تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 81 از 82 اولاول ... 3171777879808182 آخرآخر
نمايش نتايج 801 به 810 از 812

نام تاپيک: سوالاتی در مورد هارد اکسترنال

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان من با این مشکل acceess deniedرو برو شدم چکار کنم ؟
    درایو c و d رو نمیتونم باز کنم ارور access میده
    موقعی هم که میخوام تسک منیجر رو باز کنم ارور پایینی رو میده .( تو عکس مشخصه)

سلام .
    CMD را اجرا و دستور زير را وارد و سپس اينتر بزنيد و ببينيد درست ميشه یا خیر .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    khomein

پيش فرض

سلام .
    CMD را اجرا و دستور زير را وارد و سپس اينتر بزنيد و ببينيد درست ميشه یا خیر .
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپاس
    نوشتم این متن رو جواب داد :
    Access Denied as you do not have sufficient privileges.
    You have to invoke this utility running in elevated mode.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

من یه هارد پرتابل 500 وسترن دارم
    امروز وقتی به pc وصل کردم ( چون دسترسی به پشت کامپیوتر ندارم به کابل واسط وصل می کنم وو تا امروز هم مشکلی نداشتم ) نیمی از اصلاعات دیده نمی شدند
    در اوردم به لپ تاپ وصل کردم همه اطلاعات بودند
    دوباره به pc وصل کردم و ریستارت کردم مقداری از اصلاعات گم شده ظاهر شدند ولی باز هم ناقص بود
    برای بار دوم که به لپ تاپ وصل کردم اینجا هم اطلاعات گم شده نبودند ( حدود 100 گیگ )

مطمئنم ویروس نیست (چک انتی ویروس - انتی هایدن - لیست داس )

هارد رو هم با hd tune چک کردم هم تب هلتث و هم تب ارور ( اسکن عمیق ) کاملا نرمال بودند
    از انتی ویروس هم نمی تونه باشه چون برای هر کاری سئوال می پرسه
    با نرم افزار باز یاب اطلاعات هم که چک کردم بعضی از فایلهای گم شده رو نشون میده اما برای باز یابی میزنه poor

مشکل از چی می تونه باشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سپاس
    نوشتم این متن رو جواب داد :
    Access Denied as you do not have sufficient privileges.
    You have to invoke this utility running in elevated mode.
    ظاهراً یوزر شما در ویندوز محدود هست و سطح دسترسی کاملی نداره .
    حتماً روی سیستم دیگه هم تست کنید . یعنی اول متصل کنید به یه سیستم دیگه و بررسی کنید آیا میتونید به این درایو و اطلاعات دسترسی داشته باشید یا خیر . اگر بازهم همان خطای بالا رو داد (Access is denied) ، شما روی این درایو چک دیسک انجام بدید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sky1sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    فعلا هنوز از سکونت و زندگی خبری نیست

پيش فرض

سلام
    در صورتی که هارد اکسترنال به لپ تاپ وصل باشه و فایل هایی که می خواهیم ببینیم مثل فایل تصویری ، را از روی خود هارد ببینیم ، ایا عمر هارد را کاهش می دهد ؟ یا همیشه بهتر است فایل ها را سریع از هارد توی لپ تاپ کپی کرده و هارد را remove کرده و از سیستم خودمان فایل ها را باز کنیم؟
    سوال دوم : هارد اکسترناام (پاسپورتی) از دستم افتاد روی زمین و محکم صدا داد. چه طور می تونم مطمئن شم هاردم اسیب دیده ؟بعدش که به لپ تاپ وصل کردم هارد شناخته شد. ایا ممکنه بعدا واسه هاردم و اطلاعاتش مشکلی پیش بیاد یا نه دیگه؟

مرسی

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام
    در صورتی که هارد اکسترنال به لپ تاپ وصل باشه و فایل هایی که می خواهیم ببینیم مثل فایل تصویری ، را از روی خود هارد ببینیم ، ایا عمر هارد را کاهش می دهد ؟ یا همیشه بهتر است فایل ها را سریع از هارد توی لپ تاپ کپی کرده و هارد را remove کرده و از سیستم خودمان فایل ها را باز کنیم؟
    سوال دوم : هارد اکسترناام (پاسپورتی) از دستم افتاد روی زمین و محکم صدا داد. چه طور می تونم مطمئن شم هاردم اسیب دیده ؟بعدش که به لپ تاپ وصل کردم هارد شناخته شد. ایا ممکنه بعدا واسه هاردم و اطلاعاتش مشکلی پیش بیاد یا نه دیگه؟

مرسی
    در صورتی که هارد اکسترنال به لپتاپ وصل باشه؛ هیچ مشکل و ایرادی نداره که فایلی رو از خود هارد اکسترنال روئیت کنیم چه بسا فایلی حجیمی باشه و ساعت ها هارد رو درگیر کنه. با هارد اکسترنال‌تون هم مثل هارد اینترنال لپتاپ یا PC میتونید رفتار کنید چون هیچ فرقی ندارن و اجزای داخلیشون عین هم هستن بجز شکل و شمایل ظاهری که هاردهای اکسترنال از قوطی یا جعبه مخصوص و درگاه USB جهت سهولت استفاده روزمره بهره میبرن.
    شما اگه بیش از اندازه در مورد عمر هارد اکسترنال نگران هستین توصیه میکنم این روش ها رو دنبال کنید تا اینکه زحمت بی مورد کپی و پیست بین لپتاپ و اکسترنال رو متحمل بشید:
    هرچند ماه یک بار هارد مورد نظرتون رو دیفرگمنت Defragment کنید. یعنی یکپارچه سازی اطلاعات مربوط به داخل هارد. در مورد دیفرگ کردن هم تو گوگل سرچ کنید: (دیفرگمنت چیست، مزایای دیفرگمنت و...) تا راهنمایی بشید. دو روش برای اینکار هست؛ یکی از طریق خود ویندوز، کلیک راست روی درایور مربوطه، Properties و سپس Tools و Optimize. و یا نرم افزارهای کاربری که در مورد همین روش استفاده میشن.
    توصیه ویژه هم اینکه موقع درگیر بودن هارد و فعالیت شدیدا مراقب جابجایی یا لرزشی هارد باشید چراکه هارد علاوه بر قطعات سخت افزاری از قطعات مکانیکی مثل پلتر و هدر بهره میبره و هر لرزشی به هارد ممکن هست موجب بدسکتور سخت افزاری یا معیوب شدن کل هارد به یک باره بشه.

سوال دوم: اگر هارد شناخته شد که خدا رو شکر کنید به احتمال فراوان هیج مشکلی نداره ولی جهت اطمینان از سلامت فیزیکی قطعات هارد میتونید توسط نرم افزارهای مخصوص تست هارد مثل HD Tune Pro در این مورد اطلاع کسب کنید.
    هاردها کلا به ضربه حساس هستند. درصد حساسیت هارد موقع درگیر بودم بسیار بالا و موقع خاموش بودن نسبتا پایین هست. پس زیاد نگران نباشید ولی مراقب باشید!

9. 3 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    وقتتون بخیر

سئوالی داشتم از خدمتت اساتید عزیز

بنده برای اتصال هارد به دستگاه hd پلیر وسترن دیجیتالم ، نیاز به یه هارد 1 ترایابتی دارم که بتونم از طریق وای فای اطلاعات رو بهش منتقل کنم. یعنی با وای فای سیستم بهش وصل بشم و اطلاعات رو بریزم روش و خوده هارد رو هم با پورت usb به دستگاه پلیر متصل کنم و ازش استفاده کنم .

ممنون میشم که اگه تجربه ای رو در خصوص این نوع دستگاه سراغ دارید و یا برند و یا مدل خاصی رو میشناسید بهم معرفی کنید و در صورتی که جایی رو هم برای تهیه ش میشناسید بهم بگید

ممنونم از لطفتون بابت راهنمایی هاتون دوستان عزیز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

درود بنده میخواستم هارد 4 ترابایت اکسترنال (تازه خریدم) رو کانورت کنم به NTFS ولی وقتی دستور کانورت رو در CMD زدم ونتیجه کار این حاصل شد.هارد کانورت نشد اینم عکس:
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    یه نکته بگم شاید ربطی نداشته باشه ولی روی سیستم من دو تا هارد اینترنال هم نصبه.

ویرایش :
    رفتم با دستور chkdsk /f خطا ها رو رفع کرد.
    و بعدش با دستور convert X: /fs:ntfs کانورت کردم به NTFS.اینم عکسش:
    بعد هم بریم سراغ تست هارد.اگه نکته ای خاصی هست بگید.ممنون

Last edited by hoji65; 25-01-2018 at 13:03.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود بنده میخواستم هارد 4 ترابایت اکسترنال (تازه خریدم) رو کانورت کنم به NTFS ولی وقتی دستور کانورت رو در CMD زدم ونتیجه کار این حاصل شد.هارد کانورت نشد اینم عکس:
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    یه نکته بگم شاید ربطی نداشته باشه ولی روی سیستم من دو تا هارد اینترنال هم نصبه.

سلام .
    اگر اطلاعاتی بر روی این هارد اکسترنال ذخیره نشده پیشنهاد میکنم از طریق Disk management‌ ویندوز با فایل سیستم NTFS‌ فرمت کنید .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من الان در مجموعه بلیط تریپ در حال کار هستم که کارشون خدمات خرید بلیط هواپیما هست
    دیروز من هارد اکسترنال شرکت رو به تی وی زدم و یک فایل رو به مدیر نشون دادم
    حالا که به سیستم وصل میکنم خطا فرمت میده
    مشکل کجاست؟
    باید چه جوری درستش کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •