تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 82 اولاول ... 212728293031323334354181 ... آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 812

نام تاپيک: سوالاتی در مورد هارد اکسترنال

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من فکر میکنم که اون سایت اشتباه میکنه ، چون تا اونجایی که میدونم مدلهای سه ترابایتی بطور پیشفرض با کارتریج USB3 فروخته میشه ، پیشنهادم اینه که قبل از خرید تماس بگیرید و بپرسید دقیقاً با چه نوع کارتریجی فروخته میشه .

همین الان سایت سیگیت رو چک کردم ، کارتریج usb2 برای هاردهای 1 ترابایت و 2 ترابایت هست و کارتریج usb3 برای هاردهای 2 و 3 و 4 ترابایت هست . بعبارت دیگه فقط هارد 2 ترابایت هست که یا ممکنه با اینترفیس usb2 باشه یا با اینترفیس usb3 باشه (دو عکس زیر که از سایت سیگیت گرفتم این مطلب رو مشخص میکنه) باز شما تماس بگیرید تا مطمئن بشید .
    اینکه 3 ترابایت سیگیت فقط usb3 هست یعنی با مادربورد قدیمی که usb3 نداره مشکلی خواهد داشت؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینکه 3 ترابایت سیگیت فقط usb3 هست یعنی با مادربورد قدیمی که usb3 نداره مشکلی خواهد داشت؟
    usb3 سازگاری کامل با usb2 دارد بعبارت دیگه
    1. اگر هارد usb3 باشه ولی مادربرد usb2 باشه هیچ مشکلی ندارد ولی سرعت در حد usb2 باقی میماند .
    2. اگر هارد usb2 باشه ولی مادربرد usb3 باشه هیچ مشکلی ندارد ولی سرعت در حد usb2 باقی میماند .

نکته : با وجودیکه تقریباً مطمئن هستم که هارد 3 ترابایت سیگیت با اینترفیس usb3 هست ولی این اطمینان رو به 100 درصد نمیرسونم ، قبل از خرید حتماً بپرسید .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خب پس اینکه هارد وسترن نوشته usb2 and usb3 چه معنی ای داره ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب پس اینکه هارد وسترن نوشته usb2 and usb3 چه معنی ای داره ؟
    اون فقط usb3 هست و این جمله usb2 and usb3 یه ترقند تبلیغاتی هست و همانطوری هم که گفتم usb3 کاملاً سازگار با usb2 هست .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان من وقتی فایلی را که در هارد اکسترنال ام هست را تو ویندوز7 سرچ میکنم ، بلافاصله با No Items Match Your Search روبرو میشم . حتی فابل هایی که درون هارد هم هست سرچ میکنم، باز بی نتیجه هست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    دوستان من وقتی فایلی را که در هارد اکسترنال ام هست را تو ویندوز7 سرچ میکنم ، بلافاصله با No Items Match Your Search روبرو میشم . حتی فابل هایی که درون هارد هم هست سرچ میکنم، باز بی نتیجه هست؟

سلام دوست من .
    به نظرم بهتر بود این سوال رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می پرسیدی .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه no_p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان ، من شنیدم قیمت هارد تا یک ماه دیگه میاد پایین آیا این موضوع صحت داره؟
    (نکته : همانطور که میدونین گرانی هارد عامل اصلیش دلار نیست!)

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان ، من شنیدم قیمت هارد تا یک ماه دیگه میاد پایین آیا این موضوع صحت داره؟
    سلام
    صحبتهايي هست كه ممكنه قيمتها پايين بياد ، ولي به نظرم كاهش قيمت خيلي نخواهد بود .
    ضمن اينكه تير ماه تحريمهاي نفتي هم آغاز ميشه و در نتيجه نميتوان با قاطعيت درباره كاهش قيمت اظهار نظر كرد .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    در به در

پيش فرض

سلام دوستان

من 1 هارد 500 وسترن گرفتم موقعی که وصل کردم در اون قسمت install software پرسیده بود به اینترنت وصل کن تا یه سری نرم افزار های مورد نیاز دانلود بشه ! چه نرم افزار هایی ؟! و من No رو انتخاب کردم و بعدا وصل شده بود و وقتی رفت داخل درایو دیدم یه سری پوشه ها و دو تا فایل با پسوند .exe داره اونا چیه ؟ پاک بشن یا نه ؟!

ویرایش :

راستی یه سوال دیگه :
    از ایناست که برقشو از خود پاور میگیره (اگه اشتباه نکنم بهشون میگن پاسپورتی)
    میخواستم بپرسم که موقعی که لازم نداری و استفاده نمیکنی باید از usb بکشی ؟

باتشکر .
    Last edited by Ice Pain; 03-05-2012 at 00:32.

داره خودمونی میشه hellpatrol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

من 1 هارد 500 وسترن گرفتم موقعی که وصل کردم در اون قسمت install software پرسیده بود به اینترنت وصل کن تا یه سری نرم افزار های مورد نیاز دانلود بشه ! چه نرم افزار هایی ؟! و من No رو انتخاب کردم و بعدا وصل شده بود و وقتی رفت داخل درایو دیدم یه سری پوشه ها و دو تا فایل با پسوند .exe داره اونا چیه ؟ پاک بشن یا نه ؟!

ویرایش :

راستی یه سوال دیگه :
    از ایناست که برقشو از خود پاور میگیره (اگه اشتباه نکنم بهشون میگن پاسپورتی)
    میخواستم بپرسم که موقعی که لازم نداری و استفاده نمیکنی باید از usb بکشی ؟

باتشکر .
    دوست عزیز به احتمال زیاد اون فایل ها ( اگر هیچ شباهتی به خود برنامه های سیگیت نداشته باشد ) ویروسن.تا دیر نشده حتما هاردتو اسکن کن.دوست عزیز برقشو از USB کامپیوترت میگیره...کلا تا هر زمانی که با هاش کار داری بزار اتصال برقرار باشه ( به خیلی دلایل مختلف که گفتنش زمان زیادی می بره )

فقط خیلی خیلی حواست به safety remove هاردت باشه.دقت نکردن به این موضوع می تونه بزرگترین دشمن هارد شما باشه

---------- Post added at 02:58 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

باور نکنید.حتی پایین هم بیاد...وارد کنندگان محترم حالا حالا ها می خوان استفاده کنن.این حقیقته. ( به دلیل نبودن کنترل و نظارت ) اگه کارت ضروری همین الان هم بگیر,چون شاید به خاطر تحریم های جدید حتی یه سری از برندها هم از بازار ایران برند.

14. این کاربر از hellpatrol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •