تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 49

نام تاپيک: نرم افزاري براي گرفتن پسورد ياهو مسنجر 7

حـــــرفـه ای arash_irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    جهنم

11

نقل قول نوشته شده توسط ايرج
    سلام آرش خان
    اگر ميتواني مرا نيز كمك كنيد
    فايلها را نتوانستم دانلود كنم در صورت امكان مرا راهنمايي كنيد چون من هم با كسي كل دارم
    سلام ایرج جان
    فقط کافیه که لینک رو کپی کنی و بزاری تو دانلود منیجرت و یا مرورگرت و یادت باشه حتما آنتی ویروست رو خاموش کنی چون اگه گیر داد دیگه به این راحتی ها نمیتونی دانلود کنی
    چون من الان خواستم دانلود کنم دیدم که آنتی ویروسم که قربونش برم Avg هست گیر داد و و اتوماتیک اون رو یا پاک میکنه و یا ایگنورش میکنه که من بعد با دنگ و فنگی تونستم دانلود کنم
    طبق عکس که علی اقا زحمت کشدند وگذاشتند هر کاری رو که میخوای با سیستم طرف انجام بدی تیکاش رو میزنی و بعد یک فایل سرور میسازی و اونجایی که باید ایمیل یا آی دی یاهوت رو بدی بهش میدی و بعد برای اون طرف اون فایل رو میفرستی و وقتی اون اجرا کرد دیگه خونه خراب شده البته من هنوز نتونستم امتحان کنم چون من برای فرد خاصی میخواستم ولی روش کار در کل همینه که عرض کردم عزیز
    موفق باشید
    یا حق

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

سلام . بابا اینا که قبل از این که send بشن ضد ویروس یابی می شن (با نورتون که تو یاهو میل هستش ) چطوری من یه فایل الوده رو send کنم .تو یاهو میل . کمکم کنید بد جوری لازم دارم .

حـــــرفـه ای Reza1969's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    Tehran

1

نقل قول نوشته شده توسط Master
    سلام . بابا اینا که قبل از این که send بشن ضد ویروس یابی می شن (با نورتون که تو یاهو میل هستش ) چطوری من یه فایل الوده رو send کنم .تو یاهو میل . کمکم کنید بد جوری لازم دارم .

يكي از راههاش اين هستش كه حجم فايل رو تا اونجايي كه مي توني بياري پايين.اكثر ضد ويروسها اگه تروجاني ظرفيتش از حد معيني پايين تر باشه قادر به شناساييش نيستند. البته اسم نرم افزارش يادم نيست ولي مي توني در داخل سي دي هاي هك موجود تو بازار مخصوصا مال شركت بلك سان پيداش كني.
    Last edited by Reza1969; 24-01-2006 at 01:06.

پروفشنال hatef_4541's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    ايران/رشت

پيش فرض

اگه طرف مقابل آنتي ويروس نداره و مشكلت ياهو ميل هست , ميتوني كه فايل رو ZIP كني و به نامه بچسبوني !

در مورد حجم كم كردن در واقع اون حجم نيست كه باعث ميشه آنتي ويروس گيج بشه بلكه تغيير در ساختار فايل هست ! اين كار رو شما ميتوني با كمپرسور ها و Packer هاي موجود انجام بديد ! مثل: ASpack , FSG , UPX , PECompact و .....

آخر فروم باز RONN!E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    چار دیواری

پيش فرض

اگه طرف مقابل آنتي ويروس نداره و مشكلت ياهو ميل هست , ميتوني كه فايل رو Zip كني و به نامه بچسبوني
    اگه خود طرف هم انتی ویروس نداشته باشه،سرویس یاهو میل که انتی ویروس داره.

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

من فایل رو بصورت زیپ در میارم . ببینم . چی می شه . ممنونم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

آرش خان از راهنمائيت تشكر اما لينكها رو در جائي كه گفته بودي قرار دادم ولي بعد از دانلود كردن نصب نمي شوند البته آنتي ويروس هم خاموش بود

آخر فروم باز royaye_talkh55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

سلام دوستان
    فكر مي كنم 3 تا لينك علي جان درست بود علي جان فعلا كه من بيچاره شدم يه راهنمايي:::::::::::
    من اومدم magic ps رو نصب كردم فايل سرور رو ساختم و اشتباها بر روي اون تو سيستم خودم كليك كردم
    و خودم قرباني شدم الان دم به ساعت آنتي ويروس گير ميده و نمي تونه اين تروجان رو حذف كنه وقتي كاسپر اسكن مي كنه و ميگه :
    توجه اشياي خطرناك ديتكت شد وقتي بر روي progress كليك مي كنم كامپيوتر مثل اينكه قفل مي شه و يه صفحه آبي با نوشته هاي داس مبني بر اينكه يك ارور جدي در سيستم هست
    و فقط بايد ريسيت بشه دوستان چاره اي برا پاك كردنش بيانديشيدو گر نه مجبورم سيستم رو فرمت كنم

دوستدار شما مهرداد

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

Royaye Talkh شما اول برو به ین تایپک زیر که براتون مینویسم. در این تایپک چگونگی نصب آنتی ویروس دکتر وب
    رو به صورت غیر فعال توضیح دادم. شما این آنتی ویروس رو طبق توضیحاتی که دادم نصب کنید. و حتما آپدیت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از آن از طریق Safe Mode وارد سیستمت بشو و اول توسط دکتر وب سیستمت رو سکان کن و بعد که تمام شد.
    دکتر وب را ببند و توسط کسپرسکای سیستم رو سکن کن.

در ضمن اگر از Ewido Anti-Malware 3.5 هم استفاده بکنی خوبه. چون این برنامه رجیستری رو هم سکان میکنه.

موفق باشی.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2004

پيش فرض

رویای تلخ عزیز شما میتونی از این Remover برای پاک کردن تمامی نسخه های Magic-PS استفاده کنی .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشی .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •