تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: با ++c آشنا شویم

حـــــرفـه ای ***Spring***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11 با ++c آشنا شویم

با ++C آشنا شویم

... 290 صفحه ...

... منبع www . irancplusplus . blogspot .com ...

... فایل PDF در learn C++ .rar ... و فایل DOC در learn C++ (doc).rar قرار دارد ...

حجم : 2.43 مگابایت PDF و 2.15 مگابایت DOC

2. 6 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hosseingrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوست من!
    من بعد از امتحانتم ميخوام برنامه نويسي رو به صورت حرفه اي البته از صفر شروع کنم!
    ميخواستم ببينم براي اين که تقريبا هم از صفر شروع کرده باشه هم اکثر زبونا رو هم بلد باشم برا همين ميخوام از آسانترين زبان يعني qbasic4.5 شروع کنم و هر کدوم که کامل شد برم سراغ زبون ديگه!
    حالا تو ميگي اين روش خوبه يا اين که فقط همين c++ رو از صفر ياد بگيرم و به زبوناي ديگه اکتفا نکم!
    اگه روش اول خوبه بعد از qbasic چي رو شروع کنم!

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11

سلام ... شما حتمآ از یه نفر برنامه نویس که چند زبان برنامه نویسی رو رو بطور حرفه ای و کامل آشناست بپرسید ... و از بقیه دوستان هم بپرسید ... در حد اطلاعات خودم عرض میکنم : بسته به کار شما و علاقه مندی شما تفاوت داره ... برنامه های خانواده C بسیار مهم هستند ، با کارایی و قابلیتهای بالا و مهم ... ++C هم یکی از برنامه های مهم با کارایی و قابلیت زیاد هستش ...

برای شروع حتمآ لازم نیست که qbasic باشه ... فقط برای شروع qbasic سادست ، ++C پیشرفته ... در عوض اگه حوصله و توانایی شروع با ++C رو داشته باشید ، هم از نظر زمان جلو هستید ، هم یه برنامه مهم با قابلتهای اساسی و کاربردی رو یاد گرفتید ... حتمآ به انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و زیر شاخه های اون مثل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سربزنید ... دوستان زیادی اونجا هستند با اطلاعات بهتر و بیشتر ، و خیلی بهتر میتونند شما رو راهنمایی بفرمایند ... موفق باشید ...

.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

1

سلام
    خواستم بگم ویرایش دوم «با ++C آشنا شویم» آماده س.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 3 کاربر از CppBuilder2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ♠♠♠♠♠♠♠

11 با ++c آشنا شویم - ویرایش دوم

با ++c آشنا شویم - ویرایش دوم

... 391 صفحه ...

... منبع www . irancplusplus . blogspot .com ...

با تشکر از نویسنده خوب و محترم این کتاب جناب CppBuilder2006 ...

مقدمه کتاب ویراش دوم :

سالهاست که ++C ( بخوانید C plus plus ) یکی از زبانهای محبوب برنامه نویسی و شاید پر طرفدارترین زبان برنامه نویسی است. ++C گسترشی از زبان برنامه نویسی C است. یعنی تقریبا هر برنامه C یک برنامه‌ی ++ C است. شاید اسم #C را هم، که C Sharp تلفظ میشود، شنیده باشید. # Cگسترش ++C نیست ولی به ++C شباهت دارد.
    در این نوشته میخواهم ساختار زبان ++C را به شکل فشرده برای شما بگویم. هدف اصلی من یاد دادن توابع موجود در header file ها نیست. درباره‌ی برنامه نویسی برای Windows هم چیزی زیادی نمیگویم ولی چیزهایی که این جا میگویم برای برنامه نویسی Windows لازم هستند. همین طور قصد ندارم به طور سیستماتیک به روشها و شگردهای مختلف برنامه نویسی بپردازم. شاید بعدها در یک نوشته دیگر این روشها را بگویم. ولی اگر واقعا در برنامه نویسی استعداد داشته باشید خیلی از این روشها را خودتان پیدا میکنید اگرچه دانستن آنها باعث صرفه جویی در وقت میشود.
    برای یادگیری ++C بهتر است C را یاد نگرفته باشید. به همین خاطر قرار نیست من اول شما را با C و بعد با ++C آشنا کنم. به قول بعضی میوه فروشها «سوایی نیس همه درهمه!» .

The ANSI Standard یک جور استاندارد برای ++C دارد. این استاندارد کمک میکند که یک برنامه‌ی خاص در compilerهای مختلف قابل اجرا باشد. قول نمی دهم همه برنامه های این نوشته استاندارد باشند ولی همه‌ی برنامه ها را در

Borland Developer Studio 2006

آزمایش کرده ام تا مشکلی نداشته باشند. بیش تر آنها در

Microsoft Visual C++ 2005 Express Edition

هم آزمایش شده اند (و اگر با آن آزمایش نکرده باشم گفته ام).

چون نوشته های خشک وعلمی و بی روح را دوست ندارم هر جا که چیزی برای خندیدن پیدا شده به نوشته اضافه کرده ام. حتی قصد داشتم نوشته را به زبان عامیانه بنویسم که به توصیه‌ی یکی از دوستان منصرف شدم ولی طوری نوشته ام که میشود آن را عامیانه خواند. امیدوارم که شوخیهای ( گاهی بی مزه‌ی ) من باعث آزردگی شما نشود. این که میبینید فعلها را مفرد به کار برده ام (مثلا به جای «بگوییم»، «بگویم» را به کار برده ام) به پیروی از Jesse Liberty نویسنده‌ی پر فروش ترین کتابهای برنامه نویسی است. فکر میکنم فعلهای مفرد خشکی متن را کم میکنند .
    چون برای من تصور برنامه نویسی بدون کمک گرفتن از help ِ یک compiler غیر ممکن است و help ِ compilerها به زبان انگلیسی نوشته شده است، بهتر است اصطلاحات تخصصی تا حد امکان به فارسی ترجمه نشوند. ضمن این که معمولا برای یک واژه در کتابهای مختلف ترجمه های متفاوتی گفته میشود که این خیلی خوب نیست. برای همین اصلا سعی نکرده ام برای واژگان آشنای انگلیسی معادلهای بیگانه‌ی فارسی پیدا کنم .
    اگر درباره‌ی این نوشته پیشنهاد یا انتقادی دارید لطفا برای من ایمیل کنید.حتما پیشنهادهای شما را در ویرایشهای بعدی به کار میگیرم.

در مورد copyright و حق مؤلف هم باید بگویم که این نوشته برای استفاده عموم مردم است و هر گونه استفاده از آن ( از نظر من ) آزاد است.
    این ویرایش دوم « با ++C آشنا شویم » است.

در این ویرایش به حجم کتاب حدود 20 در صد اضافه شده. اشتباهات تایپی در این ویرایش هم پیدا میشود به خصوص در بخشهای اضافه شده. بعضی از اشتباهات تایپی ویرایش قبل درست شده اند. در این ویرایش از فونت “ 2 Compset ” استفاده شده که جزء فونتهای معمول در ویندوز و word نیست.
    در پایان از مسئولان forum .p30world .com تشکر میکنم که این نوشته را در وبسایت خودشان upload کرده اند.

...

... متن هر دو فایل یکی است ، با دو فرمت مختلف PDF و DOC برای دانلود ...

حجم : 3.2 مگابایت PDF و 2.6 مگابایت DOC

Last edited by ***Spring***; 06-03-2009 at 12:07.

8. 5 کاربر از ***Spring*** بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •