تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 82 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 812

نام تاپيک: سوالاتی در مورد هارد اکسترنال

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    عطا جان من یه هارد a70سلیکون دارم
    با برنامه Zentomo سیف ریمو میکنمش
    این عکس که گداشتیpower of the divice afret remove همون ادیت رجیستری هستش برنامه انجام میده؟ بهتره این کارو کنم؟ یا سیو ریمو کافیه ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    عطا جان من یه هارد a70سلیکون دارم
    با برنامه Zentomo سیف ریمو میکنمش
    این عکس که گداشتیpower of the divice afret remove همون ادیت رجیستری هستش برنامه انجام میده؟ بهتره این کارو کنم؟ یا سیو ریمو کافیه ؟
    سلام .

این برنامه و سایر برنامه های مشابه تغییراتی در رجیستری ویندوز ایجاد میکنند ، مثل اضافه شدن یک DWORD Value به نام DisableOnSoftRemove در قسمت hubg . فرقی هم نمیکنه که بصورت دستی ، رجیستری ویندوز را تغییر بدید یا اینکه اینکار بعهده نرم افزار باشه .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sadafroohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

درود:
    من یک هارد 1ترا اکسترنال پاسپورتی وسترن دیجیتال خریدم. فرمت ntfs هستش. ویندوز میشناسه و اطلاعات را براحتی و با سرعت خوب میتونم روش کپی کنم ولی در ----- لینوکسی mount نمیشه و ----- اونو نمیشناسه. چرا؟؟
    البته دو سال پیش هم این مدل هارد را خریده بودم و ----- براحتی میشناسه و بعد از اتصال به ----- بعد از چند ثانیه mount میشه و روش ضبط میکنه ولی این جدید رو نمیشناسه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پیش یه هارد وسترن دیجیتال آلترا پاسپورت گرفتم. اشتباها هاردم فرمت شد! حالا همه فایل ها و برنامه هایی که از اول روش بود( مثل WD smartware و WD security و...)پاک شده حالا میخوام ازش رویه کامپیوتر دیگه استفاده کنم . چیکار کنم این نرم افزارا رو از کجا بگیرم؟ سایت خود وسترن دیجیتالم رفتم فقط آپدیت داره خود نرم افزار رو نداره.ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من چند وقت پیش یه هارد وسترن دیجیتال آلترا پاسپورت گرفتم. اشتباها هاردم فرمت شد! حالا همه فایل ها و برنامه هایی که از اول روش بود( مثل WD smartware و WD security و...)پاک شده حالا میخوام ازش رویه کامپیوتر دیگه استفاده کنم . چیکار کنم این نرم افزارا رو از کجا بگیرم؟ سایت خود وسترن دیجیتالم رفتم فقط آپدیت داره خود نرم افزار رو نداره.ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    با تشکر
    سلام .

پیشنهاد میکنم فایل زیر را که مربوط به مدل WD my passport هست را دانلود و نصب کنید . اگر مدل شما را شناسایی کرد چه بهتر ! آپدیت کننده WD Smartware را بعد از آنهم نصب کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر برنامه هایی مثل WD security و یا WD Drive Utilities و ... هارد اکسترنال شما را شناسایی نکردند مجبورید هر کدام از اینها را بطور مجزا که در قسمت دانلود این مدل موجود هست دانلود کنید .

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام .

این برنامه و سایر برنامه های مشابه تغییراتی در رجیستری ویندوز ایجاد میکنند ، مثل اضافه شدن یک DWORD Value به نام DisableOnSoftRemove در قسمت hubg . فرقی هم نمیکنه که بصورت دستی ، رجیستری ویندوز را تغییر بدید یا اینکه اینکار بعهده نرم افزار باشه .
    ممنون
    پس همین برنامه خوبه تیکشم فعال کردم
    راستی من با همین برنامه هارد توی pc رو (هارد دوم ارشیو)هم استوپ میکنم یجورایی این کار راحتو بهتر از پاور اسلیپ هستش که گقتی ؟یا این کار هاردو خاموش نمیکنه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    پس همین برنامه خوبه تیکشم فعال کردم
    راستی من با همین برنامه هارد توی pc رو (هارد دوم ارشیو)هم استوپ میکنم یجورایی این کار راحتو بهتر از پاور اسلیپ هستش که گقتی ؟یا این کار هاردو خاموش نمیکنه؟
    براي sleep يا standby شدن هارد دوم و آرشيوي روشي كه در اين پست توضيح دادم بهترين راه هست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    با تشکر
    تو اتصال هارد مشکل ندارم همه نرم افزارا که رو لپ تاپ نصب اند شناسایی اش می کنند اما دیگه فایل این نرم افزارا حذف شده نمی تونم رو کامپیوتر رو میزی نصبشون کنم و فایل های اونو بک آپ کنم از طرفی اگه ویندوز لپ تابمم بپره یا مجبور بشم این برنامه ها رو uninstallکنم دیگه فایل نصبشو ندارم . خود این برنامه ها رو ازکجا دانلود کنم (فقط خودشون نه آپدیتشون). در ضمن لینکی که قرار داده اید خراب است.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو اتصال هارد مشکل ندارم همه نرم افزارا که رو لپ تاپ نصب اند شناسایی اش می کنند اما دیگه فایل این نرم افزارا حذف شده نمی تونم رو کامپیوتر رو میزی نصبشون کنم و فایل های اونو بک آپ کنم از طرفی اگه ویندوز لپ تابمم بپره یا مجبور بشم این برنامه ها رو uninstallکنم دیگه فایل نصبشو ندارم . خود این برنامه ها رو ازکجا دانلود کنم (فقط خودشون نه آپدیتشون). در ضمن لینکی که قرار داده اید خراب است.
    با تشکر
    در ضمن لینکی که قرار داده اید خراب است.
    لینک را تست کردم مشکلی ندارد (لینک از خود سایت اصلی وسترن هست) . با اینحال روی سرور ایران هم ریموت میکنم .

پسورد جهت دانلود :

forum.p30world.com

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

لینک را تست کردم مشکلی ندارد (لینک از خود سایت اصلی وسترن هست) . با اینحال روی سرور ایران هم ریموت میکنم .

پسورد جهت دانلود :

forum.p30world.com
    ببخشید من چند روزی نت ام قطع بود تازه فایل رو دانلود کردم. همه برنامه هاش کامل بود خیلی ممنون و متشکرم فقط یه سوالی داشتم من کل سایت وسترن رو زیر رو کردم شما اینو از کدوم قسمتش پیدا کردید؟ همون قسمت که برا نرم افزارا زده بود where to buy ? آخه اونو امتجان کردم اما مث اینکه از IP ایران قابل دسترسی نبود و باید از فی لtر استفاده می کردی... لینک اولتونم فک کنم با فی لtر کار میکرد.
    بازم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •