تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 148

نام تاپيک: IPOD Classic

آخر فروم باز tirdad_60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی کلید سل

پيش فرض

دوستان راجع به اتصال ipod به پخش های جدید پایونیر چیزی میدونید آخه پخش ماشین من روش نوشته قابلیت اتصال ipod رو داره

ممنونم

نیکی پناهتان

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان راجع به اتصال ipod به پخش های جدید پایونیر چیزی میدونید آخه پخش ماشین من روش نوشته قابلیت اتصال ipod رو داره

ممنونم

نیکی پناهتان
    در 80-90 درصد موارد ، این عبارت " اتصال به آیپاد" که روی پخش های ماشین نوشته میشه معناش اینه که ورودی استاندارد هدفون داره و شما می تونی با یه کابل 400-500 تومنی (اتصال هدفونی - که دو سرش فیش داره ) پلیرت رو (حالا آیپاد یا غیر آیپاد - هر مارکی) رو وصل کنی به پخش ماشین ...

حالا این دستگاه هم همینطوره یا واقعا اتصال مخصوص آیپاد داره رو باید دقیقا از روی مدل یا عکس قضاوت کرد ... اما کافیه ببینی ورودی چی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان سلام
    1) برنامه های کاربردی - سرگرمی و بازی برای Ipod Classic جهت دانلود سراغ ندارید ؟
    2) آیا میتونم متون فارسی نوشته شده در Notepad را در Ipod بخونم ؟ اگر جواب مثبته چطور ؟
    متشکرم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان سلام
    1) برنامه های کاربردی - سرگرمی و بازی برای Ipod Classic جهت دانلود سراغ ندارید ؟
    2) آیا میتونم متون فارسی نوشته شده در Notepad را در Ipod بخونم ؟ اگر جواب مثبته چطور ؟
    متشکرم
    1. در مورد برنامه های جانبی قبلا یکی دوبار صحبت شده ، یه جستجویی در تالار انجام بده (با واژه کلاسیک و بازی)

2. نه - حداقل تا الان که گزارشی در این مورد نداشته ایم - این مورد هم قبلاً مورد بحث قرار گرفته ..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ساعت و تاریخ Ipod Classic من مرتب بعد از دو یا سه روز به هم ریخته و به تاریخ 1/1/05 برمیگردد. تنظیم ساعتش هم به هم میریزه. لطفا" کمک کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ساعت و تاریخ Ipod Classic من مرتب بعد از دو یا سه روز به هم ریخته و به تاریخ 1/1/05 برمیگردد. تنظیم ساعتش هم به هم میریزه. لطفا" کمک کنید.
    تاریخ و ساعت کامپیوترت چه وضعی داره ؟ ... اونا درسته؟

//

دقیقا چی میشه که این به قول معروف "بهم ریختگی" پیش میاد؟ ... مثل باتری تموم می کنه؟ ... reset نیاز داره ؟ ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تاریخ و ساعت کامپیوترت چه وضعی داره ؟ ... اونا درسته؟

//

دقیقا چی میشه که این به قول معروف "بهم ریختگی" پیش میاد؟ ... مثل باتری تموم می کنه؟ ... reset نیاز داره ؟ ...
    دقت نکردم. اما بقول شما ، احتمالا" مربوط به تاریخ و ساعت کامپیوترم باشه. دست شما درد نکنه. چک میکنم اگه مشکلم حل نشد دوباره مزاحم میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کاملاً حق با شماست و این یه نیاز خیلی طبیعیه ... که مثلا میخوای سیستم عامل رو دوباره نصب کنی ، یا آیتونز رو منتقل کنی به یه PC دیگه و حوصله اینکه دوباره همه اون تغییرات لحاظ بشه رو نداری ... راههای متعددی برای این کار هست:

خود apple [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه رو در این زمینه داره ... (در نظر بگیر که کل فایل ها رو کپی میکنه - پس به فضای هارد زیادی نیاز داره)

نرم افزارهایی هم برای این کار موجوده که در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لینک سه تاشون معرفی شده اند ...

اینا رو چک کن ؛ اگه بازم مشکلی داشتی بگو تا حلش کنیم ...
    نرم افزارهایی که معرفی کردید برای Ipod Touch و Iphon 3G هستند. آیا برای Ipod Classic هم کاربرد دارند ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نرم افزارهایی که معرفی کردید برای Ipod Touch و Iphon 3G هستند. آیا برای Ipod Classic هم کاربرد دارند ؟
    نخیر ... اونا برای همون مدلها هستند ... اصلاً وجه تمایز تاچ و آیفون (که پسرعمو هستند) با بقیه خانواده آیپاد همین توانایی خاصشون هستش ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نخیر ... اونا برای همون مدلها هستند ... اصلاً وجه تمایز تاچ و آیفون (که پسرعمو هستند) با بقیه خانواده آیپاد همین توانایی خاصشون هستش ...
    پس برای آیپاد کلاسیک فقط Itune وجود داره درسته ؟
    آخه من با توجه به راهنماییهای شما و بقیه دوستان مشکلات آیپاد کلاسیکم را تونستم حل کنم و باهاش راحتم فقط تنها مشکل باقیمونده برام همون از بین رفتن سازماندهی PlayList هام در Itune بعد از عوض کردن ویندوزه. تونستم کپی بگیرم و حتی Backup . اما موقع نصب مجدد Itune در ویندوز جدید ، نمیدونم چطور همون سازماندهی را به Itune جدید منقل کنم یا در واقع Restore کنم.
    ممنون میشم اگه دقیقتر و عملی تر راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •