تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 69 اولاول ... 345678910111757 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 685

نام تاپيک: ===> حل مشکلات Disk Write Protected فقط در این تاپیک <===

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

سلام دوستان
    اين راه حل هاي شما هيچ كدام بطور كلي و جامع جواب نمي ده. من يك مغازه دارم كه روزي 10 تا فلشو بايد به كامپيوتر وصل كنم دنبال يك راه حل كامل براي اين مشكلم مي گردم.
    من هم آنتي ويروس كسپر هم نود32 نصب كردم ولي مشكلم حل نشد.در ضمن اين مشكل فقط روي سيستم خودم هست چون با يك سيستم ديگه چك كردم مشكلي نداشتم.

سلام
    شما که این جور سیستمی داری چرا از DeepFreez استفاده نمیکنید؟!

2. 2 کاربر از picher_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    شما که این جور سیستمی داری چرا از DeepFreez استفاده نمیکنید؟!
    خيلي ممنون
    ولي من نمي دونم deepFeez چيه و چي كار مي كنه و از كجا مي شه تهيهش كرد
    در ضمن من 3 تا سيستم دارم كه بهم شبكه هستند
    بازم از بابت راهنمايي شما ممنونم

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلامم..
    بنظر من اینجور فلشها را روی یه سیستمی که آنتی ویروس نداره هم تست بزن ببین بازم رایت پروتکت میشن؟؟
    خيلي ممنون
    ولي من نمي دونم deepFeez چيه و چي كار مي كنه و از كجا مي شه تهيهش كرد
    در ضمن من 3 تا سيستم دارم كه بهم شبكه هستند
    بازم از بابت راهنمايي شما ممنونم
    منظورشون Deep Freez هستش که اگه یه جستجویی داخل انجمن دانلود نرم افزار بزنی گیرت میادش.این برنامه مثل یگ System Restor کاملن بینظیر عمل میکنه و با هر بار ریستارت شدن سیستم را مثل زمانی میکنه که واسش Restor Point معرفی کردی....حتی اگه 1000 تا ویروس هم بریزی روی سیستمت و ویندوزت را غون کنی و....... وقتی ریستارت کنی دوباره همه چی میبینی مرتبه!

5. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلامم..
    بنظر من اینجور فلشها را روی یه سیستمی که آنتی ویروس نداره هم تست بزن ببین بازم رایت پروتکت میشن؟؟

منظورشون Deep Freez هستش که اگه یه جستجویی داخل انجمن دانلود نرم افزار بزنی گیرت میادش.این برنامه مثل یگ System Restor کاملن بینظیر عمل میکنه و با هر بار ریستارت شدن سیستم را مثل زمانی میکنه که واسش Restor Point معرفی کردی....حتی اگه 1000 تا ویروس هم بریزی روی سیستمت و ویندوزت را غون کنی و....... وقتی ریستارت کنی دوباره همه چی میبینی مرتبه!
    دوباره سلام
    آنتي ويروس يكي از سيستم ها رو پاك كردم ولي مشكل بر طرف نشد.در ضمن قبلاً بعد از نصب آنتي ويروسم اين مشكل ايجاد نشد.
    الان مشكل من برطرف كردن اين مشكل و وقتي اين مشكل حل شد حتماً از راهنمايي دوستان در ضمينه استفاده از Deep Freez استفاده مي كنم.
    دوستان لطفاً يجوري مشكل منو حل كنيد چون خيلي اذيتم مي كنه.بخاطر راهنمايي همه دوستان بسيار ممنونم.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

دوباره سلام
    آنتي ويروس يكي از سيستم ها رو پاك كردم ولي مشكل بر طرف نشد.در ضمن قبلاً بعد از نصب آنتي ويروسم اين مشكل ايجاد نشد.
    الان مشكل من برطرف كردن اين مشكل و وقتي اين مشكل حل شد حتماً از راهنمايي دوستان در ضمينه استفاده از deep freez استفاده مي كنم.
    دوستان لطفاً يجوري مشكل منو حل كنيد چون خيلي اذيتم مي كنه.بخاطر راهنمايي همه دوستان بسيار ممنونم.
    نه ببین
    من گفتم روی ویندوزی که آنتی ویروس نصب نکردین هم تست کنین نه ویندوزی که انتی ویرویش را پاک کردین
    حالا فرقش چیه؟؟
    یجا شاید همین تاپیک بود..... بحث میکردیم که گاهی رایت پروتکت شدن برمیگرده به تغییراتی که توی رجیستری ایجاد شده
    اگه در این رایت پروتکت شدن فلش شما آنتی ویروس هم نقش داشته باشه اگه ویروس کش را پاک هم بکنی اوون تغییرات داخل رجیستری حذف نمیشن.... میگم یه ویندوز جدید ترجیحن xp یا پایینتر از xp بریز بدون هیچ ویروس کشی و تست بزن خبرش را بده

8. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مشکلی هم برا من پیش اومده
    من یه flash memory 8 gig از شرکت pqi دارم. usb 2 هم هست.
    وقتی ای فلش رو میندازم رو سیستم تقریبا 10 ثانیه طول میکشه تا خودش محتویات داخل فلش رو open کنه و نشون بده.
    چند ساعت پیش این فلش رو انداختم رو کامپیوتر و چون فایلی که قرار بود بزنم روش خیلی کوچیک بود دیگه منتظر اون 10 ثانیه نشدم و خودم از my computer فلش رو باز کردم و فایل رو روش کپی کردم و safly remove رو زدم
    همینکه اینو زدم یه پیغام خطا داد و منم زیاد بهش توجه نکردم و فلش رو در آوردم.
    الان که میخوام فلش رو بندازم رو کامپیوتر ، اسمشو میاره ولی وقتی روش کلیک میکنم که باز بشه میگه:
    please insert a disk into drive k
    بنظر شما اشکال کار از کجاس؟ سوخته؟ یا راه حل نرم افزاری داره؟
    البته نمیدونم سوالمو جای مناسبی مطرح کردم یا نه .
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوباره سلام دوستان
    من مشکلمو با این برنامه حل کردم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

نه ببین
    من گفتم روی ویندوزی که آنتی ویروس نصب نکردین هم تست کنین نه ویندوزی که انتی ویرویش را پاک کردین
    حالا فرقش چیه؟؟
    یجا شاید همین تاپیک بود..... بحث میکردیم که گاهی رایت پروتکت شدن برمیگرده به تغییراتی که توی رجیستری ایجاد شده
    اگه در این رایت پروتکت شدن فلش شما آنتی ویروس هم نقش داشته باشه اگه ویروس کش را پاک هم بکنی اوون تغییرات داخل رجیستری حذف نمیشن.... میگم یه ویندوز جدید ترجیحن xp یا پایینتر از xp بریز بدون هیچ ویروس کشی و تست بزن خبرش را بده

سلام حرفه اي
    من فلشمو روي يك سيستم ديگه امتحان كردم مشكلي نداشت فقط روي سيستمهاي خودم مشكل داره
    ولي اين جوري كه متوجه شدم راه حل كلي براي اين مشكل وجود نداره درسته؟؟؟؟
    بازم بخاطره راهنمايي شما و بقيه حرفه اي ها خيلي ممنونم

پروفشنال amir_toos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    كنار بارگاه امام رضا (ع)

پيش فرض

با سلام
    به نظر من دوستان هر نوع فلش یا حافظه ای که در دست دارند اگر مشکلی مثلwrite protectedپیش آمد سری به سایت سازنده بزنن چون خودشون برای این مشکل ها مکمل هایی گذاشته اند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با سلام
    به نظر من دوستان هر نوع فلش یا حافظه ای که در دست دارند اگر مشکلی مثلwrite protectedپیش آمد سری به سایت سازنده بزنن چون خودشون برای این مشکل ها مکمل هایی گذاشته اند.
    دم همه دوستان گرم. تو اين همه كار درست يكي نبود كه مشكل ما رو حل كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •