تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 69 اولاول ... 949555657585960616263 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 685

نام تاپيک: ===> حل مشکلات Disk Write Protected فقط در این تاپیک <===

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

براي فلش team group برنامه خاصي هست؟

در آغاز فعالیت djrajab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

برای حذف Autorun

1- ابتدا باید اجرای اتوماتیک (Auto run) درایوها را غیر فعال کنید تا ویروسهای موجود در سی دی ها و فلش مموری ها را به محض اتصال اجرا نشوند و سیستم ویروسی نشود . از قسمت RUN با تایپ کلمه GPEDIT.msc و زدن OK، وارد قسمت پلیس سیستم شوید . گزینه Administrative Templates را باز کنید و در Windows XP گزینه System را انتخاب کنید . در لیست باز شده به دنبال Turn off Auto play بگردید و آن را باز کنید (Properties). در آن گزینه Enable را کلیک کرده و زیر همان قسمت All Drivesرا انتخاب و ok کنید . در Windows vista در قسمت Components Windows به دنبال AutoPlay Policies بگردید Turn off Auto play را مانند بالا انجام دهید . اکنون با اتصال یک مموری ویروس اتوماتیک اجرا نمی شود. « صبر کنید هنوز سراغ مموری نروید . با دابل کلیک روی مموری یا سی دی ، خودتان ویروس را اجرا می کنید . »
    2- از منوي Start درگزينه Run با تايپ MSCONFIG و زدن OK، وارد تنظیمات نیازمندی های سیستم شوید . در قسمت Startup تمام فایل هایی در ابتدای شروع ویندوز اجرا می شوند را می بینید . فایل های مشکوکِ EXE مانند Yashain.exe, winme.exe, dfuasd.exe : تیک آنها را بردارید تا این ویروسها هنگام شروع ویندوز دوباره اجرا نشوند . برنامه های دیگر مانند فایلهای آنتی ویروس های مزخرف ، آفیس ، نرو چِک و ... که می دانید اُتوران آنها سرعت شروع ویندوز را پایین می آورند ، تیک آنها را بردارید اما بعضی از برنامه های ضروری صدا ، یاهو و... را دستکاری نکنید . اما اگر سیستم ویروسی بود تمام تیک را بردارید .

K:

7- برای حل مشکل مخفی بودن فایلها و پوشه ها در فلش ها ابتدا در کادر Run‌ عبارت cmd را تایپ کنید و بر روی OK کلیک کنید تا یک پنجره سیستم عامل DOS باز شود . تایپ نام درایو فلش مثلا K:\>است عبارت k:را بنوسید و اینتر کنید. حال عبارت زیر را تایپ کنید Attrib –h –s /d /s
    و سپس کلید Enter را بزنید .
    بین Attrib و –h و –s حتما می بایست یک فاصله Space‌ بزنید .
    سپس منتظر بمانید تا تمامی Folder های مخفی به حالت اولیه بازگردند . این کار بسته به تعداد Folder ها و فایلهای موجود در آن چند ثانیه یا چند دقیقه زمان خواهد برد.
    8- وقتی فایلی فرستاده می شود به پسوند آن دقت کنید تابلو است که پسوند عکس چیزهایی مثل gif/jpg و.... هست ولی فایلهای اجرایی exe/com/bat هستند که ویروس ها به صورت exe فرستاده می شوند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

حل مشکل رایت پروتکت ( write protect ) فلش مموری یا همان کول دیسک
    دوستان عزیز می توانید برنامه زیر را دانلود کرده و آنرا اجرا کنید تا برنامه بصورت اتوماتیک فلش شما را شناخته و در کمترین زمان آنرا فرمت کند تا ویروس های آن پاک شود و بتوانید دوباره از فلش خود استفاده کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    واقعا ممنونم فلشم درست شد خدا خیرت بده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان.منم یه pqi 16 gig دارم. کل تاپیکو زیر و رو کردم و همه نرم افزارها رو امتحان کردم.هیچکدوم جواب نداد. یعنی هیچکدوم اصلا فلش رو پیدا نمی کنن و از خود ویندوزم که میخوام فرمت کنم میگه write protect هست. لطفا کمک کنین.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان.منم یه pqi 16 gig دارم. کل تاپیکو زیر و رو کردم و همه نرم افزارها رو امتحان کردم.هیچکدوم جواب نداد. یعنی هیچکدوم اصلا فلش رو پیدا نمی کنن و از خود ویندوزم که میخوام فرمت کنم میگه write protect هست. لطفا کمک کنین.
    مشکل منم همینه. اصلا فلش رو نمی شناسند این برنامه ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اقا یا علی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده یه فلش 8 گیگ ترنسند دارم . متاسفانه مشکل رایت پروتکتد داره . با پیگیری هایی که انجام دادم فهمیدم میشه درستش کرد . 2-3 تا برنامه برای فرمتش تهیه کردم اما همه اون برنامه ها پیغام میدن که فلشم به کامپیوتر متصل نیست !!! تمام درگاه های یو اس بی کامپیوتر رو امتحان کردم . جالب اینجاست که درایو فلش مموریم هنگام اتصال به کامپیوتر ظاهر میشه و فایل های توش هم نشون داده میشه
    لطفا یه نفر بنده رو راهنمایی کنه

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

آقا من یه فلش 4 گیگی kingstone دارم که این مشکل رو پیدا کرده . با چند تا نرم افزار مثل low level format هم تست کردم ، جواب نگرفتم .

تاپیک هم خیلی رفته جلو تونستم چند صفحه رو فقط بخونم و نتیجه ای باز نگرفتم ، ممنون می شم راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه brnudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ایمز

پيش فرض

سلام
    من یه فلش سونی 4گیگ دارم و موقع فرمت کردن اخطار رایت پروتکت میده چند تا برنامه هم استفاده کردم ولی مشکل حل نشد
    لطفا کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام من فلش san diskدارم که رایت پروتکت شده وبا همه نرم افزار هایی که گفتین امتحان کردم ولی درست نمی شه چه کار کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •