تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 626 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 6258

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

هنوز کرک و پچ اصلی این بازی نیومده.

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام beny .
    ببین هیچ راه حلی وجود نداره که این مشکل لود نشدنه ساختمونا و زمین رو درست کنه (به جز پچ)
    اگه با اورکلاک درست میشه حتما بهم بگو.
    ممنون
    اگه کار کرد به من هم خبر بدید ...

حل مشکل تکسچرینگ :
    (نوشته شده توسط HoJJaT_007)

خیلیا مشکل تکسچرینگ رو دارند.

برای رفع این مشکل ابتدا این نرم افزار رو دانلود کنید :

http://www.systweak.com/CacheBoost/Default.asp?pName=CBP
    سپس برنامه رو نصب کنید و به قسمت Setting برید . گزینه دوم یعنی Use Custom Setting رو بزنید .

بعدش برید به بخش Advance و مقدار Check For SYSTEM Cache Every : رو به عدد 25 یا 20 برسونید .

بعد به بخش Data Safe برید و گزینه Disable Data Safe رو بزنید .

در آخر به بخش Tune Windows برید و همه تیک ها رو وردارید .

با این کار مشکل تکسچرینگ یا لود نشدن تکسچر ها حل میشه , اما یکمی افت فریم هستش که با پچ حل میشه و مشکل بازیه .

3. 6 کاربر از Benygh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

برای انجام اون کار ها پینگ کافیه ...
    مگه چقدر دیتا میخواد رد و بدل بشه ؟ در ضمن کسی هم که دیال آپ داره لازم نیست اکانت آنلاین بسازه !
    منظورم حجم کرک رازور نسبت به این کرک 27 کیلو بایتی بود! و از همه مهمتر دردسر کمتر!! در هر صورت کرک رازور چند مرحله بیشتر باید انجام داد نسبت به اون یکی کرک!
    من پافشاریم نسبت به این کرک 27 کیلوبایتی به خاطر این نیست که من ساختمش که! چند تا دلیل داره! هم حجمش کمه! هم دردسر اکانت ساختن نداره هم مشکل بلاک شدن نداره! احتیاجی نیست اینترنت قطع بشه یا از فایروال استفاده کرد! فقط 1 فایله!
    حالا شما دلایل پافشاریتونو نسبت به کرک razor بگید

اگه نباشه جاش خالی می مونه signinfo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

Beny-Nvidia عزیز...کسی نتونست مشکل من رو حل کنه...شما می شه یه نگاه به این پست بنده بندازی ببینی مشکل کجاست؟

من درایور ورژن 180.84 رو واسه 8600gt 256mb گرفتم و وقتی نصبش می کنم، به محض اجرا شدن social club ، سیستم کاملا فریز می شه...من مشکل texture دارم و واسه همین می خوام این درایور رو نصب کنم...
    مشکل دیگه اینکه بعد از یکبار اجرا کردن بازی، وقتی برای بار دوم اجراش می کنم، فقط یه صفحه سیاه می آد و دیگه هیچی( دقیقا بعد از اجرا شدن خود بازی،وقتی تصویر Full Screen می شه و سیاه می شه که بازی بیاد)...هرچی هم صبر می کنم خبری نیست...مجبورم هر دفعه دوباره نصب کنم بازی رو...هم اون پست شما رو همه کاراشو انجام دادم هم کرک Razor نصب کردم...
    این 2 تا مشکل رو دارم من...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اقا من بازی رو نمیتوانم نصب کنم تا میخواهد نصب شود مینویسه your system is incompatible with ./.p please follow the link below for more information بعد پایین علامت مایکروسافت زده روش کلیک میکنم هیچی نمیشه بعد فقط فینیش داره لطفا بگید چکار کنم؟

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

يوزر انلاين با افلاين فرق داره؟من ای دی اس ال دارم،به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم؟
    کلن برتری انلاين بر افلاين چيه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

beny-nvidia عزیز...کسی نتونست مشکل من رو حل کنه...شما می شه یه نگاه به این پست بنده بندازی ببینی مشکل کجاست؟

من درایور ورژن 180.84 رو واسه 8600gt 256mb گرفتم و وقتی نصبش می کنم، به محض اجرا شدن social club ، سیستم کاملا فریز می شه...من مشکل texture دارم و واسه همین می خوام این درایور رو نصب کنم...
    مشکل دیگه اینکه بعد از یکبار اجرا کردن بازی، وقتی برای بار دوم اجراش می کنم، فقط یه صفحه سیاه می آد و دیگه هیچی( دقیقا بعد از اجرا شدن خود بازی،وقتی تصویر full screen می شه و سیاه می شه که بازی بیاد)...هرچی هم صبر می کنم خبری نیست...مجبورم هر دفعه دوباره نصب کنم بازی رو...هم اون پست شما رو همه کاراشو انجام دادم هم کرک razor نصب کردم...
    این 2 تا مشکل رو دارم من...
    مشکل فریز شدن رو نمیدونم ولی مشکل سیاهی رو میتونید با alt+tab شاید برطرف کنید !
    البته اگه منظورتون داس است که باید با gta iv اجرا کنید !
    اقا من بازی رو نمیتوانم نصب کنم تا میخواهد نصب شود مینویسه your system is incompatible with ./.p please follow the link below for more information بعد پایین علامت مایکروسافت زده روش کلیک میکنم هیچی نمیشه بعد فقط فینیش داره لطفا بگید چکار کنم؟
    میشه عکس بذارید ؟ :-؟ تا حالا ندیدم !
    شاید مربود به دات نت فریمرک باشه 1

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من خودم توی ویستا 64 بیت دارم بازی میکنم و اینطور مشکلی ندارم .
    شما یه بار بازی رو از اول نصب کن ، بعد کرک Razor رو بریز .
    دقیقا کارایی هست که من انجام دادم .
    دوست عزیز ... کاری که گفتید انجام دادم ولی نشد !!
    دوباره توی social club همون پیغام رو میده !

روی GTAIV.EXE که میزنم این خطا رو میده :

روی LUNCHERGTAIV.EXE هم که میزنم این خطا رو میده :

تا حالا چندین نفر به من گفتن تو ویستا 64 بیتی دارن بازی میکنن، پس چرا واسه من اجرا نمیشه ؟!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

منظورم حجم کرک رازور نسبت به این کرک 27 کیلو بایتی بود! و از همه مهمتر دردسر کمتر!! در هر صورت کرک رازور چند مرحله بیشتر باید انجام داد نسبت به اون یکی کرک!
    من پافشاریم نسبت به این کرک 27 کیلوبایتی به خاطر این نیست که من ساختمش که! چند تا دلیل داره! هم حجمش کمه! هم دردسر اکانت ساختن نداره هم مشکل بلاک شدن نداره! احتیاجی نیست اینترنت قطع بشه یا از فایروال استفاده کرد! فقط 1 فایله!
    حالا شما دلایل پافشاریتونو نسبت به کرک razor بگید
    دلیلم رو اول گفتم ! به دردسرش میارزه امکاناتی که میده !
    منظور شما از 27 کیلوبایتیه کرک گروه Fedor نیست ؟

دوست عزیز ... کاری که گفتید انجام دادم ولی نشد !!
    دوباره توی social club همون پیغام رو میده !

روی gtaiv.exe که میزنم این خطا رو میده :

روی lunchergtaiv.exe هم که میزنم این خطا رو میده :

تا حالا چندین نفر به من گفتن تو ویستا 64 بیتی دارن بازی میکنن، پس چرا واسه من اجرا نمیشه ؟!!!
    به نظر من میتونه از نصب بازی و یا net frame work باشه !

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

شرمنده که این سوال را اینجا مطرح میکنم.
    من می خوام درایور 180.84 را برای ویندوز xp نصب کنم اما از کجا بفهم ویندوزم 32 بیتی و یا 64 بیتی هست؟ وقتی روی مای کامپیوتر کلیک میکنم در بخش general که چیزی نمی نویسه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •