تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 551 از 626 اولاول ... 51451501541547548549550551552553554555561601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,501 به 5,510 از 6258

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

دوست عزیز، باید بگم که من بعد از انجام این کار هیچ مشکلی در وصل شدن به اینترنت ندارم. مشکل شما دقیقاً چیه؟ مطمئنین که فقط windows event log رو Disable کردین؟

راستش من این مشکل کیبورد رو داشتم اما انگار کسانی که بازی رو تو ویندوز 7 اجرا میکنن هیچوقت به این مشکل دقت نکردن. منم تو چند تا فروم خارجی گشتم و جوابش رو پیدا کردم. اینجوری هم که شما خودتون فهمیدین مشکل مربوط به گرافیک نیست.

من در حال حاضر فقط 2 تا مشکل با بازی دارم. یکی اینکه حتماً باید به اینترنت وصل باشم تا بازی اجرا شه. یکی هم اینکه بعضی وقتا وسط بازی ارور میده... اینا هم از اول بودن.

والا نمیدونم قضیه چی بود که اینجوری می شد ولی توی همین تاپیک چند وقت پیش همین بحث و راه حل پیشنهاد و انجام شد ولی نتیجه این شد که مشکل لگ توی بازی حل شد ولی به اینترنت دیگه نمیشد کانکت بشیم
    ولی حالا من دوباره باید به امتحان بکنم ببینم قضیه چی هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دست همه دوستانی که زحمت میکشن درد نکنه.مخصوصا دوست عزیزمون iCe m@n که خیلی کمک کردن.
    من هم چند ماه پیش بعد از این که سیستم جدیدم رو سوار کردم IV رو نصب کردم وبا همین مشکل log برخورد کردمخیلی رو اعصابه...این قدر شدید شده بود که اصلا بازی رو پاک کردم
    وقتی راه حلش رو اینجا دیدم سریع رفتم سراغش و نصبش کردم و بازی بدون هیچ مشکلی کار میکرد.اما همون مشکلی که برای دوستان پیش اومده اتفاق افتاد.دیگه به اینترنت وصل نمیشه!پچ 7 رو نصب کردم مشکلی نبود،اما احتمال میدم به مرور زمان بازی کند شه!چون دفعه قبل هم که نصب کردم اول روون بود،بعدش کم کم کند شد.امیدوارم یه راهی واسه این لگ پیدا بشه.

3. این کاربر از saeed.1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

دست همه دوستانی که زحمت میکشن درد نکنه.مخصوصا دوست عزیزمون iCe m@n که خیلی کمک کردن.
    من هم چند ماه پیش بعد از این که سیستم جدیدم رو سوار کردم IV رو نصب کردم وبا همین مشکل log برخورد کردمخیلی رو اعصابه...این قدر شدید شده بود که اصلا بازی رو پاک کردم
    وقتی راه حلش رو اینجا دیدم سریع رفتم سراغش و نصبش کردم و بازی بدون هیچ مشکلی کار میکرد.اما همون مشکلی که برای دوستان پیش اومده اتفاق افتاد.دیگه به اینترنت وصل نمیشه!پچ 7 رو نصب کردم مشکلی نبود،اما احتمال میدم به مرور زمان بازی کند شه!چون دفعه قبل هم که نصب کردم اول روون بود،بعدش کم کم کند شد.امیدوارم یه راهی واسه این لگ پیدا بشه.

برای کمک که من کاری نمیکنم وظیفه هست

ولی برای این موضع اینترنت که قطع میشه من الان بازی رو نصب میکنم و دوباره امتحان میکنم که ببینم قضیه چیه چون دفعه پیش که این مورد رو انجام دادم دیگه نمی شد کانکت بشم ولی با حرف ابن دوستمون که گفت من مشکلی ندارم برام سوال شد که چرا برای من اینجوری شده که تا امشب تست میکنم و بعد نتیجه رو میگم

برای افت فریم هم دوست عزیز بیشتر دوستان یا میتونم بگم 90% کسانی که GTA رو بازی کردند مشکل افت فریم رو داشتند و هنوز هم دارند به خاط همین هم هست که تا الان برای این نسخه 7 تا پچ ارائه شده من تا الان برای هیچ بازی برای رفع مشکلات بازی ندیدم که بیشتر از 3 تا پچ نهایتا بدن بیرون ولی این بازی تا الان 7 تا پچ براش ارائه شده که هنوز هم نتونسته افت فریم بعضی از سیستم ها رو به طور کامل رفع کنه
    ولی یک چیز دیگه هم هست اونم اینه که اگه شما سیستمت واقعا قوی باشه نه توی ویندوز 7 نه توی XP مشکل افت فریم رو نداری من خودم تست کردم با این سیستم
    CPU: AMD 640 3.00 GHz
    VGA:3gig
    ram:6gig ddr3
    POWER:585
    روی این سیستم بدون نصب هیچ پچی بدون افت فریم و هیچ لگی من تونستم بازی کنم به مدت 5 ساعت و توی این مدت حتی یک لگ یا یک ثانیه هم افت فریم نداشتم وباری رو مثل آب خوردن اجرا میکرد
    بعضی ازدوستان هم سیستم متوسطی دارند و چون بعضی از بازی ها رو با این سیستم تونستند روی high بازی کنند توقع دارند همه بازی ها رو بتونند روی high و با تمام جزئیات بازی کنند که متاسفانه نمی شه

ببخشید زیاد حرف زدم

موفق باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دوست عزیز شما خودت بهتر از همه فهمیدی این مشکل تو ویندوز 7 از گرافیک نیست، بلکه از همون Event log هستش. من نمیدونم چرا شما نمیتونین به اینترنت وصل شین.
    تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که من از اینترنت وایرلس استفاده میکنم. شاید این دلیلش باشه.
    برای کمک که من کاری نمیکنم وظیفه هست

ولی برای این موضع اینترنت که قطع میشه من الان بازی رو نصب میکنم و دوباره امتحان میکنم که ببینم قضیه چیه چون دفعه پیش که این مورد رو انجام دادم دیگه نمی شد کانکت بشم ولی با حرف ابن دوستمون که گفت من مشکلی ندارم برام سوال شد که چرا برای من اینجوری شده که تا امشب تست میکنم و بعد نتیجه رو میگم

برای افت فریم هم دوست عزیز بیشتر دوستان یا میتونم بگم 90% کسانی که GTA رو بازی کردند مشکل افت فریم رو داشتند و هنوز هم دارند به خاط همین هم هست که تا الان برای این نسخه 7 تا پچ ارائه شده من تا الان برای هیچ بازی برای رفع مشکلات بازی ندیدم که بیشتر از 3 تا پچ نهایتا بدن بیرون ولی این بازی تا الان 7 تا پچ براش ارائه شده که هنوز هم نتونسته افت فریم بعضی از سیستم ها رو به طور کامل رفع کنه
    ولی یک چیز دیگه هم هست اونم اینه که اگه شما سیستمت واقعا قوی باشه نه توی ویندوز 7 نه توی XP مشکل افت فریم رو نداری من خودم تست کردم با این سیستم
    CPU: AMD 640 3.00 GHz
    VGA:3gig
    ram:6gig ddr3
    POWER:585
    روی این سیستم بدون نصب هیچ پچی بدون افت فریم و هیچ لگی من تونستم بازی کنم به مدت 5 ساعت و توی این مدت حتی یک لگ یا یک ثانیه هم افت فریم نداشتم وباری رو مثل آب خوردن اجرا میکرد
    بعضی ازدوستان هم سیستم متوسطی دارند و چون بعضی از بازی ها رو با این سیستم تونستند روی high بازی کنند توقع دارند همه بازی ها رو بتونند روی high و با تمام جزئیات بازی کنند که متاسفانه نمی شه

ببخشید زیاد حرف زدم

موفق باشید
    دوست عزیز شما برای اینکه بخوای ببینی این مشکل حل شده بدون نصب بازی هم میتونین این کارو بکنین. بالاتر تو جواب اون یکی دوستمون هم گفتم، شاید دلیل اینکه مشکل ندارم اینترنت وایرلس باشه.
    تنها مشکلاتی که هست اینه که حتماً باید Social club لاگین کنم و اینکه اررور RESC10 میده بازی. جدیداً بیشتر هم شده این ارور.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

دوست عزیز شما خودت بهتر از همه فهمیدی این مشکل تو ویندوز 7 از گرافیک نیست، بلکه از همون Event log هستش. من نمیدونم چرا شما نمیتونین به اینترنت وصل شین.
    تنها راهنمایی که میتونم بکنم اینه که من از اینترنت وایرلس استفاده میکنم. شاید این دلیلش باشه.

دوست عزیز شما برای اینکه بخوای ببینی این مشکل حل شده بدون نصب بازی هم میتونین این کارو بکنین. بالاتر تو جواب اون یکی دوستمون هم گفتم، شاید دلیل اینکه مشکل ندارم اینترنت وایرلس باشه.
    تنها مشکلاتی که هست اینه که حتماً باید Social club لاگین کنم و اینکه اررور RESC10 میده بازی. جدیداً بیشتر هم شده این ارور.

بله این امکان هست که شاید چون اینترنت شما وایرلس هست این مشکل رو ندارید ولی من و چند تا از دوستان با انجام این کار دیگه نمیتونسیتم به اینترنت وصل بشیم

شابد شما اولین بار که خواستید وارد بشید به صورت آنلاین وراد شده با اکانت رو به صورت انلاین ساختید که الان مبگه حتما باید انلاین باشید چون اصولا باید یه اکانت افلاین ایجاد بشه که این مورد ها پیش نیاد دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بله این امکان هست که شاید چون اینترنت شما وایرلس هست این مشکل رو ندارید ولی من و چند تا از دوستان با انجام این کار دیگه نمیتونسیتم به اینترنت وصل بشیم

شابد شما اولین بار که خواستید وارد بشید به صورت آنلاین وراد شده با اکانت رو به صورت انلاین ساختید که الان مبگه حتما باید انلاین باشید چون اصولا باید یه اکانت افلاین ایجاد بشه که این مورد ها پیش نیاد دیگه
    ممنون به خاطر جواب.
    من میخواستم آفلاین وارد بازی شم. اما Social club قبول نمیکرد میگفت باید حتماً آنلاین باشی. واقعاً نمیدونم چی کارش باید بکنم. خیلی راه ها رو هم امتحان کردم درست نشد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

بچه ها بازی توی سون 64 بیت مشکل داره؟برای من اجرا نمیشه

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

بچه ها بازی توی سون 64 بیت مشکل داره؟برای من اجرا نمیشه

نه دوست عزیز مشکلی نداره من خودم توی 7 64bit بازی میکنم مشکل شما چی هست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

نمیدونم فلا پچ 1.0.7.0 رو با کرکش ریختم نمیدونم چرا با Rockstar Games Social Club اجرا نمیشه

فعلا نخواستم دوباره نصب کنم چون از رجیستری براش فایلشو export کردم تا در صورت عوض کردن ویندوز دوباره نصب نکنم.
    اما نمیدونم چرا توی 64 بیت ران نمیشه

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض

نمیدونم فلا پچ 1.0.7.0 رو با کرکش ریختم نمیدونم چرا با Rockstar Games Social Club اجرا نمیشه

فعلا نخواستم دوباره نصب کنم چون از رجیستری براش فایلشو export کردم تا در صورت عوض کردن ویندوز دوباره نصب نکنم.
    اما نمیدونم چرا توی 64 بیت ران نمیشه

خب به صورت آفلاین اجرا کن بازی رو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •