تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: درخواست راهنمایی در مورد یادگیری زبان روسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه elyar...elite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض درخواست راهنمایی در مورد یادگیری زبان روسی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    راستش من علاقه ی زیادی به یادگیری زبان روسی دارم ولی از اونجایی که
    به دلایلی نمی تونم برم کلاس زبان روسی می خواستم ببینم کسی هست
    که بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه؟
    در ضمن ببخشید این تاپیک ربطی به انجمن زبان انگلیسی نداره
    ممنان.

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ما اینجا کلی بحث کردیم که حتی زبان انگلیسی که منابع آموزشی اش در دسترس تره و یادگیری اش هم احتمالا یه جورایی راحت تره و تقریبا 90% کسانی که دیپلم هم داشته باشن ، نسبت بهش یه پیش زمینه ای در حد "this is blackboard " دارن ، بازم نیاز به حضور در کلاس داره ... حالا نمی دونم چطور می خوای روسی رو بصورت خودآموزی یاد بگیری ...

3. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه elyar...elite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

ما اینجا کلی بحث کردیم که حتی زبان انگلیسی که منابع آموزشی اش در دسترس تره و یادگیری اش هم احتمالا یه جورایی راحت تره و تقریبا 90% کسانی که دیپلم هم داشته باشن ، نسبت بهش یه پیش زمینه ای در حد "this is blackboard " دارن ، بازم نیاز به حضور در کلاس داره ... حالا نمی دونم چطور می خوای روسی رو بصورت خودآموزی یاد بگیری ...
    یک ضربالمثل روسی میگه:
    تنها کلمه غیرممکن , غیر ممکن است
    امیدوار باش برادر

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینو یه نگاه بنداز:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از محمد88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یک ضربالمثل روسی میگه:
    تنها کلمه غیرممکن , غیر ممکن است
    امیدوار باش برادر
    حالا ایشالا شما موفق بشی و ثابت بشه که حرف من غلطه ، اما تجربه این سالیان دراز (! - ) باعث شده که کلا دیدگاهم در مورد مقوله یادگیری زبان، بدبینانه باشه ... که قبول دارم ؛ خیلی هم جالب نیست : حالا یه بنده خدایی با ذوق و شوق میاد و یه تصمیمی می گیره و نظر می خواد و من می زنم تو ذوقش !! ... یکی باید منو کنترل کنه ...
    Last edited by pro_translator; 09-11-2014 at 22:26.

8. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Antonio Andolini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    هر آن جا که یاری خوش است

پيش فرض

نظر منو بخواید مهم تر از همش پشتکار هست .... یه دوستی دارم بدون رفتن حتی یک ترم به کلاس زبان مدرک toefl و gre رو گرفت و الان به طور کامل روی انگلیسی تسلط داره ... ولی از دوران دبیرستانش زبان رو مرتب کار میکرد و یک شب هم اخبار انگلیسی رو رها نمی کرد!
    Last edited by Antonio Andolini; 31-12-2008 at 00:17.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

11 آموزش روسی خودآموز

سلام به همگی

من 100% با خودآموزی موافقم ، خصوصا در زمینه زبان خارجی.
    دلیلش هم اینکه هر زبانی رو از پایه و اساس باید بطور صحیح شنید و استفاده اش رو طوری که صاحبان همون زبان ازش استفاده می کنند یاد گرفت.
    مثلاً در مورد مردمی که انگلیسی رو با لهجه غیر صحیح تلفظ می کنند یه مثال میزنم: مهاجرانی که از مکزیک به آمریکا مهاجرت کردند چون اغلب یا انگلیسی بلد نیستند با اینکه اشتباه تلفظ می کنند در آمریکا علیرغم اینکه قانون تساوی فرصتهای شغلی بر قراره اما کار فرماها رغبتی به استخدام کسی که نمی تونه درست انگلیسی رو تلفظ کنه ندارند. و این مهاجر ها با این جمله از طرف مردم برخورد می کنند که :
    ."I don't understand you"

** پس چه بهتره که اگر داریم زبانی رو یاد می گیریم همونطور که مردمِ صاحبِ زبان، اَزش استفاده می کنن، اونو یاد بگیریم. که این هم فقط از طریق فیلم و رادیو و نرم افزارهایی که به لهجه اصلی هستند میسّر می شه.

برای روسی می تونید از نرم افزارِ Rosetta Stone استفاده کنید. البته باید Torrentپیدا کنید. چون نرم افزارهای Rosetta Stone پولی هستند. [URL=http://www.rosettastone.com/personal/languages/russian]

من اگر Torrent برای Rosetta Stone پیدا کنم توی همین تاپیک می نویسم .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همگی

من 100% با خودآموزی موافقم ، خصوصا در زمینه زبان خارجی.
    دلیلش هم اینکه هر زبانی رو از پایه و اساس باید بطور صحیح شنید و استفاده اش رو طوری که صاحبان همون زبان ازش استفاده می کنند یاد گرفت.

** پس چه بهتره که اگر داریم زبانی رو یاد می گیریم همونطور که مردمِ صاحبِ زبان، اَزش استفاده می کنن، اونو یاد بگیریم. که این هم فقط از طریق فیلم و رادیو و نرم افزارهایی که به لهجه اصلی هستند میسّر می شه.
    شما در پستتون اینطوری گفتید که زبان آموزی ، مثلا از طریق دیدن فیلم و اینا ، باعث میشه که زبان رو (همونطور که اونا استفاده می کنن) "یاد بگیریم " ... من مخالف این جمله ام و به نظرم :

زبان آموزی از طریق دیدن فیلم و اینا ، باعث میشه که زبان رو (همونطور که استفاده می کنن) "در اختیار داشته باشیم" ... و این لزوما باعث یادگیری بهتر نمیشه ... وگرنه اگه اینطوری بود ، الان باید خیلی از دوستای من و شما که روزی 1-2 تا فیلم می بینن ، یه پیشرفت قابل ملاحظه ای می کردن و حداقل listening شون تقویت میشد ...

یادگیری زبان ، به خیلی چیزا نیاز داره که در معرض فیلم و رادیو بودن ، فقط یکی شه ... زبان نیاز به انگیزه و دقت و تمرکز بالاتر داره ، و حوصله بیشتر ، و یک استاد ... که اکثرا در کلاس راحت تر بدست میان ، تا مثلا توی خونه و در کنار ظرف هندونه و باد کولر و در حالت لمیده و هزار تا حواس پرتی دیگه ...

(حالا ما خودمون یه ترم کلاس زبان نرفتیم ، شدیم مخالف سرسخت خودآموزی ... ولی واقعیت همونه که عرض شد به نظرم)

12. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

11 خودآموزی زبان خارجی

زبان آموزی از طریق دیدن فیلم و اینا ، باعث میشه که زبان رو (همونطور که استفاده می کنن) "در اختیار داشته باشیم" ... و این لزوما باعث یادگیری بهتر نمیشه ... وگرنه اگه اینطوری بود ، الان باید خیلی از دوستای من و شما که روزی 1-2 تا فیلم می بینن ، یه پیشرفت قابل ملاحظه ای می کردن و حداقل listening شون تقویت میشد ...

یادگیری زبان ، به خیلی چیزا نیاز داره که در معرض فیلم و رادیو بودن ، فقط یکی شه ... زبان نیاز به انگیزه و دقت و تمرکز بالاتر داره ، و حوصله بیشتر ، و یک استاد ... که اکثرا در کلاس راحت تر بدست میان ، تا مثلا توی خونه و در کنار ظرف هندونه و باد کولر و در حالت لمیده و هزار تا حواس پرتی دیگه ...

(حالا ما خودمون یه ترم کلاس زبان نرفتیم ، شدیم مخالف سرسخت خودآموزی ... ولی واقعیت همونه که عرض شد به نظرم)

دوستِ محترم،

بنده از روی تجربه شخصی و مشاهداتم در مورد دیگران ، نظر داده بودم و افرادِ زیادی رو دیدم که خودشون _بدونِ استفاده از هیچ کلاس زبانی_ زبانهای خارجی ( از جمله انگلیسی ) را در حد پیشرفته یاد گرفتند.

توجه کنید که من نرم افزارهای آموزش زبان رو هم در اون پُست قید کرده بودم. بنا به تجربه شخصی من، اول باید یک پایه مختصر از زبان رو یاد گرفت که این کار با نرم افزارهای آموزشی بهتر و راحت تر انجام می شه. بعد از اون باید دامنه اطلاعات زبانتون رو گسترش بدین که بهترین راهش گوش دادن به فیلمهای زبان اصلی هست ( فیلمهایی که با فرهنگ و زبانِ عموم در این زمان مطابقت داشته باشند).

این روش ها در مورد تعدادِ خیلی زیادی جواب داده که شما هم حتماً می تونین دوروبرتون از این آدما پیدا کنید.
    و تعدادِ کسانی که دیپلم از کلاس زبان های مختلف دارند ولی صِرفِ گرفتنِ مدرکِ دیپلم نمی توانند از زبان در زندگیشون استفاده کنند، خیلی بیشتره.

پروفشنال M659's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    With My Dignity

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    راستش من علاقه ی زیادی به یادگیری زبان روسی دارم ولی از اونجایی که
    به دلایلی نمی تونم برم کلاس زبان روسی می خواستم ببینم کسی هست
    که بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه؟
    در ضمن ببخشید این تاپیک ربطی به انجمن زبان انگلیسی نداره
    ممنان.
    حالا جدا از سوالت ، چرا روسی؟ (البته اگه میتونم بپرسم)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •