تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 91 اولاول ... 216167686970717273747581 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 902

نام تاپيک: Just Cause 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه TheGnomonWorkshop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

خب اینترنت رو قطع کن و یک کرک خوب روش بریز...
    مشکل اینجاست که موقع نصب کردن این جوری میشه...

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این چه بازییه دیگه!من بازیو تموم کردم ولی هنو دارم میرم اون جاهایی که مثل فرودگاه و شهرها و دهکده ها اینا رو هم باید 100 درصد کنم لیولشو تا بازی ریز ریز به 100 درصد خودش برسه!بدبختی اینجاست که اینجور که من تو نقشه با این وضعیت می بینم فکر کنم یه 2 سالی طول می کشه بخوام 100 درصد کنم!!!!!!!!!!!!28 ساعت بازی---40%

داره خودمونی میشه k-hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

cheatcc.com/pc/justcause2cheatscodes.html

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

یعنی چی مگه پچ بازی توی dvd های بازی نبود؟dvd1,2رو باز کنین فایل های درایور رو اجرا کنین درست میشه ایشا....
    بعدشم نسخه شرکتی این بازی پدر آدمو درمیاره!
    سلام گفتم که نسخه ای که من دارم مال همون اوایله که بازی اومد و مشکل باز شدن چتر و صدا داشت و براش یه پچ اومد ولی متاسفانه از محل اپلودش سریع پاک شده و نتونستم بگیرمش برا همینم نتونستم بازی رو بعد نصب و اجرا جلو برم چون چتر باز نمیشه
    حالا ممنون میشم اگه از دوستان کسی لینکه دیگه ای داره یا اپلود کنه بخدا ثواب داره
    ممنون

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام گفتم که نسخه ای که من دارم مال همون اوایله که بازی اومد و مشکل باز شدن چتر و صدا داشت و براش یه پچ اومد ولی متاسفانه از محل اپلودش سریع پاک شده و نتونستم بگیرمش برا همینم نتونستم بازی رو بعد نصب و اجرا جلو برم چون چتر باز نمیشه
    حالا ممنون میشم اگه از دوستان کسی لینکه دیگه ای داره یا اپلود کنه بخدا ثواب داره
    ممنون
    اتفاقا مال من هم از همون اوایل بود(تو عید) و مشکلی نداشت!: د ی
    به هر حال،اون اولا که پچ نبود من دست به یک عمل خیرخواهانه زدم: د ی و سیو دقیقا بعد از باز شدن چتر(Welcome to panau) رو برای همه بچه ها گزاشتم و دیگه مشکلی نداشتن،میتونی سیو رو از اینجا دانلود کنی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    _
    منظورتون از صدا،جلو بودن صدا نسبت به اشخاص هست دیگه؟

6. 2 کاربر از gap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه k-hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من هم مشکل جلو بودن صدا رو داشتم ولی همین چند روز پیش اپدیت کارت گرافیکم رو نصب کردم کامل بر طرف شد یه امتحانی بکنید.

8. 2 کاربر از k-hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aban366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ایران-گرگان

پيش فرض

به هر حال،اون اولا که پچ نبود من دست به یک عمل خیرخواهانه زدم: د ی و سیو دقیقا بعد از باز شدن چتر(Welcome to panau) رو برای همه بچه ها گزاشتم و دیگه مشکلی نداشتن،میتونی سیو رو از اینجا دانلود کنی:
    کد:
    _
    ممنون دوست عزسز من همون موقع هم این سیو رو گرفتم و ریختم اما بازی رو معلوم نمیشه از کدوم مرحله است و همش باید یه سرس جایگاه های بمبافکن و غیره رو با نشستن پشت یوشکا از بین برد اما تموم نمیشه که معلوم نمیشه باید چیکار کرد به طرف ساختمان دیگه هم که بری کشته میشی

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

من هم مشکل جلو بودن صدا رو داشتم ولی همین چند روز پیش اپدیت کارت گرافیکم رو نصب کردم کامل بر طرف شد یه امتحانی بکنید.

منم کارت گرافیکم رو به ورژن 10/6 ازتقاء دادم اما باز همونه کارتمم ATI5850 هستش

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این چه بازییه دیگه!من بازیو تموم کردم ولی هنو دارم میرم اون جاهایی که مثل فرودگاه و شهرها و دهکده ها اینا رو هم باید 100 درصد کنم لیولشو تا بازی ریز ریز به 100 درصد خودش برسه!بدبختی اینجاست که اینجور که من تو نقشه با این وضعیت می بینم فکر کنم یه 2 سالی طول می کشه بخوام 100 درصد کنم!!!!!!!!!!!!28 ساعت بازی---40%
    تازه 40درصدخسته نباشی عزیزم من100اسعت بازی کردم60درصدم.....
    بعدشم باید اول کل اون مناطق بفرستی روهوا کل کل رو بعدش بری کل اون جعبه های بلک باکس واسکولس هارو بگیری اوهههههههههههههه پولتو باید به5میلیون برسونی درجه انفجارهارو به بالای2میلیون برسونی کجای مکاری برو بازیتو بکن!
    کد:
    _
    ممنون دوست عزسز من همون موقع هم این سیو رو گرفتم و ریختم اما بازی رو معلوم نمیشه از کدوم مرحله است و همش باید یه سرس جایگاه های بمبافکن و غیره رو با نشستن پشت یوشکا از بین برد اما تموم نمیشه که معلوم نمیشه باید چیکار کرد به طرف ساختمان دیگه هم که بری کشته میشی

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

منم کارت گرافیکم رو به ورژن 10/6 ازتقاء دادم اما باز همونه کارتمم ATI5850 هستش[/B]
    ممنون
    اون موقع که بازی میخرین بگین به یارو مگه میشه بازی بخرین ناقص باشه؟ازکجا گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بازیتون شرکتی هست اگه شرکتی هست که بندازش سطل آشغال!
    بعدشم من هرچی سایت مایت هارو گشتم پچی چیزی ندیدم....
    فقط شما میتونی بری تو سایت خود بازی:
    کد:
    خب اونجا یه سری وسایل جدید گزاشتن مثل یه اسلحه قشنگ یه چتر نارنجی رنگ که روش عکسه زدان دریایی و....
    بیا اینم عکسش:
    برو اینو دانلود کن درست میشه ایشا....
    ارا دنتمند علی.

11. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای xeNociDe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Isolated System

پيش فرض

مشکل من حل شدنی نیست فکر کنم...
    این بارو موتوریه که میبرت پیشش چرا اینقدر سریع حرکت میکنه آدم نمیتونه بره دنبالش مینویسه
    You are Lost him!!!

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مشکل من حل شدنی نیست فکر کنم...
    این بارو موتوریه که میبرت پیشش چرا اینقدر سریع حرکت میکنه آدم نمیتونه بره دنبالش مینویسه
    You are Lost him!!!
    شما یه لطفی کن برو از خیابون جلوش دربیا میدونی برو تو دریا دقیقاًروبروت میری روی پل از روی پل میری اون خیابونه که دورمیزنه میاد بالا دقیقاًروبروت درمیاد گرفتی بعد اونجا اگه من جای تو بودم از روی دنیا حذفش میکردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •