تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 15 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 142

نام تاپيک: Harvest Moon: Friends of Mineral Town , for Gameboy Advance

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام.
    فعلا داریم آروم آروم بازی رومعرفی می کنیم... به مرور برای هر بخش یک راهنمایی می گذاریم.

تمام اینها رو به صورت خلاصه می گم. تا بعدا راهنمایی کاملش رو بزارم.

در مورد خصوصیات ساختمانی جدید... :

1: شما می تونید پنجره ی خونتون رو تغییر مدل بدین
    که 25000 گرم طلا میخواد (درست دیدین... اشتباه تایپی نیست)
    و 300 قطعه چوب
    سه نوع داره:
    پنجره ی گرد، پنجره ی مربع با پرده، پنجره مربع بدون پرده. (که شما با پنجره ی مربع با پرده شروع می کنید)

2: خونه سگ رو هم می تونید تغییر مدل بدین
    20000 گرم طلا.
    و 500 قطعه چوب
    سه نوع:
    قرمز ، آبی ، عجیب و غیر عادی (واقعا عجیب... یه چیزی تو مایه های گ.....!... میگذارم براتون سورپراز بشه)

3. صندوق پست رو هم می تونید تغییر مدل بدید.
    10000 گرم طلا
    200 قطعه چوب
    باز هم سه نوع:
    قرمز ، آبی ، غیر عادی (این یکی مثل ا.س..)

گفتید که چوب بر یک چیزهایی هم می سازه... اینها هستند:

1. وان حمام!!
    30000 سنگ معدن طلا
    580 قطعه چوب
    این حمام ، خوب مثل حمام کنار آبشاره... اما توی خونه ی شما! کنار بخاری یه در جدید میاد و شما وارد در می شید (اما داخل رو نمی بینید... به حریم شخصی افراد احترام بگذاریم ) .

2. خانه ی دوم (فکر کنم منظور شما این بود)
    قیمتش که سر گردنه است... 100000000 گرم طلا....!
    999 قطعه چوب (بازم ! )
    خونه کنار آهنگری ساخته میشه. (همون جا که عروسک کوکی عزیز گفت، روبه روی مرغداری) یه میز و چهار صندلی و دو تا قفسه و ... عرض کنم که... یه تختخواب و آینه و تلویزیون و بخاری و ساعت. این خونه یه جورایی مجردیه ! همسر شما هیچ وقت اینجا نمی آد... می تونین دوستاتون رو دعوت کنید!!! (شایعه سازی از این راحت تر؟)

3. کلبه کوهستانی.
    پول و چوب و اینا نمی خواد.
    خونه خود به خود کنار دریاچه تو تپه ی مادر ظاهر میشه. شاید باور نکنین اما این رو همسرتون بهتون میده ... توی 50 امین سالگرد ازدواج.! (کی میره اینهمه راه رو) این خانه با امکانات : رختخواب، تقویم، بدون تلویزیون، ساعت، میز و روزنامه!... میتونید شب ها رو توی این خونه و خونه ی شماره ی 2 بگذرونید.

4. و یک کلبه ی دیگه هم هست که
    پول و چوب لازم نیست
    اما باید اولا با کنسول بازی کنید و ثانیا به کنسول گیم کیوب (GameCube) وصل بشید. چون من ندارم نمیتونم وصل بشم که ببینم چه طوریه. و فکر کنم نیاز هم نباشه.

شما توی این بازی میتونید با یکی دیگه هم ازدواج کنید. ..... هرکی حدث زد کیه جایزه داره (راحته)

در مورد تعداد غذاها فکر کنم از 100 تا هم بیشتر باشه.

در مورد آپگرید های جدید ابزار ها:
    شما در بک تو نیچر بعد از آبی هیچ آپگریدی نداشتید.
    اما الان می تونید ابزار های طلسم شده ای رو پیدا کنید که خیلی شما رو خسته می کنن اما مثلا با آب پاش می تونید یک زمین 6 در 13 رو آب بدید.
    می تونید اون ها رو بازهم آپگرید کنید تا از طلسم شده به ..................پیدا کنن.
    و باز هم می تونید ارتقا بدید تا به ................(میذارم برای سورپرایز)

در مورد فستیوال ها:
    تو چند تا از فستیوال ها می تونید جایزه های خوبی بگیرید:

فستیوال اسب: تقریبا 76000 گرم طلا (در یک روز و یک فستیوال)

فستیوال های کنار رود وکنار دریا: بستگی به ارتقای ابزار ماهیگیری، 6000 ، 150000 و یا حتی 300000 گرم طلا!

در تمام فستیوال ها یا دمو ها: میدونید که زمان و حتی خستگی زیاد نمیشن. برای برداشتن طلسم 2 تا از ابزار ها می تونید از فستیوال بهره بگیرید.

در فستیوال های حیوانات تولید کننده: اگه برنده بشن تخم طلا میذارن و (بعد ها خواهم گفت چه طوری) تخم های با ارزش تری هم می گذارن

و در آخر قضیه ی کامل مسابقه ی فرشته ی زندگی:

همون روز اول، کانال چپ تلویزیون رو نگاه کنید. الهه ی زندگی میاد. (توجه کنید که اگه نیومد دلیل بر ناقصی ورژن و اینا نیست. چند بار دسته چپ بدید تا بیاد.) مسابقه این طوره که به الهه یک عدد میگه. بین 0 تا 9 . و فقط شما باید حدث بزنید که عدد بعدی بیشتره یا کمتر. اگر درست بگید ادامه می دید و اگه اشتباه بگید، بازی تمومه و بسته به تعداد حدث های شما بهتون جایزه میده. همون طور که عروسک کوکی گفتن، جایزه ها بسیار مختلفه. اما برای سال اول پیشنهاد نمیشه زیاد جلو برید. 10 تا 14 بار درست حدث بزنید تا بهتون کیسه ی چای بده. باز هم حدث بزنید تا سه تا (به اندازه ی کوله تون) کیسه چای بگیرید و چای ها رو بیرون برده بفروشید (هر کدوم 1000 گرم طلا می ارزن) و سریع برگردید. هر روز می تونید تا 5 بار بازی کنید. و تا 5 روز اول بازی هم می تونید ادامه بدید. با این کار تا آخر این بازی 25000 گرم طلا دارید که شروع خوبیه. اما...

این بازی بسیار ساده است. اما وقت ما رو میگیره. برای کسایی که با امولاتور Visualboy Adv بازی می کنن یک راه حل دارم:

قبل از رفتن به سمت تلویزیون، با دکمه ی F1 + Shift سیو کنید.
    وارد مسابقه بشید، قبل از زدن گزینه های Lower یا Higher با دکمه ی F2 + Shift سیو کنید. بعد یکی رو انتخاب کنید اگه درست بود ، با دکمه ی F3 + Shift سیو کنید. اگه اشتباه بود با دکمه ی F2 لود کنید و دوباره حدث بزنید تا درست دربیاد. دوباره قبل از زدن گزینه ها سیو کنید و بعدش هم در یک مکان دیگه سیو کنید (تا F10 جا داره اما شما لازم نیست از F4 جلو تر برید، میتونید رو هم سیو کنید اما سیو اول رو از دست ندید) در طول بازی درستها رو بشمرید تا به 11 یا 12 برسید و یکی رو اشتباه حدث بزنید تا بازی تموم بشه و به شما یک کیسه چای بده (برای اشتباه حدث زدن هم باید سوی - لود کنید). ادامه بدید و هر 5 تا کیسه رو بفروشید.

این هم از این... گفتم که فعلا باید بازی رو معرفی کنیم (البته همه با بک تو نیچر آشنا هستند و هدف این بازی رو میدونن برا همین هم به بخشهای اختصاصی اون می پردازیم.)

بقیه چیز ها رو هم به مرور میگم.

با تشکر .
    خدا نگهدار

2. 2 کاربر از Leyth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aroosak_kooki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون بابت توضیحات...خیلی جالبه بازیش ...
    میدونید الان فهمیدم که اون چیزایی که تو لوحه خانه نوشته خیلی شبیه اینه ... یه خونه ی جدید .. آبپاش و ...
    فکر کنم اون کتاب همه ی هاروست مون ها رو با هم قاطی کرده و نوشته !!!
    تو این ورژن شهری وجود نداره ؟!!!
    شاید همون شهری که با کنسول گیم کوبه منظورش بوده!!!

شما توی این بازی میتونید با یکی دیگه هم ازدواج کنید. ..... هرکی حدث زد کیه جایزه داره (راحته)
    اول بگین جایزهاش چیه ؟!!! (خنده)

با Aja ؟!!!!!

4. این کاربر از aroosak_kooki بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

جایز ه اش معنویه! ... یه وقت حرف تو دهن من نندازید ها...

نه... آژا کیه بالام؟ اون که رفته داره ورزش میکنه... شایدم باشه! نه Aja نیست.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مثلا" من چند روز دیگه امتحان دارم !!
    نشستم دارم بازی میکنم !!!!!

خوب ببین 3 روز رو گذروندم و این دمو ها رو دیدم
    دموی دکتر با الی تو بیمارستان ... بعدش خونه ی مادر بزرک
    دموی ماری تو کتاب خونه و آهنگری
    دموی استو که الی رو اذیت میکنه ... بازم استو وقتی مریض شده و می بریمش بیمارستان ...

دیگه همین...

دمویی هست که ندیده باشم ؟ برای کارن و عان ؟!!!

چقدر روزا زود تموم میشه!!!!

فقط یه چیزی ...
    این چوب ماهی گیری رو از کجا باید بگیریم ... اصلا" داره ؟ ماهیگیره کو پس ؟

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مثلا" من چند روز دیگه امتحان دارم !!
    نشستم دارم بازی میکنم !!!!!

خوب ببین 3 روز رو گذروندم و این دمو ها رو دیدم
    دموی دکتر با الی تو بیمارستان ... بعدش خونه ی مادر بزرک
    دموی ماری تو کتاب خونه و آهنگری
    دموی استو که الی رو اذیت میکنه ... بازم استو وقتی مریض شده و می بریمش بیمارستان ...

دیگه همین...

دمویی هست که ندیده باشم ؟ برای کارن و عان ؟!!!

فقط یه چیزی ...

خوب گفتی! یادش به خیر اون روزها که من در حال گرفتن دیپلم بودم، در حین امتحانات داشتم با نرم افزار های گرافیکی کار می کردم و حتی بازی می کردم! به هر حال!
    دموهای خوبی رو دیدید! فعلا همین هایی که شما دیدید رو توضیح کامل می دم. تا بعد...
    دموی دکتر با الی تو بیمارستان:
    باید یکی از روزهای هفته به جز چهارشنبه و سه شنبه بین ساعات 9 صبح تا 7 بعد از ظهر برید کلینیک دکتر. که الی میگه خسته ام و... باقی قضایا... (یادم نیست!)
    دموی خونه ی مادر بزرگ چند تا هست... اگه منظورتون قضیه ی اون نامه هست که اینه:
    بین ساعات 9 صبح تا 1 بعد از ظهر برید خونه ی مادر بزرگ. استو و ان الی دارند نطق می نمایند! بعد با شما هم حرف می زنن... یه دفعه الی یادش می آد که باید یک کتابی رو به ..... (من معتقدم که بخش های مربوط به دموی بازی ها، بهترین قسمت اون ها هستند... مخصوصا هاروست مون... بنا بر این دلم نمی خواد که مزه داستان رو نابود کنم... اما میبینم که دوستان عکس دمو رو هم می گذارن... من رو می بخشید... البته دموی بالایی رو واقعا یادم نیست!! )

دموی ماری تو کتاب خونه:
    به غیر از دو شنبه بین ساعات 10 تا 4 ... اگه جواب Can I help? رو بدین، +3000 به درجه قلبش اضافه میشه. اگه جواب Be careful رو بدین تقریبا هیچی نمیشه (نه کم میشه نه زیاد)

دموی الی:
    به غیر از شنبه و دوشنبه بین 9 تا 7 ... جواب Not really +3000 به قلبش اضافه میشه و جواب Sure I do -2000 کم میشه.

مریضی استو:
    چهرشنبه بین 10 ص تا 1 ب ظ ... خوب جالبه... میبینید که استو مرض داره (همون مریضه!) و الی از شما می خواد که ببرینش بیمارستان.......

خوب اینها تموم شد... در آینده ای نه چندان نزدیک! برای دمو های اول بازی (قلب سیاه و اینها) یک راهنمایی میذارم... .

قبلا گفتم که روزها کوتاه تر هستند.

فقط یه چیزی ...
    توضیح کاملش رو اینجا می گذارم:
    اولا: به این جمله در توضیحات بازی دقت کنید:
    g Rod "hing RodCopper Fishin For fishing
    چرت نوشته است! یا یک باگ برای بازیه یا شوخی سازندگان...
    برای گرفتنش که باید با یک جای خالی تو کوله ، برید................کجا؟................. ونه ی ........... اگه گفتی؟.............. Zack !!!!!!! بین ساعات 11 ص تا 5 ب.ظ
    ماهی گرفتن رو هم که به حول و قوه ی الهی بلدین دیگه؟
    اما چیزی که در این بازی اختصاصی هست و با اون فرق می کنه.... این جاست که چوب ماهیگیری هم ارتقا درجه داره! :::
    درجه 1 : فقط ماهی کوچیک می گیره.
    درجه 2 (سنگ معدن قهوه ای) : فقط ماهی متوسط و کوچیک
    درجه 3 : اینم مثل درجه 2
    // 4 : فقط متوسط و بزرگ می گیره.
    // 5 : فقط ماهی بزرگ + توت فرنگی قدرتی (تو زمستون) و نامه ی آشپزی (تو بهار)
    تا اینجا با سنگ معدن ارتقا پیدا می کردن. از اینجا به بعد رو تو خودش توضیح دادم...
    // 6 : مرحله طلسم شده است! برای پیدا کردنش هم باید دو و بر طبقه ی 29 معدن زمستانی رو بگردین. حالا چی کار میکنه؟ ماهی بزرگ + ماهی های افسانه ای + گنج + فسیل (گنج و فسیل قیمت بالایی دارن) استفاده از این ابزار زیاد توصیه نمیشه چون بدجور استامینا رو کم میکنه.... بعدی رو بخونید:
    // 6 : اشتباه نیست! این دفعه مرحله ی 6 طلسم نشده که هیچ، تبرک هم شده!! برای اینکه متبرک! بشه باید 255 بار از اون استفاده کنید (البته راه های جالبی داره که اگه به اینجا رسیدید مطرح میکنم.
    // 7 : بزارید مزه این مرحله رو نابود نکنیم! (البته نه اینکه مزه ی خفنی داشته باشه ها... )

ماهیگیر هم متاسفانه نیست... . مگه نمیدونستید که ماهیگیر در هاروست مون : بک تو نیچر ، در سال 17 ام وقتی شما سر ساعت 12 روز آخر زمستون میرید اسکله جنازه اش رو میبینید؟

(تشویش اذهان عمومی + شایعه پراکنی )

بازم اگه مساله ای بود بگید... دلم نمی خواد یه هو این بازی ساده و بسیار جالب رو بی مزه کنم...

8. این کاربر از Leyth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام.

در توضیحات پست اول گفتم که سیستم هدیه و اینها پیشرفت کرده. و حالا سعی می کنم هرچه کاملتر اون رو براتو توضیح بدم (البته از راهنمایی های اینترنت هم استفاده کردم... چون خودم واقعا نمیفهمیدم چه طور باید درجه ها رو بخش بندی کرد)

1. بالا بردن درجه قلب اهالی با هدیه دادن:

خوب میدونید که هر آیتمی رو که در بازی دیدید، نمیتونید به هرکسی بدید. سلیقه ها متفاوت هستند... وقتی کارن گل MoonDrop دوست داره دلیل این نیست که مثلا Rick یا مادر کارن Sasha هم اون گل رو دوست داشته باشه. بایداون چیزی رو که دوست دارند بهشون بدین تا به سرعت درجه دوستی (برای اهالی) و درجه ی قلب (برای معشوقه ها) زیاد بشن. و برعکس دادن چیزی که اون ها دوست ندارند یا متنفرند باعث کم شدن دوستی و قلب میشه.
    تا اینجا رو که احتمالا می دونستید. فقط خواستم شفاف سازی کنم ( من بالاخره کاربر فعال انجمن چرت و پرت گویی و شفاف سازی میشم - حالا ببینید کی گفتم).

اینها درواقع درجه های دوستی هستند که هر هدیه اضافه میکنه:

1. هدیه های مخصوصی که یک نفر واقعا دوست داره: +800 امتیاز به درجش اضافه میشه.
    2. هدیه هایی که یک نفر عاشقشه: +500 امتیاز // // //
    3. هدیه هایی که یک نفر دوست داره + 300 امتیاز // // //
    4. هدیه های معمولی : + 100 // //
    5. هدیه هایی که طرف دوست نداره : - 500 // ازش کم میشه.
    6. هدیه هایی که از اونها به شدت متنفره : - 800 // // // // // // //

(حالا تصور کنید که وقتی به کارن به عنوان هدیه یک گنج دزدان دریایی - که بسیار هم گرون هست - میدید چه حالی میشه... گرون بودن یا نبودن هدیه اصلا مهم نیست بلکه مهم دوست داشتن طرف هست... مهم این است که شما اون رو دوست داشته باشید و اون هم هدیه ی شما رو دوست داشته باشه (!) - این یک جمله عاطفی نبود... راهنمای بازی بود - البته قضیه یه کم ناجوره مثلا Mary از علف و سنگ معدن -- که بسیار ارزون هستند -- خوشش میاد اما Karen از پیتزا... به هر حال!)

یک چیز جالب در هاروست مون اینه:

وقتی هدیه ای کادو میشه، دقیقا 125 درصد به درجه ی هدیه ی اصلی اضافه میکنه. و اگه روز تولد کسی باشه، هدیه ی بدون کادو 500 درصد و با کادو 500 + 125 = 625 درصد اضافه میشه. (ریاضیات من؟ هی... بدک نیست)

برای مثال:

Karen از پیتزا به شدت خوشش میاد، شما:
    1. بهش پیتزا میدید و +800 به قلبش اضافه میشه.
    2. بهش پیتزای کادو شده میدید و 800 + 125 درصد = 1000 درجه به قلبش اضافه میشه.
    3. در روز تولد بهش پیتزای کادو شده میدید و 800 + 652 درصد = 5000 درجه.!

خوب حالا می رسیم به درجات قلب. چون ما درجات هدیه رو با عدد مشخص کردیم، درجات قلب رو هم با عدد مشخص می کنیم که به هم بیان.

امتیاز از 0 تا 9 ! هزار و نهصد و نود و نه (999و9 ) = قلب سیاه (همون سیه دل خومونه)
    امتیاز از 000و10 تا 999و19 =========> = قلب صورتی.
    امتیاز از 000و20 تا 999و29 =========> = قلب آبی.
    امتیاز از 000و30 تا 999و39 =========> = قلب سبز.
    امتیاز از 000و40 تا 999و49 =========> = قلب زرد.
    امتیاز از 000و50 تا 999و59 =========> = قلب نارنجی.
    امتیاز از 000و60 تا 535و65 (از این بیشتر نداریم) = قلب قرمز.

خوب ما که نمی بینیم الآن دقیقا تو چه محدوده ایه... اما اگه برامون مهمه میتونیم برا خودمون بشمریم یا جایی یادداشت کنیم. یک نکته ی تقریبا بی ربط هم بگم که آیکون قلب اومده زیر بغل کارن! (حتما منظورشون قفسه ی سینه بوده... نگران نشید )

قبلا گفتم که با یکی دیگه هم میشه ازدواج کرد که شما هنوز تو کفین و حدس نزدین. الآن فهمیدم که میشه با یکی دیگه هم ازدواج کرد! حالا باز برید تو کف!

اما درجه ی قلب این دو نفر مخفیه. و بالا بردنش هم کار من یکی نیست! خیلی سخته. در عوض شما رقیبی برای اونها ندارید ...

یه زمانهایی هم برای زیاد شدن قلب ها و دوستی ها، شاهد دمو هستیم. دمو ها اغلب توی این رنگ ها میان:

سیاه
    صورتی
    آبی
    زرد

و دمو های رقبای محترم در این زمان ها میان:

سیاه
    آبی
    سبز
    نارنجی

دموی مربوط به رنگ سبز رو فقط از سال دوم به بعد میشه دید.
    و دموی مربوط به رنگ نارنجی رو هم فقط ازسال چهارم میشه دید.

پس توجه کنید که اگه می خواهید دمو رو ببینید یه هو قلب رو زیاد نکنید.

این پست فقط به توضیحات اولیه گذشت پس در آینده ای (باز هم) نه چندان نزدیک در مورد دمو های مربوط به قلوب سیاه (سیه دلان) می نویسم.

اما یه جایزه برا شما

این هم یک دمو که من روز 25 تابستون سال اول دیدم: من تقریبا تمام سیو ها رو نگه می دارم (مزیت امولاتور و هارد). این رو قبلنا رفته بودم و الآن دوباره رفتم و سیو رو لود کردم (چون دموی جالبی بود گفتم از الان بگذارم)... البته نصفه گذاشتم... بقیه اش رو وقتی خودتون رسیدید به اینجا ببینید.

Duke میگه: ... ما فکر میکردیم که این یک ایده ی خوب و جالبی میتونه باشه (این دمو عجیبه چون مثل یک قطعه از فیلم اومده براش معما گذاشته و...)
    Karen : واقعا؟
    // : این که خیلی عالیه!
    بعد یک علامتی رو کلش میاد و رو شو میکنه به پدر مادر ومیگه:
    - مامانی ... بابایی ... ممنون.!
    Sasha : سالها همین طور گذشتند...
    Jeff : خیلی خوشحالم که از این کار خوشت اومد دختر بابا...
    بعد (عکسش رو نذاشتم که از اینجا به بعد اصل ماجراست) رو میکنه به Leyth بعد میگه :
    - اوه ... سلام Leyth !
    و قضیه ی اصلی رو عنوان میکنه...
    خیلی برام جالب بود... کاش مامان و بابای منم وقتی به دنیا اومدم برا من یه همچین کاری می کردن! چه عشقی می کردم من!

به امید اینکه خودتون دمو رو ببینید..

در مورد داستان ، وجه تسمیه و افسانه ی " پر آبی " بعد ها سخن خواهم گفت. (خیلی جالبه)

جناب Aroosake_kooki اگه این بازی رو دارید میرید، وقتی به مسابقه ی اسب دوانی رسیدید بگید که براتون یک راهی دارم که اون 76000 گرم طلا رو بگیرید

خوب دیگه خسته شدم!
    بای

10. این کاربر از Leyth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبلا گفتم که با یکی دیگه هم میشه ازدواج کرد که شما هنوز تو کفین و حدس نزدین. الآن فهمیدم که میشه با یکی دیگه هم ازدواج کرد! حالا باز برید تو کف!
    خوب پس این کیسی که میگسد دختر جون نیست ...
    با کسانی که خودشون شویی اختیار کردن هم که نمیشه ازدواج کرد !!!
    میمونه بیوه زنا !!‌

اولیش که من خیلی دوستش دارم .. مادر بزرگه (خنده)
    دومیش مادر پوپوریه که اگه اون باشه خوبه ... کیس بدی نیست
    دیکـــــه !!!!!
    دیگه همین ...

حالا اینام نیستن ؟!!‌

جناب aroosake_kooki اگه این بازی رو دارید میرید، وقتی به مسابقه ی اسب دوانی رسیدید بگید که براتون یک راهی دارم که اون 76000 گرم طلا رو بگیرید
    چشم حتما" میگویم

خیلی توضیحاتتون خوب بود ... ممنون
    این درجه ی قلب ها چقدر گیج کننده است !! بهش توجه نکنیم بهتره !!!

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ماهیگیر هم متاسفانه نیست... . مگه نمیدونستید که ماهیگیر در هاروست مون : بک تو نیچر ، در سال 17 ام وقتی شما سر ساعت 12 روز آخر زمستون میرید اسکله جنازه اش رو میبینید؟
    من اصللا" این موضوع رو نشنیده بودم ... جدی گفتین ؟!!!! سال 17 ؟!!!!

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

خوب پس این کیسی که میگسد دختر جون نیست ...
    با کسانی که خودشون شویی اختیار کردن هم که نمیشه ازدواج کرد !!!
    میمونه بیوه زنا !!‌

اولیش که من خیلی دوستش دارم .. مادر بزرگه (خنده)
    دومیش مادر پوپوریه که اگه اون باشه خوبه ... کیس بدی نیست
    دیکـــــه !!!!!
    دیگه همین ...

حالا اینام نیستن ؟!!‌

چشم حتما" میگویم

خیلی توضیحاتتون خوب بود ... ممنون
    این درجه ی قلب ها چقدر گیج کننده است !! بهش توجه نکنیم بهتره !!!

اول خواهش میکنم!
    اما بعد...

دارم در باره ی قضیه ی این ازدواج ها تحقیقات متعددی انجام میدم.

فعلا نمی دونم که واقعا چند تا هستند.

البته حدس می زنم با افرادی که همسر دارن نشه...

من شنیدم مادر بزرگ می میره! البته در طی مدتی که من بازی کردم این طور نشد... و حدس میزنم مربوط میشه به بازی: Harvest moon 64 .
    البته اگه با مادر بزرگ ازدواج کنین فکر نکنم ... بچه دار بشین!

مادر پاپوری؟
    اگه به کای نگفتم که به مامانش نظر داری...
    البته Lilia شوهر داره... که هیچ وقت نمیشه اون رو دید چون دقیقا قبل از این که شما بیدار شین میره شهر و بعد از این که خوابیدین، از شهر میاد. (این شوخی خیلی ضایع بود). اما واقعا شوهر داره. بعد تازه ... اگه باهاش ازدواج کنین که باید زرت زرت براش دارو بخرین (اگه عاشقی که باید بیمیری براش، مثل شوهرش که از ایفای نقش تو بازی گذشته... رفته شهر براش دارو بیاره... )

خوب این دو تا هم نبودن... . بازم وقت برای حدس زدن هست...
    اولین نفری که فهمیدم میشه باهاش ازدواج کرد خیلی ضایع بود...
    اما دومیه باحاله... اما پدر دراره!

البته که به یاد داشتن قضیه ی درجه بندی قلب ها در حین بازی آنچنان مهم نیست. به خاطر این گفتم که با این درجه بندی آشنا شده و قضیه اش کامل توضیح داده بشه (اگه بازم چیزی پیدا کردم ، عنوان می کنم)

با تشکر..

14. این کاربر از Leyth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Leyth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بچه ها اول این لینکی که مربوط به کاراکتر دختر برای این بازیه گذاشتم که نگید من مرد سالارم...
    صفحه اول رو هم ادیت کردم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جناب عروسک کوکی ...در مورد ماهیگیر اون قسمت از پست رو دوباره بخونید تا رفع ابهام بشه...
    عذر خواهی بنده رو هم بپذیرید!

16. این کاربر از Leyth بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •