تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 22 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 215

نام تاپيک: Bleach / دوستداران انیمه بلیچ

اگه نباشه جاش خالی می مونه mgha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

6 معرفي اينوئه اوريهيمه (Orihime Inoue)

قد : 157 سانتيمتر

وزن : 15 كيلو گرم

توانايي :
    توانايي اوريهيمه بهش the Shun Shun Rika (محافظ شش گل رقصنده) گفته ميشه كه شش موجود كوچولو هستن كه قابليت حفاظت حمله و درمان كردن رو دارن. اين شش موجود از سنجاق سري كه برادرش قبل از مرگش بهش هديه داده ميان. اسامي اين شش موجود به اين ترتيب هستش Tsubaki, Hinagiku, Baigon, Lily, Shonou, Ayame كه Hinagiku و Baigon و Lily براي درست كردن يك محافظ در برابر حملات به كار ميرن و Ayame و Shonou براي درمان كردن به كار ميرن و Tsubaki براي حمله كردن به كار ميره بايد اينو ذكر كنم كه قدرت درمان اينوئه يك تكنيك معمولي نيست و اون با كمك اون دوتا موجود كه وظيفه اين كار رو دارن ميتونن هر چيزي رو به حالت قبلش برگردونن. اوريهيمه براي استفاده از قدرتش مجبوره كه اسم هر كدوم از موجودات رو كه احتياج داره بگه و بعدش بگه I reject و بعد از گفتن اين جمله براي استفاده از حفاظ بيروني ( براي دفاع‌ ) بايد بگه Santen Kesshun و براي استفاده از محافظ داخلي (درمان كردن) بايد بگه Souten Kishun و براي حمله كردن بايد بگه كه Koten Zanshun.
    اوريهيمه در دفاع و درمان مخصوصا درمان كردن مهارت بالايي داره ولي در حمله كردن چون هنوز دوست نداره كه به كسي صدمه بزنه نميتونه از قدرت حملش استفاده كنه.

بيو گرافي :
    اينوئه به عنوان كسي كه عادت ها و علاقه مندي هاي عجييب و دوست سينه بزرگ ايچيگو معرفي شده.
    اون موهاي بلند مايل به قرمز (عنابي رنگ) داره كه با دو تا كليپس گل شكل موهاش رو بسته نگه ميداره تا توي صورتش نياد. ما اون رو اولين بار در چپتر دو زماني كه متوجه غيبت ايچيگو در دبيرستان شد ديديم. از اين جا متوجه ميشيم كه اون علاقه زيادي به ايچيگو داره و بهترين دوستش آريساوا هميشه اونو تشويق ميكنه كه اين علاقش رو بروز بده با اين وجود اوريهيمه فكر ميكنه كه شايد آريساوا هم به ايچيگو علاقه داشته باشه.

2. این کاربر از mgha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

قد : 157 سانتيمتر

وزن : 15 كيلو گرم

توانايي :
    توانايي اوريهيمه بهش the shun shun rika (محافظ شش گل رقصنده) گفته ميشه كه شش موجود كوچولو هستن كه قابليت حفاظت حمله و درمان كردن رو دارن. اين شش موجود از سنجاق سري كه برادرش قبل از مرگش بهش هديه داده ميان. اسامي اين شش موجود به اين ترتيب هستش tsubaki, hinagiku, baigon, lily, shonou, ayame كه hinagiku و baigon و lily براي درست كردن يك محافظ در برابر حملات به كار ميرن و ayame و shonou براي درمان كردن به كار ميرن و tsubaki براي حمله كردن به كار ميره بايد اينو ذكر كنم كه قدرت درمان اينوئه يك تكنيك معمولي نيست و اون با كمك اون دوتا موجود كه وظيفه اين كار رو دارن ميتونن هر چيزي رو به حالت قبلش برگردونن. اوريهيمه براي استفاده از قدرتش مجبوره كه اسم هر كدوم از موجودات رو كه احتياج داره بگه و بعدش بگه i reject و بعد از گفتن اين جمله براي استفاده از حفاظ بيروني ( براي دفاع‌ ) بايد بگه santen kesshun و براي استفاده از محافظ داخلي (درمان كردن) بايد بگه souten kishun و براي حمله كردن بايد بگه كه koten zanshun.
    اوريهيمه در دفاع و درمان مخصوصا درمان كردن مهارت بالايي داره ولي در حمله كردن چون هنوز دوست نداره كه به كسي صدمه بزنه نميتونه از قدرت حملش استفاده كنه.

بيو گرافي :
    اينوئه به عنوان كسي كه عادت ها و علاقه مندي هاي عجييب و دوست سينه بزرگ ايچيگو معرفي شده.
    اون موهاي بلند مايل به قرمز (عنابي رنگ) داره كه با دو تا كليپس گل شكل موهاش رو بسته نگه ميداره تا توي صورتش نياد. ما اون رو اولين بار در چپتر دو زماني كه متوجه غيبت ايچيگو در دبيرستان شد ديديم. از اين جا متوجه ميشيم كه اون علاقه زيادي به ايچيگو داره و بهترين دوستش آريساوا هميشه اونو تشويق ميكنه كه اين علاقش رو بروز بده با اين وجود اوريهيمه فكر ميكنه كه شايد آريساوا هم به ايچيگو علاقه داشته باشه.

بسی کامل بود( صبر کن منم بیام- زیاد است می ترسم اگر همه رو تشکر کنم تشکرم بپره)
    یک پیشنهاد دارم تصویر های هر کارکتر رو تو دو حالت شخصیت عادی و در حالت رزمی و یک و یک تصویر والپیپری بزار که مشخصات شخصیت ها بهتر مشخص شه.(این اوریهیمه رو خیلی تصویرش بد شده این -شخصیت ایچگو هم تو لباس بنکای دیده نمی شه )

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بسی خونه تکانی می کنیم
    این نبرد ایچیگو با کاپیتان گروه 11 خیلی نبردش جالب بود

پروفشنال Sasuke-7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ..::: S A N I A :::.. گوشی:E5

پيش فرض

بسی خونه تکانی می کنیم
    این نبرد ایچیگو با کاپیتان گروه 11 خیلی نبردش جالب بود
    پس داری از اول نگاه می کنی (جالبه)
    ببین حالا صبر کن به مبارزه با بیاکویا برسه اولین باره که از بنکای استفاده می کنه خیلی باحال تره بعدشم صبر کن وایزارد بشه قدرتش 4 برابر میشه کلا همه مبارزه های ایچیگو باحاله

6. این کاربر از Sasuke-7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

پس داری از اول نگاه می کنی (جالبه)
    ببین حالا صبر کن به مبارزه با بیاکویا برسه اولین باره که از بنکای استفاده می کنه خیلی باحال تره بعدشم صبر کن وایزارد بشه قدرتش 4 برابر میشه کلا همه مبارزه های ایچیگو باحاله
    ناروتو رو هم من از اول گرفتم( بر اساس فرمت rmvb ) که 4 تا دی وی دی شده این یکی رو بر اساس کیفیت avi دارم تماشا می کنم داره اشکمو در میاره تا الان تا قسمت 37 دو دی وی دی رفت فکر کنم همینجور بره 7 8 تا دی وی دی برای جمع کردنش لازم داشته باشم تا تازه برسم قسمت 198 .
    اره من اصلا دوست ندارم از وسط کار شروع کنم چون داستان گنگ و معما هاش زیاد میشه از مزه می افته ولی از اولش همه چیزش باحاله.مانگاشو تا قسمت اخری که امده دیدم دارم انیمه رو بزور می گیرم.
    ولی نبرد بیاکارا یک ضعف داره که خیلی غیر واقعی میشه( بر اساس مانگا) تو نبرد اول اینچیگو قدرت و حس نبرد کردن بیشتره تا در حالت دوم.

پروفشنال Sasuke-7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ..::: S A N I A :::.. گوشی:E5

پيش فرض

ناروتو رو هم من از اول گرفتم( بر اساس فرمت rmvb ) که 4 تا دی وی دی شده این یکی رو بر اساس کیفیت avi دارم تماشا می کنم داره اشکمو در میاره تا الان تا قسمت 37 دو دی وی دی رفت فکر کنم همینجور بره 7 8 تا دی وی دی برای جمع کردنش لازم داشته باشم تا تازه برسم قسمت 198 .
    اره من اصلا دوست ندارم از وسط کار شروع کنم چون داستان گنگ و معما هاش زیاد میشه از مزه می افته ولی از اولش همه چیزش باحاله.مانگاشو تا قسمت اخری که امده دیدم دارم انیمه رو بزور می گیرم.
    ولی نبرد بیاکارا یک ضعف داره که خیلی غیر واقعی میشه( بر اساس مانگا) تو نبرد اول اینچیگو قدرت و حس نبرد کردن بیشتره تا در حالت دوم.
    مانگا رو با خود انیمه مقایسه نکن!
    خوب من همرو با فرمت avi دارم بلیچ 9 تا دی وی دی و ناروتو هم 12 تا دی وی دی البته قسمت های اخر مثلا ناروتو از 41 شیپودن خودم دانلود کردم کم حجم گرفتم و بلیچ از قسمت 180 به بعد اما با این حال دیر شروع کردی به بلیچ دیدن برای همین تعجب کردم گفتم شما ها که ناروتو می بینید حتما بلیچ هم می بینید
    (کسی هست بلیچ رو توی ماهواره دیده باشه؟)

9. این کاربر از Sasuke-7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مانگا رو با خود انیمه مقایسه نکن!
    خوب من همرو با فرمت avi دارم بلیچ 9 تا دی وی دی و ناروتو هم 12 تا دی وی دی البته قسمت های اخر مثلا ناروتو از 41 شیپودن خودم دانلود کردم کم حجم گرفتم و بلیچ از قسمت 180 به بعد اما با این حال دیر شروع کردی به بلیچ دیدن برای همین تعجب کردم گفتم شما ها که ناروتو می بینید حتما بلیچ هم می بینید
    (کسی هست بلیچ رو توی ماهواره دیده باشه؟)
    نه بابا من تازه وارد انیمه شدم یک سال هنوز نشده....تقصیری هم ندارم ....از بس می گفتن مال بچه کوچولو هاست....اخه کدوم اینها رو بچه کوچولو می تونه ببینه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Soul Society

پيش فرض

من هم اومدم
    دوستان این کارتون خیلی شخصیت های باحالی داره من عاشق توشیرو هستم خیلی بچه باحالیه
    اصلا همه کاراش عالیه مخصوصا ریلیز شمشیرش که خودش بالدار می شه

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من هم اومدم
    دوستان این کارتون خیلی شخصیت های باحالی داره من عاشق توشیرو هستم خیلی بچه باحالیه
    اصلا همه کاراش عالیه مخصوصا ریلیز شمشیرش که خودش بالدار می شه
    عضویت مبارک...من هنوز جمال دیدنش رو تو انیمه پیدا نکردم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Soul Society

پيش فرض

به زودی در هیمن قسمت هایی که هستی می بینیش فعلا با اواتار من حال کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •