تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 82 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 812

نام تاپيک: سوالاتی در مورد هارد اکسترنال

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من یک هارد اکسترنال 320 gb خریدم حالا وقتی وصلش کردم میزنه 297 gb میخاستم ببینم این 23 gb کجا رفته؟؟؟مارکشم western digital
    یه قسمتش بخاطر درایور و برنامه های اتوران و پشتیبانگیری هستش که بصورت مخفی تو هاردهای وسترنه.میتونی فایلهای مخفی و سیستمی را آشکار کنی تا ببینی
    یه قسمتشم که در همه ی ابزارهای ذخیره سازی مشاهده میشه مربوطه به اختلاف محاسبه ی سیستم عامل ها با سازنده های هارد
    اینجوری که
    سیستم عامل ها هر کیلوبایت رو 1024 بایت در نظر میگیرند ولی سازنده های هارد از روش جدیدتر یعنی هر 1000 بایت رو 1 کیلوبایت در نظر میگیرند.اینجاست که یک اختلاف نسبتاً زیاد مشاهده میشه

2. 3 کاربر از Penryn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

آیا هارد 500 گیگ سیلیکون پاور از 500 گیگ Seagate سریعتره؟

شاد باشید

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

هارد فقط WD

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مگه فضولی

پيش فرض

سلام من یه چیزهایی درباره هارد اکسترنال خوندم ولی نفهمیدم چیه.../آیا هارد اکسترنال مثل فلش مموری usb2 هست و به پشت کیس وصل میشه/من یه هارد اکسترنال میخوام که هرموقع خواستم به پشت کیس وصلش کنم و فیلمهامو توش بریزم و درش بیارم/ حالا این 2.5" و 3.5" چیه و کدوم بهتره و با دوام تره ؟ /یه هارد اکسترنال بهم معرفی کنید که هرموقع خواستم مثل فلش وصلش کنم و اطلاعاتم رو توش بریزم و درش بیارم_راستی نیاز به نصب ویندوز نداره که ؟ // لطفا راهنماییم کن گیج شدم کاملا!!! اگه هارد به usb وصل بشه بهتره یا e-sata(این e-sata چیه آیا مادربورد msi-770-c45 داره این e-sata رو) / ممنون میشم اگه یه هارد اکسترنال با همین مشخصاتی که گفتم با حجم 500gb بهم معرفی کنید از هر برندی با قیمتش. مرسی

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

سلام من یه چیزهایی درباره هارد اکسترنال خوندم ولی نفهمیدم چیه.../آیا هارد اکسترنال مثل فلش مموری usb2 هست و به پشت کیس وصل میشه/من یه هارد اکسترنال میخوام که هرموقع خواستم به پشت کیس وصلش کنم و فیلمهامو توش بریزم و درش بیارم/ حالا این 2.5" و 3.5" چیه و کدوم بهتره و با دوام تره ؟ /یه هارد اکسترنال بهم معرفی کنید که هرموقع خواستم مثل فلش وصلش کنم و اطلاعاتم رو توش بریزم و درش بیارم_راستی نیاز به نصب ویندوز نداره که ؟ // لطفا راهنماییم کن گیج شدم کاملا!!! اگه هارد به usb وصل بشه بهتره یا e-sata(این e-sata چیه آیا مادربورد msi-770-c45 داره این e-sata رو) / ممنون میشم اگه یه هارد اکسترنال با همین مشخصاتی که گفتم با حجم 500gb بهم معرفی کنید از هر برندی با قیمتش. مرسی
    شما باید یه پرتابل 2.5 بگیری که نیاز به تغذیه هم نداره.درست مثل فلش مموری به usb وصل میکنی.هیچ کار اضافه ای هم نیاز نیست.فقط وصل میکنی و اطلاعاتت رو میریزی و جداش میکنی.تو پستهای قبل کامل توضیح داده شده.

7. 2 کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

هاردهاي ترنسند رو تست كردم در مقابل هاردهاي وسترن از نظر سرعت حرفي براي گفتن ندارند . سرعتشون پائينه
    جدی؟ من وسترن رو تست نکردم ولی اینی که من دارم سرعتش خیلی خوبه...من prince of persia رو روی هارد اکسترنال نصب کردم از روش بازی کردم بدون افت سرعت

9. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مگه فضولی

پيش فرض

ممنون میشم اگه یه هارد اکسترنال با همین مشخصاتی که گفتم با حجم 500gb بهم معرفی کنید از هر برندی با قیمتش. مرسی
    سلام لطفا چند مدل معرفی کنید بهم، 500gb باشه، دمتون گرم
    Last edited by D.A.V.O.O.D; 30-07-2010 at 01:56.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مگه فضولی

پيش فرض

سلام لطفا چند مدل اکسترنال 2.5 معرفی کنید بهم، 500gb باشه، دمتون گرم...............................

آخر فروم باز Penryn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام لطفا چند مدل اکسترنال 2.5 معرفی کنید بهم، 500gb باشه، دمتون گرم...............................
    اگه واقعاً دنبال مشاوره گرفتن تخصصی هستی اینجا باید مطرح کنی
    خريد ابزارهای ذخيره سازی اطلاعات
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مگه فضولی

پيش فرض

اونجا تاپیک ساختم کسی جواب درست درمون نداد!!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •