تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 37

نام تاپيک: فرمت کردن فلش مموری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان

فلش مموری من یرای فرمت کردن به مشکل رایت پروتکت برخورد میکنه لطفا درصورت امکان راهنمائی فرمائید

با تشکر سیامک

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان فلش 2 گیگ سونی دچار مشکل شده،فرمت هم نمیشه ،با خود نرم افزار فرمت سونی هم فرمت نشد،اگه کسی می دونه کمک کنه.با تشکر
    برید اینجا مشکلاتونو بگید تازه کلی نرم افزار مربوط به فلش مموری هست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:20 AM ----------

فلش مموري من با ماركsuper * talenet بعد از ذخيره حدود يك گيگابايت اطلاعات پيغام خطاي write protected ميدهد لطفا راهنمايي كنيد چگونه ميتوانم فلش را فرمت كنم

برید اینجا مشکل فلش شما درست میشه انشا الله
    کد:

3. این کاربر از bierhoff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با برنامه های مخصوص فرمت هارد مثل acronis disk director suite می تونید این کارو بکنید
    برو به
    کد:
    مشكل فلش مموري تو بگو

5. این کاربر از bierhoff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام من یک فلش 4 گیگ ترانست دارم و اونو توی یه دستگاهی برای ضبط نصب کردم و بعداز عملیات ضبط کامپیوتر اونو شناسایی میکنه اما اجراش نمیکنه حتی آیکونش توی مای کامپیوتر ظاهر نمیشه تا فرمتش کنم وضعیت سختیه میشه لطفا کمکم کنید

داره خودمونی میشه M_i_L_i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

یک فلش مموری با مدل APPoGE دارم هر از چند گاهی اطلاعات درون آن خراب میشه جوری که دیگه اجرا نمیشن، منظورم فقط فایلهای اجرایی نیست کلا تمام فایلها PDF ها DOC ها همه و همه غیر قابل استفاده میشوند. ممنون اگه راهنمایی کنین...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان این روشها جواب میدن اما بعد چند روز دوباره write protected ارور میده میگید بی خیال فلشم شم؟
    این transcend ها انگار خوب نیستن درسته؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان عزيز يك فلش مموري 4 گيگ مدل color turn هم اكنون بدستم رسيده كه به هيچ وجه فرمت نميشه البته داخل فلش مموري ميشه وارد شد اما هيچ فايلي را نميشه داخلش كپي يا پيست كرد در كل غير قابل استفاده هست ؟ تازه حجم كلي فلش را مي نويسه صفر بايت ...

خواهشا يكي بگه با چه نرمافزاري ميشه اين فلش را بطور كامل فرمت كرد و از آن استفاده كرد ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوست عزيز با نرم افزار PS2232 Formatter كه از اينترنت به راحتي دانلود ميشه ميتوني فلشتو فرمت كني
    سند دانلود شده را از حالت Zip در آورید. فایلی به نام PS2232 Formatter ایجاد خواهد شد . حال قبل از اجرای برنامه USB Flash Ram را وارد سیستم کنید. فقط توجه داشته باشید، Usb را مستقیما به درگاه USB مادربرد اتصال دهید. یعنی اینکه اگر جلوی کیس شما ورودی USB وجود داشته باشد، از آن استفاده نکنید ! حدالامکان از USB پشت کیس استفاده شود. بعد از انجام این مرحله ، برنامه رو اجرا کنید. این احتمال وجود دارد، زمانی طول بکشد تا برنامه اجرا شود. چرا که برنامه در حال شناسائی USB Ram شماست. صبر کنید تا پنجره ی زیر باز شود. فقط این نکته یادتان نرود، فقط USB معیوب بر روی سیستم باشد. چنانچه از دو یا بیش از یک USB به سیستم وصل کرده اید، USB های سالم را از سیستم جدا کنید.

به محض زدن فرمت پنجره ی دیگری باز می شود که در حال فرمت کردن است. به هیچ عنوان عجله نکنید. اجازه دهید برنامه کار خودش را انجام دهد. کار برنامه که تمام شد، USB را خارج و دوباره به سیستم متصل کنید. مشکل شما حل شده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض سلام

دوستان سلام به همگی طبق اخرین اطلاعات واصله تمام فلش مموریها به نوعی ویروس دچار شده اند که به زودی انتی ان به بازار میا زیاد دستکاری نکنید فلش ها را
    موفق باشد

داره خودمونی میشه reza747's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام من یه مموری transcendچینی دارم که فورمت نمی شه و ارور
    windows was unable to complete the format

مرسی ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •