تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: شامپو برای تقویت ساقه مو

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseinist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

1 عصاره گیاه گزنه

میزان مصرف این قرص ها چقدر باید باشه؟؟
    درباره محلول قزل گو هم چیزی میدونید؟؟

دوست عزیز
    مصرف روزانه یک عدد زینک سولفات میتواند مفید باشد چه برای مرد و چه زن و ، خصوصا کودکان که در سن رشد هستندمادران عزیز باید شربت زینک سولمات راحتما به کودکانشان بدهند .
    اما در مورد محلول دوم که پرسیدی اگه اطلاعات کامل تری میدادی بهتر میتوانستم راهنماییت کنم ،آیا نام این محلول را از عطاریها شنیده ای؟
    حال با توجه به اسمی که دادهای احتمال میدم منظورت عصارهای تهیه شده از گیاه گزنه باشد.ترکیبات فرموله شده از این عصاره به همراه عصاره بابونه و آویشن و رازیانه که توسط شرکت های معتبر تهیه شده در حال حاضر در داروخانه ها موجود می باشد که خاصیت قابض دارد و در کسانی که ریزش مو دارند در کنار درمان های دارویی توصیه میشود.

داره خودمونی میشه bushveg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام به دوستان گل.
    یه سوال داشتم. این ماینواکسیدیل های ایرانی و خارجی موثر هستند؟
    من الان 3 ساله دارم 6 ماه در میون استفاده میکنم . ممکنه پوست به اینها مقاوم بشه؟
    قرص finpecia هم برام تجویز شده بود و مصرف میکنم.اثر این قرصها چقدره؟ من نوع هندیشو مصرف میکردم با کیفیتش با نوع ا-م-ر-ی-کاییش فرق میکنه؟
    قویتر از اینها چیزی نیست ؟
    من همراه با ماینواکسیدیل یه محلول alphactive همهمراه با شامپو با همین نام استفاده میکردم این محلول تاثیرش چطوره؟
    من سالی 1 بار موهامو تیغ میزنم و همزمان داروهای بالا رو مصرف میکنم به نظرم اینجوری بهتر جذب پوست میشه.نظر شما چیه کلآ تیغ زدن مفیده یا نه؟
    اوووووووه چقدر سوال شد
    با تشکر پیشاپیش از اساتید
    Last edited by bushveg; 28-01-2009 at 01:33.

داره خودمونی میشه hv2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

کلا بهتون بگم
    اگه داروی خاصصی مصرف نمی کنی که باعث ریزش شده باشه:
    زینک پلاس روزی یکی
    ماینوکسیدیل 2یا5% به صورته موضعی روزی 2 بار هر بار 25قطره

ویتامین بی5 به تقویت جنس مو کمک میکنه
    میتونی ازhot oil traetment bonawel روغن هلو استفاده کنی ببینی معجزه میکنه
    Last edited by hv2; 28-01-2009 at 19:36.

پروفشنال separate's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

دوستان من موهامو با هر مدل زل و واکسی حالت میدم بعد 20-30 دقیقه موهام فر میشه و میخوابه!! یعنی اول قشنگ به حالت دلخوام میاد ولی بعدا میخوابه و فر میشه!!کسی میدونه مشکل چینه؟!!

پروفشنال surena_iran2564's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

محلولی که گفتم تو عطاری ها هست . اسمش هم قزل گون هستش.
    یه مشکلم هم اینه که به خاطر بد حالت و خشک بودن موهام رو اتو میکش. کرم یا شامپویی هست که از خوابیدن موها و ضعیف شدن مو ها بعد از اتو کشیدن جلو گیری کنه و خاصیت ترمیمی داشته باشه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hoseinist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

امروز در مورد این محلول قرل گون که گفته بودی اتفاقی که با یک دوست صحبت می کردم و اطلاعاتی یافتم ! و از روی برگه اطلاعاتش این مطالب را برایت می نویسم .
    محلول موضعی خرگوشک تی ام یا همان قزل گون
    اثرات درمانی:
    عصاره روان برگ خرگوشک (قزل گون) به عنوان تونیک, ترمیم کننده و بازگرداننده سلامت مو و پوست سر مشهور می باشد. همچنین به خاطر حضور مقادیر قابل ملاحظه ساپونین در این گیاه, استفاده از عصاره آن به عنوان شوینده بخصوص در شامپوها رایج است
    کسانی که موهای خیلی خشک دارند, موقع مصرف این محلول را با مقداری روغن بادام مخلوط نمایند
    موارد مصرف:مصرف موضعی این فراورده به عنوان ضد ریزش مو, ترمیم کننده و بازگرداننده سلامت موی سر و ابروها و ضد شوره و چربی است
    نحوه استفاده:بعد از هر استحمام موهای سر را با حوله خشک نموده و بلافاصله مقدار 5 الی 10 میلی لیتر از فراورده را به پوست و موی سر بمالید. سپس به مدت 5 دقیقه توسط فشار ملایم انگشتان دست پوست سر را ماساژ دهید. پس از اتمام ماساژ موهای خود را شانه کنید و اجازه دهید رطوبت آنها بطور طبیعی خشک شود

7. این کاربر از hoseinist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

پس قزل گون در کل میتونه مفید باشه.....

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

سلام
    پسر هستم 21 ساله
    موهام هم ریزش داره.
    اگه میشه یه شامپو یا داروی خوب برای تقویت ساقه مو معرفی کنید. یه چند وقته خیلی ضعیف شده .یعنی اصلآ حالت نمیگیره و صاف وا نمیسته مثل یکی دو هفته قبل!!!
    موهام هم خشکه . خیلی زود بعد از حموم رفتن هم چرب میشه(حدود یک روز).
    سلام منم موهام چربه و ريزش خيلي زيادي داشت.انواع شامپو هم استفاده كردم ولي نتيجه نگرفتم.ولي شامپوي فوليكا كه براي هر دو نوع موي خشك و چرب وجود داره تا 50 درصد ريزش موهاي منو كاهش داده.البته بايد پزشك تجويز كنه ولي من به توصيه يكي از دوستام كه نتيجه گرفته بود گرفتم و تا الان كه خوب جواب داده.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    پسر هستم 21 ساله
    موهام هم ریزش داره.
    اگه میشه یه شامپو یا داروی خوب برای تقویت ساقه مو معرفی کنید. یه چند وقته خیلی ضعیف شده .یعنی اصلآ حالت نمیگیره و صاف وا نمیسته مثل یکی دو هفته قبل!!!
    موهام هم خشکه . خیلی زود بعد از حموم رفتن هم چرب میشه(حدود یک روز).
    شامپو جوانه سینره و یه قطره سینره که ادعا کرده میتونه اینجور بیماری ها رو درمان کنه که موفق هم بوده.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت

پيش فرض

از جواب ها ممنون.
    من فکر میکنم ریزش موها بسیار کم هست. یعنی به نظر خودم ریزش موهام خیلی عادی و حتی از خیلی ها کمتر هست. مشکل من رشد مو های جدید هست.
    از وقتی هم که شامپوی aloe vera (kappus استفاده میکنم ,مو هام پر پشت تر به نظر میاد تا جایی که میدونم این شامپو حجم دهنده نیست.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •