تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کمک برای بازیابی فایل معیوبword2007

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض کمک برای بازیابی فایل معیوبword2007

دوستان من از vista وword2007 استفاده می کنم. دیشب نمی دونم بر اثر چی، یک فایل خیلی مهم (صفحاتی از پایان نامه ) دیگه توی ورد باز نمیشه و مرتب این پیغام رو می ده:
    word experienced an error trying to open the file.
    من راه حل هایی که سایت مایکروسافت گفته انجام دادم اما در نهایت یک فایل معیوب و مخدوش فقط بازیابی شد که تقریبا غیرقابل استفاده است. جستجوهای زیادی برای نرم افزار بازیابی فایل ورد انجام دادم که همه پولی بودن، همین طور کرک ها و سریال هاشون هم پولی بود! فقط یک نرم افزار (recovery toolbox for word)دانلود شد و فایل رو ظاهرا بازیابی کرد اما تا پول ندی نمی ذاره سیو یا ایمپورت بشه به ورد یا نرم افزارهای دیگه. خلاصه بدجوری گیر کردم.
    کسی هست بتونه راهنمایی کنه چه کنم؟ خیلی افسرده کننده چون حاصل چند هفته تلاشم بوده و متاسفانه بکاپی ازش ندارم و سرچ هارد هم نشون داد هیچ جای دیگه سیو نشده.
    راستی یک فایل توی ریسایکل بین ام بود که ری استورش کردم به اسم: autorecovery save of... یعنی همراه با اسم فایل من. پسوند این فایل هم asd. هست. آیا با این فایل کاری می شه کرد؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

Get Data Back

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر

کد:
    بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for FAT & NTFS / تمام ورژنها در اینجا :

کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض فایل معیوب است، پاک نشده.

فکر می کنم مشکل را خوب توضیح نداده باشم. مشکل من پاک کردن تصادفی و پاک شدن فایل نیست. من فایل مذکور را پاک نکردم. بلکه هنگام کار با برنامه ورد ، در یک برنامه دیگر دچار not responding شدم و بعد هم سیستم shut down نمی شد، خلاصه احتمالا در این روند، اتفاقی برای فایل مذکور افتاده و معیوب شده. وگرنه فایل در فولدر مربوط به خودش موجود است و حتی حجم آن هم نشان داده می شود و یک نرم افزار بازیابی هم فایل را باز کرده، اما ایمپورت به ورد نمی کند. بنابراین مشکل من با این نرم افزارهای بازیابی که مال فایل های پاک شده است قابل حل نیست. چون اساسا مشکلم این نیست. خود فایل ورد معیوب شده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •