تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: مشکل با پرینتر hp p1005

اگه نباشه جاش خالی می مونه bijan.sh.ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز nima-md
    تونر مناسب براي hp طبق خود سايتي كه نوع تونر را براي فروش گذاشته اين هست Toner is: MFG#: CB435A اما من چون مال خودم hp 1006 است و دقيقا با hp1005 يكي هست ديروز رفتم سراغ تونر و بعد از كلي گشتن تونر اصلي خودش كه مبلغ آن 35000 تومان و يكي ديگه كه قابليت يكبار شارژ را داشت را به قيمت 6000 تومان قيمت گرفتم . راستي پرينترت رو خودت شارژ ميكني يا بيرون ميدي شارژ ميكنن اگه خودت شارژ ميكني وقتي كه گرفتي تونر را به Toner is: MFG#: CB435A توجه كن و روي خود تونر نوشته باشه use for hp1005-1006 چون اين دوتا دقيقا مثله هم هستند . راستي براي شارژ چه قدر به فروشنده مي دي ؟
    راستي يه چيزي رو امتحان بكن و بهم بگو ، عكس ها رو خيلي پر رنگ كن و يه پرينت بگير ببين چه طور ميشه ، آيا هنوز هم كمرنگ ميزنه يا پر رنگ .
    موفق باشيد
    Last edited by bijan.sh.ka; 20-05-2009 at 12:10. دليل: .

2. این کاربر از bijan.sh.ka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nima-md's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بیژن خان
    سپاسگزارم از شما
    نخست اینکه برند تونر رو معرفی نکردید
    CB435A که گفتید تنها مدل کارتریج است

دوم اینکه خودم شارژ می کنم. از بخشی از گفته قبلی من در مورد شارژ در شرایط تاریک می شد فهمید!

سوم اینکه هنگامی که دارم یک فایل pdf با 200 صفحه که داخلش پر از متن و گرافیک است، را پرینت میکنم، چگونه دونه دونه گرافیک ها را پر رنگ (احتمالا منظور شما افزایش کنتراست است) بکنم؟

چهارم هم اکنون setting کنتراست پرینتر رو روی 5 گذاشته ام.
    وقتی کارتریج های اینگونه پرینترها رو شارژ می کنی، عدد کنتراست چه روی 1 باشه چه 5 فرقی نمی کنه
    برای من که این طوره
    در ضمن گزینه REt نیز اکتیو است. ولی فرقی نمیکنه.

به هر حال اگه تونر مرغوبی که روی آن نوشته شده برای 1005 و 1006، سراغ دارید، نام و مدل و بهای آنرا معرفی کنید

ارادتمند؛ نیما

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز من فردا يا پس فردا به مغازه مي رم و كلا اسم و مدل تونر را برات مي نويسم ولي فكر كنم قيمتش 35000 تومن باشه حالا كه خودت شارژ ميكني يه نگاه به تونر بكن ببينم كه رو تونر چي نوشته ؟
    چون گفتم كه به صورت فله اي هم هست كه فقط براي يكبار شارژ كردن هست و مبلغ آن 6000 تومن است حالا باز هم من مي پرسم ببينم كه مدل دقيق آن چيه ؟
    راستي كدوم شهر ميشينيد چون من الان فرديس كرج هستم و خيلي راحت تونرش پيدا ميشه ، اگه تهران باشي كه خيلي راحت بايد پيدا بكني ، اگه نيستي كه بايد بپرسي ببينم كه پيدا ميكني يا نه در هر حال موفق باشي .
    اما راستي در مورد مدل كارتريج فكر كنم كه اون مدل كارترج نباشه آخه طبق اين متن .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Buy HP LaserJet-1005 refill toner in bulk and save. We carry bulk toner for these HP LaserJet-1005 cartridges: C7115A.
    اگه نگاه كني ميبيني كه مدل در اينجا به C7115A تغيير كرده كه من در اونجا چيز ديگه اي را ذكر كردم اما باز با اين حساب برات ميپرسم ببينم كه مدل دقيق اون چيه .
    Last edited by bijan.sh.ka; 22-05-2009 at 00:24. دليل: .

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بازم ممنونم
    موضوع مهم یافته شدن این برندها در ایران است
    من تهرانم ولی سه روز در هفته جای دیگه
    یه مؤسسه پزوهشی دارم تو شهر دیگه.
    به هر حال سپاس

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    امروز رفتم و نوع تونر hp 1005 , 1006 را پرسيدم كه هر دو نوع تونرش ( 35A ) هست .
    اينم دو تلفن براي انواع تونر و درام هاي پرينتر مي توني از اين شركت بپرسي
    Tell : (+98)021 88847276 - (+98)021 88300528
    شفق : خيابان ايرانشهر شمالي - بين آذرشهر و سپند - پلاك 210
    تلفن تماس : 88847276 - 88300528
    فاكس : 88307593
    شفق(انقلاب) : تهران - ايرانشهر جنوبي - پلاك 48
    تلفن تماس : 5و888328744
    شفق(ايران) : تهران - پايين تر از ميدان ولي عصر - مركز كامپيوتر ايران A13
    تلفن تماس : 88892193

7. 2 کاربر از bijan.sh.ka بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض تشکر

آقا ممنون از لطفت
    من برند خواستم
    A35 هم که میگی کد شناسایی شیی تونر 1005 و 6 است
    به هرحال ممنونم

داره خودمونی میشه bollboll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان!

در مورد همين مدل 1005 با تونر اصلي چند تا صفحه پرينت مي گيره، اصلاً برنامه اي هست كه به عنوان كنتور تعداد پرينت ها را حساب كنه؟

متشكرم پيشاپيش!

داره خودمونی میشه bollboll's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان!

در مورد همين مدل 1005 با تونر اصلي چند تا صفحه پرينت مي گيره، اصلاً برنامه اي هست كه به عنوان كنتور تعداد پرينت ها را حساب كنه؟

متشكرم پيشاپيش!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام من پرینتر HP1005 دارم برای نصب روی ویندوز XP مشکلی نداره ولی روی ویندوز سون نصب نمی شه اگه می تونید کمکم کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه payam hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

دوست عزيز
    كم رنگ چاپ كردن در كارتريج هميشه مربوط به مگنت هست و ربطي به درام نداره. البته من مطمئن هستم كه اين شارژ كار از پودر مخصوص خودش استفاده نكرده. در ضمن در نظر داشته باشيد كه هميشه وقتي كارتريج شارژ ميشه نسبت به حالت اوليه كمي كمرنگ تر ميشه. اين مشكل هيچ ربطي به زياد بودن پودر و دارم نداره.

در مورد نمايندگي اچ پي بايد بگم كه اچ پي هيچگونه نمايندگي در سر تا سر ايران نداره به دليل تحريمات چند ساله. و هر فروشگاه و شركتي كه ادعا كنه نمايندگي اچ پي هست مطمئن باشيد كه ميخواد سواستفاده كنه. حتي فروشگاه هاي معتبري كه فقط در كار واردات اچ پي از چين به طور گسترده هستن خودشونو به عنوان نماينده اچ پي معرفي نميكنن.

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:00 PM ----------

سلام دوستان!

متشكرم پيشاپيش!
    دوست عزيز در حدود 2500 برگ ميزنه البته نه با تونري كه در خود دستگاه هنگام خريد هست. اگر تونر اصلي داخل دستگاه باشه مقدار كمي پودر داخلش هست كه بيشتر براي تست دستگاه هست. اين مورد در تمام دستگاه ها اعم از جوهر افشان و ليزري صدق ميكنه.

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

سلام من پرینتر HP1005 دارم برای نصب روی ویندوز XP مشکلی نداره ولی روی ویندوز سون نصب نمی شه اگه می تونید کمکم کنید.
    دوست عزيز شما ميتونيد از سايت خود hp درايور ويندوز 7 رو دانلود كنيد و نصب كنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •