تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 22 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 215

نام تاپيک: Bleach / دوستداران انیمه بلیچ

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

6 معرفی هیتسوگایا توشیرو (Hitsugaya Toushirou)

دسته : گروه 10

مقام در دسته : کاپیتان گروه

قد : 133 سانتیمتر

وزن : 28 کیلوگرم

تاریخ تولد : 20 دسامبر

بیوگرافی :
    توشیرو کاپیتان گروه 10 هستش به همراه معاونش ماتسیموتو رانگیکو یکی از هشت زن شینیگامی قوی در سول سوسایتی. توشیرو و هیناموری مومو معاون گروه دسته پنجم گذشته مشترکی با هم دارن به طور مثال هیناموری در قسمت 46 مرتب توشیرو رو Whitey-chan خطاب میکنه در اون زمان هیناموری به توشیرو گفت اگه بتونه بهش برسه دیگه اونو Whitey-chan خطاب نمیکنه در حال حاظر توشیرو یک اعجوبه محسوب میشه به خاطر مقامی که با این سنش کمش تونسته بدست بیاره. در زمان غیبیت کاپیتان دسته پنجم توشیرو کارها و کاغذبازی های اونها رو با کمک رانگیکو به عهده گرفت.

توانایی ها :
    به شمشیر توشیرو Hyourinmaru گفته میشه. با گفتن جمله Souten ni Zase! شمشیرش به حالت ریلیز شده در میاد و یکاژدها از آب و یخ میسازه اون حتی میتونه شرایط هوا رو هم کنترل کنه.
    در حالت بانکای به شمشیرش Dai Guren Hyourin Maru گفته میشه که در این حالت دو تا بال از یخ روی شونه های توشیرو ظاهر میشه.

Hyourinmaru In Shi-Kai Mode

Dai Guren Hyourin Maru

2. این کاربر از mgha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Soul Society

پيش فرض

خیلی ممنون که منو معرفی کردی
    ولا راستیتشو بخوای هیناموری خواهر منه و منو مسخره می کرد غیرتی شدم و سعی کردم ریاتسوی خودمو تست کنم و استفاده کنم و حالا کاپیتان شدم
    به جواب سوالاتمم رسیدم!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

6 معرفی زاراکی کنپاچی (Zaraki Kenpachi)

دسته : گروه 11

مقام در دسته : کاپیتان گروه

قد : 202 سانتیمتر

وزن : 108 کیلوگرم

تاریخ تولد : 19 نوامبر

بیوگرافی :
    اون لباس معمولی شینگامی ها و بروی اون ردای مخصوص کاپیتان ها رو میپوشه. دارای موهایی نو کتیز هستش و به روی اونها زنگوله های کوچکی گذاشته . اون این کار رو به خاطر این کرده که که حریفهاش در موقع مبارزه شانس بهتری داشته باشن به گفته خودش این زنگوله ها باعث میشه که حریفان صدای اومدنش رو بشنون و شانس بیشتری برای دفاع داشته باشن. اون روی چشم راستش که چشم بند گذاشته که spirit force اون رو میخوره چون در حالت معمولی spirit force اون به قدری زیاد هستش که کنترلش براش سخته.
    بیباک و قوی و خشن و ترسناک جزو خصوصیات اون هستش. زاراکی کاپیتان گروه یازدهم هستش که برای خودش مبارزه میکنه و دوست داره از اینی که هست قوی تر بشه . اون اسم شمشیر خودش رو نمیدونه ولی به خاطر این موضوع نباید اون رو دست کم گرفت. هر چه حریف قوی تر مبارزه برای زاراکی لذت بخش تره حتی اگه جونش هم در معرض خطر باشه هیچ وقت عقب نمیکشه.
    اگر چه اون در ظاهر خشن وترسناک به نظر میرسه اما در واقع اون یک کاپیتان خوب هستش که در مواقع لزوم به کمک افراد گروهش میاد مثل موقعی که مادارامه ایکاکو از ایچیگو شکست خورد و Kurotshuchi Mayuri (کاپیتان دسته 12) میخواست تنبیهش کنه که زاراکی رسید و از این کار جلوگیری کرد. زاراکی و یاچیرو (معاونش) رابطه بسیار قوی دارن و همیشه با هم هستن اونها قبل از اینکه به گوتی 13 بپیوندن با هم بودن. یاچیرو زاراکی رو به اسم کن چان صدا میکنه و زاراکی هم به این موضوع اهمیتی نمیده.

وقتی چشم بندش رو برمیداره این طوری میشه

پروفشنال Sasuke-7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ..::: S A N I A :::.. گوشی:E5

پيش فرض

معلوم نیست کی می خوان این داستان ارانکارا رو تموم کنن باید منتظر بشم که adsl ام وصل بشه تا کل مانگا رو دانلود کنم ببینم چی به چیه مهدی جان ساتی رو نمی شناسی که لینک مستقیم بده برای همین مانگای بلیچ یا لینک رپید شیر راستی گفتی اگه لینک رپید خواستم از بلیچ 170 مگابایتی بگم کلا سایت هایی که برای دانلود مانگا انیمه و مانگای بلیچ رو بزار!

تاريخ عضويت
    Oct 2007

6

معلوم نیست کی می خوان این داستان ارانکارا رو تموم کنن باید منتظر بشم که adsl ام وصل بشه تا کل مانگا رو دانلود کنم ببینم چی به چیه مهدی جان ساتی رو نمی شناسی که لینک مستقیم بده برای همین مانگای بلیچ یا لینک رپید شیر راستی گفتی اگه لینک رپید خواستم از بلیچ 170 مگابایتی بگم کلا سایت هایی که برای دانلود مانگا انیمه و مانگای بلیچ رو بزار!
    سلام
    این سایتهایی هست که من یادمه که همه لینک مستقیم با رسیوم از سرور خودشون برای مانگا و انیمه بلیچ میدن (البته بعضی انیمه های دیگه رو هم دارن ولی کار اصلی برای بلیچ هست).سایتهای دیگه ای هم هست که الان حضور ذهن ندارم اگه اینا کارت رو راه ننداخت بگو تا یک سری دیگه برات پیدا کنم.

اگه لینک رپید از بلیچ هم میخوای بگو کدوم قسمت تا برات بذارم.
    فعلا این سایتها
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت

پيش فرض

باز از 204 به بعد فیلر شد معلوم نیست چی کار می کنند بابا به خدا مُردم اینا همینطور می خوان کش بدن داستان به خدا باز ناروتو اگر می خوان کش بدن درست کش می دن نه اینکه بیان فیلر کنن!
    فیلر:قسمت های که از موضوع اصلی داستان خارج میشه و برای کش دادن به کار میره!(توضیح بهتری کسی داره بزاره)

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام بچه ها
    کسی این نام سه تا فیلم بلیچ رو به ترتیب می تونه به من بگه؟( می خوام تماشا کنم)

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام بچه ها
    کسی این نام سه تا فیلم بلیچ رو به ترتیب می تونه به من بگه؟( می خوام تماشا کنم)
    خوب ظاهرا خودم پیدا کردم(البته تا امروز از لحاظ زمانی اگر اضافه شد بعدا یکی بزاره)
    Bleach: Memories of Nobody
    Bleach: The DiamondDust Rebellion
    Bleach: Fade to Black, I Call Your Name
    این نام فیلم ها به ترتیب که طبق مطالب زمان تبلیغشان تو انیمه هست( و بهتره زمانی که انیمه نشون داد ان فیلم رو ببینید.)

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت

پيش فرض

خوب ظاهرا خودم پیدا کردم(البته تا امروز از لحاظ زمانی اگر اضافه شد بعدا یکی بزاره)
    bleach: Memories of nobody
    bleach: The diamonddust rebellion
    bleach: Fade to black, i call your name
    این نام فیلم ها به ترتیب که طبق مطالب زمان تبلیغشان تو انیمه هست( و بهتره زمانی که انیمه نشون داد ان فیلم رو ببینید.)
    من فیلم اولیشو دارم اگر دومی و سومی رو برای دانلود پیدا کردید لینکشو بزارید تا ما هم دانلود کنیم

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ترکونده این بلیچ!
    امروز نشستم کل مانگا ها رو دانلود کردم بعد به همین قسمت های 203 انمیه رسیدم که توی مانگا 315 بود بعد این فیلر ها که نشون میده خیلی جالبه
    باید بدونید تمامی وایزارد ها قبلا شینیگامی بودند و درجه بالای از قبیل کاپیتان و دستیار کاپیتان داشتند
    ایزن دست یار هیراکو بوده ولی بعدا ایزن اینارو کاری می کنه که تبدیل به هولو بشن و دلیل اخراج اووراهارا این بود که فکر می کردند که اووراهارا باعث شده!
    حتما مانگا رو هم بخونید!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •