تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 62 از 69 اولاول ... 1252585960616263646566 ... آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 685

نام تاپيک: ===> حل مشکلات Disk Write Protected فقط در این تاپیک <===

داره خودمونی میشه mrhmix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام من یک مشکل ارم که فکر کنم ویروس جدید باشه.

یک عدد فلش hp مدل v165w 1100 به ظرفیت 4 گیگ دارم. ویروسی شد و ویروسش رو نود32 پاک کرد . حالا فلش رو تا به سیستم میزنم با صدای (دیلینگ) وصل میشه و همه چیز خوبه . اما تا اوپنش میکنم یا میخوام چیزی رو که داخلش هست ببینم برقش قطع میشه ومیگه (دیلیینگ)و دوباره وصل میشه . باز تا اوپنش کنم برقش قطع میشه . کلا اوپنش هم نکنم با هر نرم افزاری که بگین برایفرمت تست کردم رایت پرتکت میزنه و برقش قطع میشه. حتی با برنامه Hp Format tools هم امتحان کردم .حتی میزنم که فلشرو سستم یه چک معمولی کنه بازم برقش قطع میشه . روی سیستم عاملهای دیگه و کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم مشکل همینجوری بود . فلش سالمه و هیچ کثیفی یا قطعی نداره . فقط تا میخواییم اطلاعات روش رو بخونیم خاموش و روشن میشه . ممنون میشم اگر کسی میدونه چش شده و با چی درست میشه راهنمایی کنه.
    سلام بالاخره بعد از چندین ماه تونستم مشکل رو حل کنم با استفاده از برنامه: Format Tool

البته اسمش شک دارم واقعا این باشه اما لینک دانلودش رو میذارم امیدوارم که کار کسایی که مشکل من رو دارند راه بوفته.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوص: HP v165w flash memory 8GB,it was write protected

2. این کاربر از mrhmix بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kar1591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساوالان

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من یه فلش ترنسکند داشتم با برنامه onlinerecovery امتحان کردم ولی بعدش کلا فلش بالا نمیاد کامپیوتر هنگ میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    من یه فلش team 8gb دارم که وقتی فرمت رو میزنم این رو میده Disk Write Protected
    نرم افزار هایی رو که شما گذاشته بودید رو زدم اما فایده ای نداره
    لطفا راهنمایی کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام من یک رم میکرو اس دی 2 گیگ با مارک سامسونگ دارم که فرمت نمیشه Disk Write Protected دوستان اگه نرم افزار مناسبی میشناسید معرفی کنید با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

با سلام
    من یک adata 8 gb s107 دارم که چند روزه که write protect شده و با هیچکدوم از نرم افزارهای معرفی شده در این تاپیک و بقیه فروم ها به نتیجه نرسیدم حتی با سی دی های بوت و ... لطفا اگر دوستان اطلاعی دارند در اختیار بنده بگذارند.
    با تسکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام.من یه فلش hp v220w 16GB دارم که وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم ایکون دیه درایو توی مای کامپیوتر ایجاد میشه اما وقتی روش کلیک میکنم مینویسهplease insert a disk into removable disk با تموم نرمافزارهایی هم که معرفی شده بود نزدیک به 30 نوعش رو امتحان کردم اما جواب نگرفتم.راه آخر رو این دیدم که بازش کنم و ببینم شماره ic چیپش چی هست مموری رو باز کردم و فقط یه چیپ مستطیل شکل داره که هر دو طرفش تخت هست و هیچ ic یا خازن و چیزی روش نداره.فقط روش به ترتیب این عبارات رو نوشته :

Fab16GHSTi2sl2b
    1711c105l16AF
    Made in Korea

الان این عبارات معنیشون چی هست؟نوع ic استفاده شده در این مدل رو با توجه به عباراتی که روش نوشته بود میشه فهمید و پروگرامر مربوط به چیپش رو بدست آورد و درستش کرد؟

پروفشنال Hi5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام من یه FLASH TRANCEND 4GB دارم با ابزارهای داخل پست اول هرکارکردم درست نشد...راه دیگه نیست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

با سلام... یو اس بی مدل apacer دارم اول که گذاشتم کار میکرد خواستم فرمتش کنم ..هر کاری میکنم فرمت نمیشه...اکثر برنامه ها رو هم امتحان کردم ولی فرمت نشد ...وقتی میزارم میاد بالا ولی پیغام فرمت میده ..فرمت میکنم پیغام windows was unable..... راه حلی داره درستش کنم.. 32 گیگ هم هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام
    من یه فلش meva mem g2 دارم که اصلا فرمت نمیشه و ارور رایت پروتکت میده.
    من باید چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام دوستان.من یه فلش king max دارم که دچار مشکل disk write proteck شده باید چیکار کنم؟
    خیلی از برنامه ها و روش ها رو رفتم ولی جواب نگرفتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •