تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 29 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 282

نام تاپيک: مشاوره خرید Acer Aspire One

پروفشنال meghdaad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

به نظرم لپتاپ بدون دی وی دی رایتر به درد نمیخوره، 2 مدل لپ تاپ دی وی دی رایتر دار ارزون.

Acer Extensa 4230
    Made in CHINA
    CPU: Intel Celeron T1600 / 1.66 GHz
    Cache: 1MB
    Bus: 667MHZ
    RAM: 1GB DDR2 SDRAM 667MHZ / MAX:4GB
    HDD: 160GB Serial ATA-150
    DVD/RW
    Display: 14.1" WXGA 1280x800
    VGA: AIntel GMA 4500M Dynamic Video Memory Technology 5.0
    LAN
    WLAN
    Memory Reader: SD Memory Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card
    DMI
    Battery: 6-cell lithium ion / Run Time: 3hours
    Weight: 2.4kg
    قيمت: 5,300,000 ريال

Acer Aspire 5520

Made in CHINA
    CPU:AMD Turion 64 X2 Dual-Core / 2 GHz
    Cache: 1MB
    RAM: 2GB DDR2 SDRAM 667MHZ / MAX:4GB
    HDD: 250GB Serial ATA-150
    DVD/RW
    Display: 15.4" WXGA CrystalBrite 1280x800
    VGA: NVIDIA GeForce 7000M / 128Mb DDR2 up to 512 MB Graphic Card
    LAN
    WLAN
    Memory Reader: SD Memory Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card
    Webcam 0.3MP
    Battery: 6-cell lithium ion / Run Time: 2.5hours
    Weight: 2.8kg
    قيمت: 7,000,000 ريال

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز اینجا در مورد Acer Aspire ONE فقط بحث میشه و راهنمایی برای خرید این دستگاه هست ...
    لطفا خارج از تاپیک لپ تاپ معرفی نکنید .
    با تشکر

3. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان با سيدي رام اکسترنال نميشه به اين ايسره وصل کرد و از طريقش وين نصب کرد؟و در کل در داس هم استفاده کرد؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

دوست عزیز اینجا در مورد acer aspire one فقط بحث میشه و راهنمایی برای خرید این دستگاه هست ...
    لطفا خارج از تاپیک لپ تاپ معرفی نکنید .
    با تشکر
    شرمنده انشالله کسی از دستم ناراحت نشده باشه.
    ولی یه سوال شما هنگام خرید لپ تاپ بدون دی وی دی به لپ تاپه دی وی دی دار ترجیح میدی اگه تو یه رنج قیمت باشه؟ به نظر شما بدونه dvd لپ تاپ ناقص نیست؟ اگه خریدیم مطمئن هستیم که پشیمون نمیشیم؟ چون نمیشه هر جایی اکسترنال دی وی دی حمل کنیم. ولی اگه داشته باشه هرجایی بودی راحت میتونیم هر dvd و یا هر سی دی mp3 کپی و رایت کنیم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شرمنده انشالله کسی از دستم ناراحت نشده باشه.
    ولی یه سوال شما هنگام خرید لپ تاپ بدون دی وی دی به لپ تاپه دی وی دی دار ترجیح میدی اگه تو یه رنج قیمت باشه؟ به نظر شما بدونه dvd لپ تاپ ناقص نیست؟ اگه خریدیم مطمئن هستیم که پشیمون نمیشیم؟ چون نمیشه هر جایی اکسترنال دی وی دی حمل کنیم. ولی اگه داشته باشه هرجایی بودی راحت میتونیم هر dvd و یا هر سی دی mp3 کپی و رایت کنیم.
    اگه اینطوری باشه اصلا نباید خرید این دستگاه ها رو ، مثلا اونایی که ssd هستن طرف حتما باید هارد اکسترنال با خودش حمل کنه دیگه !؟؟ منطور من اینه که هرکسی بسته به نیاز خودش این دستگاه رو میخره ... برای کسی که مثلا دائم تو سفر با هواپیما هست احتیاجی نیست با خودش dvd رایتر اکسترنال ببره بیاره ، از قبل هرچی خواست رو هارد میریزه ... در کل به سطح استفاده بستگی داره ...

کسی هم از دستت ناراحت نیست عزیز !! جای ناراحتی نداره که کسی بخواد ناراحت بشه ، خیالت راحت ...

من خودم این رو به مدلهای 15 اینچی ایسر که کاملتر هستن ترجیح میدم ، چون این ارزش جابجاییش به کل اونا می ارزه ( برای خود من که دائم تو سفر هستم ) ...

7. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان با سيدي رام اکسترنال نميشه به اين ايسره وصل کرد و از طريقش وين نصب کرد؟و در کل در داس هم استفاده کرد؟
    چرا نمیشه ؟؟ اگه نشه که کلا خریدش 2 زار نمی ارزه !! نصب کردن هم نمیخواد و بدون Driver توسط سیستم عامل شناسایی میشه و میتونی مثل یه لپ تاپ عادی ازش استفاده کنی ...

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

اگه اینطوری باشه اصلا نباید خرید این دستگاه ها رو ، مثلا اونایی که ssd هستن طرف حتما باید هارد اکسترنال با خودش حمل کنه دیگه !؟؟ منطور من اینه که هرکسی بسته به نیاز خودش این دستگاه رو میخره ... برای کسی که مثلا دائم تو سفر با هواپیما هست احتیاجی نیست با خودش dvd رایتر اکسترنال ببره بیاره ، از قبل هرچی خواست رو هارد میریزه ... در کل به سطح استفاده بستگی داره ...
    کسی هم از دستت ناراحت نیست عزیز !! جای ناراحتی نداره که کسی بخواد ناراحت بشه ، خیالت راحت ...
    من خودم این رو به مدلهای 15 اینچی ایسر که کاملتر هستن ترجیح میدم ، چون این ارزش جابجاییش به کل اونا می ارزه ( برای خود من که دائم تو سفر هستم ) ...
    آواتارم ممکنه این جملات خشن نشون بده اینا رو خشن نخون:
    انشالله که فقط به خاطر اینکه نشون بدی کم نیاوردی یا اینکه برتری گفتار تو نشون بدی یا اینکه بگی رو حرفم هستم اینو نگفته باشی ولی لپ تاپ ها کلا برای حمل و سفر طراحی شدن حتی مدل 17 اینچ و 14 و 15 و پایینتر هم وجود داره و مدلهای Mini Laptop همون لپ تاپه ولی با کارایی کمتر و مشخصات ضعیفتر برای ارزونتر بودن. ولی گذشت زمان مدلهای لپ تاپ های دیگه را هم ارزون میکنه.
    مثلا همون تو هواپیما که هستی ممکنه با یکی همونجا آشنا بشی و اون شخص سی دی همراه خودش داشته باشه بخوای ازش کپی کنی. این یه مثال بود این موضوع ممکنه هر جای دیگه اتفاق بیفته.
    Acer Aspire ONE در چند مدل ساخته شده (بیشتر از 3 مدل) و با HDD 160 هم تولید شده و کش همه مدلها 512 کیلوبایته و وزنهاشون متغیره (حدود 1 کیلو) و همه 8.9 اینچ هستد و کارت تصورشون از نوع Intel GMA 950 Dynamic Video Memory Technology 3.0
    Last edited by meghdaad; 20-03-2009 at 03:19.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

آواتارم ممکنه این جملات خشن نشون بده اینا رو خشن نخون:
    انشالله که فقط به خاطر اینکه نشون بدی کم نیاوردی یا اینکه برتری گفتار تو نشون بدی یا اینکه بگی رو حرفم هستم اینو نگفته باشی ولی لپ تاپ ها کلا برای حمل و سفر طراحی شدن حتی مدل 17 اینچ و 14 و 15 و پایینتر هم وجود داره و مدلهای Mini Laptop همون لپ تاپه ولی با کارایی کمتر و مشخصات ضعیفتر برای ارزونتر بودن. ولی گذشت زمان مدلهای لپ تاپ های دیگه را هم ارزون میکنه.
    مثلا همون تو هواپیما که هستی ممکنه با یکی همونجا آشنا بشی و اون شخص سی دی همراه خودش داشته باشه بخوای ازش کپی کنی. این یه مثال بود این موضوع ممکنه هر جای دیگه اتفاق بیفته.
    Acer Aspire ONE در چند مدل ساخته شده (بیشتر از 3 مدل) و با HDD 160 هم تولید شده و کش همه مدلها 512 کیلوبایته و وزنهاشون متغیره (حدود 1 کیلو) و همه 8.9 اینچ هستد و کارت تصورشون از نوع Intel GMA 950 Dynamic Video Memory Technology 3.0
    نه والا من مغرور نیستم و از اون آدم هایی هم نیستم که بخوام برای کسی شاخ و شونه بکشم و خودی نشون بدم و از این ... من به نسبت استفاده خودم گفتم ، شاید برای تو اینجور نباشه و راحت تر باشی 15 اینچ بگیری ...
    باز هم میگم ، هرکسی یه کاربرد و استفاده ای داره و باید برای هر شخص جدا در نظر گرفت ...
    با تشکر
    من خودم تو این مدل های مینی Asus N10J رو دوست دارم و LG X110 و Sony سری P

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اینقدر هم بحث رو به هواپیما نبر !!! حالا من یه چیزی گفتم !! اومدیم و تو هواپیما یه تروریست بود شما حتما باید اسلحه همراهت باشه ؟؟!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران اقدسیه

پيش فرض

اینقدر هم بحث رو به هواپیما نبر !!! حالا من یه چیزی گفتم !! اومدیم و تو هواپیما یه تروریست بود شما حتما باید اسلحه همراهت باشه ؟؟!!!
    یه باتوم برقی یا شوکر هم همراهت بود کافیه هم صدا نداره هم کوچیکه هم تابلو نیست هم ارزونه 40 تا 60 تومان بی سرو صدا بیهوشش میکنی. لوازم جانبی لپتاپ برای هواپیما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •