تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 241 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 2401

نام تاپيک: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

1.آقا من مطمئنم که اورجینال می خواد اما نمی دونم کجا خوندم ... اگه یادم اومد حتماً می گم ...
    3.این ها دو تا Dlc هستن ... منظورم اینکه کسانی که لاست و دیمند رو دانلود نکردن ... باید دوباره 7 آبان هم دانلود کنن ... منظور من این هست ...

خیلی ممنون
    دوست عزیز منم مطمئنم اورجینال نمی خواد نمونه اش هم تو bc که چند نفر دانلود کردن و بازی کردن

پروفشنال tommy vercetti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوست عزیز منم مطمئنم اورجینال نمی خواد نمونه اش هم تو bc که چند نفر دانلود کردن و بازی کردن
    شما راست میگی ... الان یاد چند حالت خاص افتادم که احتمال می دم بشه ...

فکر کنم اگه اسلیث باشه ... بشه ...

راستی من نمی خواستم شما رو ناراحت کنم ... با هم دوستیم

خیلی ممنون

آخر فروم باز shakerifar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما راست میگی ... الان یاد چند حالت خاص افتادم که احتمال می دم بشه ...

فکر کنم اگه اسلیث باشه ... بشه ...

راستی من نمی خواستم شما رو ناراحت کنم ... با هم دوستیم

خیلی ممنون
    من ناراحت نشدم
    فقط می خواستم اگاهتون کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

من ناراحت نشدم
    فقط می خواستم اگاهتون کنم
    بابا کلاس بالا ...

شوخی کردم ... دستتون درد نکنه ...
    اینم یه تریلر جدید از بازی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by tommy vercetti; 24-09-2009 at 17:03. دليل: لینک رو تصحیح کردم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

دوستان Grand Theft Auto Episodes From Liberty City اومد
    دوستان 360 دار برن حالش رو ببرن

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

سلام دوستان ... من تا ساعاتی دیگر ریویو ی بازی رو براتون می نویسم ... الان در حال تر جمه هستم ...

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

Total Video Games 100
    TeamXbox 98
    GameSpot 95
    IGN AU 95
    Game Informer 93
    XGN 93
    IGN UK 92
    IGN 92
    1UP 91
    Computer and Video Games 91
    GamePro 90
    Games Radar 90
    Official Xbox Magazine UK 90
    Eurogamer Italy 90
    Kikizo 90
    Vandal Online 90
    Meristation 90
    3DJuegos 90
    GamesNation 87
    Eurogamer 80

به به چشم همه 360 دارا روشن عجب امتيازاتي ! : دي
    البته اينا برا Grand Theft Auto IV: The Ballad of G4y Tony هستش !

8. 2 کاربر از resident_evil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

یک ابر exclusive دیگه برای leader of videogame industry

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

GTAIV Ballad of G*ay Tony Review
    خوب :

• لوئیس لوپز شخصیت برتری است
    • بازی دارای داستانی طولانی با ماموریت های متنوع است .
    • وسایل نقلیه و سلاح های جدید گیم پلی را متفاوت و جدید ساخته اند .
    • امکانات آن بسیاربیشتر از بازی های کامل است .

بد :

• مولتی پلیر محدود

لایبرتی سیتی و امکانات آن مانند قدم زدن در شهر ، دزدیدن ماشین ها و مأموریت های هیجان انگیز برای بسیاری از مردم جالب و لذت بخش است و برخی از آن ها مدتی طولانی است که برای آمدن آن لحظه شماری می کنند . ( مثل خود من ) . اما شما امروز نه تنها می توانید آن را بازی کنید ... بلکه می توانید آن را با دو شخصیت متفاوت بازی کنید ... اگر به خاطر داشته باشید ، در جی تی ای 4 نیکو بلیک مهاجری غیر قانونی از اروپای شرقی بود . درThe Lost & Damned شما فردی به نام Johnny Klebitz هستید که عضو یک گروه موتور سواری هستید . در آخرین نسخه ی بازی شما شخصی به نام لوئیس لوپز هستید که او را می توان بهترین دوست و شریک Tony Prince نامید .
    با اینکه در صورت لوئیس لوپز هنگام کشتن مردم هیچ پشیمانی دیده نمی شود و حتی می شود گفت که این کار برای او یک کار بسیار لذت بخش است اما او شخصیتی بسیار دوست داشتنی دارد . لوئیس لوپز فردی بوده است که در نو جوانی به دلیل استعمال و حمل مواد مخدر در زندان افتاده است و سعی در آن داشته است که خود را شهروندی خوب کند اما در راهی می افتد که او را به یک آدمکش تبدیل می کند . لوئیس لوپز فردی فدا کار است و در مأموریت ها قبل از هر عمل خودخواهانه به کمک افراد دیگر می شتابد .

مأموریت ها از تونی شروع می شود که مردی است که زندگی اش نیاز به فردی دارد که آن را مرتب کند . تونی شریک و بهترین دوست شماست که در شهر کلاب های دنس را اداره می کند . بعد از آن شما با فردی عرب آشنا خواهید شد که پسر یکی از میلیاردر های عرب زبان است و بعد از آن با شهر های دیگر و مأموریت های دیگر آشنا خواهید شد .
    طریقه ی آشنا شدن به بازی و عادت کردن به بازی و انجام مأموریت های اصلی بازی حدود 10 الی 12 ساعت بازی مداوم به طول می انجامد . مأموریت های اصلی بازی نسبت به اپیزود قبلی و بازی اصلی جی تی ای 4 از تنوع بیشتری برخوردار است . مأموریت ها به دلیل تنوع و هیجان بالا به یا ماندنی ترین لحظات زندگی شما را رقم خواهند زد ، در این اپیزود هم می توانید ( مانند جی تی ای های قبل ) از تیر اندازی و رانندگی قابل قبول انتظار زیادی داشته باشید ، اما این تمام داستان نیست .... بلکه بازی گلف ، مأموریت های هلیکوپتر و چتر نجات و تعداد معدودی درگیری تن به تن قسمت بزرگی از داستان را شامل می شوند . به احتمال زیاد در برخی از مأموریت ها خنده به صورتتان بیاید ، برای مثال در مأموریت هایی شما نیکو و جانی را خواهید دید که انتظار آن را نداشتید . شما در مأموریت ها بر اساس نوع عملکرد تیر اندازی ، زمان صرف شده و تعداد کشته ها سنجیده و رتبه بندی می شوید و این رتبه بندی برای بازی آنلاین مفید خواهد بود .
    شما در لایبرتی سیتی می توانید علاوه بر انجام مأموریت های اصلی مأموریت های جانبی بسیاری را انجام دهید که بر اساس پیشرفت شما در بازی ، باز خواهند شد . البته استانت جامپ ها دیگر مثل گذشته آسان نیستند ، اما پرش از ارتفاع بصورت اختیاری بسیار سرگرم کننده هستند . 15 پرش از ارتفاع در سراسر شهر پراکنده شدند . درگیری های مواد مخدر ، از مأموریت های اختیاری دیگر است .
    از سلاح های جدید می توان به 44 pistol ، اسنایپر سفارشی و بمب های چسبنده ، شاتگان اتماتیک و خمپاره انداز اشاره کرد که بازی را برای شما به یک رزیدنت اویل تمام عیار تبدیل می کند .
    شما در بازی آنلاین می توانید به دور از خشونت به پرش ها و مسابقات خیابانی بپردازید و می توانید وارد گروه ها شده و به درگیری های گسترده و با سلاح بپردازید .در این بازی چیز جالبی نیز اضافه شده و آن نیتروژن برای مسابقات و پرش هاست که صحنه های جالبی را بوجود می آورد .

اگر حتی با این ها هم به عنوان یک مرحله ی اختیاری سرگرم نمی شوید ، جالب است بدانید که در این اپیزود سالن های رقص جدید و امکان نوشیدن و رقصیدن اضافه شده است . رقصیدن با یک دختر که مانند یک انسان واقعی توانایی رقص مختلف با آهنگ های مختلف را داراست در صورت سختی های زیاد بسیار سرگرم کننده است .

داستان بازی نسبت به جی تی ای های قبل بسیار بهتر شده است ، حتی می شود گفت که بازی نسبت به جی تی ای 4 هم بهتر شده است . اما اتلاف وقت های بسیاری در گرفتن مأموریت ها و گشت و گذار در شهر حس می شود .اما لطمه ای یه بازی نمی زند ...
    دوبله و صدای کاراکتر ها با وجود اینکه صدای تونی و لوئیس بسیار عالی و مناسب است اما هنوز جای کار دارد . سن افراد با توجه به صدا و بیوگراف آنها کمی متغیر است . اما می شود آن را نادیده گرفت .
    اما مشکل اصلی بازی ( هنوز ) دندانه دار و پیکسل ، پیکسل بودن تصاویراست . محیط اطراف با دقت بسیار بصورت نقطه ، نقطه دیده می شود .
    اما صدای بازی همچنان با شکوه و عظمت است . صدای موتور خودرو های مختلف ، صدای صحبت اطرافیان (مانند خنده و... ) و شاهکار بزرگ بازی ، وجود رادیویی به نام Vice City FM که خاطرات سال 2002 را برایمان زنده می کند ، این ها همه با هم به علاوه ی صداگذاری عالی کاراکتر ها صدای بازی را منحصر به فرد کرده است . تلویزیون بازی همچنان مانند گذشته می درخشد و در آن می توانید شاهزاده خانم Bubblegum. و جمهوری فضایی رنجرز را مشاهد کنید .

منبع: گیم اسپات
    ترجمه : Tommy vercetti

دوستان ممنون می شم نظرتون رو بدونم .

11. 7 کاربر از tommy vercetti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

سلام !
    این Episode های Exclusive روی DVD برای 360 عرضه نمیشن ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •