یکی مربوط به آرشیو ایمیل های قدیمی و یکی هم که هنگام ساخت اکانت جدید ایجاد شده!
    برای رفع این مشکل چه باید می کردم؟

یک مشکل مهم تر
    موقع سینک کردن اکانت این ارور داده میشه
    Your IMAP server closed the connection
    system error m43f129932wed.163
    Protocol: IMAP
    server: imap.gmail.com
    port: 993
    error code: 0x800CCCDD

چه باید کرد؟
    کسی می دونه؟
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

با سلام
    آیا روشی برای sync کردن تقویم و task در اوت لوک وجود دارد؟
    در ضمن دوستان حتما تفاوت import & export و synchronize رو میدونن. من هدفم sync شدن با مثلا ایمیل هاتمیلتون هستش که در نتیجه اوت لوک سیستمتون در خونه پس از sync شدن با اون، مشخصات تقویم و وظایفش همگام سازی شود. اصلا میخوام بدونم تو این عصر پردازش ابری مایکروسافت فکری واسه این کار داشته یا نه؟
    با تشکر

در آغاز فعالیت hamiyasin313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکلی که من الان دارم این هستش که outlook من هیچ ایمیلی رو باز نمی کنه، قبلا مشکلی نداشت.
    جدیدا یه بار پاکش کردم و دوباره نصبش کردم و درست کار کرد اما بعد از دوسه دقیقه به حالت قبل برگشت....
    کمک، چه کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

من چطوری میتونم تمام ایمیل هایی رو که در outlook هستش export کنم؟ نمیخوام با عوض کردن ویندوزم اونا رو از دست بدم!
    دوست عزیز لطفا مراحل زیر را انجام دهید.

• On the File menu, click Import and Export.
    • Click Export to a file, and then click Next.
    • In the Create a file of type list, click Personal Folder File (.pst), and then click Next.
    • In the Select a folder to export from list, click Contacts.
    • If you have subfolders below the Contacts folder that you want to include, select the Include subfolders check box.
    • Click Next.
    • Click Browse, choose a location for the file, such as My Documents, and then type a name for your backup file, such as ContactsBackup.pst.
    • Click OK.
    • Click Finish.
    • In the Name box, type My Contacts Backup.
    • Type the encryption and password settings if you need them, and then click OK

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •