تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 22 از 22

نام تاپيک: اورکلاکینگ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

12

سلام ممنون از راهنمایی تون من تا حالا فکر می کردم 1.35 ولتاژ نرمال سی پی یو ی منه!به هرحال الان گذاشتمش روی 1.325 فرکانس روهم روی 3400!!!به هرحال تجربه چیزی نیست که آدم یک شبه به دست بیاره تو همین گفتگوها یه چیزایی یاد می گیرهبعد می خاستم ببینم با همین ولتاژ اگه دوباره فرکانس رو ببرم بالا برای سی پی یو مشکلی پیش نمیاد؟مثلا بر اثر نرسیدن برق کافی بسوزه.ممنون میشم اگه راهنمایی کنی.

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام ممنون از راهنمایی تون من تا حالا فکر می کردم 1.35 ولتاژ نرمال سی پی یو ی منه!به هرحال الان گذاشتمش روی 1.325 فرکانس روهم روی 3400!!!به هرحال تجربه چیزی نیست که آدم یک شبه به دست بیاره تو همین گفتگوها یه چیزایی یاد می گیرهبعد می خاستم ببینم با همین ولتاژ اگه دوباره فرکانس رو ببرم بالا برای سی پی یو مشکلی پیش نمیاد؟مثلا بر اثر نرسیدن برق کافی بسوزه.ممنون میشم اگه راهنمایی کنی.
    کلأ اورکلاک ریسکه!! اما تا حالا ندیدم که پردازنده به خاطر کمبود ولتاژ بسوزه!! کلأ کمبود ولتاژ باعث ناپایداری قطغه و ریست شدن سیستم می شه. این هم یدت باشه که بزرگترین دشمن قطعات الکتریکی بعد از آب ، گرماست. کلأ هر چی قطعه خنک تر کار کنه، طول عمر و کاراییش بالاتر می ره!
    در ضمن بهتره که پایداری سیستمت رو با نرم افزاری مثل occt یا prime95 تست کنی!

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •