تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 82 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 812

نام تاپيک: سوالاتی در مورد هارد اکسترنال

داره خودمونی میشه good boy 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 1 ترا با آداپتور سیگیت دارم file system آن ntfs هست میخوام به fat 32 تبدیلش کنم با خود ویندوز نمیشه هم از قسمت my computer و هم از قسمت disk managment امتحان کردم با برنامه پارتیشن مجیک هم میشد به fat32 تبدیل کنم ولی باید هارد رو به چند درایو حدودا 196 گیگی تبدیل کنم یعنی نمیشد که کل هارد 1 ترا رو به یه درایو با فرمت fat 32 تبدیل کنم
    برای استفاده در ps3 میخوام
    نگید نمیشه چون هم دیدم و میدونم که میشه ( صفحه 9 پست 87 همین گفتگو یکی از دوستان عکسی رو گذاشته بود که ظرفیت یک درایوش حدود 464 گیگ بود و fat32 هم بود) ولی نمیدونم چجوری و با چه برنامه ای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    لطفا راهنمایی کنید یا بگید با چه برنامه ای میشه اینکارو کرد!!!!!!!؟؟؟؟
    برو توی سایت seagate فکر کنم بتونی برنامه ای برای format هاردت پیدا کنی

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من یدونه adata 2.5 ا320 گیگ اکسترنال گرفتم وقتی از پورت جلو یا رابطی که از پشت کیس اوردوم هارد رو نمی شناسه فقط از پشت کیس باید وصل کنم. آیا راه حلی هست این مشکلو حل کنه؟
    جوابی نبود؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    من یه هارد 1 ترا با آداپتور سیگیت دارم file system آن ntfs هست میخوام به fat 32 تبدیلش کنم با خود ویندوز نمیشه هم از قسمت my computer و هم از قسمت disk managment امتحان کردم با برنامه پارتیشن مجیک هم میشد به fat32 تبدیل کنم ولی باید هارد رو به چند درایو حدودا 196 گیگی تبدیل کنم یعنی نمیشد که کل هارد 1 ترا رو به یه درایو با فرمت fat 32 تبدیل کنم
    نگید نمیشه چون هم دیدم و میدونم که میشه ( صفحه 9 پست 87 همین گفتگو یکی از دوستان عکسی رو گذاشته بود که ظرفیت یک درایوش حدود 464 گیگ بود و fat32 هم بود) ولی نمیدونم چجوری و با چه برنامه ای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با برنامه های زیر میتونی این کار بکنین . ابتدا سی دی را داخل درایو قرار دهید و با سی دی کامپیوتر را بوت کنید :
    parted magic
    hirens boot cd

البته parted magic یه برنامه ساده و بهتر و مخصوص همین کارهاست .
    موفق باشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه tik-tak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    یک هارد 1ترابایتی خریدم . الان که میخوام وصل کنم به سیستم پیغام نصب میده و اتوپلی که میاد هیچی نمی فهمم .الان هم که میزنم پروپرتیز حجم رو 442 کیلو نشون میده ! چه کارش باید بکنم ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یک هارد 1ترابایتی خریدم . الان که میخوام وصل کنم به سیستم پیغام نصب میده و اتوپلی که میاد هیچی نمی فهمم .الان هم که میزنم پروپرتیز حجم رو 442 کیلو نشون میده ! چه کارش باید بکنم ؟
    سلام

هارد اکسترنالتون چه مدلی هست ؟؟

اون auto play رو اجرا کنین تا درایورها و نرم افزارهای ضروری نصب شوند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

درود خدمت دوستان و درود مخصوص خدمت دوست گلم ata.royalfalcon و با تبریک سال نوو..
    من یک Seagate Portable Expansion 500GB USB2 دارم و در اتصالش به ریسیور و رکورد کردن مشکلی ندارم.. ولی چند روز پیش یک WD My Passport 500GB USB3 گرفتم که تو ترسفر دیتا عذاب نکشم ولی متاسفانه رسیورم نمیشناستش وسترن دیجیتال رو..
    دوستان میدونن چرا؟
    پارتیشن جفتشون هم ntfs هست..
    Last edited by farzin1986; 21-03-2011 at 17:13.

7. این کاربر از farzin1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود خدمت دوستان و درود مخصوص خدمت دوست گلم ata.royalfalcon و با تبریک سال نوو..
    من یک Seagate Portable Expansion 500GB USB2 دارم و در اتصالش به ریسیور و رکورد کردن مشکلی ندارم.. ولی چند روز پیش یک WD My Passport 500GB USB3 گرفتم که تو ترسفر دیتا عذاب نکشم ولی متاسفانه رسیورم نمیشناستش وسترن دیجیتال رو..
    دوستان میدونن چرا؟
    پارتیشن جفتشون هم ntfs هست..
    سلام آقا فرزین عید شما مبارک

راستی با وایمکس چی کار میکنی !!!

من خودم 6 تا هارد اکسترنال وسترن دارم که دسکتاپی هست و برای آرشیو استفاده میکنم و برای رکورد هم استفاده نمیکنم بنابراین متاسفانه نمیتونم راهنمایی دقیق به شما بدم ولی چندتا حدس میزنم

1. احتمالا هارد وسترن شما دو تا پارتیشن داره که یکی از پارتیشن ها برای نرم افزار و درایور هست و الباقی برای دیتا
    شاید ----- شما فقط با پارتیشن اول کار میکنه و اونو میشناسه و از اونجایی که پارتیشن های اولی هاردهای وسترن یه جورایی قفل شده هستن بنابراین قادر به شناسایی اون نیست .
    پس به نظر من بهتر هست اون نرم افزاری که در داخل هارد هست رو نصب کنین و در داخل نرم افزار نصب شده دنبال گزینه ای بگردین برای پاک کردن کردن یا DELETE کردن پارتیشن اولیه هارد وسترن .

یه نکته ای رو هم بگم که یکی از دوستان سعی کرده بود که با disk management ویندوز پارتیشن اول هارد رو حذف کنه که نتونسته بود که احتمال میدم با نرم افزار خود هارد باید این کار انجام بشه .

ویرایش

در مورد Drive Erase کردن هارد وسترن به نقل از خود کمپانی وسترن با استفاده از نرم افزار WD SmartWare
    نکته ای که باید بگم ممکنه اطلاعاتتون بپره ها !!!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پس از Drive Erase کردن و حذف پارتیشن بهتره که از طریق disk management ویندوز یک پارتیشن با فرمت و سایز متناسب با ریسیور بسازین
    Last edited by ata.royalfalcon; 21-03-2011 at 18:52.

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پيش فرض

سلام
    یکی از محدودیت های FAT 32 برای سیستم عامل ویندوز تا XP اینه که پارتیشنی بالاتر از 32 گیگابایت با حداکثر واحد تخصیص فایل 32 کیلوبایت ,نمیشه ایجاد کرد یعنی اینکه تا ویندوز XP تا همین قدر میتونی ایجاد کنی ولی برای سیستم عامل های دیگه ای که از FAT32 پشتیبانی میکنن (مثل لینوکس,مکینتاش و ویندوز ویستا ویندوز سون) تا 2 تا 8 ترابایت هم میشه درست کرد .
    با ویندوز سون آزمایش کردی؟
    مگه NTFS چه مشکلی براتون بوجود اورده؟
    در ضمن شما میتونید از فایل سیستم exFAT استفاده کنید که خیلی خوب و نا محدود هست
    Last edited by Microsoft Windows; 21-03-2011 at 19:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام آقا فرزین عید شما مبارک

راستی با وایمکس چی کار میکنی !!!

من خودم 6 تا هارد اکسترنال وسترن دارم که دسکتاپی هست و برای آرشیو استفاده میکنم و برای رکورد هم استفاده نمیکنم بنابراین متاسفانه نمیتونم راهنمایی دقیق به شما بدم ولی چندتا حدس میزنم

1. احتمالا هارد وسترن شما دو تا پارتیشن داره که یکی از پارتیشن ها برای نرم افزار و درایور هست و الباقی برای دیتا
    شاید ----- شما فقط با پارتیشن اول کار میکنه و اونو میشناسه و از اونجایی که پارتیشن های اولی هاردهای وسترن یه جورایی قفل شده هستن بنابراین قادر به شناسایی اون نیست .
    پس به نظر من بهتر هست اون نرم افزاری که در داخل هارد هست رو نصب کنین و در داخل نرم افزار نصب شده دنبال گزینه ای بگردین برای پاک کردن کردن یا DELETE کردن پارتیشن اولیه هارد وسترن .

یه نکته ای رو هم بگم که یکی از دوستان سعی کرده بود که با disk management ویندوز پارتیشن اول هارد رو حذف کنه که نتونسته بود که احتمال میدم با نرم افزار خود هارد باید این کار انجام بشه .

ویرایش

در مورد Drive Erase کردن هارد وسترن به نقل از خود کمپانی وسترن با استفاده از نرم افزار WD SmartWare
    نکته ای که باید بگم ممکنه اطلاعاتتون بپره ها !!!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پس از Drive Erase کردن و حذف پارتیشن بهتره که از طریق disk management ویندوز یک پارتیشن با فرمت و سایز متناسب با ریسیور بسازین
    ممنون..
    وایمکس هم خوبه این ماه 24 ساعته DL بودم.. یکم پینگ بدون وــــی پــــی ان بالا میره..
    راستش با اونم فرمت کردم الان یک پارتیشن دارم ولی اصلا نه سینما خانگی نه ----- میشناسنش..

12. این کاربر از farzin1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون..
    وایمکس هم خوبه این ماه 24 ساعته DL بودم.. یکم پینگ بدون وــــی پــــی ان بالا میره..
    راستش با اونم فرمت کردم الان یک پارتیشن دارم ولی اصلا نه سینما خانگی نه ----- میشناسنش..
    سلام شرمنده از بابت تاخیر عید هست و دید و بازدید

میگم که دفترچه راهنما ریسیور یا سینمای خانگی رو مطالعه کنین شاید فرمت یا حالت خاصی بخواد
    مثلا سینمای خانگی ما که سامسونگ هست فقط فرمت fat رومیشناسه اونهم حداکثر پارتیشن باید 160 گیگ باشه .

دفترچه راهنماشو اپلود کردم کردم و اینجا گزاشتم ببین به دردت میخوره.

اطلاع بده ببینم نتیجه داده یا نه

14. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •