تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 148

نام تاپيک: IPOD Classic

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان ببخشید یه سوالی داشتم ....1: یه برنامه توپ میخوام برای ایپاد کلاسیک یا هر ایپادی به جز تاچ که بشه موسیقی و عکس و فیلم رو باهاش تو ایپاد ریخت بعنی بدون ایتونز ... چه برنامه ای رو پیشنهاد میکنید ؟ ...
    2:راستی مطمئنید که ویندوز رو عوض کنیم چیزی نمیپیره از تو ایتونز برای من که همچین چیزی اتفاق افتاده بود !!! ....
    3:راستی برنامه ی مخصوصی هم بود که توی سایت اپل هم بود الان اسمش رو یادم نیست که به وسیله اون میشد ظاهرا ایپاد رو ریستور کرد بدون ایتونز ...
    .................................................. ..........
    راستی درباره اون وسیله فکر کنم همچین چیزی باشه یعنی 100 درصد هست تو ایران هم احتمال زیاد باید باشه اگه کسی عکسی چیزی داره ازش حتما بذاره ممنون میشم
    راستی این رادیو رو برای ایپاد شافل هم میشه استفاده کرد ؟ ...
    1. پس در واقع منظورت اینه که یه برنامه ای می خوای بجای itunes ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسیار خوب از Cnet رو بخون که چندین جایگزین برای itunes معرفی کرده با توضیح کافی و ذکر نقاط ضعف و قوت هر کدوم ...

//

2. شما باید در این حالت sync رو manual انجام بدی .. طبیعتاً در حالت autosync میاد و library رو با دستگاه مقایسه می کنه و چون به نتیجه نمی رسه اون اتفاقات ناخوشایند میفته ... مطالعه بیشتر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... البته بهرحال در این حالت پلی لیستها می پره که اگه مثل من معتاد به پلی لیست درست کردن باشی، باید بری سراغ روش های بک آپ گیری دیگه ... اما خلاصه ماجرا همونه ...

//

3. اساساً چرا باید بخوایم بدون itunes این کار رو انجام بدیم؟ ... اگه مساله اتصال دستگاه به برنامه هستش ، معمولا بعد از اینکه دستگاه رو بحالت ریکاوری ببری و در همون حال وصلش کنی به Pc (=آیتونز) مشکل باید حل بشه

//

درباره رادیو برای شافل: ظاهراً نسل سوم یه همچین چیزی داره - یعنی قطعه ای موجوده که بهش بخوره (البته در واقع بهتره بگیم شافل به اون قطعه بخوره! - با توجه به سایز!!)
    Last edited by seymour; 09-09-2009 at 13:19. دليل: پارا. اول و دوم قاطی شده بود؛ اصلاح شد

2. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه BHЯ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

این آیپاد من توی متروی قلهک اونجایی که هی برق واگن قطع و وصل می شه خاموش شد.وقتی از تو کیفم در آوردم ببینم چش شده دیدم رنگ دیسپلیش بهم ریخته!!احتمالش هست واسه همین هارد دیسکی بودن و ایناش باشه؟؟؟نویز می ندازه روش؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این آیپاد من توی متروی قلهک اونجایی که هی برق واگن قطع و وصل می شه خاموش شد.وقتی از تو کیفم در آوردم ببینم چش شده دیدم رنگ دیسپلیش بهم ریخته!!احتمالش هست واسه همین هارد دیسکی بودن و ایناش باشه؟؟؟نویز می ندازه روش؟
    یعنی دستگاهت دیگه بعد از اون به مشکل خورده و درست نشده یا موقتی بوده؟ ... " رنگ دیسپلیش" این یعنی چی ؟ متوجه نشدم.

بهرحال عجیبه ... من تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم ... یعنی فرض اینه که تنها خطری که آیپاد رو در مترو تهدید می کنه اینه که دزدیده بشه !

نمیشه انکار کرد که میدان مغناطیس قوی می تونه روی این تیپ دستگاه ها تاثیر منفی بذاره ... اما باز هم نادره.

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

فکر کنم منظور رنگ صفحه نمایش بوده که تغییر رنگ داده و خراب شده !!!

داره خودمونی میشه BHЯ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

این حالت موقتی بود و تا حالا هم همچین اتفاقی واسش نیافتاده بود!الانم کار می کنه هنور
    نمی دونم چه جوری توضیح بدم دیسپلیش چه جوری شد!اون صفحه ای که آیپاد رو ریست می کنی اومد(اون سیبه) بعد یه حالتی مثل وقتی که صفحه ی مانیتور رو 16 رنگه می کنی شد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این حالت موقتی بود و تا حالا هم همچین اتفاقی واسش نیافتاده بود!الانم کار می کنه هنور
    نمی دونم چه جوری توضیح بدم دیسپلیش چه جوری شد!اون صفحه ای که آیپاد رو ریست می کنی اومد(اون سیبه) بعد یه حالتی مثل وقتی که صفحه ی مانیتور رو 16 رنگه می کنی شد.
    خب باز خداروشکر که موقتی بوده ... البته در نتیجه همین نکته دیگه نمیشه مثلا یه عکس از مشکل بگیری تا دقیق تر معاینه بشه ...

بهرحال به نظر میاد همون اختلال در اثر نزدیک شدن به یه میدان مغناطیسی تنها توجیه مرتبط با حضور در مترو باشه ، وگرنه شاید اصلا ربطی به مترو نداشته و تصادفاً اونجا اینطوری شده ... ضمن اینکه نمی دونیم تاثیری روی دستگاه های الکترونیکی دست آدمای دیگه مسافر در اون لحظه داشته یا نه

8. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    من در Ipod کلاسیکم تعداد زیادی موزیک دارم همچنین فیلمهای کانورت شده. اما بدون استفاده از برنامه Itune نمیتونم اونها رو در کامپیوتر ( اگر Ipod را بعنوان یک هارد خارجی به کامپیوتر وصل کرده و فرض کنیم ) ببینم و ازشون استفاده کنم. منظورم اینه که مثلا" اگر بخوام یکی از موزیکهام را روی کامپیوتر دوستم براش کپی کنم نمیتونم . خواستم ببینم موزیکها - فیلمها - عکسها و ...... که در Ipod هستند را چطور میشه بدون برنامه Itune در کامپیوتر دید و کپی یا پاک کرد . (فرض کنید کامپیوتری برنامه Itune را نداشته باشه و Ipod را بعنوان یک درایو معمولی بشناسه )

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    من در Ipod کلاسیکم تعداد زیادی موزیک دارم همچنین فیلمهای کانورت شده. اما بدون استفاده از برنامه Itune نمیتونم اونها رو در کامپیوتر ( اگر Ipod را بعنوان یک هارد خارجی به کامپیوتر وصل کرده و فرض کنیم ) ببینم و ازشون استفاده کنم. منظورم اینه که مثلا" اگر بخوام یکی از موزیکهام را روی کامپیوتر دوستم براش کپی کنم نمیتونم . خواستم ببینم موزیکها - فیلمها - عکسها و ...... که در Ipod هستند را چطور میشه بدون برنامه Itune در کامپیوتر دید و کپی یا پاک کرد . (فرض کنید کامپیوتری برنامه Itune را نداشته باشه و Ipod را بعنوان یک درایو معمولی بشناسه )
    خب قرار بوده نکته انحرافی قضیه همین باشه ! ... یعنی برای جلوگیری از کپی و تبادل آهنگ و فیلم و اینا که نقض کپی-رایت هستش چنین امکانی در آیپاد فراهم نشده ...

اما طبیعتاً برنامه های جانبی ساخته شده که کار itunes رو بکنه ؛ اما مساله اینه که "باز هم باید یه برنامه نصب کنی" و اگه خونه دوستت بری ، بهرحال به این برنامه نیاز داری و در این حالت هم دیگه چه فرقی می کنه ...

بله - کل آهنگ ها و فایل ها توی آیپاد شما وجود داره (کافیه آیپاد رو وصل کنی به PC دوستت و توی همون حالت کول دیسک mp3 ها رو سرچ کنی) ، اما مساله اینه که توی اون فولدری که آهنگ ها هستن ، هیچ اسم و نشانی از آهنگها موجود نیست و باید حتماً یکی یکی بازشون کنی و از روی اسم نمیشه چیزی فهمید ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خب قرار بوده نکته انحرافی قضیه همین باشه ! ... یعنی برای جلوگیری از کپی و تبادل آهنگ و فیلم و اینا که نقض کپی-رایت هستش چنین امکانی در آیپاد فراهم نشده ...

اما طبیعتاً برنامه های جانبی ساخته شده که کار itunes رو بکنه ؛ اما مساله اینه که "باز هم باید یه برنامه نصب کنی" و اگه خونه دوستت بری ، بهرحال به این برنامه نیاز داری و در این حالت هم دیگه چه فرقی می کنه ...

بله - کل آهنگ ها و فایل ها توی آیپاد شما وجود داره (کافیه آیپاد رو وصل کنی به PC دوستت و توی همون حالت کول دیسک mp3 ها رو سرچ کنی) ، اما مساله اینه که توی اون فولدری که آهنگ ها هستن ، هیچ اسم و نشانی از آهنگها موجود نیست و باید حتماً یکی یکی بازشون کنی و از روی اسم نمیشه چیزی فهمید ...
    متشکرم . حق با شماست همه فایلها شامل آهنگها و فیلمها و ....... در فولدری بنام Ipod control که مخفی هم هست وجود دارن اما بقول شما هیچ اسم و رسمی از آهنگها نمیبینیم و باید یکی یکی آنها را چک کنیم.
    ولی راهی وجود نداره برای اینکه کاری کنیم که با سروسامان تر توی اون فولدر بنشینند که بتونیم راحتتر بهشون دسترسی داشته باشیم ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

متشکرم . حق با شماست همه فایلها شامل آهنگها و فیلمها و ....... در فولدری بنام Ipod control که مخفی هم هست وجود دارن اما بقول شما هیچ اسم و رسمی از آهنگها نمیبینیم و باید یکی یکی آنها را چک کنیم.
    ولی راهی وجود نداره برای اینکه کاری کنیم که با سروسامان تر توی اون فولدر بنشینند که بتونیم راحتتر بهشون دسترسی داشته باشیم ؟
    خب اگه تگ های آهنگات مرتب و کامل باشه ، توی ویندوز مدیا پلیر اسم آهنگ ها رو نشون میده ؛ همچنین اگه توی همون محیط ویندوز فولدر حاوی موسیقی رو باز کنی و حالت view رو مثلاً روی Tiles بذاری ، بازم اطلاعات آهنگ ها رو نشون میده زیر همون اسمهای 4 حرفی ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •