تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهنمایی در مورد خرید لب تاب dell d830

داره خودمونی میشه تکاور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض راهنمایی در مورد خرید لب تاب dell d830

باسلام خدمت شما دوستان ازتون درخواست یه راهنمایی دارم اگه ممکنه کمک کنید. من کارم صنعتی و قصد خرید نوت بوک دارم ولی از اونجاییکه شنیدم تنها نوت بوک صنعتی موجود dell d830 میباشه اکه ممکنه لطف کنید بگید کیفیت سرعت دوام در برابر گردو خاک ضربه سرعت محاسبه باتری و چیز هایی که به درد یه صنعتگر بخوره هست یا نه و اگه ممکنه مدل های صنعتی دیگه ایکه میشناسید معرفی کنید . کار من قطعه سازی و قالب سازیه که کامپیوترم به cnc وصل میشه کار طراحی هم انجام میدم البته با catia گاهی هم دیجیتایزر میکنم

حـــــرفـه ای a6l3i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران - NY

پيش فرض Only d820

باسلام خدمت شما دوستان ازتون درخواست یه راهنمایی دارم اگه ممکنه کمک کنید. من کارم صنعتی و قصد خرید نوت بوک دارم ولی از اونجاییکه شنیدم تنها نوت بوک صنعتی موجود dell d830 میباشه اکه ممکنه لطف کنید بگید کیفیت سرعت دوام در برابر گردو خاک ضربه سرعت محاسبه باتری و چیز هایی که به درد یه صنعتگر بخوره هست یا نه و اگه ممکنه مدل های صنعتی دیگه ایکه میشناسید معرفی کنید . کار من قطعه سازی و قالب سازیه که کامپیوترم به cnc وصل میشه کار طراحی هم انجام میدم البته با catia گاهی هم دیجیتایزر میکنم
    سلام
    من خودم کارم راه اندازی خطوط رباتیک و اتوماسیون هستش و تو تمام شرایط آب و هوائی کار کردم. فقط LATITUDE D8x0
    من 2 ساله D820 دارم. محشره. بدنه ضد ضربه ، کیبرد ضد خاک و آب ، دارای تنها زبانه قفل فلزی بین سایر لپ تاپ ها که هرچی باز و بستش کنی مهم نیست ، باطری 9 سلولس که راحت 2:40 دقیقه کار میکنه ،
    من یه بار سیستم رو off کردم گذاشتمتو کیفش . 4 ساعت بعد که رسیدم خونه تا در کیف رو باز کردم دیدم حرارت زد تو صورتم نمی شد لپتاپ رو بگیرم تو دستام از داغیش !!! بازش کردم . 3/4 مانیتور کاملا سیاه شده بود و فن تا آخرین دور کار میکرد گفتتم فاتحشو باید بخونم. باطریشو کشیدم تا خاموش شه. بعد از سرد شدن با سلام صلوات روشنش کردم. انگارنه انگار وایس اتفاقی افتاده .
    اگر از گارانتی زیگورات بخری ، گارانتی سه ساله داره که تمام قطعات حتی آداپتور و LCD هم شامل میشه. دستگاه من آداپتورش مشکل داشت زد چیپست بلوتوث رو سوزوند . بی چون و چرا هم مادربرد و هم آداپتور رو عوض کردن . منم فقط زیر فاکتور 750 هزارتومنی رو امضا کردم و اومدم بیرون !

هفته پیش هم نهمین دستگاه رو ازشون تو پایتخت خریدم. رو هیچ چیز دیگه فکر نکن. محشره محشر!!!

3. این کاربر از a6l3i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای a6l3i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران - NY

پيش فرض Only d820

سلام
    من خودم کارم راه اندازی خطوط رباتیک و اتوماسیون هستش و تو تمام شرایط آب و هوائی کار کردم. فقط LATITUDE D8x0
    من 2 ساله D820 دارم. محشره. بدنه ضد ضربه ، کیبرد ضد خاک و آب ، دارای تنها زبانه قفل فلزی بین سایر لپ تاپ ها که هرچی باز و بستش کنی مهم نیست ، باطری 9 سلولس که راحت 2:40 دقیقه کار میکنه ،
    من یه بار سیستم رو off کردم گذاشتمتو کیفش . 4 ساعت بعد که رسیدم خونه تا در کیف رو باز کردم دیدم حرارت زد تو صورتم نمی شد لپتاپ رو بگیرم تو دستام از داغیش !!! بازش کردم . 3/4 مانیتور کاملا سیاه شده بود و فن تا آخرین دور کار میکرد گفتتم فاتحشو باید بخونم. باطریشو کشیدم تا خاموش شه. بعد از سرد شدن با سلام صلوات روشنش کردم. انگارنه انگار وایس اتفاقی افتاده .
    اگر از گارانتی زیگورات بخری ، گارانتی سه ساله داره که تمام قطعات حتی آداپتور و LCD هم شامل میشه. دستگاه من آداپتورش مشکل داشت زد چیپست بلوتوث رو سوزوند . بی چون و چرا هم مادربرد و هم آداپتور رو عوض کردن . منم فقط زیر فاکتور 750 هزارتومنی رو امضا کردم و اومدم بیرون !

هفته پیش هم نهمین دستگاه رو ازشون تو پایتخت خریدم. رو هیچ چیز دیگه فکر نکن. محشره محشر!!!

5. این کاربر از a6l3i بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه تکاور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست خوبم خدا پدر مادرت رو برات نگه داره اطلاعاتت خوب بود ولی دستگاه شما d820 بود d830 هم به همون کیفیت خوبه

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

کلا Latitude های دل حرف ندارن ، بسیار با کیفیت و عالی ساخته شدن و مخصوص کارهای صنعتی و حرفه ای هستن و برای افرادی مناسبه که دستگاه محکم و قوی با قدرت پردازش بالا میخوان داشته باشن ...
    D830 هم بسیار دستگاه خوبیه اگر چه مدلهای جدید سری E هم وارد بازار ایران شده ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ببخشیذ برای کار با نرم افزار متلب جواب میده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

ببخشیذ برای کار با نرم افزار متلب جواب میده؟

سلام

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •