تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: روکش صندلی از کجا بخرم؟

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض روکش صندلی از کجا بخرم؟

سلام. دوستان بازار اصلی روکش صندلی کجاست؟ من تهران هستم.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

صندلی های خوده ماشین برای راحتی بدنشما طراحی شدن.با کشیدن روکش این راحتی رو فدای نو موندن نکنید

3. 4 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

صندلی های خوده ماشین برای راحتی بدنشما طراحی شدن.با کشیدن روکش این راحتی رو فدای نو موندن نکنید
    من که روکش کشیدم تموم شد.
    ولی به نظر شما صندلی های پراید و ماشینهای امثال اون طراحی شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. 3 کاربر از Jang Bogo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

شما در اولین فرصت روکشهارو باز کنید تا از صندلی های خوده ماشین استفاده کنید.اینطوری عرق نمیکنید و اقلا کم عرق میکنید همچنین روکش طوریه که گودی های مختصر صندلی رو پرمیکنه و دیگه بدن شما درست رو صندلی جا نمیگیره و احساس بدتری نسبت به حالت بدون روکش پیدا میکنید

7. 2 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

واقعا حرف جالبی زدی
    من خودم پراید سوارم. ماشینی که توش امنیت نداری چطوری میخواهی احساس راحتی کنی؟

داره خودمونی میشه m4jhooL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    TeH

پيش فرض

روکش ننداز راحتیت کم میشه؟؟؟؟ چه خزئولاتی
    آخه ماشینی که کلا راحتی و امنیت نداره این حرفاش چیه

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان من فعلا ماشین زیر 60 تمنی سوار نشدم ولی چنبارم شده که ماشینای زیر این قیمت مثلا 24 ب بالاهارو خرید و فروش کردم .البته اون بالای 60 تمنیا رم نگه نمیدارم و بیشتر تو خرید و فروشم نه روندن و گشت زنی و مسافرت (چون قیمت واقعی رو نداره و کار فقط تو خرید و فروششه)
    وگرنه هر چی روکش انداختن و اسپورت کردنه(نه از اون اسپورتهای هامان و امثالشون) از این پراید و 405 206 سوارا دراومده
    از کسی که تاحالا تو صندلی ماشین ننشسته و یا فقط رو مشمبا کشیده شدش نشسته باید هم این انتظار رو داشت که ندونه این فرق رو و اسمشو بذارن خزئولات !
    ببخشیدا ولی اون پراید سواره میتونست بنزم سوار بشه اما خب هر کسی نون مخ و عرضه ی خودشو میخوره و کسی مجبورش نمیکنه که پرایدبخره و از کیفیتش گله کنه .اگه میتونه خب اعتصاب کنه یا تحسن و حریم و این چیزا
    درضمن کاملا معلومه که وقتی روکشهارو باز کنی راحت تر از حالت روکش دار هستی .نه اینکه روکشارو باز کنی صندلیهای پورشه رو میبینی.یه وقت روکشارو باز نکنیا صندلیا کثیف میشن ای وای مامانم اینا
    واقعا جای تاسف داره.پول میدن روکش میخرن تا صندلیا کثیف نشه.واقعا که

11. 4 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

دوستان من فعلا ماشین زیر 60 تمنی سوار نشدم ولی چنبارم شده که ماشینای زیر این قیمت مثلا 24 ب بالاهارو خرید و فروش کردم .البته اون بالای 60 تمنیا رم نگه نمیدارم و بیشتر تو خرید و فروشم نه روندن و گشت زنی و مسافرت (چون قیمت واقعی رو نداره و کار فقط تو خرید و فروششه)
    وگرنه هر چی روکش انداختن و اسپورت کردنه(نه از اون اسپورتهای هامان و امثالشون) از این پراید و 405 206 سوارا دراومده
    از کسی که تاحالا تو صندلی ماشین ننشسته و یا فقط رو مشمبا کشیده شدش نشسته باید هم این انتظار رو داشت که ندونه این فرق رو و اسمشو بذارن خزئولات !
    ببخشیدا ولی اون پراید سواره میتونست بنزم سوار بشه اما خب هر کسی نون مخ و عرضه ی خودشو میخوره و کسی مجبورش نمیکنه که پرایدبخره و از کیفیتش گله کنه .اگه میتونه خب اعتصاب کنه یا تحسن و حریم و این چیزا
    درضمن کاملا معلومه که وقتی روکشهارو باز کنی راحت تر از حالت روکش دار هستی .نه اینکه روکشارو باز کنی صندلیهای پورشه رو میبینی.یه وقت روکشارو باز نکنیا صندلیا کثیف میشن ای وای مامانم اینا
    واقعا جای تاسف داره.پول میدن روکش میخرن تا صندلیا کثیف نشه.واقعا که
    عزیز جای تاسف داره که شما اینجور فخر میفروشی !!!

همین پراید سوار ها که شما مسخره میکنی 70 80 % مردم ایران هستن !!! ( کار به روکش کشیدن و ... ندارم )

در ضمن ماشین بالای 60 میلیون سوار شدن عرضه نمیخواد ! ( حرف شما یعنی این که اکثر مردم ایران بی عرضن ! )

( استاد دانشگاه که 60 سالش هست پراید سوار میشه ولی اون بساز بفروش که دیپلم هم نداره ... پس ... )

در ضمن به ندرت کسی رو میتونید پیدا کنید که ماشین های گرون قیمت سوار شن و این پول رو از راه کاملا درستی به دست اورده باشن ! ( به کسی بر نخوره ولی تو ایران همین طوره )

در ضمن بت اعتصاب و تحریم هم چیزی درست نمیشه و اینکار ها نیاز به تشکیلات و سازمان دهی و ... داره که تو ایران ... .

امید وارم از حرف هام ناراحت نشده باشید !
    Last edited by hormozan m; 26-04-2012 at 15:03.

13. 9 کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال fouad-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ببخشید شاید به بحث ربطی نداشته باشه ولی سوالی دارم اینه که آیا صندلی باکیفیت و شیک ماشین های روز اروپا برای ماشین های ایرانی (206 یا پرشیا) هم پیدا میشه؟ قیمت و مراکز فروشش کجا هست؟

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

ببخشید شاید به بحث ربطی نداشته باشه ولی سوالی دارم اینه که آیا صندلی باکیفیت و شیک ماشین های روز اروپا برای ماشین های ایرانی (206 یا پرشیا) هم پیدا میشه؟ قیمت و مراکز فروشش کجا هست؟
    بهترین جا برای کار شما شهر تهران هست
    که بیشترین تنوع تیونینگ در خودرو رو داره.
    باید مراجعه کنید و بپرسید.
    آدرس یا شماره تلفن دادن در انجمن خلاف قوانین هست

16. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •