تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 69 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 685

نام تاپيک: ===> حل مشکلات Disk Write Protected فقط در این تاپیک <===

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

نه دوست عزيز هر كاري كه مي خواي بكني ميگه ديسك فرمت شده . حالا اين دوستمون يه راه حل پيدا كرده كه اميد واريم كامل توضيح بده و مشكل من و چند تا از دوستام حل بشه و يه دنيا ممنونشيم.

پروفشنال extreme2006gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلامم... خوب گوش کن ببین چی میگم! منم یک هارد اکسترنال دارم که چون ویروسی شده بودش بعد از منتقل کردن یه چن تا فایل دیگه نتونستم اطلاعات بریزم توش.اگه کاسپر نصب داشتی باشی توی این دردسرا یخورده سهم داره.بحثش پیچیدست!
    معمولن اگه آنتی ویروست کاسپر باشه و نتونه کاملن نسخه های جدید ویروس مخصوص فلشها یعنی autorun.inf ره پاک کنه از این بدبختیا پیش میاد..... که واسه هارد اکسترنال من پیش اومده بود!

خلاصه کنم.....اول فلش و سیستمت ره با یک آنتی ویروس خوب و آپدیت مخصوصن توصیه میکنم nod32 باشه خوب اسکن کن.
    بعد که سیستمت ره اسکن کردی و از نبودن ویروس خاطرت جمع جمع شد برو توی properties و سربرگ security مربوط به فایلها و پوشه هایی که میخوای منتقل کنی و همینطور سکیوریتی خود فلشت و تنظیم دسترسی ها ره درست اعمال کن مشکلت حل میشه.
    امیدوارم طرز فعال کردن سربرگsecurity را بلد باشی چون پیش فرض غیر فعاله........
    فکر نمیکننم به کسپر ربطی داشته باشه . میشه یکم دقیقتر بگید ما هم بدونیم ؟

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

سلاممم...
    حاجی جون این به فکر ربط نداره به تجربه ربط داره!
    اینه ببین خلاصه گفته شده...پست شماره ی 6
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    نه متاسفانه اين سربرگ چطوري فعال ميشه ؟ توضيح بده . مرسي
    يا علي
    والا عزیزجان یه جستجویی بزن دیگه...... تووووی چند خط اول پستی که لینکش ره میدم توضیح مختصری داده که چطوری سربرگ سکیوریتی ره فعال کنی......دیگه تنظیم دسترسی ها را خواهشن خودت برو بگرد......چون جزو ضروریاته کار با ویندوزه و صد بار بحث شده.....
    کد:

4. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلاممم...

حاجی جون این به فکر ربط نداره به تجربه ربط داره!
    اینه ببین خلاصه گفته شده...پست شماره ی 6
    کد:
    والا عزیزجان یه جستجویی بزن دیگه...... تووووی چند خط اول پستی که لینکش ره میدم توضیح مختصری داده که چطوری سربرگ سکیوریتی ره فعال کنی......دیگه تنظیم دسترسی ها را خواهشن خودت برو بگرد......چون جزو ضروریاته کار با ویندوزه و صد بار بحث شده.....
    کد:

عزیزم فکر من هم از تجربه ام سرچشمه میگیره .
    اونجا هم من چیزی ندیدم فقط تجربیات خودتون رو بیان کردید که گفتید دلیل اش هم از کسپر هست ولی به نظر من نباید بخاطر یه مشکل اینطوری که شما باهاش مواجه شدید کسپر رو زیر سوال برد و کلا بگیم که کسپر اینطوری هست

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

عزیزم فکر من هم از تجربه ام سرچشمه میگیره .
    اونجا هم من چیزی ندیدم فقط تجربیات خودتون رو بیان کردید که گفتید دلیل اش هم از کسپر هست ولی به نظر من نباید بخاطر یه مشکل اینطوری که شما باهاش مواجه شدید کسپر رو زیر سوال برد و کلا بگیم که کسپر اینطوری هست
    سلامم.... ببین عزیز جان توووی زمینه ی ویروسکشها باید سعی کنین کاملن بیطرفی خودتون را حفظ کنین.چون اینبرمیگرده به امنیت سیستم.نه بنده آقای نود32 هستم نه شما اقای کاسپرسکی.شما چقدر با ویروس بولتن آشنا هستین؟؟ بزرگترین مرجع آزمون تخصصی ویروسکشها توی دنیا هستش.توی آخرین نتایجی که اعلام کرده G DATA 2009 قویترین آنتی ویروس هستش.تاپیکش ره خودم زدم برو ببین
    کد:
    کلن تعصب را بذار کنار.متاسفانه در این مشکل نقش کاسپرسکی کاملن روشنه.ضمنن کاسپرسکی رتبه ی خوبی هم توی این آزمون تخصصی نیاورده.
    چون بحث داره منحرف میشه خواستی ادامه ی بحث را داشته باشی یا بیا توی پروفایلم یا بیا توی این تاپیکی که آدرس دادم.این تاپیک بمونه واسه رفع مشکل این داداش

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلامم.... ببین عزیز جان توووی زمینه ی ویروسکشها باید سعی کنین کاملن بیطرفی خودتون را حفظ کنین.چون اینبرمیگرده به امنیت سیستم.نه بنده آقای نود32 هستم نه شما اقای کاسپرسکی.شما چقدر با ویروس بولتن آشنا هستین؟؟ بزرگترین مرجع آزمون تخصصی ویروسکشها توی دنیا هستش.توی آخرین نتایجی که اعلام کرده G DATA 2009 قویترین آنتی ویروس هستش.تاپیکش ره خودم زدم برو ببین
    کد:
    کلن تعصب را بذار کنار.متاسفانه در این مشکل نقش کاسپرسکی کاملن روشنه.ضمنن کاسپرسکی رتبه ی خوبی هم توی این آزمون تخصصی نیاورده.
    چون بحث داره منحرف میشه خواستی ادامه ی بحث را داشته باشی یا بیا توی پروفایلم یا بیا توی این تاپیکی که آدرس دادم.این تاپیک بمونه واسه رفع مشکل این داداش
    بله بنده آقای کسپر اسکای نیستم ولی شما ظاهرا آقای نود 32 هستید. اینطور که دارید از nod 32 طرفداری میکنید .شما دارید یک تجربه شخصی رو که فقط خودتون داشتید و معلوم نیست تعمیم به کل میدید .

حالا من واقعا نمیدونم که چطوری نقش منفی کسپر تو این مشکل مشخصه تو اون ادرس هایی هم که دادید چیزی در این مورد نبود لطفا اگر امکانش هست و میدونید بگید چطوری کسپر این مشکلات رو ایجاد میکنه تا ما هم بدونیم و به اطلاعاتمون هم اضافه بشه ؟

پروفشنال MichaelQwerty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روبروی مانیتور کامپیوترم

پيش فرض

ممکن به رجیستری ربط داشته باشه
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies
    ببین در این مسیر مقداری به این اسم هست writeProtect مقدارش را تبدیل به 0 کن

9. این کاربر از MichaelQwerty بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

عزیزان من نه Nod32 دارم نه Kasper من trendMicro دارم.روی این سیستمی که این اتفاق روش افتاد officeScan از trendMicro بود!
    قبلا هم گفته بودم که رو چندین سیستم تست کردن هیچ ربطی به رجیستری نداره و کامپیوتر و ویندوز نداره!!!
    تمام برنامه های اینترنت هم تست کردم نشد!!!
    رو بعضی از سیستم ها تا می زنمش کلا سیستم هنگ می کنه!!!

11. این کاربر از picher_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

8

بله بنده آقای کسپر اسکای نیستم ولی شما ظاهرا آقای نود 32 هستید. اینطور که دارید از nod 32 طرفداری میکنید .شما دارید یک تجربه شخصی رو که فقط خودتون داشتید و معلوم نیست تعمیم به کل میدید .

حالا من واقعا نمیدونم که چطوری نقش منفی کسپر تو این مشکل مشخصه تو اون ادرس هایی هم که دادید چیزی در این مورد نبود لطفا اگر امکانش هست و میدونید بگید چطوری کسپر این مشکلات رو ایجاد میکنه تا ما هم بدونیم و به اطلاعاتمون هم اضافه بشه ؟
    عزیزجان بحث را منحرف نکن.شما توووی این تاپیک هیچ راه حلی بلد نبودی به این دوستمون ارائه کنی بلکه همش کارت این بوده که به نظرات دیگران بپرررری.متاسفم واسه ت و عملکردت در اینجا ره به ادمین سایت گزارش میدم تا باهت برخود قانونی شه....

13. این کاربر از avecina.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

عزیزجان بحث را منحرف نکن.شما توووی این تاپیک هیچ راه حلی بلد نبودی به این دوستمون ارائه کنی بلکه همش کارت این بوده که به نظرات دیگران بپرررری.متاسفم واسه ت و عملکردت در اینجا ره به ادمین سایت گزارش میدم تا باهت برخود قانونی شه....
    من هم موافقم که بحث نباید منحرف بشه ولی با اطلاعات غلطی که شما دارید به دوستان میدید بحث رو داری منحرف میکنی .
    درمورد بلد نبودن هم اولا اینکه من تو اولین پستم تو این تاپیک گفتم که چیزی بلد نیستم (پست12) و گفتم که راهنمایی بفرمایید ولی شما با یه سری جوابهای بی منطق و لینکهای نامربوط بحث رو کاملا پیچوندی . حالا اگه شما جنبه انتقاد نداری و اینقدر زود موضع گیری میکنی من چکار کنم؟
    ثانیا خیلی از ما چیزای زیادی بلد نیستیم و اینجا هم فروم هست یعنی جای بحث و تبادل نظر و اشتراک اطلاعات و یادگیری و اگر هم به نظر کسی به قول شما پریدیم ( که اینطور نبوده) به این دلیله که بتونیم به نتیجه برسیم و راهنمایی ای برای دوستان باشه . و اینطور نباشه که هر کسی بیاد و بخواد به راحتی با یه تجربه نامشخص شخصی کسپر اسکای یا نود و یا . . . هر چیز دیگه رو زیر سوال ببره .

من تجربه شخصی و استدلال شخصی و نظر شما رو نفی نمیکنم هر کسی آزاده هر جور میخواد فکر کنه و تجربه شخصی شما هم محترم هست ولی بحث اینجاست که نباید براحتی یه شرکت و کمپانی معروف رو زیر سوال برد و ذهن افراد دیگه رو منحرف کرد مگر اینکه دلیل منطقی بیارید.

شما میتونی گزارش خودت رو به ادمین بدی . فکر نمیکنم بر خلاف قوانین عمل کرده باشم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •