تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 89 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 885

نام تاپيک: گنجینه ویوتی: تم، کاغذ دیواری، ترفند و... هرآنچه که بخواهید !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمدصالح پور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پاریسparis عشق=مادر به یاد تمام دوستان بن شد

پيش فرض

1.آنتن دهیش چه جوریه؟
    2.آمکان تایپ sms فارسی رو داره؟
    3.امکان وارد کردن دفترچه تلفن به صورت فارسی چی؟
    4.اگه عکس متحرک رو بکگراند صفحه نمایش کنیم آیا ثابت میشه یا نه همونجور متحرک نشون میده؟
    5.تو موتورولا آ1200 که تاچ هست و مثل ویوتی صفحه کلید نداره توی بعضی بازی ها و برنامه ها به مشکل بر می خوریم.توی این گوشی چی؟آیا اینم فقط بعضی از بازیها و نرم افزارهای جاوا روش کار میکنند(آز لحاظ تاچ بودن چون مثل اینکه این گوشی جوی سیک هم نداره؟)
    6.آهان در ضمن این گوشی جوی سیک نداره کار باهاش سخت نیست؟
    7.توی مکالمه اذیت میکنه؟چون هر چی باشه از برند ال جی هست.(تو رو خدا راهنمایی بفرمایید این مورد رو)

شما اگه پستهاي قبلي من و دوستان رو ميخوندين بهتر بود
    1-انتن دهيش نرماله اس ام اس دادن باهاش متفاوت هست ولي عادت ميكني و در ضمن سخت نيست فقط متفاوته چون كليدي نداريم.وقتي ميخري زبان فارسي هم باهاش داره و با دفتر تلفن هم مشكلي نداره البته به شرطي كه زبان گوشي هم فارسي باشه
    4-پيشنهاد نميشه چون خيلي بي كلاسي هست.در اين مورد بايد بگم شما ميتوني يك ويدئو رو به عنوان رينگتون انتخاب كنيد
    5-همه جور جاوا توش نصب ميشه و ميتوني باهاش بازي كني ولي اگه يك بازي مخصوص ويوتي نصب كني خب راحتتري

در كل سوالاتت نشون ميده كه دقت زيادي داري ولي بايد بگم كه اين گوشي تنها مشكلش تا الان مدت نگهدارس شارژش هست كه از اين لحاظ اگه خواستي ميتوني از گوشي هاي مكملش استفاده كني ku990 ku990r
    دوست عزیز اگه امکان داره در مورد نگهداری شارژش بیشتر توضیح بدین با کار زیاد چقدر دووم میاره و با کار متوسط چطور ؟؟فیلمبرداری یا فیلم دیدن باهاش زیاد باطری مصرف میکنه یا نه ؟

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

با كار زياد 24 ساعت با كار متوسط 48 ساعت ديدين فيلم هم مسلما فاتحه شارژ رو ميخونه
    براي بار هزارم
    پيشنهاد من اينه كهku990 بخرين نهke990
    و همچنين اين مطلبي كه گفتم دليلي نميشه كه اين گوشي در حال حاظر با توجه به قيمتش بهترين نباشه
    اين مدل همچنان بهترين گوشيه
    مسلما تا سال اينده جواد ميشه و همه ازش دارن

پروفشنال maghzae-motefaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من EFS Media Builder رو ميخوام
    واقعا نياز دارم
    ممنون

در آغاز فعالیت smme62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    sari

پيش فرض معایب گوشی ال جی مدل lg ke 990

بی شک ال جی یکی از بهترین سازندگان گوشی های شیک و باکلاس است و این امر در مورد گوشی شکلات ثابت شده است. ما قصد داریم در مورد شاهکار ال جی یعنی ویوتی صحبت کنیم.

ظاهر: ظاهر گوشی ساده و شیک و در عین حال زیباست. یک صفحه نمایش 3 اینچی لمسی با ژرفای رنگ 262000 رنگ ولی با وضوحی بی مانند خودنمایی می کند. در پایین این صفحه سه کلید قرار دارد. کلید سبز ( مکالمه، تماس نگار، ارسال و... ) و کلید قرمز ( قطع تماس، خروج از فهرست ها، خاموش کردن و... ) و کلید پاککن که در میان این دو قرار دارد. در سمت راست که بسیار هم شلوغ است، دگمه دوربین قرار دارد. در کنار این دگمه، دگمه قفل گوشی ( که در بخش دوربین نیز به عنوان لرزشگیر کار می کند ) است. کمی بالا تر هم یک کلید سه منظوره وجود دارد که وظیفه رفتن به گالری و تعویض حالت عکس برداری به فیلم برداری و بالعکس نیز را بر دوش دارد. در سمت چپ هم درگاه چند منظوره خروجی تلویزیون، usb، شارژر و هندزفری قرار دارد که ویژگی جالب آن درپوش نگاهبان آن است. در پایین نیز جایی برای آویزان کردن بند و قلم گوشی قرار دارد و در بالای آن نیز هیچ !!!
    شاید چیزی که نظرتان را جلب کرده این باشد که این گوشی دگمه های راکر ( کم و زیاد کننده صدا ) ندارد. اما این گونه نیست... این دگمه در جایی تعبیه شده که انتظارش را هم ندارید.

سیستم عامل: این گوشی دارای برنامه سیستمی جاوا می باشد که با رابط تمام لمسی آن نیز سازگاری ویژه ای دارد. بد نیست بدانید که شما توانایی نصب تم های فلش را در این گوشی نیز دارید.

دوربین: بهترین بخش گوشی... دارای سنسور 5 مگاپیکسلی و لنز اشنایدر ( که در برخی موارد بهتر از کارلزایس است ). با توانایی کانون سازی خودکار ( auto focus ) و لرزشگیر دست. و همچنین فلاش پر قدرت ( استروب یا زنون ). عکس های گرفته شده با دوربین این گوشی فوق العاده عالی است. اما در قیاس با دیگر گوشی ها در صورت داشتن تنظیمات خودکار، رتبه های پایینی می گیرد. اما اگر پا از گلیم درازتر کرده و تنظیمات را به طور دستی انجام دهید، به کیفیتی دست خواهید یافت که شاید با گوشی هایی نظیر n82 نیز نتوانید به آن دست یابید
    فیلم برداری آن نیز عالی است. وضوح های فیلم برداری به شرح زیر است:
    640x 480 گسترده 16:9 ( عریض )
    640x 480 مربع مستطیلی 4:3
    320x 240
    177x 44
    از همه جالب تر آن است که می توانید با کیفیت dvd و بدون نویز و لرزش فیلمبرداری کنید و از فیلم گرفته شده لذت ببرید. هم چنین بد نیست بدانید که این دوربین می تواند با سرعت 120 فریم بر ثانیه به طور آهسته فیلم بگیرد که برای صحنه های حساس ورزشی ( گل کوچیک ! ) بسیار مناسب است.
    فرمت های ذخیره شونده فیلم نیز divx, mp4 و 3gp است.
    دست آخر در این بخش چیزی که نظرتان را جلب کند نوار چرخنده دور لنز گوشی است که در بخش فیلم برداری وظیفه زوم را عهده دار است؛ اما در دیگر بخش ها می توان از آن برای کم و زیاد کردن صدا ( ایفاگر نقش راکر ) از آن استفاده نمود.

صدا: در یک واژه؛ کیفیت صدا عالی است و به جرأت می توان گفت هم در بلندگوها و هم در هندفری، در اندازه n95 است. اما از لحاظ بلندی متأسفانه این گونه نیست. در مورد هندزفری باید گفت که بخاطر دلایل پزشکی صدا را کم در نظر گرفته اند و در مورد بلندگو ها هم بخاطر شارژ باطری. اما بد نیست بدانید که با وارد نمودن چند کد ساده و دستکاری های مرموزانه ، می توان به صدای بلندتری چه برای هندزفری و چه برای بلندگو ها دست یافت.
    عیب دیگر این گوشی نداشتن اکولایزر هر چند ساده است که صد البته با نصب یک پلیر جاوا می توان این مشکل را حل کرد.
    و آخرین مشکل پلیر اصلی گوشی، جنگ گوشی با فرمت mp3 است. این گوشی آهنگ های با کیفیت mp3 را بی کیفیت، و آهنگ های بی کیفیت را با کیفیتی عالی پخش می کند. البته به تازگی متوجه شده ام که دلیلش این است که mp3 یک فرمت فشرده ساز موسیقی است. ما وقتی آهنگی با این فرمت را با کامپیوتر گوش می دهیم متوجه افت کیفیت آن نمی شویم، اما این گوشی به طور مو شکافانه ای کیفیت واقعی آهنگ را به رخ شما می کشد. علاوه بر آن فرمت های در پیتی amr و wav را آنچنان با کیفیت پخش می کند که یک لحظه به بی کیفیت بودن قطعات صوتی خود شک می کنید. انگار که این گوشی برای با کیفیت کردن آهنگ های بی کیفیت ساخته شده !!! با فرمت wma نیز برخوردی عادی دارد.

در پایان باید بگویم که این گوشی سه مدل دارد:
    1. Ku990 که نسل سومی است - دوربین دوم برای مکالمه تصویری دارد - درپوش نگاهبان لنز دوربین ندارد ( دردسر تمیز کردن لنز) - فلاش آن استروب ( چیزی میان led و زنون ) است.
    2. Ke990 که نسل آن 2.5 است - دوربین دوم ندارد - درپوش نگاهبان لنز دوربین دارد - دارای فلاش نیرومند و پر نور زنون است.
    3. Ku990 r که تلفیقی از دو مدل پیشین است - نسل سومی است و دوربین دوم دارد - فلاش زنون دارد - درپوش نگاهبان لنز دوربین نیز دارد - جدید تر و به تبع آن گران تر است.

امیدوارم که مطلب مفید بوده باشد. پرسشی بود در خدمتم

سلام

باور کنید وقتی این گوشی ke990رو خریدم خیلی برای انتخابم متاسف شدم حالا بگید چرا؟ :

اول اینکه این گوشی نازنازی هست و باید خیلی مواظب صفحه لمسی اون باشید و برای اونایی که مشاغلی دارن که فارغ از ملایمت هست اصلا توصییه نمی شه!!چون زود خراب می شه

دوم اینکه ادم وقتی گوشی صفحه لمسی می خره تازه متوجه می شه برای یه شماره گرفتن حتی یه عدد سه رقمی مث 118 باید دو تا دستت مشغول گوشی باشه با یکی گوشی رو داشته باشی و با یکی قلم رو داشته باشی

سومین ایراد این که گوشی مث گوشی نوکیا قابلیت فقل شدن صفحه کلید به طور اتوماتیک رو نداره یعنی چهار چشمی باید مواظب باشی کسی نره سر وقتت گوشی نازنین تو که ضایع بشی !!من یکی که اصلا دوس ندارم

چهارمین نکته این تا حالا هیچ کی به این موضوع توجه نکرده سوتی خیلی بزرگ شرکت ال جی در قسمت صفحه کلید برای نوشتن متن هست اگه توجه کرده باشید وقتی صفحه کلید به طور معمولی هست(مثلا در قسمت پیام) باید مث همه گوشی های دیگه برای نوشتن یه حرف یک کلید رو چند بار فشار دهید .
    شرکت ال جی به قول خودش اومد یه قسمتی رو اضافه کرد که برای هر کلید به طور تقریبی (جز دو سه تا از حروف که کلید مشترکی دارن) یک کلید طراحی کرد که سرعت نوشتن به طور دیوانه واری افزایش می یابد

حالا جالب اینجاست که یه روز بعد اینکه گوشی رو خریدم داشتم برای دوستم اس می نوشتم که به یه مشکل کوچیک اما واقعا بزرگ برخوردم
    شرکت ال جی در این طراحی که برای هر حرف یک کلید گذاشته برای حرف((( دال ))) کلیدی پیش بینی نکرده است یعنی شما کلیدی برای دال نمی بیند .
    باور کنید وقتی گوشی به این گرون قیمتی که خریدم اون لحظه نمی دونستم گریه کنم یا بخندم!!!

یکی برای این مشکل اخری یه راه حل پیشنهاد بده
    خواهشا پیشنهاد ندید که به سبک قدیمی اس بنویس!!
    مشکل گوشی رو حل کنید!!خواهش می کنم

مهدی از ساری

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    sari

پيش فرض

سلام

من یک هدیه برای دارندگان گوشی ویوتی دارم. و آن هم افزایش صدای بلندگو و هندزفری آن در حد N82 هست . امیدوارم که مفید باشد.
    و اما افزایش صدای گوشی:

مواد لازم:
    یک گوشی ال جی ویوتی ( فرقی نمی کنه که KE990 باشه یا KU990 و یا KU990R )
    تمرکز به اندازه زیاد
    دقت به اندازه بسیار زیاد ( بی دقتی = خرابی سیستم عامل )
    ترجیحا استفاده از مداد گوشی برای انجام کارها

و اما شیوه انجام کار ( برای افزایش صدای هندزفری ):

پیش از آغاز اگه گوشی شما روی زبان فارسی هستش به انگلیسی تغییر بدین بعد مراحل زیر رو برید:

1) ابتدا کد ورود به سیستم عامل را وارد می کنیم : #990*#3845

2) برید به گزینه 2 که Device Testمی باشد

3) پس از آن بروید به گزینه 8 که sound می باشد

4) بعد به گزینه 7 برید که Audio cal Tool هستش

5) بعد به گزینه 1 بروید که نوشته Audio Calibration

6) گزینه 3 که Change Sound DB هست

7) در گزینه (snd_device_type) به گزینه ( snd_stereo_headset_media {سومین گزینه میباشد} ) بروید

8) گزینه (snd_method_type) را به گزینه (method_midi) تغییر دهید.

9) گزینه (Item_Title) را به گزیه (rx_volume_db7) تغییر دهید. با این کار ما به ماکسیمم ولم دستگاه میرسیم!!! باید عدد 500- رو تایپ کنیم که در زیر چگونگیش رو میگم!

11) توجه داشته باشید که به شما در GET DATA چی نشون میده ؟ چیزی مثل: 1400-
    و این دقیقا چیزی است که ما باید اون رو عوض کنیم!

توجه: برای تغییر آن ابتدا بر روی قسمت Set Data بروید و در آن قسمت عدد 500 را تایپ کنید و OK را بزنید! بعد در همان قسمت دکمه ( - ) {منظور منها میباشد} را بزنید و OK کنید! و حالا دکمه بازگشت را بزنید! {منظور دکمه C نیست حواستون باشه}

11) و در آخرین کار بر روی گزینه (Write sound DB to EFC) کلیک کند! (حالا با زدن دکمه C به تکرار به قسمت اولییه منو بیایید و در آخر دکمه قرمز را بزنید)

حالا برای افزایش صدای اسپیکر گوشی:
    مرحله 1 تا 6 را بیایید.
    در ( snd_device_type ) به گزینه ( snd_stereo_speaker_media ) بروید.
    بقیه مراحل را مانند آنچه پیش تر گفته شد انجام دهید.

نکته: در مورد این اعدادی که گفتم بدانید که ماکزیمم استاندارد است. اگر عدد دیگری از خودتان بزنید و مشکلی پیش بیاید، من مسئولیتی نمی پذیرم.

در هر جایی سرکشی کردم فقط همین ها دستم اومد. اگر کسی ماکزیمم استاندارد بهتر ( که به هدزفری و گوشی صدمه نزند ) پیدا کرد، خواهشا اطلاع بدهد.

salam

باور کنید وقتی این گوشی KE990رو خریدم خیلی برای انتخابم متاسف شدم حالا بگید چرا؟ :

اول اینکه این گوشی نازنازی هست و باید خیلی مواظب صفحه لمسی اون باشید و برای اونایی که مشاغلی دارن که فارغ از ملایمت هست اصلا توصییه نمی شه!!چون زود خراب می شه

دوم اینکه ادم وقتی گوشی صفحه لمسی می خره تازه متوجه می شه برای یه شماره گرفتن حتی یه عدد سه رقمی مث 118 باید دو تا دستت مشغول گوشی باشه با یکی گوشی رو داشته باشی و با یکی قلم رو داشته باشی

سومین ایراد این که گوشی مث گوشی نوکیا قابلیت فقل شدن صفحه کلید به طور اتوماتیک رو نداره یعنی چهار چشمی باید مواظب باشی کسی نره سر وقتت گوشی نازنین تو که ضایع بشی !!من یکی که اصلا دوس ندارم

چهارمین نکته این تا حالا هیچ کی به این موضوع توجه نکرده سوتی خیلی بزرگ شرکت ال جی در قسمت صفحه کلید برای نوشتن متن هست اگه توجه کرده باشید وقتی صفحه کلید به طور معمولی هست(مثلا در قسمت پیام) باید مث همه گوشی های دیگه برای نوشتن یه حرف یک کلید رو چند بار فشار دهید .
    شرکت ال جی به قول خودش اومد یه قسمتی رو اضافه کرد که برای هر کلید به طور تقریبی (جز دو سه تا از حروف که کلید مشترکی دارن) یک کلید طراحی کرد که سرعت نوشتن به طور دیوانه واری افزایش می یابد

حالا جالب اینجاست که یه روز بعد اینکه گوشی رو خریدم داشتم برای دوستم اس می نوشتم که به یه مشکل کوچیک اما واقعا بزرگ برخوردم
    شرکت ال جی در این طراحی که برای هر حرف یک کلید گذاشته برای حرف((( دال ))) کلیدی پیش بینی نکرده است یعنی شما کلیدی برای دال نمی بیند .
    باور کنید وقتی گوشی به این گرون قیمتی که خریدم اون لحظه نمی دونستم گریه کنم یا بخندم!!!

یکی برای این مشکل اخری یه راه حل پیشنهاد بده
    خواهشا پیشنهاد ندید که به سبک قدیمی اس بنویس!!
    مشکل گوشی رو حل کنید!!خواهش می کنم

مهدی از ساری

اگه نباشه جاش خالی می مونه احمدصالح پور's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پاریسparis عشق=مادر به یاد تمام دوستان بن شد

پيش فرض

دوست عزیز ایرادات بنی اسرائیلی از این گوشی میگیری اولا" نیازی به قلم نیست با انگشت تایپ کن در ثانی همه صفحه لمسی ها اینطورین پس اشکال از شماست توجه نکردین که چی دارین میخرین و گرنه اینکه گوشی شما صفحه لمسی هست تقصیر شرکت سازنده نیست مشکل تو انتخاب شماست ...همه گوشی های تاچ باید مواضب صفحه کلیدشون بود این یک امر واضح و مسلمه که این صفحه ها حساس تر و ظریف ترند .....قفل صفحه کلید حتما" نرم افزار براش هست که باید بگردی پیدا کنی .....حرف (((دال))رو از کامتل بپرس

7. 3 کاربر از احمدصالح پور بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

نوشته بالا تاييد ميشه
    حرف دال رو هم ميتوني هم از كامتل بپرسي و هم اس ام اس فارسي ندي

9. این کاربر از sid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maghzae-motefaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

salam

باور کنید وقتی این گوشی KE990رو خریدم خیلی برای انتخابم متاسف شدم حالا بگید چرا؟ :
    به نظر من متاسف نشو چون اشكالاتي كه گفتي اشكالهايي نيست كه آدمو پشيمون كنه
    مثلا به نظر من صفحه اش از p1 مرغوب تره
    تازه كي گفته گوشي يه طور خودكار قفل نميشه ميشه براش رمز هم گذاشت
    من كه انگلليشي تايپ ميكنم به تو هم پيشنهاد مي كنم انگليسي تايپ كن مگه نه برو كامتل
    در آخر هم به نظر من هم بخند
    تازه 270 پول دادي برو حال كن ديگه چي ميگه
    Last edited by maghzae-motefaker; 16-01-2009 at 23:54.

11. 2 کاربر از maghzae-motefaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    KHOY

پيش فرض

سلام

باور کنید وقتی این گوشی ke990رو خریدم خیلی برای انتخابم متاسف شدم حالا بگید چرا؟ :

.
    .
    .
    سلام
    اولا ببين بايد اين مطلب رو تو تاپيک مزايا و معايب ميگفتي نه اينجا!
    حالا که گفتي منم بگم:
    اولا اکثر گوشي هاي لمسي اينطوري هستند و ثانيا تا جايي که مي دونم و گفتم ضد ضربه هست (حالا نري با ميخ بيافتي جون صفحه نمايش )
    بعدش وقتي يکم باهاش کار کردي مي توني يه دستي هم شماره بگيري
    قابليت قفل شدن و نبود حرف دال رو هم دوستان گفتند
    در مورد سوتي بزرگ ال جي هم بگم اين يک نکته مثبت هست که هم مي تونه به صورت معمولي و هم به صورت QWERTY اس ام اس نوشت که در گوشي مثل F480 نيست!!!
    حالا در مورد قيمتش هم بگم که در قياس با ديگر رقيباش ( F480 -NOKIA 5800 - P1 - iPHONE - ....) خيلي خيلي مناست هست
    و در ضمن چرا نکات مثبت مثل امکانات دوربينش و ساپورت DivX و کيغيت صداش و ...... رو نميگي؟

13. این کاربر از starblue7750 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    sari

پيش فرض معایب گوشی lg ke990

[quote=starblue7750;3397739]سلام
    اولا ببين بايد اين مطلب رو تو تاپيک مزايا و معايب ميگفتي نه اينجا!
    حالا که گفتي منم بگم:
    اولا اکثر گوشي هاي لمسي اينطوري هستند و ثانيا تا جايي که مي دونم و گفتم ضد ضربه هست (حالا نري با ميخ بيافتي جون صفحه نمايش )
    بعدش وقتي يکم باهاش کار کردي مي توني يه دستي هم شماره بگيري
    قابليت قفل شدن و نبود حرف دال رو هم دوستان گفتند

================================================

سلام
    دوستای گلم

ازاینکه به حرفم گوش دادید تشکر دارم اما در مورد حرف (( دال )) من با شرکت اصلی lg مکاتبه کردم برام میل زدن و گفتن متاسفانه نمیتونن کمکی کنن و با نمایندگی ایران تماس بگیرید.
    گوشی من گارانتی کامتله و این شرکت هم اصلا صاحب نداره...هرچی زنگ میزنم انگار نه انگار...

به نظر شما این انصافه من 300 ت گوشی بگیرم اخرش بشه این؟

در مورد قفل شدن گوشی باید بگم می رم توی قسمت امنیت گوشی بعدش میرم توی قسمت قفل شدن گوشی بعدش روی هر کدوم که می ذارم گوشی قفل نمی شه
    فقط روی حالت فوری قفل می شه که با یه بار رمز دادن برای باز شدن دوباره قفل نمی شه !!!یعنی برای قفل کردن گوشی باید مجددا از اول این همه راه رو طی کرد
    اگه کسی چیزی می دونه به من بگه که چطوور می شه کاری کرد به طور اتوماتیک بعد از چند دقیقه قفل بشه (مث یه نوکیا )

مهدی از ساری

15. این کاربر از smme62 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •