تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 91 اولاول ... 71314151617181920212767 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 902

نام تاپيک: Just Cause 2

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من دارم دانلود میکنم حجمش 4 گیگ هست 70% رفته یعنی هیچ !!!!!!!!!!!!!!!
    باید برم بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی کامل نیست یا مشکل دیگه ای داره /؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    فکر کنم درسته
    خوب منم بازی رو گرفتم و یک 7 ساعتی از صبح بکوب بازی کردم :

نکات خوب :
    - محیط فوق العاده زیبا و متنوع ! ( قشنگ ترین محیطی که تو عمرم دیدم ، قسمت اولش که تویه برف بود منو یاده Uncharted 2 انداخت ! جنگلاشم منو یاده اون انداخت! فکر کنم یکم بلور بهتری به کار میبردم شک ندارم که دقیقا شبیه Uncharted 2 میشد )
    - حرکات نمایشی فوق العاده ی بازی ( بیشتر با اون چنگکش )
    - صداگزاریه فوق العاده ی محیط
    - تنوع وسایل نقلیه
    - تنوع اسلحه
    - محیط فوق العاده گسترده! ( فکر کنم 1000 کیلومتر باشه ! )
    - Stuntes هایه بسیار جذاب!
    - آب و هوایه متغیر و بسیار زیبا ( مخصوصا برفش )
    - فیزیک خوب محیط
    - گرافیک محیطیه خوب
    - جذابیت فوق العاده ی بازی
    - هوش مصنوعی ای تقریبا خوب دشمنان ( من مشکلی ازش ندیدم ، در ضمن Avalanche از سیستم جدید خودش در مورده هوش مصنوعیه بازی استفاده کرده )

نکات بد :
    - سیستم جنگیدن FUN ( خیلی مسخره ی آدم اصلا احساس خطر نمیکنه! از اینور به اونور مثله میمونا )
    - نداشتن قابلیت Cover که بر Fun بودن بازی تاثیر میگزاره.
    - فیزیک فوق العاده فوق العاده مزخرف وسایل نقلیه ( من با موتور سیکلت زدم به کامیونه کامیونه چپ کرد )
    - گرافیک بده وسایل نقلیه!
    - هوش مصنوعیه پایینه مردم.
    - زمانی که باران به زمین میباره انگار زمین خشکه خشکه ( بدترین مشکل از نظره من )
    - صداگزاری نچندان خوب کاراکتر ها ( فقط صداگزاریه ریکو تا الان خوب بوده ، یک قسمت هم تازه باگ داشت )
    - گرافیک بد چهره ها ( فقط ریکو چهرش از بقیه بهتر بود ، اون یارو زنه اوله بازی خیلی قیافه ی مزخرفی داشت )
    - یک مشکل جزئی هم بود که اونم اینکه ماموریت ها رو باید خودت تویه نقشه بگردی پیدا کنی که یکم طول میکشید.
    - داستان تا اینجا اصلا سر و ته نداره !
    - کنترل بده وسایل نقلیه ( که به Fun بودن بازی کمک میکنه )
    - کیفیت مزخرف آب و دریا! ( تعجب میکنم با محیطه به اون خوبی ای که داره واسه چی اینقدر آب هاش مزخرفه )
    - نبود وسیله ی نقلیه ی کافی برایه رفت و آمد تا الان! ( بعدا 100% هواپیما و هلکوپتر میتونی بخری اما الان باید 15 دقیقه فقط رانندگی کنی ، ماشالله مپش خیلی بزرگه )
    - ماموریت هایه تکراری
    و ... ( چیزی یادم اومد مینویسم )

راستی دوستان کسی نمیدونه این چیزایی که میخریم کجا میره؟ ( به خوده ریکو میرسه یا میره به خونش! البته من که تا الان خونه ای ندیدم یک جا هستش ولی اصلا علامت نزده )

در ضمن دوستان بلند ترین قله ی بازی رو فتح کنین Achivement بگیرین ( Top of the World ).
    منظورت اونایی هست که از Black market میخری؟؟اونا اگه ماشین و هلیکوپتر و اینا باشه که میفته جلوت(یه بار جت سفارش دادم،خودم یه جایی بودم که دور و برش همش حصار بود(بتنی)،وقتی اومد جتم نتونستم پرواز کنم،تا سرعت میگرفتم میخورد به درو دیوار...خلاصه 30000 تا پولم حیف شد
    اسلحه رو هم که همونجا بهت میده.
    اون گزینه سوم هم که بزنی میتونی به هلیکوپتر بلک مارکت بگی مثلا کجا ببرت.
    ______
    نکات قوت و ضعف بازی(به نظر من،با مقایسه در 360)
    -به قول دوستمون حرکات نمایشیش واقعا جالب و زیاد هست.10/10
    -گرافیک بسیار بالا و جالب محیط (360 بهتره)9/10-گرافیک وسایل نقلیه به نظر من بد نیست،خوبه...جای کار داره ولی بد هم نیست...(360 بهتره)7/10
    -صداگزاری کاراکتر ها(به قول دوستمون فقط خود ریکو خوبه صداگزاریش که در ضمن اون هم چنگی به دل نمیزنه،2-3 ثانیه عقبه تصویر از صدا.( 360 این مشکل رو نداره)3/10
    -محیط بازی واقعا متنوع،زیبا و جالب هست و به قول دوستمون بسیار وسیع هستش.10/10
    -باز هم چترش وقتی میای زمین غیب میشه
    -گیم پلی بازی تقریبا خوبه(7/10)
    -خیلی مسخره کاور میگیره(اصلا کاور نمیگیره،باید بری مثلا پشت جعبه که تازه اونم بیشتر اوقات سر کاراکترمون پشت کاور نمیره)
    -واقعا دشمنا بد تیر اندازی میکنن.....
    -آب و هوای بازی تغیر میکنه و خیلی جالبه...(مخصوصا بارون و برفش)،طلوع و غروب خورشید هم خیلی زیباست...
    -مراحل مثل نسخه اولش شبیه همن...
    -به نظر من وسایل نقلیه رو خوب میشه کنترل کرد.....(6/10)
    -گرافیک چهره ها متوسط هست،6/10
    -سخت بودن گیر آوردن ماموریت
    و.....
    (اضافه میکنم بعدا شاید))
    ___
    در کل: 9/10
    بازی جالبیه،بازی کنید حتما
    اگر 360 هم دارین،نسخه 360 رو بخرین و بازی کنید
    Last edited by gap; 25-03-2010 at 20:34.

2. 3 کاربر از gap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

کسی از دوستان از ولی عصر گرفته ؟؟؟ (تهران)

آخر فروم باز Mostafa NBA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام خدمت تمام عزیزان سایت من مسئول نیلوفر آبی هستم . ارائه کننده جدیدترین و به روز ترین بازی های روز دنیا
    آدرس سایت ما : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن بازی های دارای ضمانت نصب می باشد
    به به داش آبنوس ما هم اومد. عجب تبلیغی برات میکنیم ما ها !

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

دوستان حتمی حتمی بلند ترین قله ی بازی ( دو تا رشته کوه برفی در جزیره ی بالایی هست ، سمته راستی! )
    رو برید که خیلی صحنه رویایه! حسه سرما مخصوصا اگه شب باشه ( همین 5 دقیقه پیش رفتم شبم بود ) بهت دقیقا منتقل میشه با اون صدایه باد و صدایه زوزه ی برف و بورانی که میاد یک سقوط آزاد خالی از لطف نیست
    خلاصه که خیلی میچسبه!
    در ضمن دوستان کم کم شروع کنیم به پیدا کردن Ester Egg هایه بازی ( مثلا جایه جالب و عجیب ، کاره جالبی ، چیزه عجیبی و ... ) من فکر میکنم که خیلی جالب باشه!
    راستی مشکل حمل و نقل همه دارین یا فقط منم؟
    اینقدر راه رفتم اون بالا زد 120 کیلومتر!؟!>@()!! سره 75 کیلومتر هم یک Achivement میده!
    یک چیزی هم دوستان امتحان کنن که تویه جنگل وقتی با چتر پرواز میکنین اون چنگک رو به یک چیزی بزنین! چترتون سرعت میگیره بعد اگه سطحشو با سطحه دختایه جنگل تنظیم کنین خیلی باهال میشه از لایه شاخ و برگ ها میره و از بالایه جنگل در میاد کلا نیم ساعت داشتم حال میکردم!

6. 2 کاربر از 779 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

در ضمن دوستان کم کم شروع کنیم به پیدا کردن Ester Egg هایه بازی ( مثلا جایه جالب و عجیب ، کاره جالبی ، چیزه عجیبی و ... ) من فکر میکنم که خیلی جالب باشه!
    خوب برای شروع من اینو میرام که تو vg247 گذاشته:

LOST در Just Cause 2 :

تصاویر را با دقت تماشا کنید:

در قسمت بالای نقشه Just Cause 2 یک جزیره کوچک و اسرار آمیز وجود دارد. چرا نباید به آنجا پرواز کرد و دید چه اتفاقی در آنجا می افتد ؟ ؟

اوه ، بله ، درست است. پرواز کردن در آن منطقه با هر شرایطی ، حتی با قوی ترین هواپیما ها ، غیر ممکن است. در هر صورت دچار سانحه می شوید.

هیچ نشانه ای از LOST دیده نمی شود اگر کسی آن را پیدا نکند. خرابه ها در کنار ساحل تمام می شوند.
    اوشینیک 815 ؟ ؟

گیمر ها بلافاصله پس از دیدن این صحنه ها گزارش می دهند. آسمان تاریک می شود و شروع به بازیدن می کند. برخی حتی می گویند صدای آن دود سیاه نیز را شنیده اند. صدای چرخ دنده مانند آن را که در جنگل شنیده می شود.

و دست آخر "دریچه". بله ، البته قبل از انفجار دریچه. با یک -- کامپیوتر می توانید وارد آن شوید (؟؟؟!!!).

منبع:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. 10 کاربر از sinak3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammadaliarmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ایول دمشون گرم معلوم کنار اون دریچه اون اعداد مرموز هم نوشته شدن 42-23-16-15-8-4
    راستی فصل 6 تا کدوم قسمت اومده ؟(میدونم بی ربطه ولی ممنون میشم جواب بدید)

پروفشنال shahi-007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

آقا آخرش ما نفهمیدیم این بازی برای پی سی اومده یا نه؟ کرک شده یا نه؟
    حجمشم چقدره؟ تا یه لینک درست و حسابی پیدا کنیم دانلود کنیم
    راستی لینک کسی داره بگه لطفاً

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خوب برای شروع من اینو میرام که تو vg247 گذاشته:

LOST در Just Cause 2 :

تصاویر را با دقت تماشا کنید:

در قسمت بالای نقشه Just Cause 2 یک جزیره کوچک و اسرار آمیز وجود دارد. چرا نباید به آنجا پرواز کرد و دید چه اتفاقی در آنجا می افتد ؟ ؟

اوه ، بله ، درست است. پرواز کردن در آن منطقه با هر شرایطی ، حتی با قوی ترین هواپیما ها ، غیر ممکن است. در هر صورت دچار سانحه می شوید.

هیچ نشانه ای از LOST دیده نمی شود اگر کسی آن را پیدا نکند. خرابه ها در کنار ساحل تمام می شوند.
    اوشینیک 815 ؟ ؟

گیمر ها بلافاصله پس از دیدن این صحنه ها گزارش می دهند. آسمان تاریک می شود و شروع به بازیدن می کند. برخی حتی می گویند صدای آن دود سیاه نیز را شنیده اند. صدای چرخ دنده مانند آن را که در جنگل شنیده می شود.

و دست آخر "دریچه". بله ، البته قبل از انفجار دریچه. با یک -- کامپیوتر می توانید وارد آن شوید (؟؟؟!!!).

منبع:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من رفتم،خیلی باحال بود،کلی سرباز هم توش هست....متاسفانه من شب رفتم هیچی دیده نشد!!!!30000 تا دادم یه جت گرفتم،جتم آتیش گرفت
    آقا آخرش ما نفهمیدیم این بازی برای پی سی اومده یا نه؟ کرک شده یا نه؟
    حجمشم چقدره؟ تا یه لینک درست و حسابی پیدا کنیم دانلود کنیم
    راستی لینک کسی داره بگه لطفاً
    اومده،تو همین انجمن لینکش هست.

12. این کاربر از gap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه RAMB0o0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بجه ها اینو میشه در حالت لن بازی کرد؟منظورم شبکه هستش

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

دوستان منم رفتم جایه جزیره یه!
    اولش که وارد شدم شب بود! بارون شدید گرفت همراه با رعد و برق هایه وحشتناک! چند بار هم فکر کردم صدایه اون یارو میاد که البته اشتباه کرده بودم خلاصه 2 یا 3 بار فکر کردم صداش میاد و خیلی خیلی ترسیدم
    بعدشم رفتم جایه نوشته ی " SEARCH " پشتش یک هواپیما بودش البته منفجر شده بود
    من با قایق رفتم خیلی وحشتناک بود خلاصه
    آخرش اینقدر گشتم دیوانه شدم پیداش نکردم حوصله اومدم پایه کامپیوترم نداشتم!
    راستی این جزیره همیشه بارون توش میباره و همیشه هوا تاریکه فقط روزش یکم زیر اون ابرایه سیاه روشناییه اما زمین تاریکه همش!
    راستی این برج ها چی بودن توش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •