تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 33 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 324

نام تاپيک: مشکلات و سوالات lg ke/ku 990 viewty

آخر فروم باز Linux Learner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    GPS: N36 , E52

پيش فرض توکل به خداوند بخشنده

سلام
    من يه هفته اي هست كه گوشي ويوتي مدل كا - اي 990 رو خريدم به يه مشكل خوردم ، يه مموري 4 گيگ واسش گرفتم و دوبارم تاحالا عوضش كردم و قتي ميزارمش تو 4 گيگه ولي تا توش چيزي مي ريزم 2 گيگ ميشه 3 چار بارم رفتم پرسيدم از آخر گفتن 2 گيگش مخفي ميشه اين يعني چي ؟ كسي مي دونه ؟ اگه مي دونيد راهنماييم كنيد لطفا ممنونم .
    این گوشی طبق دفترچه اش رم بیش از 2 گیگ رو ساپورت نمیکنه

داره خودمونی میشه Dr Violin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام
    من يه هفته اي هست كه گوشي ويوتي مدل كا - اي 990 رو خريدم به يه مشكل خوردم ، يه مموري 4 گيگ واسش گرفتم و دوبارم تاحالا عوضش كردم و قتي ميزارمش تو 4 گيگه ولي تا توش چيزي مي ريزم 2 گيگ ميشه 3 چار بارم رفتم پرسيدم از آخر گفتن 2 گيگش مخفي ميشه اين يعني چي ؟ كسي مي دونه ؟ اگه مي دونيد راهنماييم كنيد لطفا ممنونم .
    شما باید از طریق رم ریدر 2.2 گیگ از 4 گیگ رمت رو پر کنی تا ویوتی همون 2 گیگ که خالی هست رو تشخیص بده ولی موقعی که داخل پوشه آهنگ یافیلم بری کل 4 گیگ رو سرچ می کنه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بچه ها من به یه مشکل جدید برخوردم؟:-؟
    من یه عالمه تم ریختم رو گوشیم، اما الان یه مشکل دارم اونم اینه که مثلا تو تم : Green Dimension Theme
    تمام فونت گوشیم سیاه میشه و خوب دیگه چیزی خونده نمیشه؟ می گیرین منظورمو؟ البته تو منو های اولیه که مربوط به خود گوشیه که نه مثلا وقتی که تم اصلیه گوشیم Black و بعد این تم رو میذارم و مثلا میرم تو منوی phone setting . اوایل درست بود (سبز بود) اما بعدش بعضی موقع ها یه دفعه سیاه میشد فونتم، بعد اگه دوباره تم رو عوض میکردم درست میشد اما الان چند وقته که روی هر تمی میرمو اینا همون سیاه میمونه:(((((((((((((((

آخر فروم باز Linux Learner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    GPS: N36 , E52

پيش فرض به نام خداوند بخشنده

بچه ها من به یه مشکل جدید برخوردم؟:-؟
    من یه عالمه تم ریختم رو گوشیم، اما الان یه مشکل دارم اونم اینه که مثلا تو تم : Green Dimension Theme
    تمام فونت گوشیم سیاه میشه و خوب دیگه چیزی خونده نمیشه؟ می گیرین منظورمو؟ البته تو منو های اولیه که مربوط به خود گوشیه که نه مثلا وقتی که تم اصلیه گوشیم Black و بعد این تم رو میذارم و مثلا میرم تو منوی phone setting . اوایل درست بود (سبز بود) اما بعدش بعضی موقع ها یه دفعه سیاه میشد فونتم، بعد اگه دوباره تم رو عوض میکردم درست میشد اما الان چند وقته که روی هر تمی میرمو اینا همون سیاه میمونه:(((((((((((((((
    میتونی توی تنظیمات رنگ فونت رو عوض کنی. من دقیقا" نمیدونم کدوم قسمتشه ولی باید توی تنظیمات صفحه نمایش باشه. اگه گوشیت فارسیه، نوشته رنگ فونت و اگه انگلیسی هست هم مسلما" نوشته Font Color

موفق باشی

5. این کاربر از Linux Learner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

میتونی توی تنظیمات رنگ فونت رو عوض کنی. من دقیقا" نمیدونم کدوم قسمتشه ولی باید توی تنظیمات صفحه نمایش باشه. اگه گوشیت فارسیه، نوشته رنگ فونت و اگه انگلیسی هست هم مسلما" نوشته Font Color

موفق باشی
    خوب اگه به همین سادگی بود که از اول می فهمیدم اون فونتی که تو منو هست فقط مال dialing هست
    اما پیداش کردم، واسه بقیه دوستان اگه این مشکل رو داشتن:

وقتی دو بار کلید C رو می زنیم و منوی تم ها باز میشه دکمه سمت چپ رو بار اول که میزنین منوی صفحه شماره گیری میاد و اگه یه بار دیگه بزنین انتخاب رنگ فونت

7. این کاربر از erfangoharian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    KHOY

پيش فرض

سلام
    بچه ها من یه مشکلی دارم
    بهد از اینکه من Nyx_Open_menu.swf گوشیم رو عوض کردم کلا تم گوشیم به هم خورده
    یکی اگه تونست Nyx_Open_menu.swf اصلی گوشی رو بذاره
    خیلی ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    در مورد گیر کردن تو فیلمبرداری به خاطر جنس رم است باید یک رم با مارک معتبر و کیفیت خوب پیدا کنید
    در ضمن تا اونجا که من میدونم ویوتی تا 2 گیگ رم بیش تر ساپورت نمیکنه ها

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

در ضمن تا اونجا که من میدونم ویوتی تا 2 گیگ رم بیش تر ساپورت نمیکنه ها
    بله ولی اگه از رم پرسرعت استفاده کنید بیشتر هم میخوره. من خودم با رم 4 گیگ سیلیکون پاورش رو تست کردم مشکلی نداشت و سریع بود.

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

سلام دوستان خوب هستین؟
    ببخشید چندتا سوال فوری داشتم ممنون میشم جوابمو بدید
    1:کسی تا حالا pxo image editor رو نصب کرده>؟؟؟؟ و میدونه که دقیق چه کاری میشه باهاش کرد فقط میدونم مربوط به فایل های سیتمی هست البته برای کامپیوتر هست برنامه
    2:فرق دقیق بین ku990 & ku990R رو هم من درست متوجه نشدم........
    3:نمایندگی مرکزی پارس کامتل رو شماره یا ادرسی ازش نداره چون نمایندگی های زییادی از پارس کامتل میشناسم ولی مرکزی رو نمیدونم......
    خیلی ممنونم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

پروفشنال kalepoook's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام
    این گوشی اس ام اس در حالت لند اسکیپ که مثل کیبورد کامپیوتر میشه رو داره ؟

ممنون میشم جواب بدین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •