تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: PC Gaming in 2009 , Part One

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

البته یه چیزی من منظورم از این که Part one تو اسم تاپیک نوشتم این بود که امسال PC در رده ی اول به عنوان پلتفرم بازی قرار داره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته یه چیزی من منظورم از این که Part one تو اسم تاپیک نوشتم این بود که امسال PC در رده ی اول به عنوان پلتفرم بازی قرار داره
    رده اول که معنی نداره خیلی چون در هر صورت بازیهای کنسول ها مخصوصا Xbox360 بیشتر خواهد بود این بازیهای PC هم تقریبا 90% شون مولتی پلتفرم هستن. ولی شما خوب بود همه بازیها رو بدفعه مینوشتی دیگه تعدادشون اونقدرم زیاد نیست.

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نه فک میکنم درست گفته باشم !
    چون بایوشاک 2 ساختش بعد از تموم شدن پورت بایوشاک برای ps3 شروع شده اینطور که معلومه پس احتمالا 2 سالی ساختش طول میکشه
    نه چنین چیزی نمی تونه باشه!!!
    مسئولان 2k اشاره کردند اطلاعات بازی BioShock 2 بعد از منتشر شدن نسخه PS3 خواهد امد و این به معنی ساخت شماره دوم پس از نسخه پورت نیست!!!
    کاملا مشخصه که درست از پایان نسخه اول ساخت شماره 2 شروع شده بود!!و همون اولها هم ساخت شماره 2 تایید شد و با قاطعیت هم تاریخ انتشار را Q3 2009 در نظر گرفتن!!!و در لیست بازیهای 2009 شرکت 2K جای ویژه ای داره که خودشون هم از مهم بودن این بازی در 2009 برای شرکت حرف زدند!!و قطعا میشه پی برد که بازی را داشتن بعد از پایان شماره 1 بازی روش کار میکردند!!
    این قضیه برای شمار 3 بازی هم اتفاق خواهد افتاد!!!

آخر فروم باز mosolim's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

خبری از سری های بعدی pes یا nfs و cod نیست ؟. البته همه اینها معمولا اخر فصل سوم سال یا اوایل فصل چهارم منتشر میشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

رده اول که معنی نداره خیلی چون در هر صورت بازیهای کنسول ها مخصوصا xbox360 بیشتر خواهد بود این بازیهای pc هم تقریبا 90% شون مولتی پلتفرم هستن. ولی شما خوب بود همه بازیها رو بدفعه مینوشتی دیگه تعدادشون اونقدرم زیاد نیست.
    من این مطالبو تقریبا از یه سایت خبری ترجمه کردم تقریبا این لقب رو هم اون داده بودش
    می خواستم همشو یه ضرب بزارم ولی مشکلی پیش اومد نشد

نه چنین چیزی نمی تونه باشه!!!
    مسئولان 2k اشاره کردند اطلاعات بازی bioshock 2 بعد از منتشر شدن نسخه ps3 خواهد امد و این به معنی ساخت شماره دوم پس از نسخه پورت نیست!!!
    کاملا مشخصه که درست از پایان نسخه اول ساخت شماره 2 شروع شده بود!!و همون اولها هم ساخت شماره 2 تایید شد و با قاطعیت هم تاریخ انتشار را q3 2009 در نظر گرفتن!!!و در لیست بازیهای 2009 شرکت 2k جای ویژه ای داره که خودشون هم از مهم بودن این بازی در 2009 برای شرکت حرف زدند!!و قطعا میشه پی برد که بازی را داشتن بعد از پایان شماره 1 بازی روش کار میکردند!!
    این قضیه برای شمار 3 بازی هم اتفاق خواهد افتاد!!!
    ما که بخیل نیستیم ! اصلا همین فردا بیاد حالشو ببریم ! :دي

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خبری از سری های بعدی pes یا nfs و cod نیست ؟. البته همه اینها معمولا اخر فصل سوم سال یا اوایل فصل چهارم منتشر میشه.
    ادامه NFS که در پرده ابهامه، چون ea استدیو سازنده NFS رو تعطیل کرده نسخه های اخیر این بازی هم خیلی محبوبیت بدست نیورده و باب دل هواداران نبوده.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من که میگم nfs را باید تمام کنن!!!
    یک ip جدید بسازن
    از قدیم میگن(اگر نمیتواند ادامه یک بازی خوب را بسازید یک بازی جدید و بهتر تولید کنید!!!!)

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

خواهشا اگه خبری از splinter cell دارید بذارید...
    دیگخپه نمی دونم از کجا اخبارش رو گیر بیارم.همه خبرها قدیمی شده

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فاشیست عزیز شما اگه طاقت بیاری تا E3 2009 شاید یک چیزی بشه!!!
    خدا میدونه دارن با Splinter Cell چی کار میکنن!!تو اون یوبی سافت مونترال که یکی از اسرار امیز ترین سازنده ها هست
    امیدوارم یک اثر تمام سینمایی و حرفه ای باشه که با پایان بازی تمام بدبختیهای دنیا سر طرفداران بازی خراب بشه یا با کشته شدن سم فیشر طی یک ماموریت بر علیه NSA !!!حالا جور دیگه ای هم بود بود ولی شاهکار باشه!!

10. این کاربر از joey jordison بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

Splinter Cell اگه قرار بود اونطوری می بود که اوایل نشون داده شد به نظرم کاملا جلوی MGS4 شکست می خورد به هر حال با موفقیتی که MGS4 بدست آورد یوبی سافت به خودش اومد که نبایدبه این بازی به عنوان یک بازی اقتصادی نگاه کنه

ببخشید دوستان من خونه نیستم الان اگه شد شب قسمت دوم رو میزارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •