تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: خريد كيس به جاي BD Player و Recevier

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض خريد كيس به جاي BD Player و Recevier

سلام دوستان
    من تو فكر خريد يك كيس (البته از نوع خوابيده) براي كنار lcd tv ام هستم، با دو هدف:
    1) استفاده از قابليت پخش فايلهاي hd حداقل تا زماني كه بلو ري همه گير شود.
    2) خريد كارت --- براي استفاده از ماهواره.

ممنون ميشم نظراتتون را بدونم.

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

کار خوبی میخواید انجام بدید. ولی سیستمی که می بندید حتی المقدور یه سیستم high-end باشه نه یه سیستم معمولی.
    شما میتونید یه درایو بلوری هم بزارید براش که فیلمای بلوری هم ببینید
    این روزا فیلمای HD که توی چند تا DVD جاش میدن و فقط از روی pc قابل اجراست داغه

3. این کاربر از SAEED_BARCELONA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

بله تایید میشه ... الان دی وی دی HD rip هست با کیفیت عالی توی یک دی وی دی

5. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

کار خوبی میخواید انجام بدید. ولی سیستمی که می بندید حتی المقدور یه سیستم high-end باشه نه یه سیستم معمولی.
    شما میتونید یه درایو بلوری هم بزارید براش که فیلمای بلوری هم ببینید
    این روزا فیلمای HD که توی چند تا DVD جاش میدن و فقط از روی pc قابل اجراست داغه
    ممنون دوستان عزيز كه راهنمايي كردين و اينكه:
    من هم تصميم دارم يه سيستم حرفه اي ببندم فكر كنم با يك ميليون بشه حل كرد ببينين خوبه:
    بدون مونيتور، موس بيسيم، كارت گرافيكي داراي خروجي HDMI، كارت دي وي بي، و يه هارد عظيم.

اما سوال بعدي ام:
    آيا وقتي با خروجي HDMI به LCDTV از كامپيوتر وصل بشم باز در حالت PC خواهد بود چون در اين حالت اكثر تنظيمات تلويزيون مانند Motion Flow و حالت Vivid تصوير كار نميكنه. (من قبلا با كابل Dsub وصل ميشدم و خروجي صداي مجزا ميدادم)

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

آيا وقتي با خروجي HDMI به LCDTV از كامپيوتر وصل بشم
    گمون نکنم. آخه یه پورت جدا برای pc هست.
    شما میتونید یه لپ تاپ هم بگیرید. هم جمع و جور تره هم شیک تر. الا ن اکثر لپ تاپ ها هم خروجی HDMI دارن. استاد مسلم راهنمایی خرید لپ تاپ هم که همین جاست. خلاصه دو راه داری

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

الان دیگه پخش ویدیو های HD و Decoding ؛ GPU Accelerated شده و شما نیازی به یک سیستم High-End برای پخش ویدیو های HD ندارید.

محصولات سری ATI Radeon HD 4000 (مثل Radeon HD 4670) برای این کار بسیار مناسب هستند با قیمت واقعا پایین. یعنی با یک سیستم که نهایتا قیمتی حدود 400 هزار تومان هم داشته باشه (یا کمتر)، بدون احتساب BlueRay ROM، می تونید ویدیو های HD رو با کیفیت بسیار عالی پخش کنید. MSI هم یک PC مخصوص همین کار عرضه کرده، البته توی بازار ایران نیست.

وقتی از HDMI استفاده می کنید دیگه حالت PC نیست، یعنی برای LCD TV تفاوتی نداره یک کامپیوتر به HDMI وصله یا یک DVD Player یا یک کنسول بازی.

9. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنون Stream جان
    تو برخي سايتها براي برخي كارتهاي گرافيك HDTV نوشته و براي برخي نوشته خروجي HDMI.
    با اين تفاسير مدلهايي كه شما معرفي كردين و من قيمت كردم (حدود 110000) بايد از مدلهاي داراي HDMI باشه.
    به نظر من خريد اين سيستم از خريد يك لپ تاپ با صرفه تر و صحيح تر است. چون در سرعت پردازش قويترين لپ تاپ ها بار هم كم ميارند. اين طور نيست؟
    و كارت دي وي بي چي بگيرم؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان براي ريموت كنترل چيكار كنم؟ وقتي با كامپيوتر فيلم ميبينين (حتي HD) قدرت كنترل صحنه ها،صدا، زيرنويس و ... از دست ميره. آيا كنترل راه دور براي اينكار ها است.
    مانند آنچه براي --- Card است.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ديروز يكي از دوستام يه كابل hdmi گرفتته و از طريق اون لپ تاپ رو به ال سي دي تي وي سامسونگ وصل كرده، ميگفت كه صدا را انتقال نميده و فقط تصوير انتقال ميده، البته با سينماي خانگي هم صدا و هم تصوير را انتقال داده.
    از دوستان كسي با اين مشكل مواجه شده، يا اينكه با كامپيوتر فقط تصوير انتقال داده ميشه؟
    به نظز من هم مشكلي نداره چونhdmi يكي از خروجيهاي كارت گرافيكي pc است و هيچ ارتباطي با كارت صوتي سيستم نداره.

کـاربـر بـاسـابـقـه jamshidjap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از دوستان كسي با اين مشكل مواجه شده، يا اينكه با كامپيوتر فقط تصوير انتقال داده ميشه؟
    به نظز من هم مشكلي نداره چونhdmi يكي از خروجيهاي كارت گرافيكي pc است و هيچ ارتباطي با كارت صوتي سيستم نداره.
    بله مشکلی وجود نداره چون فقط تصویر منتقل میشه

برای صداش باید از یک کابل دو رشته ای استفاده کنی که در کنار ورودی hdmi فیشش تعبیه شده

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •