تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 22 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 214

نام تاپيک: بچه بودید از چه کارتونی بدتون میومد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه حامدرضائی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

كودلاس
    اون که خیلی ماجرایی بود
    اون خوب بود
    یکی دیگه شو بگو

داره خودمونی میشه arte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض کارتون های نفرت آور:

زهره و زهرا ... به نظرم خیلی بهره هوشی پایینی داشندو یه دفعه واسه افطار یه شکلات داشتند که تصمیم گرفتند دوتایی بخورند (تازه واسه اینکه به این نتیجه برسند تا آخر کارتون صبر کردند) . سر افطار شکلات را باز کردند به نوبت یه لیس این میزد یه لیس اون! هیچ جوری به عقل کار گردان نرسیده بود می تونه شکلات را از وسط نصف کنه!!!
    نمایش عروسکی هادی و هدا ... هر وقت نمایش نصیحت نامه بشه

من خود کارتون هاج زنبور عسل را دوست داشتم اما همیشه از عنوانبندی اول فیلم متنفر بودم.با آهنگی که روش گذاشته بودند ... یادمه هر چی صحنهء ترسناک از حمله حشرات بزرگتر تو کارتون بود گذاشته بودند واسه عنوانبندی ... از نظر روانشناسی نگاه کنی صداو سیما سنگ تموم گذاشته بود.

3. 2 کاربر از arte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه !!!Buzz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ولي دو تا برنامه بود خيلي منو دچار نفرت ميكرد ؛ يكي بچه ها مواظب باشيد كه نزديكه چهارشنبه سوري با نشون دادن بچه هاي كور و كچل و ناقص و قطع و لته پار (البته نه به اين شدت ولي خب) كاري ميكرد كه براي نون گرفتن هم ترس داشته باشيم ....
    اوووف اونو که نگو..همین که صفحه ی سیاه رو نشون میداد و یه کبریت که روشن میشد من تلویزیون رو خاموش میکردم

اون يكي هم يه برنامه ي صامت بود (فيلم كوتاه !) كه دهه فجر نشون ميداد و يه سي چهل باري تكرارش ميكرد كه قشنگ عبرت بگيريم ؛ يه مردي كه ماله ساواك بود و خيلي هم بد بود با رسيدن انقلاب فراري ميشد و يه عده هم ميرفتن دنبالش و اينم از سر ديوار در ميرفت و ....
    اينا برا من خيلي رو اعصاب بودن !
    اين بود انشاي من :دي
    وای این ..این ..اسم این فیلم صامت رو کسی یادش نیست؟ واقعا رو اعصاب رونده بود..یادمه یه آهنگه خیلی خیلی ترسناک هم داشت
    جالب اینه که همین چاق و لاغز مذکور هم همیشه به مناسبت دهه ی فجر پخش میشد..
    خب یکی دیگه از کارتون هایی که خیلی دیدنش رو دوس نداشتم یه نمایش عروسکی دیگه بود (البته این تقریبا جدید تر از اون کارتون های بچگیمانه)
    اصن جوش مثه کارتون دیدن نبود..جای هیچ شادی کردنی توش نداشت..از اول تا آخرش یا باید غصه میخوردی یا می ترسیدی

نمیدونم داستانشو یادتون میاد یا نه..عکسشو میذارم

5. 2 کاربر از !!!Buzz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

كارتون كودلاس همون كه عين چوب كبريت بود.
    سلام
    هر کس نظری داره به نظرم یکی از بهترین حرکت های تلوزیون پخش این ابرکارتون بود!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

تمام کارتون های بچگی هام برام خاطره انگیزند.
    من از صدای تبدیل شدن اون اتومبیل ها به غول های آهنی توی کارتون Transformers به شدت انزجار داشتم.
    همین طور اون قسمت از کارتونی که توش یه سنجاب و یه کلانتر بودن و به عنوان میان پرده اون ها رو در حال دویدن نشون میداد که میگفتن :
    داری کجا میری کلانتر؟
    دارم میرم قسمت بعدی برنامه رو ببینم!!!!!!

از بس این رو نشون میدادند حالم بد میشد!

یکی دیگه هم از کارتون سه برادر از اون تیکه ای که آخر هر قسمت پخش میشد و خواهر اون سه برادر یه صفحه A4 نامه ی فدایتان شوم براشون میخوند!

7. این کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Farbod_h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    NeT

پيش فرض

من از آنشرلي بدم ميومد
    كلا دختراي مو قرمز كك مكي دي:
    مخصوصا از مادر خواندش!

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

از کارتونهای دیگر و مزخرفی که در بیست ساله گذشته پخش شده و من هم دیدم ، کارتونی بود که بشکل سریالی تحت عنوان "دوقلوها" پخش می شد .
    سر آدمها رو مثل کمبزه نقاشی- شما بخونید تصویر ازی - کرده بودند . بدن عجیب و دراز و باسن های پهن . حالم بهم می خورد این کارتون رو می دیدم . تنها برای مضحکه پشت تی وی می نشستم

کارتون مزخرف دیگه " ممول"
    یک دختر بچه ی بسیار چاق با یک دامن بسیار کوتاه و صورت تپل و قد بسیار کوتاه و دوبله ای با تن صدایی بسیار زیر و نابهنجار . این کارتون در طراحی شخصیت کوتوله ی دختر بچه یک فاجعه ی انیمیشنی بود . هیچ کدام از اصول انیمه سازی سبک ژاپنی در نمایش این کاراکتر استفاده نشده بود . تنها کاراکتر در سایز انسانهای قد بلند قابل قبول بود .

10. این کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

از کارتونهای دیگر و مزخرفی که در بیست ساله گذشته پخش شده و من هم دیدم ، کارتونی بود که بشکل سریالی تحت عنوان "دوقلوها" پخش می شد .
    سر آدمها رو مثل کمبزه نقاشی- شما بخونید تصویر ازی - کرده بودند . بدن عجیب و دراز و باسن های پهن . حالم بهم می خورد این کارتون رو می دیدم . تنها برای مضحکه پشت تی وی می نشستم

کارتون مزخرف دیگه " ممول"
    یک دختر بچه ی بسیار چاق با یک دامن بسیار کوتاه و صورت تپل و قد بسیار کوتاه و دوبله ای با تن صدایی بسیار زیر و نابهنجار . این کارتون در طراحی شخصیت کوتوله ی دختر بچه یک فاجعه ی انیمیشنی بود . هیچ کدام از اصول انیمه سازی سبک ژاپنی در نمایش این کاراکتر استفاده نشده بود . تنها کاراکتر در سایز انسانهای قد بلند قابل قبول بود .
    سلام
    اینهایی که پیرمرد جان گفت فکر کنم مال زمان های اولیه ی پیدایش جعبه ی جادو باشه!!!
    من که چیزی یادم نمیاد عکسی چیزی در دست هست آیا؟

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    اینهایی که پیرمرد جان گفت فکر کنم مال زمان های اولیه ی پیدایش جعبه ی جادو باشه!!!
    من که چیزی یادم نمیاد عکسی چیزی در دست هست آیا؟
    اتفاقا مربوطند به بعد از سال 75 شمسی
    کارتونهای زمان ما خیلی جذاب بودند چون بدون سانسور از کمپانیهای امریکایی خریداری و دوبله می شدند . مثل پاپای ، سوپرمن ، دانلد داک ، فیلیس کت ، پارینه سنگی ها ، تارزان ، ...

13. این کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه A T E N A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Nowhere

پيش فرض

کلا بچهگیها از کارتونهای ایرانی بدم میومد !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Utilities

پيش فرض

من از كارتون زنان كوچك خوشم نميومد و اصلا نگاه نميكردم يه روز هم كه نگاه كردم مربوط به دخترا بود و 10 تا دختر تو يه خونه زندگي ميكردن همينجوري زندگي ميگذشت
    از كارتون پسر كوهستان و داداش كايكو خيلي خوشم ميومد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •