تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: پروژه دانشجویی کتابخانه دیجیتال

داره خودمونی میشه ahmadirad1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

6 پروژه دانشجویی کتابخانه دیجیتال

سلام به همه دوستان
    در این تایپینک یک پروژه کتابخانه دیجیتال رو برای دریافت گذاشتم که امید وارم بتونید ازش استفاده کنید
    بهتر است ابتدا نکاتی درباره این پروژه بدونید:
    • این پروژه برای خودم بود و خیلی دوست داشتم بهش برسم اما از اونجایی که استادی خنگ به معنای واقعی کلمه داشتم از این رو دل سرد شدم و سریع جمش کردم.
    • استفاده تجاری و کلیه حقوقش محفوظه
    • این سایت فقط جنبه آموزشی داره و دارای اشکالات متنوع در سطوح مختلف است از همین رو اطلا به عنوان یک سایت کامل بهش نگاه نکنید.

خب برای اینکه کمی با این سایت و همچنین عمق سطح ادراکی انسانی که به عنوان استاد در دانشگاه فعالیت میکنه آشنا بشید بهتر دیدم متنی که براش هنگام ارسال این پروژه کتابخانه فرستادم براتون در زیر بیارم !!!:

1.قالب سایت که براش زحمت زیادی کشیدیم بسیار جذاب از آب در آمده و کاملا به حال و هوای سایت میخوره

2. در طراحی کاملا استاندارد رعایت شده به طوری که در صفحات مختلف شمای کلی سایت در تمامی حالات یک جور است (فقط در قسمت ایجاد کتاب جدید برای اینکه صفحه سریع لود بشه سبک کار شده)

3.کاربران رو میتوان بر اساس نقشی که دارند طبقه بندی و سطح دسترسی براشون قائل شد و برای این کار از آخرین راهکارهای دات نت استفاده شده است.
    به طوری که میتوان کلیه فعالیت های کاربران رو تحت نظر داشت (برای این کار بیش از 150 پرس جو (stored procedure ) در دیتابیس مربوطه وجود داره که میشه ازشون بهره جست)

4. در هنگام ایجاد یک کتاب به راحتی میتوان فایلها و در صورت وجود عکسی از کتاب مربوطه رو نیز فرستاد.

5. سایت فقط به کاربران عضو اجازه دانلود میدهد و تا وقتی که شخص لوگین نکرده باشد بهش اجازه دانلود داده نمیشود.

6. در هنگام دانلود کتاب رشته ای که به عنوان url مسیر فایل رو برای دریافت نشون میده فقط توسط خود سایت قابل استفاده است بدین معنی که کاربری که برای سیستم ناشناخته باشه و یا یک سایت دیگر نمیتوانند به فایلهای کتابهای ما دسترسی داشته باشند.

7.تا وقتی که کاربر برای سایت ناشناخته باشه نه عکسی از کتاب نشان داده میشه و نه فایلی اجازه دانلود داده میشه (بهترین راه برای جلوگیری از استفاده غیر قانونی از منابع سایت)

8.هنگامی که سایت برای اولین بار لود میشه در صفحه اصلی سایت کاربر میتواند لیست کتب را در تمامی ضمینه ها به صورت جزئیات مختصر نگاه کند و در صورت لزوم میتونه لیست رو بر اساس تاریخ ، isbn ،موضوع ، عنوان و یا نویسنده کتاب مرتب کند (تنها یک کلیک بدون رفرش شدن کامل صفحه).
    در ضمن در همان صفحه در قسمت پایین صفحه میتواند لیست 5 کتاب جدید و پر بازدید رو به همراه عکس مربوطه مشاهده کند.

9. وقتی کاربر در صفحه اصلی سایت روی هر موضوعی که در قسمت لیست کتب وجود داره کلیک کنه سایت در همان صفحه فقط لیست کتبی که در رده آن موضوع هستند رو نشون میده که کاربر میتونه در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اون کتاب روی لینک "more…" کلیک کند.

10.در تولید این سایت از تکنیک های استاندارد مربوطه به صورت زیر استفاده شده است استفاده شده است:
    stored procedure : برای ذخیره پرس جو های دیتابیسی که قدرت ، سرعت و انعطاف پذیری بالایی رو به همراه می آورد
    استفاده از دیتابیس Microsoft sql server 2005 جهت ذخیره سازی اطلاعات
    QueryString: جهت انتقال داده ها بین صفحات (یکی از قدیمی ترین و در بعضی جهات بهترین روش برای انتقال داده بین صفحات است)
    چون برای ایجاد صفحات لوگین کاربران از کامپونت لوگین خود دات نت استفاده شده است از همین رو خود این کامپونت از روش ها و تکنیک های زیادی جهت بالا بردن امنیت استفاده میکند.

برای دریافت پروژه کتابخانه دیجیتال از آدرس زیر استفاده کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر سوال یا نظری بود همین جا مطرح کنید . مشتاقانه منتظرم
    Last edited by ahmadirad1365; 27-12-2008 at 21:53. دليل: تغییر لینک

2. 5 کاربر از ahmadirad1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنون از شما
    زحمت کشیدین.
    خب برای اینکه کمی با این سایت و همچنین عمق سطح ادراکی انسانی که به عنوان استاد در دانشگاه فعالیت میکنه آشنا بشید بهتر دیدم متنی که براش هنگام ارسال این پروژه کتابخانه فرستادم براتون در زیر بیارم !!!:
    تا بوده همین بوده و تا هست همینه!
    همشون سر و ته یه کرباسن!
    حالا شما اینو داشته باشین استاده بعد از اینکه سایت منو دید وقتی که دید نمیتونه ایراد بگیره یهو زد به سرش گفت چرا نام کاربری که میگیره Case Sensetive(نمیدونم املاش درسته یا نه) نیست!! کم مونده منو بندازه بگه برو ترم بعد بیا که رفتم مدیر گروهمون رو خبر کردم و ...
    الان کسایی میان میشن استاد که چیزی بلد نیستن و بیرون براشون کار پیدا نمیشه مجبور میشن بیان تدریس کنن ولی نمیگن چند ترم بچه های مردم وقتشون تلف میشه. من خودم که اعتقاد دارم که این چند ترمی که بودم واقعآ وقت خودمو تلف کردم.

4. 2 کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چرا نام کاربری که میگیره case sensetive(نمیدونم املاش درسته یا نه) نیست!!
    همون جا باید بهش میگفتی بی خرد! حروف بزرگ و کوچک دارای کد اسکی متفاوتی هست. مگر اینکه شما خودتون با کد نویسی همه ی حروف رو فقط به بزرگ یا کوچک در دیتابیس ذخیره کنی.
    بله
    تازه ما یک استادی داشتیم که در دانشگاه 4 نوع درس متنوع که هیچ ربطی به هم نداشتند هم درس میداد!!! و همین آدما باعث میشن دانشجو وقتی فارق تحصیل میشه هنوز در عمل نتونه بفهمه لیلی زن بود یا مرد.

داره خودمونی میشه f_talebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من هم تا چند وقت ديگه بايد يک همچين چيزي تحويل بدهم ديگه تقريبا آخرش.

من هم وقتي پروژه آماده شد تو همين تاپيک قرارش مي دم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام! راستش من تازه وارد دنياي sql server شدم و تازه كار و ناشي هستم ! داشتم سرچ ميكردم كه به پروژه شما رسيدم! دانلودش كردم ولي راستش نميدونم چطوري بايد اجراش كنم ! ميشه لطفا بهم يه توضيح كاملي بدين ؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دانلودش كردم ولي راستش نميدونم چطوري بايد اجراش كنم !
    ویژوال رو باز کنید و از منوی file گزینه open یکی از انتخابا رو بنا بر نوع فایلتون انتخاب کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

کسی لينک جديدش رو نداره ؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه asadi.hasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام ، من نتونستم به این آدرس برم و با خطای site not found مواجه شدم. مطمئنی که آدرس درسته؟

داره خودمونی میشه asadi.hasan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوست عزیز میشه آدرسی رو که گذاشتی تست کنی و یه آدرس جدید بزاری؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این ادرس کار نمیکنه...

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •