تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 83

نام تاپيک: [آموزش] زیرنویس‏دار کردن فیلم های Avi برای پخش در پلیرهای خانگی

آخر فروم باز mehdi_halla's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

مهدي جون
    ورژن 10اين نرم افزار هم اومد...
    يه مقدار تغيير كرده...
    ميشه يه توضيح هم در مورد اون بدي؟
    متاسفانه با این ورژنش نتونستم هاردساب کنم.

2. این کاربر از mehdi_halla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

winavi- فرمت mkv رو ساپورت نمی کنه؟
    چون نتونستم این فرمت رو تغییر بدم
    -با total video converter هم میشه زیرنویس رو هارد ساب کرد؟و چجوری؟
    -با jet audio که زیرنویس رو هارد ساب می کنم و فرمت رو به vcd pal تغییر میدم میشه در حین کانورت کردن فایل رو دو قسمت کنه؟یعنی به 650 مگابایت که رسید فایل نصف بشه چون می خوام روی سی دی رایت کنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در ضمن من فایل زیرنویس همنام خود فیلم رو از پوشه فیلم پاک کردم و به یک فولدر دیگه منتقل کردم و اسمش رو هم عوض کردم که همنام فیلم نباشه.در ffdshow هم آدرس زیرنویس رو روی گزینه file گذاشتم و در واقع خودم انتخاب کردم ولی با این حال وقتی می خوام زیرنویس رو بچسبونم با winavi غیر از زیرنویس فارسی یه پایین صفحه میاد یه زیرنویس خرچنگ قورباغه هم وسط تصویر میاد!!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

در ضمن من فایل زیرنویس همنام خود فیلم رو از پوشه فیلم پاک کردم و به یک فولدر دیگه منتقل کردم و اسمش رو هم عوض کردم که همنام فیلم نباشه.در ffdshow هم آدرس زیرنویس رو روی گزینه file گذاشتم و در واقع خودم انتخاب کردم ولی با این حال وقتی می خوام زیرنویس رو بچسبونم با winavi غیر از زیرنویس فارسی یه پایین صفحه میاد یه زیرنویس خرچنگ قورباغه هم وسط تصویر میاد!!
    شما مطمئنی؟ اون زیرنوسیس اگه مطابق روشی که گفتم برین فقط یه دونه میوفته.یه بار دیگه تست کنین لطفا.

6. این کاربر از mehdi_halla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شما مطمئنی؟ اون زیرنوسیس اگه مطابق روشی که گفتم برین فقط یه دونه میوفته.یه بار دیگه تست کنین لطفا.
    مطابق روش شما عمل کردم.
    همه زیرنویس هایی که در پوشه خود فیلم بودن رو به یک پوشه دیگه منتقل کردم و یک زیرنویس غیر همنام خود فیلم رو هم در یک پوشه سوم ایجاد کردم و ادرسشو در ساب تایتل ffdshow دادم ولی باز دو تا زیرنویس بود.
    البته بعد از این که تیک enable از vobsub رو برداشتم درست شد.منتها شما گفته بودید تیکشو برندارید!
    البته مشکل اصلی الان اینه که winavivideoconverter فرمت mkv رو ساپورت نمی کنه و منم بیشتر فیلم هایی که می خوام تبدیل کنم به این فرمت هستن وگرنه سرعت نزم افزار خیلی خوبه.کاری نمیشه کرد که mkv رو هم ساپورت کنه؟

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

در ضمن با نرم افزار AVIAddXSubs هم طبق روشی که گفتید عمل کردم ولی بعد از پایان کار که حدود سه چهار دقیقه طول کشید فایل خروجیش حدود سه چهار مگابایت از فایل اصلی فیلم حجیمتر بود منتها با هر نرم افزاری بازش کردم زیرنویس نداشت
    حتی با divxplayer

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

مطابق روش شما عمل کردم.
    همه زیرنویس هایی که در پوشه خود فیلم بودن رو به یک پوشه دیگه منتقل کردم و یک زیرنویس غیر همنام خود فیلم رو هم در یک پوشه سوم ایجاد کردم و ادرسشو در ساب تایتل ffdshow دادم ولی باز دو تا زیرنویس بود.
    البته بعد از این که تیک enable از vobsub رو برداشتم درست شد.منتها شما گفته بودید تیکشو برندارید!
    البته مشکل اصلی الان اینه که winavivideoconverter فرمت mkv رو ساپورت نمی کنه و منم بیشتر فیلم هایی که می خوام تبدیل کنم به این فرمت هستن وگرنه سرعت نزم افزار خیلی خوبه.کاری نمیشه کرد که mkv رو هم ساپورت کنه؟

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

در ضمن با نرم افزار AVIAddXSubs هم طبق روشی که گفتید عمل کردم ولی بعد از پایان کار که حدود سه چهار دقیقه طول کشید فایل خروجیش حدود سه چهار مگابایت از فایل اصلی فیلم حجیمتر بود منتها با هر نرم افزاری بازش کردم زیرنویس نداشت
    حتی با divxplayer
    شما فیلم زیرنویس دار شده را به چه نرم افزاری میبینید؟ این خصوصیت (یعنی نشون دادن همه زیرنویسها) را ببینید که در مورد اونایی صدق میکنه که که هار ساب نکردید اما فایل فیلم و زیرنویس بصورت همنام در یه پوشه هستند؟

2- زیرنویس شما چه فرمتی داشت وقتی از AVIAddXSubs استفاده کردید؟

9. این کاربر از sise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

شما فیلم زیرنویس دار شده را به چه نرم افزاری میبینید؟ این خصوصیت (یعنی نشون دادن همه زیرنویسها) را ببینید که در مورد اونایی صدق میکنه که که هار ساب نکردید اما فایل فیلم و زیرنویس بصورت همنام در یه پوشه هستند؟

2- زیرنویس شما چه فرمتی داشت وقتی از AVIAddXSubs استفاده کردید؟
    زیرنویسش فرمت srt داشت البته به sub/idx هم تبدیل کردم.
    در هر دو حالت همینطور بود و نمی تونستم زیرنویسش رو ببینم.
    فایل فیلم هم avi بود.
    فیلم رو هم با زیرنویسش که هارد ساب نشده با نرم افزارهای مختلف می بینم مثل kmplayer,jetaudio,windows media player و نرم افزارهای دیگه.
    فایل خروجی هر aviaddxsubs یک فایل هست دیگه یا دو تا فایل؟

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

دی وی دی پلیر srt می خونه یا اون یکی فرمت رو ؟
    چجوری میشه مثلا این لاست رو برای دی وی دی پلیر با زیرنویس رایت کرد ؟
    آیا دی وی دی پلیر mkv رو می خونه ؟
    چجوری میشه اندازه زیرنویس و محل قرارگیریش رو برای پلیر خانگی فیکس کرد ؟ بعضی موقع ها بعضی زیر نویس ها مربع مربع میشه ، چیکارش باید کرد ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    نيشابور

پيش فرض

مطابق روش شما عمل کردم.

حتی با divxplayer
    سلام دوست عزیز.
    در اون مورد اول که گفته بودم تیکش رو بردارین برای زیرنویس های از نوع SUB/IDX بود.شما زیرنویستون SRT هستش یا SUB/IDX ؟در مورد mkv امتحان کنم بهتون میگم.

و در مورد اینکه گفتین زیرنویس نشون داده نمیشه ؛ درسته توی کامپیوتر زیرنویس نشون داده نمیشه ولی شما برای اینکه متوجه بشی زیرنویس دار شده میتونین با KMPLAYER بازش کنین .و گزینه Media info از کلیک راست رو که انتخاب کنین اگه گزینه TEXT رو علاوه بر AUDIO و Video داشته باشین, یعنی زیرنویس دارشده .
    Last edited by mehdi_halla; 18-03-2010 at 13:32.

13. این کاربر از mehdi_halla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

زیرنویسش فرمت srt داشت البته به sub/idx هم تبدیل کردم.
    در هر دو حالت همینطور بود و نمی تونستم زیرنویسش رو ببینم.
    فایل فیلم هم avi بود.
    فیلم رو هم با زیرنویسش که هارد ساب نشده با نرم افزارهای مختلف می بینم مثل kmplayer,jetaudio,windows media player و نرم افزارهای دیگه.
    فایل خروجی هر aviaddxsubs یک فایل هست دیگه یا دو تا فایل؟
    فایل خروجی یکی است با چند مگا افزایش حجم. امکان داره که به خاطر همون تیکها اینجور شده باشه. اگه مثلا کار را رایت کنی و در پلیر ببینی این مشکل وجود نداره

دی وی دی پلیر srt می خونه یا اون یکی فرمت رو ؟
    چجوری میشه مثلا این لاست رو برای دی وی دی پلیر با زیرنویس رایت کرد ؟
    آیا دی وی دی پلیر mkv رو می خونه ؟
    چجوری میشه اندازه زیرنویس و محل قرارگیریش رو برای پلیر خانگی فیکس کرد ؟ بعضی موقع ها بعضی زیر نویس ها مربع مربع میشه ، چیکارش باید کرد ؟
    1- بستگی داره. پلیر داریم تا پلیر. بعضی هردو بعضی هیچکدوم. در کل بهتره زیرنویس بهش اضاف کنی
    2- پست اول همین تاپیک به تفضیل توضیح داده
    3- نع
    4- 2

15. 2 کاربر از sise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •