تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: کمک کار نکردن کیبورد

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض کمک کار نکردن کیبورد

سلام من چند مدته که کیبوردم بعضی وقتا یکدفه قطع میشد .که با تون دادن فیش پشت کیس درست میشد .ولی مطمعنم که کیبورد درسته حالا موندم پورت مینبورد خرابه یا فیش کیبورد این دمین باریه که کیبوردم اینجوری خراب شد یی قبلی رو یک مینبورد دیگه همینطوری شد و این یکی هم دوباره خراب شد والانم دیگه با فشار دادن و تکون دادن فیش درست نمیشه ند بار که ریست میکنی کار میکنه باز قطع میشه. می خواستم بدنم از این فیشهاش تبدیل به یو اس پی بگیرم خوبه وکار میکنه و اینکه قیمتش چنده.الان دارم با کیبورد ویندوز مینویسم خواهشن سریع جواب بدید خسته شدم از این وضعیت .اسم کیبوردمم best

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

معلومه چي كشيدي تا با كيبرد مجازي ويندوز اين متون را تايپ كردي
    وقتي سيم را تكون ميدي كار ميكنه دو حالت داره
    1 سيم كيبرد خراب شده
    2 فيش ps2 مال برد يكي از پايه هاش قطعي داره
    و اما راه هاي برطرف كردن مشكل
    كافيه كيبرد را به يك يسيستم ديگه اي وصل كني اگه بدون مشكل كار كرد سالمه
    اما اگه ايراد اشت : بايستي فيش كيبرد عوض بشه
    اگه بدي به يك تعمير كار كامپيوتر برات عوضش ميكنه هينه اش هم 1000 تا 2000 ميشه
    اما اگه فيش برد خراب هست يا قطعي داره بايد كيس باز بشه و از پست برد لحيم كاري بشه تا مشكل قطعي درست بشه
    اينم باز يه تعمير كار معمولي ميتونه برات انجام بده با هزينه پائين
    و راه سوم كه خودت هم اشاره كردي اينه كه يك تبديل usb به ps2 بگيري
    با اين تبديل ميشه موس و كيبرد را از طريق usb به كامپيوتر وصل كرد
    بدون نياز به ترفند خاصي

3. این کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه khofashshab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام :

این اشکال از فیش ps2 مین شما می باشد درمورد سوالی که درباره ی فیش های usb کردی باید بگویم که این فیش ها از لحاظ کار کرد به فیش ps2 نمی رسد

5. این کاربر از khofashshab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام خسته نباشین همگی.راستش منم مشکلی مشابه دوستمون دارم با این تفاوت که از کیبورد USB به واسطه ی پورت تبدیل USB to PS2 استفاده می کنم.یعنی می خوام استفاده کنم!ولی وقتی کیبورد رو وصل می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و کامپیوتر اصلا کیبورد رو نمشناسه.روی لپ تاپ هم امتحان کردم ولی به همین صورت بود.کیبورد مطمئنا سالمه.یعنی مشکل از پورت تبدیله؟اگه اینجوریه چه راهی پیش پام می ذارین؟ممنون میشم راهنماییم کنین.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام خسته نباشین همگی.راستش منم مشکلی مشابه دوستمون دارم با این تفاوت که از کیبورد USB به واسطه ی پورت تبدیل USB to PS2 استفاده می کنم.یعنی می خوام استفاده کنم!ولی وقتی کیبورد رو وصل می کنم هیچ اتفاقی نمی افته و کامپیوتر اصلا کیبورد رو نمشناسه.روی لپ تاپ هم امتحان کردم ولی به همین صورت بود.کیبورد مطمئنا سالمه.یعنی مشکل از پورت تبدیله؟اگه اینجوریه چه راهی پیش پام می ذارین؟ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام
    به احتمال خیلی زیاد مشکل از فیش تبدیل است با یک تبدیل دیگر تست کنید درست خواهد شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

عزیزم ممنون.لطف کردی.امتحان می کنم حتما...

اگه نباشه جاش خالی می مونه pulp_fiction's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    توی آسمون ها

پيش فرض

سلام من چند مدته که کیبوردم بعضی وقتا یکدفه قطع میشد .که با تون دادن فیش پشت کیس درست میشد .ولی مطمعنم که کیبورد درسته حالا موندم پورت مینبورد خرابه یا فیش کیبورد این دمین باریه که کیبوردم اینجوری خراب شد یی قبلی رو یک مینبورد دیگه همینطوری شد و این یکی هم دوباره خراب شد والانم دیگه با فشار دادن و تکون دادن فیش درست نمیشه ند بار که ریست میکنی کار میکنه باز قطع میشه. می خواستم بدنم از این فیشهاش تبدیل به یو اس پی بگیرم خوبه وکار میکنه و اینکه قیمتش چنده.الان دارم با کیبورد ویندوز مینویسم خواهشن سریع جواب بدید خسته شدم از این وضعیت .اسم کیبوردمم best

اگه خودت لحیم کاری و کار با اهمتر بلدی می تونی تعویضش کنی به این صورت که

رنگ مشکی به v وصل می شه . رنگ قرمز به c وصل می شه . رنگ زرد به d وصل می شه . و رنگ سفید به g وصل میشه . البته با تبدیل هم کار می کنه به شرطی که کیبوردت با سیستم دیگه تست کنی .

داره خودمونی میشه Gloria55864's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با درود و احترام

جالبه شما راحت ترین راه که امکان معرفی نادرست صفحه کلید در استارت آپه رو فراموش کردید حتما این مورد رو هم چک کنید در بعضی مادربردها باید صفحه کلید درست معرفی شده باشه تا درست کار کنه .

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

اول ببینید برای چی این چنین مشکلی براتون پیش می‌آد؟
    من الان چند سالی هست که با یه صفحه کلید کار می‌کنم. تا حالا با اون هیچ مشکلی نداشتم، آخه همیشه به سیستم وصله و خیلی کم فیشهاش رو در می‌آرم. تبدیل PS2 به USB شاید روی سیستم شما جواد نده ولی به امتحانش می‌ارزه. شما بایستی ابتدا تنظیمات بایوس رو طوری انجام بدید که USB Keyboard فعال باشه. حالا می‌تونید از این تبدیل استفاده کنید.

اگه خودت لحیم کاری و کار با اهمتر بلدی می تونی تعویضش کنی به این صورت که

رنگ مشکی به v وصل می شه . رنگ قرمز به c وصل می شه . رنگ زرد به d وصل می شه . و رنگ سفید به g وصل میشه . البته با تبدیل هم کار می کنه به شرطی که کیبوردت با سیستم دیگه تست کنی .
    عزیز توجه کنید که رنگ سیم‌ها در همه‌ی کابلهای رابط یکسان نیست. بنابراین نمی‌تونیم در این مورد نظر خاصی رو بیان کنیم. بایستی به وسیله‌ی اهم متر سیم‌هایی که به فیش PS2 وصل می‌شن رو شناسایی کرده و با توجه به جای اون فیش‌ها روی برد صفحه کلید اقدام به لحیم کاری نمود.

12. این کاربر از mjzaret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ninjavb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    چند روز پیش وقتی کامپیوترم رو روشن کردم دیدم کیبورد اصلا کار نمیکنه بعضی وقتا این جوری میشد ولی با ریست کردن درست میشد ولی این دفعه هر کار کردم درست نشد . تو قسمت تنظیمات کیبورد که رفتم دیدم اصلا درایورش فعال نیست خلاصه هرچی ما سی دی گذاشتیم هر کار کردیم دیدم فایده ای نداره . . مشکل از کجا میتونه باشه؟ (فیش خود کیبورد ps2 )
    با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •