تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 44

نام تاپيک: لطفاً کمکم کنید ویروسی که task maneger را غیر فعال می کنه و regedit را و با نصب ویندوز جدید هم حذف نمیشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام
    آقا بالاخره با هزار بدبختي اين ويروس پاك شد البته فكر ميكنم ، چون تسك منجر دارم رجيستري دارم سيف مد دارم و... تا حالا كه مشكلي نبود با مكافي 2008 پاكشون كردم خودشو به تمام اگزه هاي سيستمم چسبونده بود و منم به جاي كلين از دليت استفاده كردم ، فقط گفتم پاك بشه اين اگزه ها رو دوباره پيدا ميكنم.
    فقط تنها مشكلي كه هست اينه كه يه بار ديگه هم گفتم و مموري گوشيم وقتي ميخاي چيزي بريزي يا پاك كني يا هر كار ديگه مي گه اين ديسك محافظت شده ..!! همين
    اگه دوستان يه را حل واسه اين پيدا كردين ما رو هم بي نصيب نذلرين.
    يا علي

کاربر فعال انجمن نرم افزار picher_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    زیر چتر اویرا در تفریج!

پيش فرض

سلام.
    عزیز برای اینکه Exeهات رو پاک نکنی OfficeScan از TrendMicro استفاده می کردی تمام exe هات رو Clean می کرد D:
    مشکل Write Protectedet هم حل شد لطفا خبری بده.

کـاربـر بـاسـابـقـه am_merman01's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جایی گوشه دهکده جهانی تو یه کانکشن دایال آپ

پيش فرض

سلام خدمت دوستانه عزیز
    من هم حدود 2 هفته ای هستش که دارم با این ویروس دست و پنجه نرم میکنم .
    مشکل این ویروس دقیقا وقتی شروع میشه که میخوام به اینترنت کانکت شم . تا قبل از اون هر برنامه ای یا هر فولدری رو که باز میکنم هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی به محض کانکت شدن به اینترنت مشکل شروع میشه و این ویروس به نظر من خیلی باهوش کار های زیر رو انجام میده:
    اول از همه در عرض یه چشم به هم زدن آنتی ویروس رو از کار میندازه.حالا این آنتی ویروس هرچی که میخواد باشه.
    دوم اینکه در آن واحد اجازه نمیده صفحه های اینترنتی زیادی رو به صورت همزمان لود کنید و باید صبرکنید تا یکیش کامل بشه.
    سوم اینکه به طور کل اجازه نمیده که صفحه اینترنتی هیچ کدوم از آنتی ویروس ها رو باز کنید .(من خودم یه بار حدود 2 ساعت منتظر کاسپر و حدود 1.5 منتظر بیت دیفندر و همین حدودا هم منتظر آوست شدم ولی هیچ کدوم باز نشد.)
    چهارم اینکه با اینکه سرعت اینترنت بالاست هیچ سایتی با سرعت بالا لود نمیشه. البته برای دانلود مشکل چندانی پیش نمیاره. در ضمن موقعی که شما هیچ صفحه ای رو لود نکنید اصلا رفت و آمد دیتا ندارید.
    دست آخر هم تسک منیجر و ریجستری رو از کار میندازه.

البته این مشکلات که گفتم توی ایک پی و ویستا برابره.

به هر حال من میتونم به کمک tuneUp2009 تسک منیجر و ریجستری رو برگردونم ولی دوباره با کانکت شدن به اینترنت همه چیز به حالت اول بر میگرده.البته توی تسک منیجر هیچ پروسس غیر عادی وجود نداره.

درضمن من شاید توی این مدت 10 یا 20 بار فرمت کردم و هر بار هم از یه آنتی ویروس مختلف استفاده کردم و همه اونا حتی نتونستن یک ویروس در سیستم من پیدا کنن.
    بهترینشون بیت دیفندر بود که اولین بار موقعی که به اینترنت میخواستم کانکت شم اخطار داد که یه فایل میخواد از اینترنت استفاده کنه که من بهش اجازه ندادم و تا چند روزی خوب بود ولی به خاطر یه اشتباه آنتی ویروس رو برای چند دقیقه غیر فعال کردم و دیگه نتونستم بازش کنم .از اون به بعد هم دیگه حوصله ندارم دوباره ویندوز بریزم و از همه بدتر اینکه اسم اون فایلی که میخواست از شبکه استفاده کنه رو یادم نمیاد.

حالا اگه دوستان چیزی به نظرشون میرسه خوشحال میشم بشنوم.
    دستم به دامنتون این ویروس با اینکه کار خواسی نمیکنه ولی بد جوری رفته روی اعصابم لطفا یه فکری براش بکنید.

پروفشنال s2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    یه گوشه ازخاک ایران

پيش فرض

سیستم من هم همین طورشد.اول ویندوزعوض کن بعدبدون اینکه توی درایوی بری وبرنامه ای اجراکنی باnod32اسکن کن مشکلت حل میشه

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام.
    عزیز برای اینکه Exeهات رو پاک نکنی OfficeScan از TrendMicro استفاده می کردی تمام exe هات رو Clean می کرد D:
    مشکل Write Protectedet هم حل شد لطفا خبری بده.
    دوست عزیز میشه این برنامه TrendMicro رو یه جا آپلود کنی چون این ویروس ناقلا اجازه نمیده سایتش رو باز کنم . چند تا سایت رو آزمایش کردم ولی هیچ کدومش باز نشد
    در ضمن میخواستم بدونم آنتی ویروس یا آنتی تروجانی وجود داره که تحت داس عمل کنه و سیتم رو قبل از نصب ویندوز اسکن کنه ؟
    ممنون میشم کمکم کنید.

آخر فروم باز mohsen.rajabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض

ببخشید سیستم من هم به این ویروس آلوده شده - این راههای که شما دوستان گفتید رو حالیم نشد

آیا این ویروس ضرر بزرگی داره؟ به غیر غیر فعال کردن تسک منیجر

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستان عزیز
    هنوز کسی نتونسته راه حل مناسبی برای این ویروس پیدا کنه؟
    من دارم سعی میکنم آنتی ویروس nod32 رو دانلود کنم که ورژنش 3.0.684 هستش. آیا واقعا میتونه کمکم کنه؟
    در ضمن من سعی کردم وارد اون تاپیکی بشم که توی پست دوم دوستان معرفی کردن ولی ظاهرا اونجا متعلق به اعضای یک گروه خاص هستش و چون من عضو اونجا نبودم اجازه نداشتم هیچ کدوم از برنامه های اونجا رو دانلود کنم .
    کسی هست که به داد من برسه؟ این ویروسه بد جوری داره روی اعصاب من قدم میزنه.
    لطفا کمکم کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_sa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام
    آقا من كه با مك آفي آپديت شده همه رو پاك كردم و درست شد و الانم مشكلي ندارم البته خودشو به فايلاي اگزه چسبونده بود و نامردي نكردم همه رو پاك كردم .
    يا علي

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت

پيش فرض

باز هم سلام خدمت دوستان عزیز
    مشکل من هم بالاخره حل شد. آخرین ورژن آنتی ویروس ناد32 رو از اینترنت با هزار بد بختی گرفتم و مشکلم حل شد.
    جهت اطلاع دوستان بگم که اسم ویروس Win32/Sality.NAU بود و خودش رو به تمام فایل های exe چسبونده بود.
    موفق و پیروز باشید.

آخر فروم باز mohsen.rajabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض

ببخشید دوستان شما که Nod رو گرفتید در حالی که ویروس فعال بود پاک کردید؟

باید آپدیتش کنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •