تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: Resident Evil: Degeneraton / رزیدنت اویل

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض Resident Evil: Degeneraton / رزیدنت اویل

خب من اصلا نمي دونستم اينو كجا بايد بذارم درنتيجه همينجا مي ذارم اگه جاش بده خودتون تغييرش بدين ولي هرجا مي برين انجمن انيميشن نبرين!

داستان اين انيمه يك سال بعد از وقايع شماره 4 اتفاق مي افته. Claire Redfield ( يكي از دو شخصيت اصلي شماره 2 بازي) براي ملاقات يك دوست به Harvardville مي ره. بعد از يه سري اتفاقات كه در فرودگاه مي افته Claire و Rani ( برادرزاده دوست Claire همراه با سناتور Davis در فرودگاه در محاصره زامبي ها گير مي افتن. دو نفر از اعضاي SRT بنام هاي Angela و Greg به همراه Leon S. Kennedy ( شخصيت اصلي بازي محبوب شماره 4 ) براي نجات اونا وارد ساختمان فرودگاه مي شن. Greg در هنگام فرار زخمي و تبدل به زامبي مي شه و بقيه نجات پيدا مي كنن. Claire متوجه مي شه شركت WilPharma كه عليه فعاليت هاش مبارزه مي كرده واكسني عليه ويروس T توليد مي كرده كه مي تونسته جون خيلي ها رو نجات بده. در همين موقع واگن حاوي واكسن ها منفجر مي شه و Claire همراه Frederic ( محقق شركت WilPharma ) به كارخانه مي ره تا مقداري واكسن همراه بياره. از طرف ديگه Angela و Leon به خانه Curtis برادر Angela ( از اعضاي Terra-Save كه پسر و همسرشو طي واقعه ركون سيتي از دست داده ) مي رن. داخل كارخانه Frederic به Claire زنگ مي زنه و از وجود يه بمب در كارخونه بهش خبر مي ده. بمب منفجر مي شه و Claire زخمي مي شه. Angela و Leon به محل كارخونه مي يان. Leon بدنبال Claire مي ره و Angela برادرش رو در حالي پيدا مي كنه كه ويروس G رو به خودش تزريق كرده. Curtis تبديل به همون هيولاي مهيب شماره دوم مي شه بعد از يه سري اتفاقات و مبارزه بين Curtis و Angela و Leon بالاخره Curtis نابود مي شه سيستم امنيت براي جلوگيري از انتشار ويروس ساختمان رو نابود مي كنه.
    Claire متوجه مي شه Frederic باعث و باني تمام قضاياست . Frederic دستگير مي شه و شركت Tricell سهام WilPharma رو مي خره و Davis خودكشي مي كنه و فيلم با صحنه جستجوي كاركنان Tricell در ميان باقيمانده هاي ساختمان مخروبه WilPharma تموم مي شه درحاليكه قسمتي از بدن Curtis رو كه آلوده به ويروس G هست پيدا مي كنن ( چه پايان حرصي اي! ).

با اينكه اين انيمه گرافيك جالبي داشت اما من نمي فهمم وقتي داستان هيچ گرهي از شماره هاي پيشين بازي باز نكرده يا سرنخي براي شماره بعدي نمي ده ( جز اينكه احتمالا با توجه به اينكه ويروس G در پايان بازي دوباره اثري از آثارش يافت شد قراره تا ابدالدهر ما رو مشغول خودش نگه داره!) پس اين انيمه اصلا به چه دردي مي خوره!
    البته كه از حق نگذريم يه انيمه رزيدنت اويلي الاصل بود مخصوصا صحنه ي ملاقات Claire و Leon كه درست مثل اولين ملاقاتشون اتفاق افتاد خيلي جذاب بود همينطور زامبي ها كه بعد از فضاحت شماره چهارم دوباره به چهره آشناي خودشون در شماره هاي قبلي برگشته بودن و البته برگشت هيولاي آشنا و هراس انگيز شماره دوم ( البته اينجا زياد هراس انگيز نبود ) كلي آدمو ذوق مرگ مي كرد و از شخصيت محبوب شماره 4 هم كه نمي شه هيچي نگفت كه در هر حال حضور دوباره اش مايه خوشوقتي بود!
    اما داستان افتضاح بود! هيچي براي گفتن نداشت! مسلما غير از Claire و Leon مشتاق خبري از بقيه شخصيت هاي بازي بوديم ولي بنظر مي ياد كپ كام فعلا چارچنگولي چسبيده به داستان ويروس G و T و تا مي تونه داره استفادشو از اين ويروس روي مخ طرفداران اين سري مي بره!
    خب به اميد روزهاي بهتر براي طرفداران رزيدنت ايول!

2. 2 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

توی انجمن انیمیشن فکر کنم تاپیکش باشه
    و متاسفانه فکر کنم بره همون انجمن انیمیشن یا میره تراش

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

دوستان عزیز!لطفا چند تا لینک برای دانلود این انیمیشن بزارین.تورو خدا رپید شیر نباشه.

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

دوستان عزیز!لطفا چند تا لینک برای دانلود این انیمیشن بزارین.تورو خدا رپید شیر نباشه.
    سایت فارس کیدز لینک مستقیم واسه دانلود گذاشته بود یه سچ بزنی یافت میشه .

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

این انیمیشن یکی از قشنگ ترین انیمیشن هایی بود که از روی بازی ساخته شده ولی اول Advent Children ... !
    خیلی قشنگ بود کلا به همه توصیه میکنم ببینن

پروفشنال MohammadZero's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    .!ABADAN!.

پيش فرض

خب من اصلا نمي دونستم اينو كجا بايد بذارم درنتيجه همينجا مي ذارم اگه جاش بده خودتون تغييرش بدين ولي هرجا مي برين انجمن انيميشن نبرين!
    سلام آرام خوبی میگم من که هنوز ندیدمش
    ولی یه تریلر ازش دیدم خیلی خفن بود؟

خداییش نجات کودکان هم حرف نداشت.

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام آرام خوبی میگم من که هنوز ندیدمش
    ولی یه تریلر ازش دیدم خیلی خفن بود؟

خداییش نجات کودکان هم حرف نداشت.
    سلام
    نجات کودکان برای sqaure enix بود و اویل برای capcom. فکر کنم شرکت های بازی سازی شروع به نوع جدیدی از رقابت کردن. باید منتظر بازی هایی از EA و یا activision باشیم.
    ولی خدایی فیلم قشنگی بود . البته از لحاظ گرافیکی . و شاید مقصودش این بود که سری بعدی اویل رو ویروس G پیش میبره و خبری از ویروس T نیست.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

پس لینک هاش کو

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان
    عزیزان
    برای دانلود انیمیشن به قسمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید که این انیمیشن هم اووونجا تاپیک مخصوص به خودش رو داره
    اینجا فقط برای بحث و تبادل نظر درباره انیمیشن ها هستش

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

من فک می کردم داستان این انیماتیون(!) مربوط می شه به یه گروه تروریستی که ویروس تی رو در اختیار دارن و می خوان رئیس جم.هور آمریکا رو مجبور کنن بره تو تلوزیون گندی که زده فاش کنه! (نشریه دی_بازی ستون بازی فیلم!)
    خوب این فک نکنم یکی دیگه باشه... فک کنم ایراد از زیر نویسش بوده
    این انیمیشن یکی از قشنگ ترین انیمیشن هایی بود که از روی بازی ساخته شده ولی اول advent children ... !
    بذار فقط وارکرفت بیاد!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •