تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 626 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 6258

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Grand Theft Auto IV

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

البته اگه از کرک 27 کیلو بایتی استفاده کنید هیچ کدوم از این دردسر ها رو نخواهید داشت!! نه دیگه ساختن اکانت میخواد نه این ارور ها رو داره! راحت هم سیو میشه! به اینترنت هم وصل باشی مشکلی پیش نمیاد! حالا razor1911 معروفه خوب معروف باشه! فعلا که کرک بهتری از کرکش وجود داره!

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

البته اگه از کرک 27 کیلو بایتی استفاده کنید هیچ کدوم از این دردسر ها رو نخواهید داشت!! نه دیگه ساختن اکانت میخواد نه این ارور ها رو داره! راحت هم سیو میشه! به اینترنت هم وصل باشی مشکلی پیش نمیاد! حالا razor1911 معروفه خوب معروف باشه! فعلا که کرک بهتری از کرکش وجود داره!
    /
    اکانت ساختن یکی از لازمه های بازی کردن است ! وقتی اون کرک این کار ها رو انجام نمیده یعنی بازی رو ناقص کرده ! حالا به هر شکلی هم باشه ناقص محسوب میشه !

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

کسی تونسته این بازی رو روی Vista 64 بیت اجرا کنه ؟
    من توی ایکس پی هیچ مشکلی ندارم ولی توی ویستا 64 بیت این خطا رو میده :

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

/
    اکانت ساختن یکی از لازمه های بازی کردن است ! وقتی اون کرک این کار ها رو انجام نمیده یعنی بازی رو ناقص کرده ! حالا به هر شکلی هم باشه ناقص محسوب میشه !
    اتفاقا خوبیه این کرک اینه که احتیاجی به اکانت ساختن نداره!! اکانت واسه چی میسازید؟ واسه اینکه بتونید save کنید دیگه! خوب با این کرک بدون اکانت میتونید save کنید! حالا منظورتو از ناقص کرده نمیفهمم شاید بد متوجه شدم! بهتر توضیح بده

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اتفاقا خوبیه این کرک اینه که احتیاجی به اکانت ساختن نداره!! اکانت واسه چی میسازید؟ واسه اینکه بتونید save کنید دیگه! خوب با این کرک بدون اکانت میتونید save کنید! حالا منظورتو از ناقص کرده نمیفهمم شاید بد متوجه شدم! بهتر توضیح بده
    خوب شما با استفاده ای این اکانت میتونید از خیلی از امکانات آنلاین بازی استفاده کنید ! فرض کنید شما از یک منطقه عکس میگیرید و اون رو Share میکنید و ... به Live وصل میشید و با بقیه چت میکنید !
    این ها امکاناتی است که میارزه !
    Net Frame Work نصبه مجید عزیز ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

خوب شما با استفاده ای این اکانت میتونید از خیلی از امکانات آنلاین بازی استفاده کنید ! فرض کنید شما از یک منطقه عکس میگیرید و اون رو share میکنید و ... به live وصل میشید و با بقیه چت میکنید !
    این ها امکاناتی است که میارزه !
    Net frame work نصبه مجید عزیز ؟
    فکر نمیکنم کسی همچین کاری بخواد بکنه با اکانتش!! فقط اکانت میسازن اینجا تا بتونن بازی کنن!!
    در هر صورت نظر من اینه که کسایی که با اکانت ساخت مشکل دارن یا اینترنتشون سرعتش پایینه یا بازیشون اجرا نمیشه کرک 27 کیلو بایتی رو بگیرن!!
    (البته نظر واقعی من اینه که کلا از کرک 27 کیلوبایتی استفاده بشه! ولی چون جو این فروم رو یه بار امتحان کردم!! بهتر دیدم که اونجوری بگم نظرمو!)

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

کسی تونسته این بازی رو روی Vista 64 بیت اجرا کنه ؟
    من توی ایکس پی هیچ مشکلی ندارم ولی توی ویستا 64 بیت این خطا رو میده :

من خودم توی ویستا 64 بیت دارم بازی میکنم و اینطور مشکلی ندارم .
    شما یه بار بازی رو از اول نصب کن ، بعد کرک Razor رو بریز .
    دقیقا کارایی هست که من انجام دادم .

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

فکر نمیکنم کسی همچین کاری بخواد بکنه با اکانتش!! فقط اکانت میسازن اینجا تا بتونن بازی کنن!!
    در هر صورت نظر من اینه که کسایی که با اکانت ساخت مشکل دارن یا اینترنتشون سرعتش پایینه یا بازیشون اجرا نمیشه کرک 27 کیلو بایتی رو بگیرن!!
    (البته نظر واقعی من اینه که کلا از کرک 27 کیلوبایتی استفاده بشه! ولی چون جو این فروم رو یه بار امتحان کردم!! بهتر دیدم که اونجوری بگم نظرمو!)
    برای انجام اون کار ها پینگ کافیه ...
    مگه چقدر دیتا میخواد رد و بدل بشه ؟ در ضمن کسی هم که دیال آپ داره لازم نیست اکانت آنلاین بسازه !

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام beny .
    ببین هیچ راه حلی وجود نداره که این مشکل لود نشدنه ساختمونا و زمین رو درست کنه (به جز پچ)
    اگه با اورکلاک درست میشه حتما بهم بگو.
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

حل مشکل تکسچرینگ :
    (نوشته شده توسط HoJJaT_007)

خیلیا مشکل تکسچرینگ رو دارند.

برای رفع این مشکل ابتدا این نرم افزار رو دانلود کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپس برنامه رو نصب کنید و به قسمت Setting برید . گزینه دوم یعنی Use Custom Setting رو بزنید .

بعدش برید به بخش Advance و مقدار Check For SYSTEM Cache Every : رو به عدد 25 یا 20 برسونید .

بعد به بخش Data Safe برید و گزینه Disable Data Safe رو بزنید .

در آخر به بخش Tune Windows برید و همه تیک ها رو وردارید .

با این کار مشکل تکسچرینگ یا لود نشدن تکسچر ها حل میشه , اما یکمی افت فریم هستش که با پچ حل میشه و مشکل بازیه .

11. 2 کاربر از Gta-IV بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •