تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: لطفاً کمکم کنید ویروسی که task maneger را غیر فعال می کنه و regedit را و با نصب ویندوز جدید هم حذف نمیشه

داره خودمونی میشه pixeldesign's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    PixelDesign Suite

9 لطفاً کمکم کنید ویروسی که task maneger را غیر فعال می کنه و regedit را و با نصب ویندوز جدید هم حذف نمیشه

با سلام خدما دوستان

من چند روزه که سیستمم قاتی کرده نرم افزار فلش اجرا نمیشه نرم افزار فتوشاپ نصب نمیشه task maneger&regedit رو که می زنم بیاد این پیغام رو میده :
    Task Maneger has been disabled by your administrator
    در حالی که Admin هم خودم هستم و یوزر خودمه آنتی ویروس نصب می کنم مثل nod32 macafe kasper و چند تا دیگه بعد نصب تا می خوای اجرا کنی زود حذف می شه و بعد اصلا هر چه قدر کلیک می کنی اجرا نمی شه ویندوزم 10 با بیشتر عوض کردم درایو C رو هر دفه کامل فرمت کردم اما بعد نصب بعد چند دقیقه دوباره همین جور میشه و هم اینکه اجازه نمی ده سیستم تو safe mode بیاد بالا تا می زنه ریاستارت می کنه، مشکل اینجاست چون بقیه درایوام آرشیو کارای طراحی و چاپ و وب سایتو مالتی مدیاو اینجور کارای مشتریاست نمی تونم اونهارو فرمت کنم به نظر شما بعد اینکه درایو C رو فرمت می کنم و ویندوز نصب می کنم این ویروس می تونه تو درایوای دیگه باشه؟
    البته چند بارم با زور با nod32 و kasper و macafe اسکن کردم اما انگار نه انگار هیچی پیدا نمی کنن.
    لطفاً از اساتید کمکم کنید بدجور گیر کردم یه عالمه هم سفارش مشتریا جلو عید برا تبلیغاتشون هست که باید انجام بشه خواهش می کنم اگر لطف کنید و کامل توضیح بدید که چطور میشه حل کرد این قضیه رو ممنون می شم،
    امیدوارم از شرمندگی شما دوستان و اساتید در بیام زیادم تایپ کردم تا کامل توضیح داده باشم.

پروفشنال asextor1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من دقیقا متوجه نشدم ویروسش پیه ولی حدودا میتونم بگم چه کار کن اول فایل های زیر رو دانلود کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    با فایل اولی اگه داخل درایوهات فایلی به نام Autorun.ini باشه پاک میشه و با فایل دومی میتونی یکسری قسمت ها مثل Task Managerرو برگردوند . چون توضیح بیشتری ندادی راهی رو که عموما برای اینجور ویروس ها هستش رو میگم . کاری که باید بکنی اول یه ویندوز عوض کن . بعد از نصب ویندوز حتی یه درایو و یا پوشه رو باز نکن . ابتدا My Computer رو باز کن و روی Folders که توی نوار ابزار هست کلیک کن تا سمت چپ بطور درختی درایوها نمایش داده بشه . حالا هر درایو و یا پوشه ای رو که خواستی باز کنی از این قسمت باز کن یا اینکه آدرس درایو یا پوشه رو در address bar بزنی اینطوری ویروس دیگه نمیتونه اجرا بشه . برای پاک کردنش اول به درایو D برو و مسیر زیر رو دنبال کن : Tools/Folder Option/View . حالا روی Show Hidden Files And Folders کلیک کن . سپس تیک دو گزینه Hide Extensions.... و Hide Protected ... رو بردار . حالا باید توی درایوت یکسری فایل مخفی نشون داده بشه . به غیر از دو پوشه به اسم های System Volume Information و RECYCLER هر چی فایل مخفی دیدی پاک کن . البته فقط فایل و نه پوشه . اگر کنار هر پوشه فایلی با اسم همان پوشه ولی با پسوند EXE دیدی پاک کن . این کار برا تمام درایو هات انجام بده به غیر از C . اگه بازم مشکلی بود در خدمتم . به تاپیک زیر هم یه سری بزنی بدنیست
    کد:

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

عزیز لطفا عکس از taskmangeret بزار.

داره خودمونی میشه pixeldesign's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    PixelDesign Suite

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    asextor دوست عزیز این کارو انجام دادم فقط دوتا پوشه System Volume , recycebin هستش و فایل مخفی دیگه ای وجود نداره ویندوز رو عوض می کنم خوب بعد تا 1 درایو رو باز می کنم و alt ctrl del رو می زنم همون پیغام خطا رو میده که گفتم بهتون میگه تسک منیجر شما از طرف ادمین غیرفعال شده اینم بگم بهتون موقعی که ویندوز می خواد بالا بیاد اول که نصب می کنی پسورد برا ادمین می خواد ولی وقتی نصب تموم میشه و بالا میاد اصلاً صفحه ای مه پسورد می خواد رو نمی یاره و مستقیم میره تو ویندوز انگاری ادمین 1 نفر دیگه هستش، اینم بگم تو system32 svchost.exe هم هستش ولی خوب این ویروس تو درایوهای دیگه سیستمم هست چون بعد نصب ویندوز جدید باز به وجود می یاد منم نمی تونم اون درایوامو فرمت کنم چون همه فایل های طراحیم اونجا هستن لامذهب هیچ آنتی ویروسیم اسکن می کنم انگار نه انگار نشون نمی ده بعضی وقتام اصلاً نمی زاره اجرا بشن نرم افزار فلش رو هم نمی زاره اجرا بشه

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

1- لطفا بعد از نصب ویندوز یه BathFile بساز و داخلش دستورات زیر رو بنویس
    c:
    cd \
    attrib Autorun.inf -h -s -r -a
    del Autorun.inf
    برای تمام درایو ها چنین خطهایی رو بساز .می تونه از سایت ایمن هم برش ذاری.
    2- الان که ویروس داری عکس TaskMangerer رو بزار.
    3- بعد از نصب ویندوز OfficeScan از TrendMicro رو نصب کن.
    در ضمن وارد شدن اتوماتیک Admin رو هم می تونی با دستورات زیر به یه کاربر دیگه بدی.
    یه regFile بساز و باز کن
    داخلش بنویس
    Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
    "AutoAdminLogon"="1"
    "DefaultDomainName"=""
    "DefaultUserName"="Picher_s"
    "DefaultPassword"="2"
    حالا کاریر Picher_s کاربر پیش فرض.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام
    منم دقیقا مشکل همین دوستمونو دارم ، اصلا تسک منجر اجرا نمیشه که بخای عکس ازش بگیری . با فعال کردن فایلهای سیستمی هم فایلی ندیدم به جز همون فولدرای همیشگی ..!!! مشکلاتی که ایجاد میکنه اینه که سرعت سیستمو میاره پایین ، تو یه سری فایلهای اجرایی اختلال ایجاد میکنه ، فایلها از هارد به مموری موبایل انتقال نمیشه ، اصلا مموری موبایل رو نمیتونی فرمت کنی پیغام میده که این دیسک حفاظت شده ...!!! رجیستری اجرا نمیشه ، گه گداری یهو سیستم هنگ میکنه ، هیچ آنتی ویروسی رو اجازه نصب بهش نمیده فقط وقتی ویندوزو عوض میکنی و وقتی بدون هیچ عملی اسکن می کنی اکثر فایلهایی که تو درایوا با پسوند اگز هست رو ویروس میشناسه ...!!! مثلا فایل اجرایی فوتبال ، ویندوزو که عوض میکنی توی هر درایوی که بری میشه مثل اول. اگه کمک کنید یک دنیا ممنون میشم .
    یا علی

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

وقتی ویندوز رو عوض کردی بدون اینکه درایواتو باز کنی یه آنتی ویروس Kaspersky Internet Security 2009 نصب کن از طریق cd بعد اونو
    آپدیت کن و سیستمتو اسکن کن. سیستم من همینطور ویروسش از بین رفت.

8. این کاربر از poyul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه merlin001's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    قوردلار اؤلکه سی

پيش فرض

اگه بازم میخوای سیستمت رو ویندوز عوض نکنی نرم افزاره Tune Up رو نصب کن. با اون هم میتونی به رجیستری دسترسی داشته باشی و هم هم به تسک منیجر. با همون نرم افزار هم میتونی سیستمت رو پاک کنی بدون استفاده از ویروس کش.
    با استفاده از تسک منیجر اون فایل هایی که مشکوک میزنن رو عند تسک میکنی و بعدش هم پاکشون میکنی.
    من که با این نرم افزار به جنگ با این گونه ویروس ها میرم

10. این کاربر از merlin001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

ممنون
    این نرم افزار تو سایت هست دانلود کنیم ؟؟؟"tune up"

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

سلام.
    اگه می تونید یه نمونه از exe های آلوده رو برام e-mail کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •