تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 33 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 324

نام تاپيک: مشکلات و سوالات lg ke/ku 990 viewty

داره خودمونی میشه reza_asil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام این گوشی رو بگیرم (ke990 ) ولی نمی دونم چرا هر چی تحقیق بیشتر می کنم بیشتر گیج می شم مثلا تو همین

تاپیک یکی از دوستان می گه گوشی عالی هست حتما بخرید و یکی دیگه می گه اصلا نخرید ریسک بزرگیه !

من چند روز دیگه می خوام بگیرم چیکار کنم همون روز ببرم نمایندگیش فریمور رو آپدیت کنه یا نه ؟ نمی دونم شما راهنمایم کنین

راستی الان آخرین فریمور موجود چی هست (برای ke990 )

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من که خیلی ها رو دیدم ازش راضی بودن. اونایی که براشون مشکل پیش میاد یا فریمور آپدیت نیوده و یا شاید گوشی تقلبی بوده و... تو پست قبلیم هم گفتم که خودم تست کردم (با رم 4 گیگ) سرعتش عالی بود. البته اگه رم زیاد میخوای بذاری از رم های پر سرعت استفاده کن مثل همین که دوست ما گذاشته.

3. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه saleh_ettehadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    عسلویه

پيش فرض

سلام دوستان

من می خوام این گوشی رو بگیرم (ke990 ) ولی نمی دونم چرا هر چی تحقیق بیشتر می کنم بیشتر گیج می شم مثلا تو همین

تاپیک یکی از دوستان می گه گوشی عالی هست حتما بخرید و یکی دیگه می گه اصلا نخرید ریسک بزرگیه !

من چند روز دیگه می خوام بگیرم چیکار کنم همون روز ببرم نمایندگیش فریمور رو آپدیت کنه یا نه ؟ نمی دونم شما راهنمایم کنین

راستی الان آخرین فریمور موجود چی هست (برای ke990 )
    شکی نیست که این گوشی توی رنج قیمت خودش یکی از بهترین هاست و همه میدونیم که هیچ گوشی ای بدون ایراد نیست ، اما من که شخصاً ایراد عمده ای توی این گوشی نمی بینم . اگر هم می خوای ریسک نکنی با گارانتی بخر و از گوشیت لذت ببر...

5. 4 کاربر از saleh_ettehadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    جناب اين رم 4 گيگ سيليكون پاور را از كجا گرفتي وچند قيمت بود درضمن اون تيك روي فيلم برداري را روي اين رم وجود داره چون من موقعيكه گوشي را گرفتم يك رم يگ گيگ 9000توماني از همون نمايندگي گرفتم موقع فيلم برداري مشكلي نداشت اما يك دوگيگ 6500توماني بعدش گرفتم اين مشكگل را داشت جالب است يك دوگيگ ديگر ازيك مدل ديگر كه يادم نيست براي يك بنده خداي باهمين قيمت گرفتم روي گوشي خودم امتحان كردم ديدم مشكل فيلم برداري ندارد پس لطف كن بگو از كجا دقيقا رم را گرفتي

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

گوشی ماله دوستمه و من تا بعد عید نمی بینمش! ولی رم های سیلیکون پاور، ترنسند و لگزار همه خوبند البته بسته به نوع کلاس 2 و 4 و 6 هم داره که هر چه بیشتر بهتر. تو فیلمبرداری هم مشکلی ندارند. در مورد قیمت اطلاعی ندارم ولی حدس من دوروبره 15 هزار هست. ما (من و دوستم) قم هستیم. ولی رمش همه جا پیدا میشه.
    Last edited by Michael Ropy; 13-03-2009 at 06:57.

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    من گوشی رو با گارانتی کامتل و ورژن v10a ke990 گرفتم .واقعا آخر گوشیه.
    اما به یک مشکل برخوردم موقع فیلمبرداری بیشتر از یک دقیقه صدا قطع میشود(فقط روی رم به این مشکل برمیخورم)
    ---------------------------------------------------
    امیدم مرگه اما نوبتم نیست میدونم لایق خاک تنم نیست

آخر فروم باز Linux Learner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    GPS: N36 , E52

پيش فرض توکل به خداوند بخشنده

سلام

ke990
    دوربین این گوشی اصلا" شبیه اون چیزی که تبلیغ میکنه نیست. با کمی لرزش شبه میکنه! مال من اینطوریه یا برای بقیه هم همینه؟

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

سلام دوستان خوب هستید عزیزان؟
    ببخشید یه سوالی داشتم فریمور فارسیش رو واسه فلش نمیشه گیر اورد؟ یا فقط پارس کامتل این کارو میکنه چون گیر نیووردم بعد اینکه روش دیگه ای واسه فارسی کردنش نیست؟
    بعد منظور از بک اپ فریمور چیه میدونم یعنی چی با چه وسیله ای این کارو میکنید با برنامه داخل سی دی؟
    بعد روش هک واسش نیست به اون صورت و فقط هنوز با همون efs میشه این کارارو کرد بعد با همین میشه از فایل ها تو خوده گوشی بک اپ گرقت؟
    راستی سایتی واسه دانلود فریمور های از این سری دارید بهم بگید دوستان؟
    بعد مسیر فایل های سیستمی اون به چه صورت هست؟ واینکه میدونید فریمورش از چه فایل هایی تشکیل شده؟
    خیلی ممنونم دوستان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    من يه هفته اي هست كه گوشي ويوتي مدل كا - اي 990 رو خريدم به يه مشكل خوردم ، يه مموري 4 گيگ واسش گرفتم و دوبارم تاحالا عوضش كردم و قتي ميزارمش تو 4 گيگه ولي تا توش چيزي مي ريزم 2 گيگ ميشه 3 چار بارم رفتم پرسيدم از آخر گفتن 2 گيگش مخفي ميشه اين يعني چي ؟ كسي مي دونه ؟ اگه مي دونيد راهنماييم كنيد لطفا ممنونم .

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

رمتون چیه؟
    و کلاس چنده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •