تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 54

نام تاپيک: بچه ها ببینید این مشکل رو میشه حل کرد !

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

jandedy خیلی ممنون.

ببخش که زیاد سوال میکنم تو این یه تیکه بجای page که دوبار هم هست باید تغییرش بدم یا اینکه ربطی نداره؟

من کد رو چند باری هست که دارم تست میکنم و وقتی کدهای صفحه فرعی رو بهشون اضافه میکنم دیگه در حالت عادی هم نمایش داده نمیشند(به عنوان فریم در ایندکس) و در هر صورتی صفحه ی فرعی ریدایرکت به index.php میشه.
    در حالی که به نظر میاد هدف کد این باشه که اگه صفحه فرعی در ایندکس اجرا شد درسته و اگر خالی اجرا شد باید به ایندکس ریدایرکت بشه.
    آره عزیز باید تغیرشون داد

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

jandedy خیلی ممنون.

ببخش که زیاد سوال میکنم تو این یه تیکه بجای page که دوبار هم هست باید تغییرش بدم یا اینکه ربطی نداره؟

من کد رو چند باری هست که دارم تست میکنم و وقتی کدهای صفحه فرعی رو بهشون اضافه میکنم دیگه در حالت عادی هم نمایش داده نمیشند(به عنوان فریم در ایندکس) و در هر صورتی صفحه ی فرعی ریدایرکت به index.php میشه.
    در حالی که به نظر میاد هدف کد این باشه که اگه صفحه فرعی در ایندکس اجرا شد درسته و اگر خالی اجرا شد باید به ایندکس ریدایرکت بشه.
    آره عزیز باید تغیرشون داد به اسم صفحه ی خودت

3. 2 کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

پس دوست من چی شد به نتیجه رسیدی؟

داره خودمونی میشه Mohammadali.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

تشکر میکنم از rezagha و jandedy.

صبح تا حالا درگیر مشغله های زندگی بودم. الان دوباره اومدم پشت سیستم تا یه جاهایی پیشرفتم.
    برای تست اسکریپت wamp server رو نصب کردم ولی برای اینکه بتونم از دوستان کمک بگیرم یک فضای آزمایشی تو هاست خودم ساختم تا دقیق تر بتونم منظورم رو برسونم.

بگم تا کجا پیش رفتم :
    توی این صفحه که یک صفحه فرعی هست و قراره که به عنوان فریم فقط در صفحه اصلی (index) باز بشه و اگه در ایندکس باز نشد به ایندکس ریدایرکت کنه.
    این صفحه رو میگم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خوب تا اینجا که درسته ! حالا جایی که هنگ کردم اینجاست برای دسترسی به همین صفحه ی فرعی (01.php)
    از طریق صفحه اصلی (index) باید از منو روی کلمه (مرورگر وب) کلیک کرد تا اون صفحه در فریم index باز بشه.
    کد:
    ولی الان دیگه با کلیک روی کلمه (مرورگر وب) index.php خودش رو تو فریم باز میکنه.
    که اینجا نشون میده من همش یه جا اشتباه میکنم و اون احتمالا همین کدی هست که در خصیصه فریم میباشد.
    الان دارم سعی میکنم پیدا کنم این کد که jandedy گفت در خصیصه src فریم هست رو چه تغییری باید بدم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TemplateMonster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

می‌گما، نمی‌شه که به جای iframe از کتابخونه curl کمک گرفت و محتویات اون صفحه رو داخل اون یکی صفحه چپوند؟ این‌طوری که باشه می‌شه فهمید که آیا مستقیم وارد صفحه شده‌ن یا نه...

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

می‌گما، نمی‌شه که به جای iframe از کتابخونه curl کمک گرفت و محتویات اون صفحه رو داخل اون یکی صفحه چپوند؟ این‌طوری که باشه می‌شه فهمید که آیا مستقیم وارد صفحه شده‌ن یا نه...
    سلام رفیق

درباره اینی که شما گفتی یه چیزهایی شنیدم ولی اطلاعاتم درباره اش کامل نیست که آیا میشه همین کاری که من میخوام با این روش انجام داد و یا اینکه توانایی چه کاری رو داره !

8. این کاربر از Mohammadali. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Apache

پيش فرض

تشکر میکنم از rezagha و jandedy.

صبح تا حالا درگیر مشغله های زندگی بودم. الان دوباره اومدم پشت سیستم تا یه جاهایی پیشرفتم.
    برای تست اسکریپت wamp server رو نصب کردم ولی برای اینکه بتونم از دوستان کمک بگیرم یک فضای آزمایشی تو هاست خودم ساختم تا دقیق تر بتونم منظورم رو برسونم.

بگم تا کجا پیش رفتم :
    توی این صفحه که یک صفحه فرعی هست و قراره که به عنوان فریم فقط در صفحه اصلی (index) باز بشه و اگه در ایندکس باز نشد به ایندکس ریدایرکت کنه.
    این صفحه رو میگم :
    کد:
    خوب تا اینجا که درسته ! حالا جایی که هنگ کردم اینجاست برای دسترسی به همین صفحه ی فرعی (01.php)
    از طریق صفحه اصلی (index) باید از منو روی کلمه (مرورگر وب) کلیک کرد تا اون صفحه در فریم index باز بشه.
    کد:
    ولی الان دیگه با کلیک روی کلمه (مرورگر وب) index.php خودش رو تو فریم باز میکنه.
    که اینجا نشون میده من همش یه جا اشتباه میکنم و اون احتمالا همین کدی هست که در خصیصه فریم میباشد.
    الان دارم سعی میکنم پیدا کنم این کد که jandedy گفت در خصیصه src فریم هست رو چه تغییری باید بدم.

دوست خوبم اشكالم را فهميدم و در كد زير درستش كردم مشكل من اينجا بود كه يادم رفته بود در خصيصه iframe مقادر user=1 رو كه مشخص مي كنه با frame وارد شديم رو اضافه كنم ببخشيد و مشكل شما اينجاست كه شما بايد مثلا به جاي قسمت( نام نرم افزار ) يك فريم بزاري و بعد در قسمت scr آن مقاديري كه گفتم بنويسي . مثلا در صفحه ايندكس به جاي فريم اينو بزار :

كد زير بايد در iframe اصلي صفحه در خصيصه src اش ذخيره شود
    کد:
    خوب حالا اين يعني چه ؟ اين كد خلاصه شده شروط است مثلا در شرط ما كه
    کد:
    اين بود خلاصه شده ي :

کد:
    اگر باز هم نفهميديد مي گويم كه اين ترجمه كد بالاست :

<? : كد php باز شود .
    if : اگر شرط اين كه در آدرس صفحه مقدار .php?page= وجود داشت مراحل داخل {} را انجام بده .
    echo $_GET["page"]."&user = 1"; : چاپ كردن مقداري كه داديم و آن مقداريست كه جلوي page= قرار ميگيرد و مشخص كننده ي اينكه كاربر صفحه را باز نمي كند .
    else : در غير اينصورت ( منظور شرط if بود ) مقادير درون را چاپ نما .
    echo "main.php" ; : مقدار main.php رو چاپ كن .

دوست عزيز متاسفم كه براي فراموش كاري اشتباه من وقت عزيزت رو از دست دادي متاسفم يك دنيا . اگر سوالي بود دوستانه در خدمتم !

10. این کاربر از jandedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

دوست عزيز متاسفم كه براي فراموش كاري اشتباه من وقت عزيزت رو از دست دادي متاسفم يك دنيا . اگر سوالي بود دوستانه در خدمتم !

jandedyعزیز دیگه آبمون نکن.
    همین که کلی وقت گذاشتی برای کارم یه دنیا ارزش داره.
    با اطلاعاتی که دوباره دادی میرم امتحان کنم ببینم تا کجا پیش میرم.
    مرسی.
    Last edited by Mohammadali.; 17-01-2009 at 18:34.

12. این کاربر از Mohammadali. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Apache

پيش فرض

خواهش مي كنم . من مثل برادرم دوستت دارم . اين فايل تو امضامو دانلود كن خيلي باحاله !
    اگر كارت راه افتاد بگو .
    يكدفعه دريغ نكني . حتما بگو دوست عزيز .

تشكر //

14. این کاربر از jandedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

سلام

jandedy کدی که دوباره دادی رو جای قبلی اضافه کردم اما نمیدونم کجای کارم مشکل داره که وقتی در صفحه ی ایندکس روی (مرورگر وب) کلیک میکنی تا اون صفحه فرعی (01.php) خودش رو تو فریم باز کنه مرورگر فکر میکنه صفحه فرعی مستقیم باز شده و سعی میکنه از تو فریم به اینکس ریدایرکت کنه.

تعجب میکنم که چرا با اینکه &user=1 رو به کد خصیصه فریم اضافه کردیم باز هم مرورگر متوجه نمیشه که صفحه فرعی وقتی تو فریم ایندکس باز شد دیگه ریدایرکت نکنه و فقط اگه خالی(مستقیم بدون فریم) باز شد ریدایرکت کنه.

دوباره اینها رو تو فضای آزمایشی آپلود کردم.
    کد:
    ببین میتونی حدس بزنی مشکل کجاست چون فکر میکنم خودم بالای 10 بار تست کردم.
    راستی تو همون کدی که درباره خصیصه فریم هست بجای کلمه page که دوبار تکرار شده متوجه نشدم چی بنویسم البته چیزهایی که به ذهنم اومد امتحان کردم ولی انگار فکرم اشتباه بود و دوباره به شکل اولی که خودت قرار دادی رها کردم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •