تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 120 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 1197

نام تاپيک: آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین

آخر فروم باز blackfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تا 4 سال بین کرمانشاه و قزوین کوچ میکنیم ...

10 آموزش نصب Battlefield 2 برای بازی آنلاین + معرفی سرور ایرانی با پینگ پایین

Battlefield 2 یکی از پر طرفدار ترین بازی های اکشن اول شخص هست که خط داستانی نداره و فقط برای بازی کردن تو محیط های نت طراحی شده .
    یکی از نکات قوت بای اینه که تمام وسایل جنگی در اختیارتونه ، منظورم اینه که علاوه بر اسلحه های عادی می تونید از جیپ های جنگی ، تانک ، APC ( یه نوع نفر بر جنگی که یه توپ سبک به همراه موشک انداز روش نصبه ) ، ََAA ( ضد هوایی متحرک با قابلیت تیراندازی و پرتاپ موشک ) ، هواپیماهای جنگنده ، هلکوپتر جنگی ، قایق های جنگی به همراه ادوات زمینی و ثابت زمینی ( مثل تیربار ، موشک انداز ، ضد هوایی ) استفاده کنید ، که هر کدوم از این وسایل برای سه ارتش بازی فرق داره ، ارتش امریکا ادوات خودش رو داره ، چین و اتحادیه خاور میانه هم ادوات خودشون رو دارند .
    این بازی دقیقا یک محیط جنگی واقعی رو به نمایش می ذاره که بازی کردن در اون واقعا لذت بخشه . اما یه مشکل اساسی وجود داشت که باعث شد خیلی ها از خیر این بازی بگذرند ، و اون مشکل گرش تو دسکتاپ بود .
    تو سرور های نسخه اولیه این بازی اگه کسی از سی دی کی شما استفاده می کرد به محض آنلاین شدنش شما از بایز خارج میشدید و بازی بسته میشد ، و اگر دوباره کانکت میشدید اون کسی که با اون سی دی کی انلاین شده بوده ، خودش دوباره کرش میشد و این سیر برای تمام سی دی کی های تقلبی پیش میومد . تو پچ 1.41 این بازی مشکل کرش برطرف شد و سی دی کی های تکراری اصلا اجازه ورود به هیچ سروری رو نداشتند تا بخوان بعدا کرش بشوند .
    ولی خیلی زود سرور کرک شده منتشر شد که قابلیت این رو داشت سی دی کی های تکراری رو پذیرا باشه . ولی باز یک مشکل دیگه بود و اونم پانک باستر بود . پانک باستر در حین بازی فایل های بازی رو چک می کنه و به محض برخورد با فایلی کرک بازی ( همون فایل کرک بازی که بعد از نصب کپی می کنیم ) شما رو دیسکانکت می کنه . این مشکل هم برطرف شد و راه حل مینی ایمیج بود . در واقع هدف از کرک کردن بازی اینه که بازی بدون نیاز یه سی دی اصلی اجرا بشه ( اگر بازی رو نصب کنید و فایل کرک رو کپی نکنید و بازی رو اجرا کنید ، پیغامی دریافت می کنید که میگه سی دی اصلی رو داخل دستگاه بگذارید ) . مینی ایمیج ها این مشکل رو برطرف می کنن . مینی یمیج یک ایمیج کم حجم هست که حاوی فایل های مورد نیاز از سی دی اصلیه تا بازی اجرا بشه . وقتی مینی ایمیج رو مونت می کنید انگار سی دی اصلی رو تو دستگاه گذاشتید و بازی بدون نیاز به کرک شدن خیلی راحت اجرا میشه .

نکته بعدی یه سرور مناسب ایرانیه که در اخر نوشته بهش اشاره می کنم .
    حالا اگه از مطالب بالا چیزی نفهمیدید اصلا مشکلی نیست ! کافیه قدم به قدم مراحلی رو که میگم طی کنید تا بتونید این بازی قشنگ رو انلاین بازی کنید :

1 خود بازی اصلی ( ورژن اول ) رو تهیه کنید و نصب کنید . حتما موقع نصب پانک باستر رو نصب کنید . بازی رو نباید کرک کنید ، فقط عادی نصب کنید .
    برای تهیه بازی می تونید به فروشگاه p30world و آدرس زیر مراجعه کنید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2 پچ 1.41 ( آخرین پچ این بازی ) رو دانلود کنید و نصب کنید . این مرحله شاید یه کم وقت گیر باشه چون پچ حجمی معادل 539 مگ داره . اگه adsl 128 دارید نهایتا 6 ساعت بیشتر طول نمی کشه . شب قبل خواب بذارید رو دانلود صبح دانلود شده !
    لینک دانلود EA - 1.41 Full Patch روی سرور ea :
    کد:
    یکی از دلایل زیاد بودن حجم این پچ اینه که پچ های ضروری قبلی رو هم داره و لازم نیست پچ های قبلی رو تک تک دانلود کنید .
    بعد از دانلود پچ اونو نصب کنید تا ورژن بازی شما 1.41 بشه . تو این پچ بازی خیلی کاملتر میشه . قابلیت های بدرد بخوری مثل ایربورد کردن وسایل نقلیه ( مثل supplies هایی که فرمانده اصلی در نقاط ضروری ایربورد می کنه ، میشه جیپ های جنگی رو در نقاط مختلف برای افراد گروهان که پیاده موندن ایربورد کرد ، یا مثلا وقتی خلبان قبل از انفجار هواپیما ایجکت می کنه و تو یه نقطه دور فرود میاد میشه براش یه ماشین ایر بورد کرد تا به منطقه جنگی برگرده و ... ) و ...
    فیزیک بازی بهتر شده ، جلوه های انفجار واقعی تره ، موتور گرافیکی تقویت شده ، تمام باگ ها برطرف شده و از همه مهمتر دو تا مپ جدید "جاده جلال آباد" و یدونه مپ به صورت جزیره اضافه شده . کنترل هواپیما و هلکوپتر ها راحت تر و واقعی تر شده و ... . نمی خوام بیشتر از این درباره پچ صحبت کنم !!

3 وقتی پچ نصب شد یه مشکل کوچیک می مونه و اونم کرک بازیه ، اصلا نباید بازی رو کرک کنید ( مگه فقط بخواید آفلاین بازی کنید ) و گرنه پانک باستر حالتون رو میگیره ! تو این مرحله باید یه مینی ایمیج مونت کنید .
    مینی ایمیج رو از آدرس زیر دانلود کنید با حجم 188 کیلو بایت ( درست خوندید فقط 188 کیلو بایت کاره یه سی دی اصلی رو انجام میده !):
    کد:
    فایل JMT-MINIBF2CD.MDS رو با یکی از نرم افزار های درایو مجازی مثل DAEMON Tools یا Alcohol 120% مونت کنید . این جوری بازی موقع اجرا با فرض این که سی دی اصلی داخل درایوره بدون هیچ مشکل اجرا میشه و پانک باستر هم به کرکی بودن بازی گیر نمی ده .
    تا اینجا مراحل نصب بازی کامل شده .

4 ساخت یه اکانت برای بازی آنلاین . اول به اینترنت وصل بشید و بعد وارد بازی بشید و در صفحه login روی دکمه manage account کلیک کنید . در پایین صفحه بعد ( سربرگ manage account رو انتخاب کنید ) روی creat acount کلیک کنید . در صفحه بعد روی دکمه accept terms کلیک کنید و در صفحه اخر سربرگ multiplayer رو انتخاب کنید . اطلاعات مورد نیاز رو وارد کنید و اکانتتون رو بسازید . سربرگ singleplayer برای کساییه که می خوان آفلاین بازی کنن .

اگه مراحل بالا رو درست طی کرده باشید حالا می تونید از بازی کردن آنلاین Battlefield 2 لذت ببرید ( البته تو سرور های کرک شده که تعدادشون کم هم نیست )

یه مشکل دیگه بازی اینه که سرور ایرانی نداریم ! نمی دونم چرا ولی دیدم تنها راه حل اینه که خودم برای اولین بار سرور 1.41 کرک شده bf2 رو تو ایران راه بندازم ، بلاخره یه جا باید اولین جرقه زده بشه !
    درست کردن یه سرور کرک شده ( که با سی دی کی های تقلبی کاری نداشته باشه ) دردسر های خودش رو داشت ولی بالاخره یدونه ساختم و با دوستم چک کردم ، تونستیم حدود دو ساعت با هم و با پینگ زیره 50 بازی کنیم ( جای همتون خالی ! ) . بنا به دلایلی فعلا ترجیح می دم سرور 16 نفره باقی بمونه ( تا 64 نفر هم میشه زیاد شه ولی پهنای باند من گنجایش نداره ) .
    سرور فعلا افلاینه چون کسی نیست بازی کنه . کسایی که دوست دارند تجربه باتلفیلد 2 آنلاین رو تو یه سرور ایرانی با پینگ کم داشته باشند اول بازی رو نصب کنند و بعد همین جا اعلام کنن تا یه روز قرار بذاریم و دوباره سرور رو راه اندازی کنم . مطمئنم خوشتون میاد حتی بیشتر از کانتر و cod4 . اگه استقبال شد سرور رو بیشتر انلاین می کنم و گنجایش تعداد نفرات رو بیشتر می کنم .

اسم سرور -=IRANIAN soldiers (no cdkey)=- هست .

منتظر دوستای گلم هستم

چند تا اسکرین شات از محیط بازی :

Last edited by blackfox; 25-01-2009 at 21:08.

2. 3 کاربر از blackfox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

به دلیل این که فعلا ip دینامیک دارم و ip همیشه ثابت نیست ، نمی تونم یه سرور با ip ثابت راه بندازم .
    هر وقت آمادگی بازی کردن گروهی رو داشتیتد اعلام کنید تا یه زمان مشخص سرور رو راه بندازم
    اگه استقبال شد ip استاتیک میگیرم و سرور رو ثبت می کنم تا همیشه در دسترس باشه
    Last edited by blackfox; 15-01-2009 at 21:09.

4. این کاربر از blackfox بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vendee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

میشه بگی چطور میشه مینی ایمیج رو دانلود کرد.نمیشه یا من بلد نیستم.

در ضمن من و یکی از دوستام امادگی بازی رو داریم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

میشه بگی چطور میشه مینی ایمیج رو دانلود کرد.نمیشه یا من بلد نیستم.

در ضمن من و یکی از دوستام امادگی بازی رو داریم.
    فایل مینی ایمیج رو جای دیگه آپلود کردم ، پست اول ویرایش شد . ادرس رو اینجا هم می ذارم :

فایل مینی ایمیج برای مونت کردن :
    کد:
    اگر آخرین پچ رو نصب کردی بگو تا همین امشب امتحانی سرور رو راه بندازم یه دست بازی کنیم !
    راستی باید پانک باسترت هم اخرین ورژن باشه چون پانک باستر سرور رو که مخصوص ادمین هست رو آپ کردم رو آخرین ورژن. اونو هم اپ دیت کن ;-) ( زیاد وقت نمیبره اپیدیتش ، نهایتا یک دقیقه )

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

درست شد اقا سه چهار نفر دیگه بیاد بازی کنیم.

ممنون میشیم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

بچه ها بیاید دیگه . دیشب با vendee یه ساعت بازی کردیم . جاتون خالی !

پروفشنال ali_metal_357's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    پشت کامی جونم

پيش فرض

راهی هست که از DAEMON Tools یا Alcohol 120% استفاده نشه ؟؟ کلا ایمیج نگریم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

کسی می دونه سیسنم رنکینگ سرور رو چه جوری میشه فعال کرد ؟
    سیستم رنکیننگ خوده بازه هم که درجات نظامی کاربران رو ارتقا بده چه جوری فعال میشه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

راهی هست که از DAEMON Tools یا Alcohol 120% استفاده نشه ؟؟ کلا ایمیج نگریم
    نه فکر نکنم بشه demon tools برای اینه که به این به وسیله اون فایل مینی ایمیچ رو مونت کنیم و کار سی دی اصل رو بکنه.اگه استفاده نکنید باید سی دی شما اصل باشه.

مشکل شما در استفاده از DAEMON Tools چی هست ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •