تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: ویروس Reader_s.exe و rs32net.exe

Dreamland
    Guest

پيش فرض

جناب شما کی هستین که به من میگین پست بیهوده ندین؟
    یکی به من بگه؟ بزارین حرفمو بزنم نه یکی به من بگه؟
    من بیهوده ببخشید پست نمیدم
    اگر میخواهید ببخشید قصه میگویم : لطفا اگر دیگه هیچ راهی ندارید و دوستان نمیتونن کمکتون کنن ببخشید اگر دوست داشتید f دیسک کنید
    خود من این ویروس لعنتی رو ببخشید گرفته بودم و راهی جز f دیسک نبود
    پایان
    Last edited by Dreamland; 03-04-2009 at 12:18.

پروفشنال asextor1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

شرمنده اگه ناراحت شدی . آخه وقتی راه بهتری هست چرا F دیسک . بهترین راه نصب فایروال هست . من نرم افزار ZoneAlarm Security Suite رو نصب کردم و فعلا هم هیچ مشکلی ندارم . به همه پیشنهاد میکنم این فایروال رو نصب کنن.

پروفشنال farhad resalati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    MATRIX

پيش فرض

دوست عزیز سلام
    من هم با این نرم افزار COMODO Firewall Pro پرت مورد نظر رو بستم (البته فایروالم اپدیت نیست و اپدیت کردن هم برام مقدور نیست ) همچنین از مسیر های مورد نظر به طور کامل حذف کردم ایا باز هم امکانش هست که برگرده ؟ اصلا این ویروس از چه طریقی سیستم من رو شناسایی میکنه ؟

سلام-والا من با COMODO Firewall Pro کار نکردم اما اگه شما پورتش رو بستی و فایروالت همیشه روشنه آپدیت هم نباشه چون پورتش رو بستی نمیاد البته نظر من اینه اگه امکان آپدیت نداری از یه فایروال قوی تر مثل outpost یا zonealarm استفاده کن که هم بهترن هم userfreindly هستن-باز بین این دو زون آلارم همراه با آنتی اسپای رو استفاده کن به روز هم نبود نبوداین malware با وصل شدن شما به اینترنت وارد میشه منظور از شناسایی چی هست؟احتمال میدم از طریق اینترنت اکسپلورر والا تو سایتی که من معرفی کردم چگونگی ورود به سیستم رو نگفته اگه اطلاعات بیشتری بدست آوردم حتما دراختیارتون میگذارم

سلام
    ]
    فقط من از این موندم چطوری ویروسی شدیم ؟ (ایا امکانش هست که روی بایوس مین نشسته باشه ؟ )

نه من هم فکر میکردم رو بایوس میشینه اما من 3 روز بدون مشکل با سیستمم کار کردم و خبری نبود تا اینکه به اینترنت وصل شدم تو سایت previx هم راجع به این قضیه چیزی نگفته
    Last edited by farhad resalati; 03-04-2009 at 15:32.

4. این کاربر از farhad resalati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

سلام-والا من با comodo firewall pro کار نکردم اما اگه شما پورتش رو بستی و فایروالت همیشه روشنه آپدیت هم نباشه چون پورتش رو بستی نمیاد البته نظر من اینه اگه امکان آپدیت نداری از یه فایروال قوی تر مثل outpost یا zonealarm استفاده کن که هم بهترن هم userfreindly هستن-باز بین این دو زون آلارم همراه با آنتی اسپای رو استفاده کن به روز هم نبود نبوداین mailware با وصل شدن شما به اینترنت وارد میشه منظور از شناسایی چی هست؟احتمال میدم از طریق اینترنت اکسپلورر والا تو سایتی که من معرفی کردم چگونگی ورود به سیستم رو نگفته اگه اطلاعات بیشتری بدست آوردم حتما دراختیارتون میگذارم
    نه من هم فکر میکردم رو بایوس میشینه اما من 3 روز بدون مشکل با سیستمم کار کردم و خبری نبود تا اینکه به اینترنت وصل شدم تو سایت previx هم راجع به این قضیه چیزی نگفته
    دوست عزيز سلام
    راستش بعد از پارتيشن بندي اومدم همون فايروال رو هم حذف كردم و فقط انتي ويروس نود ورژن 4 رو نصب كردم ايا باز هم امكان برگشتش هست يا نه ؟
    در ضمن توي همون سايته انتيش رو هم گذاشته بود فقط سريال ميخواهد كه اون هم پوليه من كه هر جا سر زدم نتونستم كركش رو گير بيارم !
    يه چيز ديگه اين ويروسه سيستم رو از كجا شناسايي ميكنه واسه ارسال ويروس ؟

پروفشنال farhad resalati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    MATRIX

پيش فرض

دوست عزیز بدون فایروال نمیشه راستی یاد آوری کنم مهم ورژن نیست ها مهم آپدیت بودن هست آنتی ویروس من هم که همون نود32 باشه اون رو شناسایی میکنه پاکش هم میکنه اما دوباره ویروس میاد نه تنها این ویروس بلکه خیلی از تروجان ها وکرمها هستند که ازدید آنتی ویروس ها هم مخفی میمونند مخصوصاوقتی تازه وارد نت میشوند تا سایت هاشون دست بکارشوندو ... سیستم من و شما آلوده شده-جواب سوالتون رو هم دادم که احتمال میدم از طریق باگ ها و حفره های اینترنت اکسپلورر البته حدس من هست این سایته هم یه نرم افزار گذاشته که میگه پاک میکنه راست یا دروغش رو نمیدونم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    -----------------
    این مطلب هم اضافه کنم چون یه جا سوتی دادم که malware شامل :
    (viruses, worms, Trojan horses, spyware, hijackers, and certain type of adware)
    که آنتی ویروس نود32 این رو تروجان شناسایی میکند و بعضی سایت ها هم worm
    Last edited by farhad resalati; 04-04-2009 at 12:46.

7. این کاربر از farhad resalati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال king emperor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    همه جاي ايران سراي من است

پيش فرض

در مورد reader_s باس بگم به احتمال زياد شما از ويندوز MRT يا برنامه هاي جانبي كه توسطMRT زده ميشه استفاده كرديد

ابتدا يه ويندوز اصل نصب كني و از برنامه pdf reader شركت mrt استفاده نكنيد ويا حذقش كنيد

و بعد از آن سيستم را اسكن كنيد و موارد يا فت شده را حذف كنيد و با سرچ ويندوز به دنبال هم چين فايلي بگرديد و گزينه هاي مربوط را

پاك كنيد و سيستم را ريستارت كنيد

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

در مورد reader_s باس بگم به احتمال زياد شما از ويندوز MRT يا برنامه هاي جانبي كه توسطMRT زده ميشه استفاده كرديد

ابتدا يه ويندوز اصل نصب كني و از برنامه pdf reader شركت mrt استفاده نكنيد ويا حذقش كنيد

و بعد از آن سيستم را اسكن كنيد و موارد يا فت شده را حذف كنيد و با سرچ ويندوز به دنبال هم چين فايلي بگرديد و گزينه هاي مربوط را

پاك كنيد و سيستم را ريستارت كنيد
    دوست عزيز سلام
    نه مشكل از ويندوز و نرم افزار هاي mrt نيست (اصلا منبع پخش اين ويورس امريكا - كانادا و يه كشو امريكايي ديگه هست ) و هيچ ربطي به mrt نداره در ضمن ما از ويندوز xp sp3 همين پي سي استفاده ميكرديم ! جهت اطلاعات بيشتر به اون لينكي كه فرهاد ......... داده مراجعه كنيد (پست هاي صفحه 3)

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت

پيش فرض

دوست عزيز من اين مشكل را زماني پيدا كردم كه از ويندوز MRT استفاده كردم و به خصوص از نرم افزار pdf raeder كه با اون نصب كردم

بعد از يك دنيا كلنجار فهميدم مشكل از ويندوز لعنتي كه هربار اين ويندوز را بعد از هر فرمت نصب كني ويروس سر جاش

اما بعد از نصب ويندوز اصل شركت مايكروسافت ديگه از اين ويروس خبري نيست

اگه اين ويروس اصلش مال آمريكا است الان ديگه در تمام دنيا پخش شده و ممكنه سيستم خيليها را الوده كرده باشه
    موفق باشيد

در آغاز فعالیت mehdi1745's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

man chand windos avaz kardam hata format va fdisk kardam javab nadad mesl in ke dar system volum ja khoshk mikone

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت

پيش فرض

دوست من به ÷ست های که فینگلیشی زده بشن جواب داده نمیشه

حالا: شما فعلا از تسک منجر ببندش تا زیاد خراب کاری نکنه تا بعد ببینیم چی میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •