تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 15 اولاول ... 51112131415
نمايش نتايج 141 به 148 از 148

نام تاپيک: ✔ سهمیه ها چقدر تاثیر دارند ؟!

داره خودمونی میشه raha20011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

کسی جواب سوال من رو نمیدونه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستانی که میگین سهمیه در کنکور، برای فرزند جانباز بی عدالتی هست
    یا دیگه این حرفو نزنید ، یا جواب منو بخونید بعد بگین موافقین یا نه
    من میگم بی عدالتی نیست!!!
    چرا؟

شیوه تربیت پدری که از جونش برای حفظ کشورش مایه گذاشت، با تربیت پدر منطقی که به شیوه ی دیگه ای به کشورش خدمت کرد ، چه فرقی با هم دارن ؟
    بچه ی جانباز تا حد زیادی ، اون سر گرم پدر و اخلاق جان بر کف و احیانا اخلاق جوگیرو به ارث میبره (یا بخاطر تربیت یا ژن)
    دولت با وارد کردن این بچه ها به سطوح مختلف جامعه ، بهشون ارزش جنگیدنو بیشتر نشون میده.
    و به این دلیله که اگه باز جنگی اتفاق بیفته، به جرات میتونم بگم امار بچه های جانباز تو جنگ ، چند برابر بقیه جوونا هست.
    و کماکان دارم می بینم که من دختر 24 ساله، فرزند جانباز، نگران کردستان و آذربایجان هستم و این نگرانی رو بین جوونای اطرافم تزریق میکنم و هر کاری ازم بر بیاد سعی میکنم برای آگاهی رسانی انجام بدم،
    ولی خیلی دخترای دیگه خواب این مسائلو هم نمی بینن چون دلیلی نداشت که درگیر موضوع حفظ خاک کشور بشن، ولی من هر روز خستگی و شکم درد پدرمو بعد از کار، دیدم و این سختی رو داره بخاطر حفظ خاک می کشه.
    ورود من که سوادم از نخبه ها خیلی کمتره ، به جمعی که بقیه نخبه هستن! هم تو ارتقای تفکر من و نزدیکانم موثره و هم باعث تقویت میهن دوستیم بخاطر سهمیه! میشه.
    ضمن اینکه اگه کشش نداشته باشم هرگز نمیتونم فارغ التحصیل اون دانشگاه نخبه ها باشم.
    و اگه هم برای تعداد مشروطی و سالهای تحصیل محدودیت رو بردارن، باز هم با مغز خالی و به زور فارغ التحصیل میشم،
    و قبول کنید که تو خیلی رشته ها تا سواد نداشته باشی کار گیرت نمیاد،
    و تو خیلی رشته ها با سهمیه بی سهمیه با مدرک بی مدرک ، باید پارتی داشته باشی تا وارد بازار کار بشی.
    بچه جانبازی ندیدم که بخاطر پدر جانبازش موفق شده باشه، و اگر هم شد ، یا صلاحیتش بوده یا بخاطر آشنا داشتن پدرش بود نه جانباز بودنش.
    این سهمیه دانشگاه عملا برای مجموعه رشته های مهندسی و تمام رشته هایی با مشاغل ازاد و بر پایه صلاحیت و رشته های حقوقی بی فایدست،
    و بیشتر جنبه بزرگتر کردن رگ غیرت وطن دوستی بچه های جانباز و فهموندن ارزش جنگجوی وطن بودن به بقیه بچه هارو داره...!
    لطفا بهتر اعتراض کنید!
    مثلا بگین برای مجموعه رشته های پزشکی سهمیه رو بردارن. (هرچند فارغ التحصیل های نخبه رو هم زیاد می بینیم که بخاطر نداشتن اخلاق و پول پرستی و بی وجدانی گند زدند به تشخیص بیماری مردم)
    در هر صورت پدری که برای مردم کشورش جونشو میذاره، در بیشتر مواقع بچه ای تربیت میکنه که حداقل خون مردم کشورشو نمیمکه تو شغلی که گرفته.
    جواب شما به صورت خلاصه : ما در جامعه نیاز به نیروی متخصص داریم و نه نیروی متعهد. والسلام.

3. 2 کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه raha20011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

جواب شما به صورت خلاصه : ما در جامعه نیاز به نیروی متخصص داریم و نه نیروی متعهد. والسلام.
    الان این جواب سوال من بود؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

الان این جواب سوال من بود؟
    عزیز من که به پست شما پاسخ ندادم ... مشخص هست پست چه کسی رو پاسخ دادم ./
    از جواب سوال شما بی اطلاع هستم .

داره خودمونی میشه ok.baby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

البته که متخصص لازم داریم، کل صحبت من این بود که متخصص متعهد "هم" لازم داریم نه صرفا متخصص.
    "هم" = 20 درصد اضافه تر از سهمیه کل پذیرش دانشگاه، پول ایجاد صندلی اضافه هم توسط بنیاد پرداخت شده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    ببخشید میخواستم بدونم سهمیه 40 درصد جانبازی تاثیرش قابل توجه هست؟ یا زیاد روش حساب نشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2017

پيش فرض

پسر عمهی من شهید شده است بعدا فامیلی های هر دویمان یکی است وپدرم هم ایثار گر است به نظر شما من چند درصد سهمیه دارم

داره خودمونی میشه dorhato's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

فکر کنم 25 درصد باشه. توی دفترچه های کنکور سال های قبل میتونی پیدا کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •