تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 91 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 902

نام تاپيک: Just Cause 2

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

دموي بازي براي پي و كنسول اومده . سايزش 1.25 گيگه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 7 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نسخه استیم دانلود شد ...
    دوربین بازی که عالی بود - یعنی حداقل اعصاب خورد کن نبود ! ... بازی یه شونس می دونی یه چیزی تو مایه های GeOW آره دقیقا مثل همونه ... کاور گیری وجود نداشت ! با یه سیستم 600 تومنی می تونی تو فول گرافیک با SSAO روی Low تو 720p راحت بازی کنی و مشکلی نداشته باشی ...
    خوب رانندگی هم بنوبه خودش جالب بود حداقل واسه اونایی که یکش رو بازی کردن اینم لذت بخش خواهد بود , چون فرمون تقریبا خیلی بهتر شده ... دمو تو منطقه بیابونیه بازی هست و زیاد نمیشه از حس جنگلشو و دریا و اینها لذت برد ولی موزیک متنش در موقع چرخ زدن تو بیابون ها جالب بود تقریبا واسه هر منطقه چندتایی داشت ... از نظر FUN هم کلا فانه از بستن آدما به ماشین و بستنشون به یه کپسول انفجاری و پرتاب شدنشون تا ورجه وورجه رو ماشینا و سقوط های آزاد ... میگه آقایون خانوما کمربنداتونو ببندین و آماده ی یه سرگرمی درست و حسابی بشین ... تو دمو که داستانی از باشی مشخص نمیشه و خوب cut scene بازیها هم جالب بود دیگه از قبل رندر شده نبود و کاملا real time بود ... صدا گذاری هم میشه گفت به نوبه خودش جالب و جذاب بود عمق صدا ها در منطقه ها کوهستانی یا دشت باز یا محیط های پر درخت ... دیگه .. دیگه .. ماشین ها هم تو خاکی و اینها کثیف میشدن تا حدودی .. کنترل موتور سواری هم قابل قبول بود ... کلا اذیت نمی شه آدم وقتی بازی می کنی جوری نیست که مثلا کنترلش اونجوری باشه که بخواد حواستو پرت کنه بعد از 10 دقیقه تقریبا دکمه های بازی رو یاد میگیری ... دیگه نمی دونم چیزه خاص دیگه ای یادم نیست اگر دوستان نکته ای خواستن در خدمتم ...

4. 11 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

ممنون بازم چیزی میدونی بگو ............. نسبت به جی تی ای 4 فیزیک و رانندگی و ... چطوره ؟ ...
    واسه حمله و ... تکنیک خاص و فنی نداره مثل جی تی ای ؟ ... دوست دارم با جی تی ای 4 مقایسه اش بکنی اگه میتونی!
    گرچه جی تی ای برای من یه چیز خاص هست همیشه !
    ممنونم ...

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ممنون بازم چیزی میدونی بگو ............. نسبت به جی تی ای 4 فیزیک و رانندگی و ... چطوره ؟ ...
    واسه حمله و ... تکنیک خاص و فنی نداره مثل جی تی ای ؟ ... دوست دارم با جی تی ای 4 مقایسه اش بکنی اگه میتونی!
    گرچه جی تی ای برای من یه چیز خاص هست همیشه !
    ممنونم ...
    از نکات مثبت GTA که سعی شده توش خیلی استفاده بشه ... ولی خوب حالت داستانیش شاید به پای GTA نرسه ! ولی خوب اون تو شهر بودو این تو محیط بازه باز تنوع خاص خودشو داره ... تکنیک ؟! لول وقتی بازی کنی می فهمی اینقدر تکنیک تو کشتن آدما وجود داره که نمی دونی چطوری ترفتو سر به نیست کنی همون تریلری که در مورد تکنیکها کشتن هست رو اگه می تونی از GameTrailers بگیر نگا کنین تقریبا رو این قسمت به نظر من از GTA کاملا سرتره ... ولی خوب یه نکته هم هست !! بازی یه مقدار تخیلی می زنه ولی یه مقدار اونم خدایی دیگه لازمه واسه اینطوری آدم کشی ! مثلا زیاد حرکتهاش شبیه آدمی زاد نیست .. اشتباه نکن نه اینکه کلا گوریل باشه یعنی یه کارایی می کنی که اصولا آدما نمی تونن بکنن پرش درجاشو ندیدی .. به نظرم از نظر سرگرمی واسه همه سرگرم کنندس مثلا من خودم کلا هیچ کدوم از GTA هارو نشستم تا تهش برم از یه جاییش ببعد واسم تکراری شد ولی خوب جاست کاز 1 رو تقریبا تا آخرش رفتم و همه ی ساید میژنهاشم رفتم یه جورایی با محیطش حال کردم همون که یه مقدار بساط سرگرمی هم تو بازی وجود داره و زیاد واقع گرایانه نیست از خسته شدن زود هنگامش جلوگیری می کنه ... حالا این نسخه که همچین منظره ای توش نداشت ولی خوب قطعا نسخه اصلی با اون جنگلهای نابش و صدا پرنده ها تو جنگل می تونه خیلی جالبتر باشه ... کلا بازیه حسیه ... فیزیک و انفجارها هم خوب بودن افکت آتیش هم جالبه تقریبا از این نظر گرافیکی چیزی زیاد کم نداره که بخواد اذیت کنه و اتفاقا بنظرم گرافیکش چشم نواز بود واسه رنگهای شادی که توش استفاده شده (برخلاف GTA که بخاطر واقع گرایانه بودنش رنگا کدر و تیره هستن نسبتا) ... کلا با GTA مقایسش نکنی بهتره چون این مدل خودشو داره یعنی المانها GTA خیلی خاص بود و این هم همینطور .. من اصلا نمی تونم GTA رو با امکانات بازی تصور کنم چون دیگه GTA نمیشه !

7. 2 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

دموی نهایی از بازی برای کنسولها در LIVE برای X360 گذاشته شده که قبلا در psn موجود بود مدت این دمو 30 دقیقه میباشد. چیزی که در این دمو بیش از حد خود نمایی میکنه گرافیکه بسیار زیبا با افکتهای نور چشم نواز همچنین ثابت موندن فرمریت بازی میباشد! اما باز هم گیم پلی خیلی خوب و جذاب نیست!

کد:
    Last edited by shab_2008; 07-03-2010 at 10:32.

9. 6 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

از نکات مثبت GTA که سعی شده توش خیلی استفاده بشه ... ولی خوب حالت داستانیش شاید به پای GTA نرسه ! ولی خوب اون تو شهر بودو این تو محیط بازه باز تنوع خاص خودشو داره ... تکنیک ؟! لول وقتی بازی کنی می فهمی اینقدر تکنیک تو کشتن آدما وجود داره که نمی دونی چطوری ترفتو سر به نیست کنی همون تریلری که در مورد تکنیکها کشتن هست رو اگه می تونی از GameTrailers بگیر نگا کنین تقریبا رو این قسمت به نظر من از GTA کاملا سرتره ... ولی خوب یه نکته هم هست !! بازی یه مقدار تخیلی می زنه ولی یه مقدار اونم خدایی دیگه لازمه واسه اینطوری آدم کشی ! مثلا زیاد حرکتهاش شبیه آدمی زاد نیست .. اشتباه نکن نه اینکه کلا گوریل باشه یعنی یه کارایی می کنی که اصولا آدما نمی تونن بکنن پرش درجاشو ندیدی .. به نظرم از نظر سرگرمی واسه همه سرگرم کنندس مثلا من خودم کلا هیچ کدوم از GTA هارو نشستم تا تهش برم از یه جاییش ببعد واسم تکراری شد ولی خوب جاست کاز 1 رو تقریبا تا آخرش رفتم و همه ی ساید میژنهاشم رفتم یه جورایی با محیطش حال کردم همون که یه مقدار بساط سرگرمی هم تو بازی وجود داره و زیاد واقع گرایانه نیست از خسته شدن زود هنگامش جلوگیری می کنه ... حالا این نسخه که همچین منظره ای توش نداشت ولی خوب قطعا نسخه اصلی با اون جنگلهای نابش و صدا پرنده ها تو جنگل می تونه خیلی جالبتر باشه ... کلا بازیه حسیه ... فیزیک و انفجارها هم خوب بودن افکت آتیش هم جالبه تقریبا از این نظر گرافیکی چیزی زیاد کم نداره که بخواد اذیت کنه و اتفاقا بنظرم گرافیکش چشم نواز بود واسه رنگهای شادی که توش استفاده شده (برخلاف GTA که بخاطر واقع گرایانه بودنش رنگا کدر و تیره هستن نسبتا) ... کلا با GTA مقایسش نکنی بهتره چون این مدل خودشو داره یعنی المانها GTA خیلی خاص بود و این هم همینطور .. من اصلا نمی تونم GTA رو با امکانات بازی تصور کنم چون دیگه GTA نمیشه !

اره حرفت کاملا درسته چیزی که در جی تی ای 4 دیدیم به سمت واقعی گرایی داره حرکت میکنه برخلاف برخی مسایل و ماموریت هایی که توی سان اندریس من دیدم ! ...
    اون که 100% جی تی ای 4 اتمسفر خودش رو داره ! از نظر اینکه هر دوشون sandbox بودن خواستم یه مقایسه ای انجام بشه چون در sandbox ها فعلا jc2 GTA MAFIA مطرح هستند ! ...
    ممنون ...

11. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دموی نهایی از بازی برای کنسولها در LIVE برای X360 گذاشته شده که قبلا در psn موجود بود مدت این دمو 30 دقیقه میباشد. چیزی که در این دمو بیش از حد خود نمایی میکنه گرافیکه بسیار زیبا با افکتهای نور چشم نواز همچنین ثابت موندن فرمریت بازی میباشد! اما باز هم گیم پلی خیلی خوب و جذاب نیست!

کد:
    بله خوب مشخصا می تونه خیلی خوب نباشه اگر با عناوین خیلی بزرگ مقایسه بشه !
    ولی یه بازی روزمره تفریحی خوب می تونه مثل نسخه یکش .. حداقل مثل خیلی از بازیهای معمولی نیست که بعد از 1 2 بار تموم کردن دیگه دلیلی واسه تموم کردنش نباشه ... نکته جالب نسخه 1 بازی سوار شدن هلی کوپترهای تک نفره بود و پرواز بر روی جنگلها و دشتها و رودخانه ها بود که تقریبا تو هیچ بازیه دیگه ای همچین تجربه ای وجود نداره تو این نسخه هم قطعا اگر اون قابلیتها وجود داشته باشه خیلی جذاب تر از دمو خواهد بود ...
    بگذریم چند نکته دیگه :
    - تیربارهایی که در بازی به صورت ثابت هستن قابلیت جدا شدن از پایه هم دارند و ریکو می تونه اونارو حمل کنه !(میشه یه چیزی تو مایه های تیربار serious sam که دستش می گرفت و راه میوفتاد )
    - فیزیک انفجارها رو بیشتر دقت کردم تقریبا با اینکه من الان کارت انویدیا ندارم که بخواد فیزیک داشته باشه .. همین فیزیک معمولی بازی هم جالب طراحی شده دقت در خورد شدن اشیا جالبه ... اگر ماشین های سنگین سوار شی راحت می تونی درختها رو خرد کنی ! تقریبا تو نسخه قبلی فکر کنم نداشت
    - 30 دقیقه محدودیت دمو هم بعضی موقع ها میره رو اعصاب ولی خوب کلا مهم نیست
    - اچیومنت پاچیومنت و ازین جور ماموریت ها که مثلا چندتا هد شات کردی فلان اسکور رو بهت بده یا مثلا تو 1 دقیقه گذشته چندتا خرابکاری کردی و اینها رو هم گزارش میده ... تقریبا HUD , MAP کاملی داره و خوب گیج هم نمی کنه آدم رو ...تقیب و گریز با پلیس ها و اسکل کردنشون هم فازی میده مخصوصا با امکاناتی که ریکو داره ! حالا باید بازی کنی تا متوجه شی ..
    - هه هه , مثلا اگه c4 داشته باشی می تونی تو تعقیب و گریز بپری رو ماشینه پلیسه ,کاربزاریش بعدش هم با یه پرش با استفاده از چترش حدود 5 متر از زمین فاصله بگیری بعد یهو تریگر C4 رو بزنی و بوم ! یه انفجاره چند ماشینه رو ایجاد کنی ....
    - محل هایی هم برای استانت همونطور که تو تریلرها بود در نظر گرفته شده که تو هر کدومشون بسته به سلیقه ای که خرج میدی می تونی کارهای متفاوتی بکنی ... از این نظر خوب دسته آدم بازه تو بازی ...
    خلاصه بگم بازیه ... بازی ! نه فیلم نه واقع گرایانه ... باس همینطوری که هس باهش حال کنی ...

13. 3 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای hosseincode2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

Edge به بازی 7 از 10 داده که جای خوشحالی داره ! چون کلا پایین ترین امتیاز بازی 7 میشه احتمالا !

15. 4 کاربر از hosseincode2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammadaliarmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

از اونجایی که اساسینس کرید زودتر ریلیز شد آیا امکان داره این بازی هم کمی زودتر ریلیز بشه؟

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

از اونجایی که اساسینس کرید زودتر ریلیز شد آیا امکان داره این بازی هم کمی زودتر ریلیز بشه؟
    بستگی داره دزده کی باشه ...

18. این کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •