تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 77 از 82 اولاول ... 2767737475767778798081 ... آخرآخر
نمايش نتايج 761 به 770 از 812

نام تاپيک: سوالاتی در مورد هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه Archangel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    بین این 3 تا مدل اولویت انتخاب هارد دسکتاپ به ترتیب کدام است:

1- Western Digital
    2- Seagate
    3- Adata

خودم Western Digital دارم ولی از شرایط 2 تای دیگه خبری ندارم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام .

نرم افزار رو باید روی هارد دیسک کامپیوترتان نصب کنید نه روی هارد دیسک اکسترنال .
    توصیه میکنم حتماً User Manual رو مطالعه کنید .
    خیلی ممنون از راهنمایی.دفه اوله هارد گرفتم.
    اگه نرم افزار رو روی کامپیوتر سرکار وصل کنم و پسورد بزارم بعد ببرم خونه آیا تو خونه هم باید نرم افزار نصب کنم؟ بعد تو کامپیوتر سر کار کسی نمیتونه رمزو عوض کنه؟
    بعد یه سوال دیگه هاردو پارتیشن بندی کنم اطلاعات فعلی توش پاک میشه؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون از راهنمایی.دفه اوله هارد گرفتم.
    اگه نرم افزار رو روی کامپیوتر سرکار وصل کنم و پسورد بزارم بعد ببرم خونه آیا تو خونه هم باید نرم افزار نصب کنم؟ بعد تو کامپیوتر سر کار کسی نمیتونه رمزو عوض کنه؟
    بعد یه سوال دیگه هاردو پارتیشن بندی کنم اطلاعات فعلی توش پاک میشه؟
    1. طبق مطالبی که در User Manual گفته شده این برنامه (SP HDD Lock Utility) در هرسیستمی که بخواهید پسورد بذارید یا بردارید باید نصب بشه .
    2. باید پسورد فعلی رو داشته باشه تا بتونه رمز رو عوض کنه .
    3. اگر بخواهید کلیه پارتیشنها رو حذف و دوباره پارتیشن بندی کنید ، بله اطلاعات از بین میره . ولی اگر میخواهید تغییرات جزئی بدید با بعضی برنامه ها مثل minitools partition wizard میتونید بدون از دست دادن اطلاعات تغییرات رو اعمال کنید اما من توصیه میکنم همیشه از اطلاعات یه کپی روی هارد دیسک دیگه داشته باشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام. میخواستم بدونم هارد اکسترنال بهتر یا اینترنال اخه من یدونه هارد یک ترابایت اکسترنال وسترن داشتم که حدودا 200 گیگ فیلم داشت به علت عدم شناسایی درایو بردن به شرکت سازگار بعد یک ماه زنگ زدن و مبلغ صد هزار تومن گرفتن ولی بیشتر فیلم هام که فرمت mkv بود ریکاوری نشده بود که کل زحمت یک سالم به باد رفت.
    الان میخوام یه اینترنال بخرم به نظرم عمر و کیفیت این هارد ها بهتره نظرتون چیه؟
    ممنون

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

در حال حاضر يه هارد 1 ترابايت بخوام براي فايل هاي شخصي و خانوادگي چه هاردي خوبه ؟؟؟ از نظر كيفيت و امنيت و كارايي خوب باشه و عمري باشه. حالا ضد ضربه هم باشه خوبه. يه نوع هارد لوكس هست كه قيمتش 900 هزار تومان هست دي جي كالا ميفروشه با 2 تا پا ميري روش هيچيش نميشه ولي قيمتش بالاست. در حد همون قيمت معقول ميخوام
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در حال حاضر يه هارد 1 ترابايت بخوام براي فايل هاي شخصي و خانوادگي چه هاردي خوبه ؟؟؟ از نظر كيفيت و امنيت و كارايي خوب باشه و عمري باشه. حالا ضد ضربه هم باشه خوبه. يه نوع هارد لوكس هست كه قيمتش 900 هزار تومان هست دي جي كالا ميفروشه با 2 تا پا ميري روش هيچيش نميشه ولي قيمتش بالاست. در حد همون قيمت معقول ميخوام
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    برای هارد اکسترنالی که بدنه مستحکمی داشته باشه میتونید سیلیکون پاور Armor A85 انتخاب کنید .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

برای هارد اکسترنالی که بدنه مستحکمی داشته باشه میتونید سیلیکون پاور Armor A85 انتخاب کنید .
    كلا از نظر كيفيت خود هارد چه برندي خوبه؟؟ براي حفظ اطلاعات بيشتر ميخوام و عمري باشه. يه وسترن ديجيتال دارم 4 سالي ميشه راضيم ازش.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كلا از نظر كيفيت خود هارد چه برندي خوبه؟؟ براي حفظ اطلاعات بيشتر ميخوام و عمري باشه. يه وسترن ديجيتال دارم 4 سالي ميشه راضيم ازش.
    خب اگه مشکلی با هارد دیسک وسترن دیجیتال ندارید و ازش راضی هستید چرا دوباره از همین برند انتخاب نمیکنید ؟ من پیشنهاد میکنم WD my passport ultra رو انتخاب کنید به اضافه یه کیف مناسب برای زمانیکه میخواهید حمل و نقل کنید .
    درسته که مدل A85 بدنه مستحکمی داره ولی هارد دیسک داخلی بکار رفته هیچ تفاوتی با مدلهای عادی نداره و در برار ضربه و شوکها مخصوصاً زمانیکه روشن هست حساس هستند .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    Shz

پيش فرض

سلام به همگی
    راجب هارد
    Seagate Backup Plus Portable External Hard Drive - 4TB یک سوال داشتم گفتم اینجا بپرسم..

این هارد سایز هدش ۲.۵ هست ، می خواستم بدونم به عنوان هارد اصلی لب تاب میشه ازش استفاده کرد؟
    لب تابم مک بوک پرو مدل ام دی ۱۰۱ هست.. ، آیا تو این جا میشه؟
    توی مدل رتینا چطور؟؟ آخه باریکتره...

ممنون میشم راهنمایی کنید میخوام بخرمش..

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی
    راجب هارد Seagate Backup Plus Portable External Hard Drive - 4TB یک سوال داشتم گفتم اینجا بپرسم..

این هارد سایز هدش ۲.۵ هست ، می خواستم بدونم به عنوان هارد اصلی لب تاب میشه ازش استفاده کرد؟
    لب تابم مک بوک پرو مدل ام دی ۱۰۱ هست.. ، آیا تو این جا میشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید میخوام بخرمش..
    با سلام .

مدلهای چهارترابایتی پرتابل سیگیت از دو هارد دیسک دوترابایتی 9.5 میلیمتری استفاده شده . اول از همه مدل نامبر هارد دیسکی که روی لپتاپ نصب هست رو مشخص کنید (اینجا بگید) تا با بررسی مشخصات ، ضخامت هارد دیسک مشخص بشه . اگر 9.5 میلیمتری باشه پس میتونید باکس هارد اکسترنال رو باز کنید و از هارد دیسک استفاده کنید . البته من فکر میکنم هارد دیسکهای استفاده شده در مدلهای MacBook Pro ضخامتشون 9.5 میلیمتری باشه .

پس باید 7 میلیمتری باشه یا از نوع M.2 یا mSATA باشه که اگر اینطور باشه نصب هارد دیسک 9.5 میلیمتری امکانپذیر نیست .

نکته : در ویندوز برنامه های مختلفی هست که میشه مدل نامبر هارد دیسک رو مشخص کرد مثل CrystalDiskInfo ، اگر سیستم عامل نصب شده مک هست باید از نرم افزارهای مشابه استفاده کنید .

12. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •